2007

2006

2005

Aretuskontroll 22.november 2008

Aretuskontrolli kohtunik: pr. Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

RATSUMESTARIN DRAGO om. Urve Lageda EST-I eluaegne
ASTON om. Sirli Kahar EST-I eluaegne
BRIATORE JEERE om. Ingrid Liivakant EST-I eluaegne
ESTRELLEST QETTRE om. Urve Lageda EST-I eluaegne
ESTRELLEST TE-BERYLL om. Velve Tuuling EST-I eluaegne
KRONIS ANETTA om. Maarit Sillmann katkestatud, võitlustahe
WUNDERSTERN EDISSON  om. Ruven & Toomla EST-I 2009/2010
DEFENDERVIL ALEXIA om. Vilve Ala-Paal katkestatud, reageerib lasule
HERA LOO DERRICKI om. Epp Hiienurm katkestatud, võitlustahe
MARGMAN DIFFANY om. Maire Õunmaa katkestatud, võitlustahe
ESTRELLEST IDOL om. Annika Toome EST-II 2009/2010
ESTRELLEST UNIC om. Urve Lageda EST-I 2009/2010
ESTRELLEST AIKO LEE om. Urve Lageda & Urve Hiie EST-I 2009/2010


 

Aretuskontroll 19.september 2008

Aretuskontrolli kohtunik: hr. John Thys (Belgia)
Varrukamees: Tõnu Mägi 
Aretuskontrolli tulemused:

FLUTWELLE BELLA om. Ene Vöörmann EST-I eluaegne
KRONIS JANKA om. Romas Liekis EST-I eluaegne
MARGMAN BERNARD BRAVEHEART om. Tiina Haak EST-I eluaegne
DZEKLINASTERICS om. Tatjana Pintsuk katkestatud, võitlustahe
FEST KIEFER ZIDAN om. Jelena Levashova katkestatud, võitlustahe
ESTRELLEST QIRICKY om. Eve Pungas EST-I 2009/2010
ESTRELLEST YANDRA om. Marika Mikk EST-II 2009/2010
HELEROS MARCELLA om. Kaire Sädemets katkestatud, võitlustahe
INXEST IRON-MAX om. Merle Salm EST-I 2009/2010


 

Aretuskontroll 8.august 2008

Aretuskontrolli kohtunik: hr. Heinz Scheerer (SV)
Varrukamehed: Viktor Salalui, Denis Belov
Aretuskontrolli tulemused:

ERIC VAN'T GROOT-FHEN om. Urve Lageda Saksa eluaegne
ESTRELLEST DAKOTA om. Mare Adermann EST-I eluaegne
ESTRELLEST FILO GERMANO om. Tõnu Pärna EST-I eluaegne
ESTRELLEST LIDER om. Marika Paling EST-I eluaegne
ESTRELLEST QURRY om. Karin & Urve Lageda EST-I eluaegne
ESTRELLEST THROY om. Eha Kõrve katkestatud, ei lase lahti
ESTRELLEST ÕNNEX om. Eve Pungas EST-I eluaegne
FEST KIEFER DEMON om. Õie  Sillam EST-I eluaegne
FEST KIEFER ISSIS om. Diana Grudina EST-I eluaegne
STARK FASSEN HANNY om. Romanovits Svetlana EST-I eluaegne
ELLEXY HAUS SONDER om. Levashova Jelena EST-I 2009/2010
ESTRELLEST IDOL om. Annika Toome katkestatud, võitlustahe
ESTRELLEST UNIC om. Urve Lageda katkestatud, võitlustahe
FEST KIEFER ULLY om. Christer & Reet Nipper katkestatud, võitlustahe
FEST KIEFER URSUS om. Andres Harak EST-I 2009/2010
KRONIS MEKSA om. Rudenko Zanna ei osalenud
MARGMAN JECK om. Margus Kõrts & Rünno Marmor EST-I 2009/2010
MARGMAN MAGIC om. Anneli Pajur EST-I 2009/2010
MARGMAN QUICKEN om. Kasv. ja Piret Koor EST-I 2009/2010

 

Aretuskontroll 09. mai 2008

Aretuskontrolli kohtunik: Hr. Hans-Peter Rieker (SV)
Varrukamehed: Andreas Dankull (Rootsi), Mattias Eriksson (Rootsi)
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST NEX-NIXON om. Eha Kõrve EST-I 2009/2010
ESTRELLEST PANTER om. Indrek Kasela EST-I eluaegne
ESTRELLEST VANDA-LOU om. Külli Kanter katkestatud/võitlustahe

FEST KIEFER DEMON

om. Õie Sillam ei osalenud
KRONIS BOOGIE WOOGIE om. Kärt Ja Romas Liekis SAKSA-I eluaegne
WUNDERSTERN DALISSIMA om. Riina Ruven Ja Veiko Väljas EST-I eluaegne
HELEROS ZACK om. Andres Sepp EST-I 2009/2010


 

 

 

 

 

 

 

Aretuskontroll 26. aprillil 2008

Aretuskontrolli kohtunik: Valentin Fjedorov (Valgevene)
Varrukamehed: Viktor Salalui (Eesti) ja  Valdis Bikovskis (Läti)
Aretuskontrolli tulemused:

JADE BURSTADTER BLUT om. Jelena Levashova EST-I 2009/2010
STARK FASSEN ORNELLA om. Ene Vöörmann katkestatud/võitlustahe
ESTRELLEST SKIPPY om. Annely Martoja EST-I 2009/2010
INXEST ALLY-CAYLA om. Liina Sepp EST-I 2009/2010
ESTRELLEST INDIANA om. Kristiin Keernik EST-I 2009/2010
ESTRELLEST QIRICKY om.  Eve Pungas katkestatud/võitlustahe
ALLSAARE AGRA om. Jekaterina Aljohhina EST-I 2009/2010
FEST KIEFER DRAGA om. Olga Levashova/ Ene Sikk EST-I 2009/2010
INXEST HUGO om. Sõsoljatina katkestatud/võitlustahe
GOLTTVIZEN HOF ATLANTIKA om. Jevgeni Kaverin EST-I eluaegne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aretuskontroll 23. märtsil 2008

Aretuskontrolli kohtunik: Hr. Aulis Koistinen (Soome)
Varrukamees: Aivo Oblikas

Aretuskontrolli tulemused:

ASSAUWE KIMBERLY Omanik: Irina Sõsoljatina EST-I 2009/2010
BRIATORE KIRKE Omanik: Merle Pajula-Mereküla EST-II 2009/2010
DEFENDERVIL BUFFY Omanik: Vilve Ala- Paal, Mailis Paal katkestatud/võitlustahe
ESTRELLEST NETTY-MELODY Omanik: Thekla Degtjarjov EST-I eluaegne
ESTRELLEST PRESTON Omanik: Olle Reinholm EST-II 2009/2010
HELEROS MIKO Omanik: Ülle Üksik EST-I eluaegne
MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Omanik: Monika Rusing Ei osalenud
MARGMAN INDIRA Omanik: Maie Hulkko katkestatud/võitlustahe
MARGMAN JECK Omanik: M.Kõrts, R.Marmor katkestatud/lasukartus
MARGMAN MORGAN Omanik: Annika Grünberg EST-I 2009/2010
WUNDERSTERN BECHER ZAFIR Omanik: Katrin Marandi, Aare Kattai EST-II 2009/2010
WUNDERSTERN BECHER ZILVER Omanik: Signe Šadeiko EST-I eluaegne
WUNDERSTERN ESCADA Omanik: Tarvo Ottmaa EST-II 2009/2010