ESLÜ Peaerinäitus 4.-5.mail 2013.a Tallinnas

Kohtunikud:
   Karl-Heinz Gladbach (SV) - ametlikud klassid
   Pekka Hannula - mitteametlikud klassid

 

Hinne

Kat nr

Koer

Koera isa

Koera ema

Kasvataja

Omanik

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

 

 

Isased kutsikad 4 – 6 kuud / Dogs puppies 4 – 6 months

VL1 2 EMPORIO A MARCKHELL Margman Demon Bijou von Status Quo Maris Jätsa Maris Jätsa
VL2 1 ELVIS A MARCKHELL Margman Demon Bijou von Status Quo Maris Jätsa Maris Jätsa
VL3 4 KRANICHZUG ESPEN Baru Di Croce Santo Spirito Zada von Der Zenteiche Jari Kurki Jonna Antikainen, Jari Kurki
VL4 3 KRANICHZUG DRAGON Yankee von Feuermelder Dora Aus Kiama Jari Kurki H.Aahe, S.Vaarna, J.Kurki

Emased kutsikad 4 – 6 kuud / Females puppies 4 – 6 months

VL1 8 OBERLAUF FURBA Tyson vom Kottersbusch Oberlauf Zhasmin A.Bystrov Olga Borisova
VL2 6 KRANICHZUG DIAMOND Yankee von Feuermelder Dora Aus Kiama Jari Kurki Jarno Lindberg, Jari Kurki
L1 7 KRANICHZUG ENYA Baru Di Croce Santo Spirito Zada von Der Zenteiche Jari Kurki Satu Kirvesniemi, Jari Kurki
L2 5 ESCADA A MARCKHELL Margman Demon Bijou von Status Quo Maris Jätsa Maris Jätsa

Isased kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs puppies 6 - 9 months

VL1 11 MARGMAN TAIFUN +Atos Aus Agrigento +Margman Wiezel Margit Kuusman Margit Kuusman
VL2 9 BASKO AD ASTRA GLORIA Aivengo von St.Mighaels-Berg Feya Ad Astra Cloria Verbitskaya Liidia Penner
VL3 15 XEROGES UTOPIA Kreislauf Las Vegas Svarzekoks Natze Riitta Nikula Suvi Javanainen
L1 14 SENSEN MANN ÅCAN Sensen Mann Larus Sensen Mann Thelma Kim Baggström Ari Nummikoski
L2 12 NORRIS LEHMBURG Kredo Kemermoor Coco Mori Lehmburg Janis Zilberts Uldis Brekte
ei osal. 13 OSTIN Elko von Fichtenschlag Erika Irina Torala Irina Torala

Emased kutsikad 6 - 9 kuud / Females puppies 6 - 9 months

VL1 22 MARGMAN TABATA Atos Aus Agrigento Margman Wiezel Margit Kuusman Margit Kuusman
VL2 17 DEMANTON ARIEL Kranichzug Nigeria Kranichzug Lumo Heidi Valkeapää Jari Kurki ja Heidi Valkeapää
VL3 19 FEST KIEFER SAMBUCA Zearo von Zellwaldrand Fantastika Meisehof Jelena & Olga Levašova Jelena Levašova
VL4 21 MARGMAN SISELL Conbhairean Uno Margman Zambia Margit Kuusman Silja Malmberg
VL5 16 CLOKELLYS TAHNETA Yankee von Feuermelder Clokellys Lola Mrs C A F Keen Katrin Gumbel, Anne & Jari Kurki
VL6 23 MARGAN TERRACOTA +Atos Aus Agrigento +Margman Wiezel Margit Kuusman Margit Kuusman
VL7 25 NEVADA LEHMBURG Kredo Kemermoor Coco Mori Lehmburg J.Zilberts S.Znutina
VL8 24 NADY LEHMBURG Kredo Kemermoor Coco Mori Lehmburg J.Zilberts L.Sreibere
L1 18 DWEENY A MARCKHELL Bhurbho A Di Marckhell Biggi Aus Der Schwedenstadt Maris Jätsa Maris Jätsa
L2 26 NOORA LEHMBURG Kredo Kemermoor Coco Mori Lehmburg J.Zilberts S.Sarmule
EZ 20 MARGMAN RICARDA Conbaihrean Uno Gina von Der Sudheimer Linder Margit Margman Velve Tuuling

