ESLÜ üritusi reguleerivaid eeskirju  vaata  SIIT

Võistluste peasponsor on AS Remedium     

 

  

EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2010.a. MEISTRIVÕISTLUSED IPO-s 28.-29.08.2010 

*Kohtunik: Heikki Hiltunen (SV, Soome)
* Varrukamehed: Janar Klement ja Tõnu Mägi

 

esly_ipo_meistrid_2010_kohtunikuga.jpg
Eesti saksa lambakoerte IPO meistrid 2010
KAIRI VIHERPUU ja APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA
kohtuniku Heikki Hiltuneniga

 

TULEMUSED

Pildid Agle Oissar
Pildid Helve Käro
Pildid Vilve Roosioks (1.võistluspäev)
Pildid Vilve Roosioks (2.võistluspäev)

 

ESLÜ Koolitustoimkond tänab:

Peakorraldaja: Merlin Kanter
Korraldaja: Heli Reili
Tõlk: Janne Vaarja
Sekretär: Agle Oissar
Varrukamehed: Janar Klement, Tõnu Mägi
Jäljekoordinaator: Tõnis Vanaveski
Jäljetegijad: Monika Rusing, Helve Käro, Mare Adermann, Meeli Puusepp, Katrin Kressel
Platsipealik: Mart Tuuling
Inimrühm: Andrus Räämet, Heli Reili, Merike Kungla, Tiina Madisson
0-koerad: Estrellest Exe (koerajuht Heli Reili), Estrellest Tõru (koerajuht Merlin Kanter)
Autasustamine: Irja Toome
Tammepärgade meister: Maret Tanissaar
ESLÜ juhatus: Eve Pungas, Eha Kõrve

Toetajad:
Remedium (Platinum koeratoit)
E-Katused (kohtuniku majutus)
Kaitsekoer (meistri vest, auhinnad iga osaala parimatele)
OÜ Kõik Sõbrale (toortoit meistrivõistlustel osalejatele)
Gravex (karikad)

---------------------------------------------

TOIMUMISKOHT:

A osa: Harjumaa. IPO-1, IPO-2 rohupõld, IPO-3 mullapõld Gappay jäljeesemed
B ja C osa: EKSL Tabasalu koolitusplatsil  KAART

B osa platsivarustus
C osa varjed

 

AJAKAVA

VÕISTLUSTE AJAKAVA ON ORIENTEERUV. PALUME VALMIS OLLA VÕISTLUSTE KÄIGUS TEKKIVATEKS VÕIMALIKEKS MUUDATUSTEKS.

LAUPÄEV 28.08.2010

10.15                Kogunemiskohas Paldiski mnt ja Instituudi tee nurgal asuvas parklas Harku kaupluse kõrval KAART IPO-2 võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

10.40-11.10       IPO-2 jäljed

11.15                Kogunemiskohas Hüüru veski parklas KAART IPO-3 1. grupi** võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos,  ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

11.45-13.00       IPO-3 1. grupi jäljed

                        APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA, Kairi Viherpuu
                        ESTRELLEST ÕNNEX, Eve Pungas
                        HAUS RIBACK ADELE, Mari Ojarand
                        RATSUMESTARIN DRAGO, Urve Lageda
                        QUAY V D MOEZENBULTE, Tatjana Tšernjakova

13.15                Kogunemiskohas Keila Statoili tanklas KAART IPO-3 2. grupi** võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos,  ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

13.45-15.15       IPO-3 2. grupi jäljed

                        ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE, Kristiin Keernik
                        ESTRELLEST LEXER, Ilvi Rimm
                        HELEROS QWINTO, Katriin Salumaa
                        ONAOMA DE-LIGHT, Aivo Oblikas
                        TIKO LOFANNA, Raul Õismaa
                        TULIHUNT ATTILA, Riho Kivila

PÜHAPÄEV 29.08.2010

10.00                Eesti Saksa Lambakoerte IPO Meistrivõistluse avamine

10.00-13.30       B osa

14.30                C osa

16.30                Autasustamine ja võistluste lõpetamine

            * -        Kogunemiskohad tehakse teatavaks siin samas 27.08.2010
** -      IPO-3 võistlejate gruppidesse loosimine toimus 23.08.2010, fortuunaks Eesti Saksa Lambakoerte IPO Meistrivõistluste peakorraldaja pr. Merlin Kanter.

---------------------------------------------

 

OSALEJAD

Koer

Koerajuht

IPO-2

FELICITAS CERES OSCAR DE LA RENTA Marika Mikk
HELEROS LUCKY Tarvo Alev
MARGMAN QUICKEN Piret Koor
   

Eesti SLK Meistrivõistlused IPO-s (IPO-3)

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Kairi Viherpuu
ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE Kristiin Keernik
ESTRELLEST LEXER Ilvi Rimm
ESTRELLEST ÕNNEX Eve Pungas
HAUS RIBACK ADELE Mari Ojarand
HELEROS QWINTO Katriin Salumaa
ONAOMA DE-LIGHT Aivo Oblikas
QUAY VD MOEZENBULTE Tatjana Tšernjakova
RATSUMESTARIN DRAGO Urve Lageda
TIKO LOFANNA Raul Õismaa
TULIHUNT ATTILA Riho Kivila

 

VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES JA ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2010. A. IPO MEISTRITIITEL OMISTATAKSE KOLMANDAS, KÕRGEIMAS ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD SAKSA LAMBAKOERALE.

Kõikide võistlusklasside tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IPO/SchH/VPG koer ja parim universaalne koer. Kusjuures meistrivõistluse ehk 3. astme punktisumma korrutatakse koefitsendiga 2 (ESLÜ üldkoosoleku otsus 03.04.2010)!

Meistrivõistlused on kvalifikatsioonivõistlusteks Eesti meeskonna moodustamiseks 2010. a. WUSV MMile  Vaata

---------------------------------------------

Eesti Saksa Lambakoerte 2010. a. IPO Meistrivõistlusi toetavad: 

     logo_koik_sobrale_120.jpg  

---------------------------------------------

 

Registreerimine lõppeb 18.08.2010 

IPO eeskiri

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 350.- EEK, mitteliikmetele 700.-EEK

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. 10022004993000  
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend IPO MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.  
  
Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et   
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud   
- koer on tätoveeritud või kiibitud  

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.  

Võistlejal peab olema kaasas: 
- koera võistlusraamat 
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend
- kaelakett

Info: koolitus@saksalambakoer.ee

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistleva emase koera jooksuajast.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

---------------------------------------------

2009. aasta Eesti Saksa Lambkoerte IPO Meistrivõistlused   Vaata

IPO-3 Klubi Vaata