EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2008. a. MEISTRIVÕISTLUSED IPO-s 30.-31.08.2008

 

*Kohtunik: hr. Mattias Eriksson (Rootsi)

*Varrukamehed:  Denis Belov (I osa ehk lühike maa), Tõnu Mägi (II osa ehk pikk maa)

 

TULEMUSED

PILDID Vilve Roosioks (jälg)
PILDID Vilve Roosioks (2. päev)
PILDID Helve Käro (jälg)
PILDID Helve Käro (kuulekus)
PILDID Helve Käro (kaitse)
PILDID Mari Ojarand (kuulekus)
PILDID Mari Ojarand (kaitse)


IPO MV võitjad 2008 kohtunik hr Mattias Erikssoniga

Intervjuu IPO meistritiitli omanikuga

 

ESLÜ Koolitustoimkond tänab äärmiselt hästi õnnestunud üritusele kaasa aitamise eest rekordarvu abilisi:

PEAKORRALDAJA: Rene Radala
TÕLK JA KOHTUNIKU VÕÕRUSTAJA: Maris Luberg
SEKRETÄR: Velve Tuuling
ASSISTENT: Annika Toome
KOHTUNIKU REISIDE JA MAJUTUSE KORRALDUS: Kristi Kukk
PLATSIPEALIK: Rene Radala
INVENTARI, AUHINDADE JA KINGITUSTE ORGANISEERIMINE: Irja Toome
ABILISTE KOKKU KUTSUMINE: Merlin Kanter, Janne Vaarja
VÕISTLUSPLATS: Heli Vaab ja kennel Heleros tiim (sh platsimeistrid Katriin ja Rain Heinsoo, Terje Tammemäe, Tarvo Alev ning abilised Angela Kotsmareva, Ilona ja Sven Soots)
A OSA JÄLJEPÕLDUDE OTSIJAD: Janne Vaarja, Heli Reili, Anna Luik, Armin Enniko, Katrin Kressel, Merlin Kanter
JÄLJEKORRDINAATORID: Anna Luik, Armin Enniko, Janne Vaarja
JÄLJETEGIJAD: Mari Ojarand, Helve Käro, Meeli Puusepp, Felor Sepp, Rainar Paavo, Aarne Altmets, Armin Enniko, Katrin Kressel, Angela Kotsmareva, Ulli Sats, Liis Saks, Janne Vaarja
JÄLJEESEMED: Eve Pungas
JÄLJEVAIAD: Eha Kõrve
B OSA INIMRÜHM: Angela Kotsmareva, Sirli Kaevats, Agle Oissar, Reelika Oissar, Terje Tammemäe, Eve Selge, Heli Vaab, Helve Käro, Katriin Salumaa
C OSA VARRUKAMEHED: Denis Belov, Tõnu Mägi
NULLKOER: Estrellest Filo Germano, koerajuht Tõnu Pärna
VÕISTLUSTE INFO KODULEHELE, KATALOOG, INFO PRESSILE: Merlin Kanter
PRESSITEADE: Janne Vaarja
KODULEHT: Mare Adermann, Helve Käro
FOTOGRAAFID: Helve Käro, Vilve Roosioks, Mari Ojarand, Heli Vaab
VIDEOGRAAF: Armin Enniko
ENNUSTUSVÕISTLUS: Helve Käro, Heli Reili, Susan Reinholm
KOHVILAUD: Kaire Paavo
TOITLUSTAJA: Maeru trahter
LILLESEADED: Jana Särglep
TAMMEPÄRJAD: Annilill Lillesalong

ESLÜ Koolitustoimkond tänab väga esindusliku auhinnalaua ja kingituste eest ürituse toetajaid:
Hill’s, kes premeeris võitjaid ja osalejaid Hill's Pet Nutrition Super premium koeratoiduga;
Euronic’s, kes pani meistritiitli võitjale välja 1000-kroonise kinkekaardi;
Tikandiekspert, kes autasustas meistritiitli võitjat treeningvestiga ning kinkis iga osa-ala parimale koeraspordi treeningvarustust;
Koer24, kes kinkis kõigile osalejatele Nutrolin naha ja karva toiteõli ning internetikaubamaja Koer24 150-kroonised kinkekaardid, 1. koha saajatele 250-kroonised kinkekaardid;
Epp Maltis ja Art Garage, kes valmistas kohtunikule ja kennel Heleros tiimile kaunid tänuplaadid;
Heli Vaabi ja Heleros tiimi, kes kinkisid kohtunikule, võitjatele ja osalejatele kimbud ja lilleseaded;
Gravex Balti, kes varustas karikatega.

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

TOIMUMISKOHT:

A osa: Tallinn lähiümbrus, rohupõld Jäljeesemed
B ja C osa: Kennel Heleros treeningplats Kaart   Platsi varustus  Platsi asetus

 

OSALEJAD:

Koer

Koerajuht

IPO-1 võistlus

 
ARKO SOLO RIGOLETTO Solvita Vevere - ei osale
   

IPO-2 võistlus

 
ESTRELLEST LEXER Ilvi Rimm
ESTRELLEST TÕRU Merlin Kanter
ESTRELLEST ÕNNEX Eve Pungas
WUNDERSTERN BECHER ZILVER Signe Shadeiko
   

EESTI SAKSA LAMBAKOERTE MEISTRIVÕISTLUSED IPO-S
(IPO-3)

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Kairi Viherpuu
ESTRELLEST DAKOTA Mare Adermann
ESTRELLEST EGER Marika Mikk
ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE Kristiin Keernik
ESTRELLEST XOCUS Kalev Kornet
FEARLESS HEART QUATRO Hillar Peets
HELEROS MIKO Ülle Üksik
ONAOMA DE - LIGHT Aivo Oblikas
PIIRIKOER BASKO Tõnis Vanaveski
RATSUMESTARIN DRAGO Urve Lageda

 

Mesitrivõistlustel osalejate tutvustusi loe siit


VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES JA ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2008. A. IPO MEISTRITIITEL OMISTATAKSE KOLMANDAS, KÕRGEIMAS ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD SAKSA LAMBAKOERALE.