Emased pikakarvalised kutsikad 6 - 9 kuud / Females longhair puppies 6 - 9 months

VL1 27 MARGMAN SAMANTHA Conbhairean Uno Margman Zambia Margit Kuusman Margit Kuusman / Marian Puusepp

Isased kutsikad 9 - 12 kuud / Dogs puppies 9 - 12 months

VL1 31 MARGMAN QUANTO Atos Aus Agrigento Margman Ziesel Margit Kuusman Tiia Andres
VL2 30 KRANICHZUG ZATAN Noah von Eichenplatz Kina Feetback Jari Kurki Anne Kurki, Jari Kurki
VL3 32 WUNDERSTERN VOX Demant`s Cona Wunderstern Izar Riina Ruven Ülle Vahesaar
VL4 33 WUNDERSTERN WINZOR Wunderstern Edisson Wunderstern Hallie Riina Ruven Kadi Ebras
VL5 29 KRANICHZUG BECK Etoo Aus Wattenscheid Wally von Westervenn Jari Kurki Mari Renfeld, kasvattaja
VL6 10 BAR-WAXAN GONZALES Beathalandet Hector Bar-Waxan Rubin Wegelius Eija Satu Kirvesniemi ja Eija Wegelius

Emased kutsikad 9 - 12 kuud / Females puppies 9 - 12 months

VL1 34 FEST KIEFER PRADA Ljustikhof Forvard Fest Kiefer Jenifer Jelena & Olga Levašova Diana Grudina
VL2 39 ZILBER WASSERFALL MEDEYA Isor vom Osterberger-Land Eina vom Osterberger-Land Elena Timofeeva E.Y.Brilina
VL3 36 HELEROS ODELIA Torro Sukileliai Hedda von Kloster-Forst Heli Vaab Einar Hansing
VL4 37 KRANICHZUG BERYLL Etoo Aus Wattenscheid Wally von Westervenn Jari Kurki Janina Källman, kasvattaja
VL5 35 FEST KIEFER QUANTANA Perry von Regina Pacis Assauwehof Aleksa Olga & Jelena Levašova Piret Koemets
L1 38 SASQUACHEWAN GRACE KELLY Sensen Mann Larus Bar-Waxan Smootie Anu Hemminki J.Mannila, S.Pihlajamaa, P.Mannila

Isased pikakarvalised kutsikad 9 - 12 kuud / Dogs longhair puppies 9 - 12 months

VL1 40 CARACHTERHAUS ALASKA ALEX Fest Kiefer Demon Charachterhaus La Moon Kristiin Keernik Andrus Aljas

Emased pikakarvalised kutsikad 9 - 12 kuud / Females longhair puppies 9 - 12 months

VL1 41 MARGMAN QUEEN OF CANDY Atos Aus Agrigento  Margman Ziesel Margit Kuusman Ingrid Roopärg

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

 

 

Isased veteranid / Dogs veterans

V1 VET SERT

42 APOLLON VON TEAM ENDREFALVA Cayos von Fidelius Endrefalva Zemfira  Svetlana  Peterson Kairi Viherpuu
V2 47 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Levašova Õie Sillam
V3 43 ESTRELLEST PANTER Zaban von Fiemereck Estrellest Xlamme Urve Lageda Indrek Kasela
V4 45 ESTRELLEST ÕNNEX Bar-Waxan Å'riginal Estrellest Enfi-Astarta Urve Lageda Eve Pungas
V5 49 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko
V6 48 FEST KIEFER HASPER Endrefalva Michigan Eike von Schlössgässchen Olga & Jelena Levašova Natalia & Denis Belov
V7 44 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Annika Toome
A1 46 ESTRELLEST ÜXCER Udo Av Ulfsäter Estrellest  K-Caro Urve Lageda Reet Pärn

