Peaerinäitus  03.05.2014 - 04.05.2014.a

 

Kohtunik:  Hans Ludger-Göke 

Varrukamehed: Rene Radala ja Janar Klement

Toimumiskoht: Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)

 

TULEMUSED

 

Hinne

Kat nr

Koer

Koera isa

Koera ema

Kasvataja

Omanik

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

 

 

 

 

 

 

Isased veteranid / Dogs veterans

V1 6 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga, Jelena Levašova Õie Sillam
V2 2 ARKO SOLO RIGOLETTO Arak Vom Frankengold Upsi Oger Schloss S.Vevere S.Vevere
V3 4 ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Urve Lageda Indrek Kasela
V4 SERT 1 APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Cayos Von Fidelius Endrefalva Zemfira Svetlana Peterson Kairi Viherpuu
V5 3 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-emilie Urve Lageda Annika Toome
V6 5 ESTRELLEST ÕNNEX Bar-Waxan A´riginal Estrellest Enfi-astarta Urve Lageda Eve Pungas

Emased veteranid / Females veterans

V1 SERT 13 SVARZEKOKS SKALA Hilko Vom Fichtenschlag Svarzekoks Yerga Outi Kanerva Liina Sepp ja Mishchenko
V2 12 MARGMAN INDIRA Bar Waxan Kamaro Margman Unique Margit Kuusman Maie Hulkko
V3 7 ESTRELLEST QIRICKY Karat´s Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
V4 11 KRONIS JAARA +Ursus Vom Baruther Land +Kronis Kätkiss Mai Paabo Silja Malmberg & Gert Soosalu
V5 8 ESTRELLEST QURRY Bar Waxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin ja Urve Lageda
V6 9 ESTRELLEST TE-BERYLL Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty Melody Urve Lageda Velve Tuuling
V7 10 FEST KIEFER ELIZABETH Nicko Vom Hammelsbacher Hof Fest Kiefer Rytta Olga ja Jelena Levašova Ingrid Roopärg

Emased pikakarvalised veteranid / Females longhairs veterans

V1 14 INXEST GABRIELA Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Roopärg Katrin Kressel

Isased noorteklass 12 - 18 kuud / Juniors dogs 12 - 18 months

SG1 SERT 16 DEMANT'S NAHAR +Sunyi Vom Hühnegrab +Demant's Qaisa Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Vesa Korvola
SG2 24 WILLY VOM KUCKUCKSLAND Opus Vom Radhaus Milla Vom Kuckucksland Ottmar Grünewald Otto & Malle Kiisma
SG3 23 ZAVIST BOGOV ANDREAS Enosch Von Amasis Zavist Bogov Je T´aime Grebenkova Berger
SG4 25 VISKI SEREBRENAJA STRELA Zearo Vom Zellwalgrand Gressi V Aleks Birkenshtras Gonnsar Ao Levašova Jelena
SG5 22 ZAVIST BOGOV ADRENALIN Enosch Von Amasis Zavist Bogov Je T´aime Grebenkova Kitsul
SG6 20 KRANICHZUG DRAGON Yankee Vom Feuermelder Dora Aus Kiama Kurki Jari (preitilä) Jari Kurki/Sanna Vaarna
SG7 17 EMPORIO A MARCKHELL Margman Demon Bijou Vom Status Quo Maris Jätsa/Kjell Rise Maris Jätsa
SG8 19 HELEROS STORM Vili Naujavilniets Heleros Francesca Heli Vaab Margus Kivisaaar
SG9 21 KRANICHZUG GADAR Figo Vom Nordteich Helen Vom Klostermoor Jari Kurki Jari Kurki / Heikki Aahe
ei osal. 15 CHARACTERHAUS BOSTON Shyrhan Lehmburg Estrellest Indiana Kristiin Keernik Kristiin Keernik
ei osal. 18 ESTRELLEST PRINCE MAXIMUS Remo Vom Haus Wendl Estrellest Wiola Melody Urve Lageda Catlyn Toomast

Isased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Juniors longhairs dogs 12 - 18 months

SG1 SERT 41 DEMANT'S OTTO Demant's Cona Demant's Aruba Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Sirpa Sohlman
SG2 42 HELEROS RUFUS Vox Von Der Holledau Susy-Whocan Perfect Heli Vaab Raul Kalep