Kõikide võistlusklasside tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IPO koer, parim töökoer, parim koerajuht, parim universaalne koer. Vaata eeskirju

Meistrivõistlused on kvalifikatsioonivõistlusteks Eesti meeskonna moodustamiseks 2008. a. WUSV MMile. Vaata

Lugupeetud võistlejad, abilised ja huvilised!

Olete oodatud veetma meeldivat õhtut Eesti Saksa Lambakoerte IPO meistrivõistluste kohtuniku Mattias Erikssoni seltskonnas restoran-õlletehases Beer House laupäeval 30. augustil 2008. aastal algusega kell 20.00.
NB! Palume oma tulekust eelnevalt teada anda hiljemalt 29.08.2008 aadressil: koolitus@saksalambakoer.ee. ESLÜ Koolitustoimkond

 

AJAKAVA 

VÕISTLUSTE AJAKAVA ON ORIENTEERUV. PALUME VALMIS OLLA VÕISTLUSTE KÄIGUS TEKKIVATEKS VÕIMALIKEKS MUUDATUSTEKS. 

LAUPÄEV 30.08.2008 

9.00   Laagri Maksimarketi (Pärnu mnt. 558a, Tallinn) kõrval parklas IPO-2 võistlejate registreerimine, IPO-2 võistlusnumbrite loos, IPO-2 ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
9.30-10.30  IPO-2 jäljed 
10.45   Saue Olerexi tanklas (Tule 51, Saue) IPO-3 1. grupi ** võistlejate registreerimine, IPO-3 1. grupi ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
11.30-13.10  IPO-3 1. grupi jäljed
13.00   Saue Olerexi tanklas (Tule 51, Saue) IPO-3 2. grupi ** võistlejate registreerimine, IPO-3 2. grupi ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
13.45- 15.20 IPO-3 2. grupi jäljed 

NB! 16.15         Platsi proovimine*** kennel Heleros treeningplatsil
                        16.15 ESTRELLEST LEXER
                        16.20 ESTRELLEST TÕRU
                        16.25 ESTRELLEST ÕNNEX
                        16.30 PIIRIKOER BASKO
                        16.35 ESTRELLEST EGER
                        16.40 ONAOMA DE-LIGHT


17.00-18.00 IPO-2 B osa 

PÜHAPÄEV 31.08.2008 

9.00   Eesti Saksa Lambakoerte IPO Meistrivõistluse avamine
9.15-12.15 IPO-3  B osa 
13.15  Varrukameeste ja võistlejate instrueerimine
13.25  Nullkoer
13.30  IPO-2 C osa
14.20  IPO-3 C osa
16.30   Autasustamine ja võistluste lõpetamine 


** -  IPO-3 võistlejate gruppidesse loosimine toimus ESLÜ juhatuse korralisel koosolekul 27.08.2008 kell 18.00-20.00 Tallinnas, Nõmme Kultuurikeskuses Turu Plats 2 (II korrus). Fortuunaks pr. Eve Pungas
*** -  Platsi proovimine toimub eelregistreerimise alusel alustades IPO-1-st tähestikulises järjekorras. 5 minutit koerajuhi kohta. Platsi proovimise käigus on koera koolitamine jõuvõtete abil keelatud. 

 

------------------------------------------------------------
 

NB! Platsi proovimise soovist teada anda hiljemalt 27.08.2008 aadressil koolitus@saksalambakoer.ee

Registreerimine lõppes 20.08.2008

IPO eeskiri

Osalemistasu: ESLÜ ja liikmesorganisatsioonide liikmetele 350.- EEK 
Mitteliikmetele 600.- EEK

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, Eesti Ühispank, arve nr. 10022004993000 
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend IPOMV 

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul. 
 
Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et 
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud 
- koer on tätoveeritud või kiibitud 
Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust

Võistlejal peab olema kaasas
- koera võistlusraamat 
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend
- kaelakett

Info: koolitus@saksalambakoer.ee

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistleva emase koera jooksuajast.
* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtunike ja varrukameeste osas

Protesti esitamise korda vaata siit

------------------------------------------------------------

AUHINNAFOND vähemalt sama rikkalik kui möödunud hooajal! ESLÜ kodulehel online-intervjuu 2008. aasta meistriga!

ERIAUHIND IGA OSA-ALA PARIMALE!

2007 ESLÜ IPO Meistrivõistlused Vaata

IPO3 Klubi Vaata     

ESLÜ IPO meistrivõistlust toetavad: Kennel Heleros, Hill's Pet Nutrition, Euronics, Tikandiekspert, Gravex Balti, Art Garage, Koer24

           

 

   banner