Emased veteranid / Feales veterans

V1 VET SERT

56 FEST KIEFER DINARA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Jelena & Olga Levašova Jelena Levašova
V2 52 ESTRELLEST DAKOTA Estrellest Extasy Estrellest Victory Urve Lageda Mare Adermann
V3 54 ESTRELLEST QURRY Bar-Waxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin ja Urve Lageda
V4 55 ESTRELLEST TE-BERYLL Mec von Bad Waldle Estrellest Netty-Melody Urve Lageda Velve Tuuling
SG1 51 ESTRELLEST AXY LEE  Eiko von Haus Hazelda Estrellest Zuccina Urve Lageda Maris Jätsa
SG2 60 MARGMAN DIFFANY Zaban von Fiemereck Margman Valery Margit Kuusman Maire Õunmaa
SG3 50 AUSSENHAUS ESSY Vasserfal Mendeley Yankana van Noort Veiko Väljas Maret Härm-Tilk
SG4 57 KRONIS BLACK DREAM Margman Rau V Pol Kronis Margo Mail Paabo Merle Lank
SG5 58 KRONIS JAARA Ursus von Baruther Land Kronis Kätkiss Mai Paabo Silja Malmberg
SG6 53 ESTRELLEST FILIA GERMANO Germano Garliavets Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Heidi Nurmela
SG7 59 MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Margman Torsten Admirable Born To Win Margit Kuusman Monika Rusing

Emased pikakarvalised veteranid / Females longhair veterans

V1 61 INXEST GABRIELA Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Roopärg Katrin Kressel

Isased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior dogs 12 - 18 months

SG1 J SERT 68 KRANICHZUG X-MEN +Margman Demon +Gina von Der Sudheimer Linde Jari Kurki Margit Kuusman ja Jari Kurki
SG2 72 TEAM LEIKSAID KAPITAN Cobra Dulmental Bar-Waxan Elycee Mishchenko Natalia N.Aksentjeva, T.Mishchenko, L.Sepp
SG3 67 KRANICHZUG VODKA Noah von Eichenplatz Kreislauf Korsica Jari Kurki Hanna Rikkonen, Jari Kurki
SG4 70 OBERLAUF SIMBA Fulz Di Zenevredo Oberlauf Zhozefina Olga Borisova N.Hohlova
SG5 62 AUFSIEGELN NERO Beathalandet Macho Nebelhain Cola Ari Nummikoski J.Mannila, J.Pihlajamaa, A.Nummikoski
SG6 69 MARGMAN NITEN Wodin von Holtkämper See Margman Quicken M.Kuusman Piret Koor
SG7 63 AUSSENHAUS MENTOS Heleros Qwinto Wundersytern Dalissima Veiko Väljas Roger Uusmaa
SG8 114 ESTRELLEST ISO NERO Remo von Haus Wendl Estrellest Elsa Urve Lageda Ülo Kais
SG9 65 ESTRELLEST I NORTON Remo von Haus Wendl Estrellest Elsa Urve Lageda Mirje Paadimeister
G1 74 WUNDERSTERN URSUS Marat von Fidelius Aussenhaus Ingel Riina Ruven Tõnis Milling
G2 66 FLUTWELLE SÄMMY Nochnoj Dozor Hilton Flutwelle Orlana Ene Vöörmann Ilmar Lehtpuu
G3 64 ESTRELLEST DRACULA Zico von Der Adelegg Break von Finsteren Walveck Urve Lageda Meelis Meemann
EZ 73 WUNDERSTERN UMBERTO Marat von Fidelius Aussenhaus Ingel Riina Ruven Kersti Murumägi
ei osal. 71 SENSEN MANN PICCOLO Wallaby von Kapellenberg Sensen Mann Xena Kim Baggström Jari Harju-Panula