Emased noorteklass 12 - 18 kuud / Females dogs 12 - 18 months

SG1 SERT 33 KRANICHZUG GIN Figo Vom Nordteich Helen Vom Klostermoor Kurki Jari Kasvattaja & Kirsi Korhonen
SG2 36 ODANA LEHMBURG Wunderstern Team Las Vegas Soola Lehmburg J.Zilberts Vejko Väljas&Tatjana Medkova
SG3 37 ZAMBIA VOM BIERSTADTER HOF Yankee Vom Feuermelder Tammy Vom Bierstadter Hof Mai Rudiger D.Krumina/J.Maibuechen
SG4 31 GRACE VOM TALDER QUELLEN Joker vom Eichenplatz Venja vom Tal-der-Quellen Karin Pötzsch
SG5 34 LJUSTIKHOF NAGAYNA Russtannenwald Rinaldo Rossi Farnheim Kanni Istoria E.Ermilova T.Anofrieva
SG6 27 ESCADA A MARCKHELL Margman Demon Bijo Vom Status Quo Maris Jätsa E.Aru, M.Glõsenko, M.Jätsa
SG7 35 OBERLAUF FLEUR DE LYS Tyson vom Köttersbusch Oberlauf Zhasmin Olga Borissova Liina Sepp
SG8 32 KRANICHZUG ENYA Baru' Di Croce Santo Spirito Zada Von Der Zenteiche Kranichzug Kennel Satu Kirvesniemi ja Jari Kurki
SG9 38 ZAVIST BOGOV AMORE MIO Enosch Von Amasis Zavist Bogov Je T´aime Grebenkova Bogatyr
SG10 40 WUNDERSTERN YELLA Wunderstern Edisson Wunderstern Jabata Riina Ruuven Marek Tammemäe
SG11 39 WIFI ARITAR BASTET Alli v.Dunklen Zwinger Coletta Aritar Bastet Zbynek Divis Monika Laneman
SG12 30 ESTRELLEST PRINTSESS VEGA Remo Vom Haus Wendl Estrellest Wiola Melody Urve Lageda Allan Talver
G1 29 ESTRELLEST NORTIA Estrellest Imeline Torm Estrellest Hurmuri Kõu Urve Lageda Heli Ringo-Koorem
G2 28 ESTRELLEST NEMESIS Estrellest Imeline Torm Estrellest Hurmuri Kõu Urve Lageda Urve Lageda
ei osal. 26 DE ORSE MAK FLAI ILINA Roy Terrae Lupiae Quorlu V.Osterberger-Land V.Kosikova O.B.Fedorova

Emased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Females longhairs dogs 12 - 18 months

SG1 SERT

44 WUNDERSTERN YO-YO Wunderstern Edisson Wunderstern Jabata Riina Ruven Toomas Tamme, Liisa-Lii Tamme
SG2 43 LJUSTIKHOF NIKOLINA Russtannenwald Rinaldo Rossi Farnheim Kanni Istoria T.Anofrieva O.Koltsova

Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 months

SG1 52 MARGMAN QUANTO Atos Aus Agrigento Ziesel Margman Margit Kuusman Tiia Andres
SG2 45 BASKO AD ASTRA GLORIA Aivengo Vom St.,Michaels-Berg Feya Ad Astra Gloria Verbitkaya M.V Liidia Penner
SG3 50 MARGMAN TABOO Atos Aus Agrigento Margman Wiezel Margit Kuusman Kristina Kübar
SG4 49 LEIKSAID FANTOM +Margman Demon Leiksaid Ultra Marina Simonova Marina Simonova
SG5 46 DOMINIK LEMISELBURG +Margman Demon Iris Ogerland Jolanta Berzina Irita Ramata
SG6 51 MARGMAN THUNDER Atos Aus Agrigento Margman Wiezel Margit Kuusman Marelle Muru
SG7 56 WUNDERSTERN VOX Demant´s Cona Wunderstern Izar Riina Ruven Ülle Vahesaar
SG8 55 SENSEN MANN YAXHAM Enosch Von Amasis Flair Von Der Martinskapelle Kim Baggström Kari Sievä
SG9 53 RASMUS VON NORD TRAUM Baru Di Croce Santo Spirito Vita Von Nord Traum Svetlana Pershina I. & S. Pershina
SG10 48 HELEROS NED Vili Naujavilnietis Gaya Naujavilnietis Heli Vaab Vireka  Mäeots
G1 47 ESTRELLEST JÄGERMEISTER Nerdo Vom Metunaj Hexe Vom Maulachtal Urve Lageda Karin Lageda
ei osal. 54 SENSEN MANN ACAN Sensen Mann Larus Sensen Mann Thelma Baggström Kim Nummikoski Ari

Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 months

SG1 67 ZAIRA NO BARTAS KRASTA Dasty V.melanchthon Hardena No Bartas Krasta S.Goricka Sanita Goricka
SG2 65 MARGMAN TABATA Atos Aus Agrigento Margman Wiezel Margit Kuusman Marelle Muru
SG3 58 DEMARTRON ARIEL Fi Mva *kranichzug Nigeria Kranichzug Lumo Heidi Valkeapää Jari Kurki & Kasvattaja
SG4 63 LEIKSAID UNGANA +Margman Demon +Velvet Vom Holkämper Hof Marina Simonova Margit Kuusman
SG5 59 DHIYJOU A DI MARCKHELL Bhurbho A Di Marckhell Biggi Aus Der Schwedenstadt Maris Laur/Jätsa Martin Rahuoja
SG6 64 MARGMAN SISELL +Conbhairean Uno +Margman Zambia Margit Kuusman Silja & Siret Malmberg
SG7 61 GIVE ME BLACK VELVET +Demant's Pedro +Demant's Noomi Sanna Riina Vuorenmaa S.Goman & S.Vuorenmaa
EZ 66 MARGMAN TERRACOTA +Atos Aus Agrigento +Margman Wiezel Margit Kuusman Margit Kuusman
ei osal. 57 BRIATORE UNICA +Margman Demon Heleros Uraya Heidi Nurmela Margit Kuusman
ei osal. 60 FEST KIEFER SAMBUCA Zearo Vom Zellwaldrand Fantastika Meisehof Jelena Levasova Jelena Levasova
ei osal. 62 KRANICHZUG  BERYLL Etoo Aus Wattenscheid Wally Vom Westervenn Jari Kurki Jari Kurki, Janina  Källman

Isased avaklass / Dogs open class

SG1 70 HELEROS WOLF-FERRARI Magnum Zum Kolbenguß Heleros Yarise Heli Vaab Ilona ja Sven Soots
SG2 71 WUNDERSTERN GIBSON Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Tiina Selge
SG3 68 AUFSIEGELN MONSTER Mustantuiskun Forest Fellstar Kapal Nummikoski Ari Äijö Elina
U 69 ESTRELLEST ÜXCER Udo Av Ulfsäter Estrellest K-caro Urve Lageda Reet Pärn

Isased pikakarvalised avaklass / Dogs longhair open class

SG1 80 MARGMAN LEXUS Conbhairean Uno Margman Ultima Thule Margit Kuusman Külliki Alesmaa
SG2 81 MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT Baru Vom Fürstenbrunn Inki Von Der Kiefernschlucht Silvio Christner Ingrid Roopärg

Emased avaklass / Females open class

SG1 74 HELEROS METIS Zearo Vom Zellwaldrand Nochnoj Dozor Chelsi Heli Vaab Heli Hannus
SG2 75 HEXI VON HAUS STOPPACHER Wallaby Von Kapellenberg China Von Stoppaher Stoppacher A Pirogova I
SG3 76 KRANICHZUG OPAL +Xano Vom Butjenter Land Kranichzug Bahama Kurki Jari Kurki Jari, Antikainen Asmo
SG4 72 AUFSIEGELN NELLA Beathalandet Macho Nebelhain Cola Nummikoski Ari Oili Lehtinen & Ari Nummikoski
SG5 79 WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kristi Soll
SG6 73 DESIREE Fest Kiefer Demon Margman Deli Heli Hannus Heli Hannus
ei osal. 77 MARGMAN OFENA +Margman Demon Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Margit Kuusman
ei osal. 78 NOCHNOJ DOZOR ITALYA Nochnoj Dozor Hard Nochnoj Dozor Orna N.tovkach Agle Oissar

Emased pikakarvalised avaklass / Females longhair open class

SG1 85 RENEGADE KNIGHTS ARANEA Vox Von Der Holledau +bella Vom Rubinstein Ari Angervo Nina Sjöblad
SG2 86 WILD DREAM'S LISTENTOYOURHEART Xano Vom Butjenter Land Fest Kiefer Tigri Susanna Korhonen Annika Linden
SG3 82 FEST KIEFER VIOLETTA Quando Vom Ziegelhof Fest Kiefer Iskra Olga ja Jelena Levašova Liina Solotarjeva
SG4 83 INXEST SIMBA Inxest Herakles Briatore Jeere Ingrid Roopärg Rando Rämmeld
ei osal. 84 FLUTWELLE ROSIE +Margman Demon Hera Ene Vöörmann S.Tiivits-Puttonen ja M.Kuusman

Emased kasutusklass / Females working class

VA1 SERT

88 AUSSENHAUS MALISSA Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Katriin ja Rain Heinsoo
VA2 122 SENSEN MANN DELILAH Sensen Mann Xanter Bulgari Zur Worringer Rheinaue Kim Baggström Kari Sievä
V1 91 MARGMAN ZAMBIA +Yorc Vom Status Quo +Kronis Mirchelle Margit Kuusman Silja Malmberg&Margit Kuusman
V2 89 DONNA LEHMBURG Cezar Oaze Manfreda Lehmburg Janis Zilberts D.Krumina/J.Maibuechen
V3 93 ZAVIST BOGOV SETTI Ober Von Bad-boll Zavist Bogov Je T´aime Grebenkova Ruseeva
V4 95 WUNDERSTERN JADELL Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Veiko Väljas, Kaire Sädemets
V5 92 SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ Franz Schlenzig Daika Von Der Rheinhöhe Franz Schlenzig Signe Šadeiko
SG1 94 UNERSCHROCKEN PRADA Quay V.d.Moezenbulte Unerschrocken Baska Tatjana Tsernjakova Nelja SÕptŠenko

Emased pikakarvalised kasutusklass / Females longhair working class

V1 SERT 87 REGUL LAIT TIANA Yudas V.Heinrichplats Amelie V.Wiesenring S.Zubtsova R.O. Drozdova
V2 90 ESTRELLEST HURMURI KÄBI Xento Von Castra Regina Coffi Vikar Urve Lageda Merike Kungla

Isased kasutusklass / Dogs working class

VA1 SERT

114 PERRY VON REGINA PACIS Shicco von der Freiheit Westerholt Bellina von Regina Pacos Uwe Sprenger Liina Sepp ja Tatjana Mishchenko
VA2 104 HELEROS JEFFREY Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Otto Kiisma
VA3 121 WUNDERSTERN  TEAM LAS VEGAS VA Vanos Van Noort VA Wunderstern Dalissima R.Ruven Imbi Otti / Veiko Väljas
VA4 107 KRANICHZUG NIGERIA Paer Vom Hasenborn Kreislauf  Korsica Kurki Jari Kasvattaja & Minna Krans
VA5 110 LJUSTIKHOF FORVARD Sisda v.d.Freiheit Westerholt Bar Waxan Design Natalja Aksentjeva
V1 109 KREISLAUF PRAVO Remo Vom Fichtenschlag Zada Von Der Zenteiche Sami  Baggström Jari Kurki & Kristiina Kesäläinen
V2 99 DEMANT'S GOSTO Peik Vom Holtkämper Hof +Demant's Holly Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Piia Hirsimäki
V3 96 BALDRSENS FLASH FIRE Rus Gerts Adell Indigo Alrianbovald Laguna Semenova O. Simonova M.
V4 100 DEMANT'S ICEMAN Ballack Zur Worringer Rheinaue +Demant's Venice Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman &jouko Liimatainen
V5 117 WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
V6 106 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Katriin ja Rain Heinsoo
V7 115 REMO VOM HAUS WENDL Quenn Vom Löher Weg Frone Vom Haus Wendl Wendelin Weiher Key Kunman
V8 105 HELEROS JOVIS Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Siiri Vee
V9 118 WUNDERSTERN MYYTH Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ülle Vahesaar
V10 112 MARGMAN NITEN Wodin Vom Holtkämper See Margman Quicken M.kuusman P.Koor
V11 119 WUNDERSTERN NORD Jambo Vom Schollweiher Kronis Kändrewa Riina Ruven Riina Ruven&Annika Grünberg
V12 97 DEMANT'S AMUR Unzo Van Noort Demant's Noomi Tutti Luoto Pirogova I
V13 108 KRANICHZUG QUATTRO Sultan Von Der Jahnhöhe Heleros Orina Kurki Jari Kasvattaja & Mikko Rumpunen
V14 103 HELEROS ARTAX Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Melani Joonas
SG1 101 ESTRELLEST IMELINE TORM Atze Vom Fassberg Estrellest Wälk Urve Lageda Thekla Degtjarjov
SG2 120 WUNDERSTERN SPARTACUS Ustinov Vom Römerland Wunderstern Felicitala Riina Ruven Innar Kaasik& Pille Heinsaar
G1 102 ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry Urve Lageda Eve Pungas
T3 113 NOCHNOJ DOZOR HILTON Elko Fichtenschlag Olga Naujavilnietis Tovkach. N. Merle Lank
T3 116 SIMON NO BARTAS KRASTA Quenn V.Loher Weg Hardena No Bartas Krasta S.Goricka Sanita Goricka
ei osal. 98 DEMANT'S CONA +Demant's Pedro +Mischaland's Lanzia Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Paula Niinistö
ei osal. 111 MARGMAN DEMON +Vegas Du Haut Mansard +Margman Ziesel Margit Kuusman M.Kuusman ja S. V. Padilla
ei osal. 123 CRONOS D'ULMENTAL Vegas Du Haut Mansard Aline Dell Isola Di Megaride D. Francioni D. Francioni
             


Kasvatajaklassid:

1. Kennel Wunderstern

Parim emane varrukakoer: UNERSCHROCKEN PRADA

Parim isane varrukakoer: ESTRELLEST IMELINE TORM