Emased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior females 12 - 18 months

SG1 J SERT 82 ETTERNA DI FOSCO AIDAS Fulz Di Zenevredo Corsa Alloro Di Fosco Aidas Natalia Slabodnikova Audrone Podolskiene
SG2 80 BARWAXAN COCO CHANEL Beathalandet Macho Barwaxan Rubin Eija Wegelius Tuija Ahrapalo & Breeder
SG3 89 MARGMAN NACRE Wodin von Holtkämper See Margman Quicken Margit Kuusman Piret Koor
SG4 83 FEST KIEFER NETRA Fulz Di Zenevredo Esmeralda Meisehof Jelena & Olga Levašova Liina Sepp
SG5 79 AUSSENHAUS MITHRA +Heleros Qwinto +Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Kirsi Saarnio
SG6 84 HELEROS LUNA Ritchi von Eichenplatz Heleros Yarise Heli Vaab Merit Kiili
SG7 95 WUNDERSTERN URSULA Marat von Fidelius Aussenhaus Ingel Riina Ruven Viktor Butov
SG8 86 HELEROS METIS Zearo vonzellwaldrand Nochnoj Dozor Chelisi Heli Vaab Heli Hannus
SG9 85 HELEROS LYRA Ritchi von Eichenplatz Heleros Yarise Heli Vaab Marina Klaus
SG10 93 PEPSI MEISEHOF Aedesbark Dominik Lolita Sinitsyna T Jelena Levašova
SG11 87 KRANICHZUG WENDRINA Rothcos Ashan Kahn Helen von Klostermoor Jari Kurki Heidi Valkeapää, Jari Kurki
SG12 77 AUSSENHAUS MALISSA Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Katriin ja Rain Heinsoo
SG13 91 NOCHNOJ DOZOR ITALYA Nochnoj Dozor Hard Nochnoj Dozor Orna Natalja Tovkach Agle Oissar
SG14 78 AUSSENHAUS MINDORA Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Vahur Viitmaa
SG15 90 MARGMAN PRIDE Roy Del Reventino Margman Wise Margit Kuusman Darja Slabkovska
SG16 75 AUFSIEGELN NELLA Beathalandet Macho Nebelhain Cola Nummikoski Ari Lehtinen Oili ja Ari Nummikoski 
SG17 81 ESTRELLEST ISABELLE Remo von Haus Wendl Estrellest Elsa Urve Lageda Kaarin Rehepap
SG18 94 SENSEN MANN PIRJO Wallaby von Kapellenberg Sensen Mann Xena Sensen Mann Satu Kirvesniemi ja Kim Baggström
SG19 76 ASSAUWEHOF COCO CHANEL Chacco von Der Freiheit Westerholt Assauwe Kimberly Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina, Dmitri Gornostajev
EZ 88 KRANICHZUG WILLY Rothcos Ashan Kahn Helen von Klostermoor Jari Kurki Minna Vihiniemi, Jari Kurki
EZ 92 OBERLAUF SORBONNA ILL-DE-FRABSE Fulz Di Zenevredo Oberlauf Zhozefina Olga Borisova Olga Borisova

Isased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Junior longhairs dogs 12 - 18 months

SG1 J SERT 97 MERLIN von DER KIEFERNSCHLUCHT  Baru von Fürstenbrunn  Inki von Der Kiefernschlucht  Silvio Christner  Ingrid Roopärg
SG2 96 AUSSENHAUS MOZART Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima  Veiko Väljas Artur Kanarbik & Veiko Väljas

Emased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Junior longhairs females 12 - 18 months

SG1 J SERT 99 WUNDERSTERN ULRICA Marat von Fidelius Aussenhaus Ingel Riina Ruven Riina Ruven & Rein Palling
SG2 98 INXEST SIMBA Inxest Herakles Briatore Jeere Ingrid Roopärg Rando Rämmeld

Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 months

SG1 104 SACCO VON VIERHUNDERT HERTZ Wallaby von Kapellenberg Daika von Der Rheinhöhe Franz Schlenzig Helina Härma
SG2 102 ESTRELLEST BO FLICK Ustinov von Römerland Estrellest Te Beryll Urve Lageda Mart Tuuling
SG3 101 CHANTICO A MARCKHELL Furbo von Der Kleinen Ranch Axy Lee Estrellest Maris Jätsa Kelin Pihlakas
SG4 100 AUFSIEGELN MONSTER Mustantuiskun Forest Fellstar Kapal Ari Nummikoski Elina Äijö ja Ari Nummikoski

Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 months

SG1 108 RASTA KEMERMOOR Wunderstern Genf Kioto Kemermoor Dz. Silinš Olav Lomp
SG2 109 SEFFE von VIERHUNDERT HERTZ Wallaby von Kapellenberg Daika von Der Rheinhöhe Franz Schlenzig Signe Šadeiko
SG3 115 ITALIA OGES SCHLOSS Alf vom Bärenstein Kimba vom Klostermoor V.Petrovs A.Zilberta
SG4 106 BRIATORE TRIUPH Margman Wulkan Luckybellatrix Heidi Nurmela Saarestik Helve
SG5 107 FEST KIEFER KALEYA Zearo von Zellwaldrand Margman Indira Olga ja Jelena Levašova Maie Hulkko
SG6 105 ASSAUWEHOF EDEN E'U2 de la Petite Laeticia Assauwe Loretta Irina Sõsoljatina Irina Andrejeva

Isased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class longhear dogs 18 - 24 months

SG1 111 MARGMAN LEXUS Conbhairean Uno Margman Ultima Thule Margit Kuusman Külliki Alesmaa
SG2 110 CHERLOK A MARCKHELL Furbo von Der Kleinen Ranch Estrellest Axy Lee Maris Jätsa Lea Toomet

Emased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class longhear females 18 - 24 months

SG1 112 ASSAUWEHOF ETINETTE E'U 2 de la Petite Laeticia Assauwehof Loretta Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
SG2 113 FEST KIEFER KAMILA Zearo von Zelwaldrand Margman Indira Jelena ja Olga Levašova Dimitri Novikov

Isased avaklass / Dogs open class

SG1 103 MARMORLAND CHAIRTON Margman Wulkan Sicher Freund Alfa Piret ja Rünno Marmor Karl Kukke
SG2 1 BLACKAMY AMBROOSIUS Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Carmen Vanik

Emased avaklass / Females open class

SG1 6 KRANICHZUG OPAL Xano von Butjenter Land Kranichzug Bahama Jari Kurki Jonna&Asmo Antikainen, Jari Kurki
SG2 7 MARGMAN IBERIA Margman Wulkan Margman Diffany Margit Kuusman Karoliina & Kaido Kansi
SG3 2 BLACKAMY CHARLOTTE Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Kaido Nurl
SG4 8 MARGMAN YASMINE York von Status Quo Holly von Der Bildeich-Quelle Margit Kuusman Margit Kuusman/Rita-Anette Kohava
SG5 4 HELEROS WEIGEL Magnum Zum Kolbengus Heleros Yarise Heli Vaab Ene ja Mart Melles
SG6 3 DESIREE Fiest Kiefer Demon Margman Deli Heli Hannus Heli Hannus
SG7 5 KRANICHZUG JAMAICA Pedro von Haus Bruchersee Kina Feetback Jari Kurki Minna Vihiniemi, Jari Kurki
SG8 9 WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val Danzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kristi Soll

Isased pikakarvalised avaklass / Dogs longhair open class

SG1 10 HELEROS GREGORIUS Heleros Qwinto Planta Naujavilnietis Heli Vaab Marina Klaus

Emased pikakarvalised avaklass /Females longhair open class

A1 11 ESTRELLEST DI-DI Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Ago Pärnamäe

Kasutusklass emased / Females working class

VA1 SERT 18 MARGMAN WIEZEL +Vanos von Noort +Margman Quicken Margit Kuusman Margit Kuusman ja Marii Pikkoja
VA2 16 MARGMAN QUICKEN Maestro von Osterberger Land Margman Ziesel M.Kuusman Piret Koor
V1 13 ESTRELLEST GRETTY Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Reet Kiisk
V2 20 NATASCHA von DER WILHELMSWARTE Ando von Der Wilhelmswarte Cyntia von Der Wilhelmswarte Günter Schwedes Kennel Kranichzug, Jari Kurki
V3 22 WUNDERSTERN JADELL Bruno Du Val Danzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Veiko Väljas, Kaire Sädemets
V4 21 NESSY SOLO RIGOLETTO +Margman Torsten +Maija von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Katrin Vahemets
V5 23 WUNDERSTERN TEAM LISETTE Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima Riina Ruven Helina Härma
V6 14 HELEROS ELEKTRA Kwantum Wom Klostermoor Heleros Yarise Heli Vaab Annika Palm
V7 19 MARGMAN WILDFIRE WANDA Vanos Van Noort Margman Quicken Margit Kuusman Monika Rusing
T3 12 ASSAUWEHOF ALEKSA Digger von Elzmć¼Ndungsraum Assauwe Kimberly Sõsoljatina Evely Vendla
ei osal. 15 KRANICHZUG HILARY Vanos Van Noort Kreislauf Korsica Jari Kurki Heidi Valkeapää, Jari Kurki
ei osal. 17 MARGMAN ZAMBIA Yorc von Status Quo Kronis Mirchelle Margit Kuusman S.Malmberg & M.Kuusman

Kasutusklass pikakarvalised isased / Dogs longhair working class

SG1 39 SARMAT DOG FLORIAN Elko von Fichtenschlag Vasilisa Dog Florian Natalja Lapo Helen Proosa

Kasutusklass isased / Dogs working class

VA1 SERT 30 OBERLAUF AMBASSADOR Cent von Haus Portofino Oberlauf Santa Fee Olga Borisova A.I.Pankova
VA2 26 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Katriin ja Rain Heinsoo
VA3 38 WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima R. Ruven Imbi Otti & Veiko Väljas
V1 25 HELERO JOVIS Wegas von Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Siiri Vee
V2 34 WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`Anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
V3 31 REMO VON HAUS WENDL Quenn von Löher Weg Frone von Haus Wendl Wendelin Weiher Key Kunman
V4 29 NOCHNOJ DOZOR HILTON Elko V Fichtenschlag Olga Naujavilnietis Tovkach Merle Lank
SG1 37 WUNDERSTERN SPARTACUS Ustinov von Römerland Wunderstern Felicitala Riina Ruven Innar Kaasik
SG2 24 FLUTWELLE IXOROS  Endrefalva Shanhay Flutwelle Bella Ene Vöörmann Ene Vöörmann
T2 36 WUNDERSTERN NORD Jambo von Schollweiher Kronis Kändrewa Riina Ruven Riina Ruven, Grünberg
T3 27 HELEROS WOLF-FERRARI Magnum Zum KolbengućŸ Heleros Yarise Heli Vaab Ilona ja Sven Soots
T3 28 KRANICHZUG NIGERIA Paer von Hasenborn Kreislauf Korsica Jari Kurki Minna Krans, Jari Kurki
T3 33 WUNDERSTERN GENF Quantum von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko ja Riina Ruven
T3 35 WUNDERSTERN MYYTH Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ülle Vahesaar
EZ 32 WUNDERSTERN EDISSSON Arko von Butjenterland Aussenhaus Ingel Riina Ruven Riina Ruven

Kasvatajaklassid / Breeder classes

1.

Kennel Kranichzug (Jari Kurki, Soome)

2.

Kennel Margman (Margit Kuusman, Eesti)

Parim emane varrukakoer:  HELEROS ELEKTRA

 

 

 

 

 

Parim isane varrukakoer:    WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS