ESLÜ PEAERINÄITUS 01-02.05.2010.a

Kohtunik: hr. Norbert Scharschmidt (SV)

Toimumiskoht: Harjumaa, Viimsi staadion
Varrukamees: Janar Klement

 

TULEMUSED

Hinne

Kat.nr

Koer / Dog

Isa / Father

Ema / Mother

Kasvataja / Breeder

Omanik / Owner

Kutsikad 4 – 6 kuud isased / Dogs 4 – 6 months 

VL1 2 HILLDEMANS COSMOS Jambo Vom Schollweiher Olhedens Humla Anne Myllymäki Anne Myllymäki
VL2 1 HILLDEMANS CASPAR Jambo Vom Schollweiher Olhedens Humla Anne Myllymäki A.Myllymäki & K.Kinnari
ei osal. 3 KARAT'S CANTO Karlos Vom Finkenschlag Susy-whocan Laiza Jimmy B Rasmussen A.Impola&J.B.Rasmussen
             

Kutsikad 4 – 6 kuud emased / Females 4 – 6 months 

VL1 8 KRANICHZUG KAWA Jambo Vom Schollweiher Kreislauf Kenya Jari Kurki Rasmus Baggström
VL2 5 HELEROS ELEKTRA Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise Heli Vaab Annika Palm
VL3 7 HILLDEMANS CHIKITTA Jambo Vom Schollweiher Olhedens Humla Anne Myllymäki Anne Myllymäki
VL4 9 LOUISE SOLO RIGOLETTO LV, LT CH Cezar Oaze Chakira Rigoletto S.Vevere S.Vevere
VL5 4 FEST KIEFER UMA-TURMA Yoker Gim Zilber Vasserfal Lambada Levašova Olga&jelena Levašova Jelena
L1 6 HILLDEMANS CASABLANCA Jambo Vom Schollweiher Olhedens Humla Anne Myllymäki A.Myllymäki & P.Pekkanen
ei osal. 10 QUITTE VON OASIS Ober Bad Boll Daweto Cindy Dr.Alfons Roerkohl Satu Baggström & kasv.
             

Kutsikad 6 – 9 kuud isased / Dogs 6 – 9 months

VL1 20 WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima R.Ruven Veiko Väljas & Imbi Otti
VL2 16 FEST KIEFER STINGREY Larus vom Fiemereck Fest Kiefer Takoma Jelena Levašova Jelena Levašova
VL3 11 BLACKAMY CLIFFORD Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Merle Lank
VL4 13 ESTRELLEST ENZO Quero Vom Status Quo Estrellest Õunake Urve Lageda Elo Reinholm
VL5 15 ESTRELLEST FERRARI Banderas Du Domaine Du Parc Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Indrek Põlluste
VL6 12 CREDO LEHMBURG Naxo Vom Fichtenschlag Gabi Lehmburg J.Zilberts P.-G.R.Isaksson
VL7 19 SENSEN MANN NERO Jambo vom Schollweiher Sensen Mann Ludmila Kim Baggström Kristo Süderholm
VL8 14 ESTRELLEST FARO Banderas Du Domaine Du Park Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Riho Okas
L1 18 MARGMAN ZAMP Yorc Vom Status Que Kronis Mirchelle Margit Kuusman Sibelle Vilepill-tammets
ei osal 17 KVIRO VOM ALEKS BIRKENSTRASSE Atsel Hof Yuvenal Enni Naujavilnietis Aleksandr Guzun Olga Ponomarjova
             

Kutsikad 6 – 9 kuud imased / Females 6 – 9 months 

VL1 31 MARGMAN ZAMBIA Yorc Vom Status Quo Kronis Mirchelle Margit Kuusman S.malmberg & M.kuusman
VL2 23 DEFENDERVIL DERBY Wunderstern Gibson Defendervil Buffy Vilve Ala- Paal Vilve Ala- Paal
VL3 21 BAXI GARLIAVIETIS Yako Van Noort Trixi Vom Frosten Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
VL4 33 YOLANDA VON DER JAHNHÖHE Arex Von Der Wilhelmsvarte Vanny Vom Haus Zieglmayer Johann Mayer Anita & Christian Saar
VL5 22 BLACKAMY CHARLOTTE Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle.lank Merle Lank&kaido Nurk
VL6 32 WUNDERSTERN TEAM LISETTE Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima R.Ruven Helina Härma
VL7 24 DEMANT'S ARUBA Unzo Van Noort +Demant's Noomi Tytti Luoto&seppo Goman Seppo Goman
VL8 26 ESTRELELST ELSA Ericv Quero Vom Status Quo Estrelelst Õunake Urve Lageda Jaanika Ole,  kasv.
VL9 30 KARMA SOLO RIGOLETTO VA (EST) Arko Solo Rigoletto Caramba Ursa Rigoletto S.Vevere D.Isaksone
VL10 28 FLUTWELLE OLEANDRA Fest Kiefer Demon Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Andrus Ustav
VL11 25 ESTRELLEST ECCO Quero Vom Status Quo Estrellest Õunake Urve Lageda Meelis Lehtpuu
VL12 27 ESTRELLEST FAJITA Banderas Du Domaine Du Park Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Velve Tuuling
VL13 29 FLUTWELLE ORLANA Fest Kiefer Demon Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Ene Vöörmann
             

Kutsikad 9 – 12 kuud isased / Dogs 9 – 12 months 

VL1 39 ZANDO GARLIAVIETIS Noell Vom Suentelstein Horka Aus Wattenscheid Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
VL2 38 RIEMUKAAREN COMMANDO Mustantuiskun Forest Aufsiegeln Geena Tiina Hakanen Tiina Hakanen
VL3 37 LATOLLY TOP BORAT Yorc Vom Status Quo Fest Kiefer Monate Helen Laurits M.Kikkas & K.Suuroja
ei osal. 34 ASTI PRIMO GANDE Nesch V.d.graffnburg Pati Z Ostrowskiej Sfory Szymon Mukalski Lüse Beate
ei osal. 35 FURBO NAUJAVILNIETIS Zaco Holtkamper See Dora Vom Frankengold Vadim Sćepkin  Lüse Beate
             

Kutsikad 9 – 12 kuud emased / Females 9 – 12 months 

VL1 36 KREISLAUF HILTON P Kreislauf Zidane Quna Von Arlett Sami Baggström Satu Kirvesniemi
VL2 46 UNCA VOM MOORBECK Furbo Degli Achel Enschi Vom Moorbeck Alfred Boselager Rinaldas Janusaitis
VL3 44 MARGMAN YAMAICA York Vom Status Quo Holly Von Der Bildeich-quelle Margit Kuusman Maire Õunmaa
VL4 45 MARGMAN YASMINE Yorc Vom Status Quo Holly Von Der Bildeich-quelle Margit Kuusman M.Kuusman/R.-A.Kohava
VL5 40 ESTRELLEST DELTA Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Mare Adermann
VL6 41 ESTRELLEST DEVI Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Katrin Pajumägi
VL7 47 WILD DREAMS INDIA Pedro Vom Haus Bruchersee Fest Kiefer Tigri Korhonen Susanna Miia Kytölä & kasv.
VL8 42 ESTRELLEST DRITTE Ingodds Agassi Est V Ch Estrellest Dakota Urve Lageda Eve Kallas
L1 43 FEST KIEFER RAMINA Elko Vomfichtenschlag Fest Kiefer Draga J. & O.Levašova Margit Tamm-Rauk
             

Noorteklass 12-18 kuud isased / Junior dogs 12 – 18 months

SG1 50 JEFFERSON HAUS SONDER VA(EST) Arko Solo Rigoletto Bonnie Vom Astral V.Stasane V.Stasane
SG2 JUN SERT 55 SENSEN MANN FAROK Nurdblick's Masuut Sensen Mann Una Kim Baggström Minna Rissanen
SG3 52 MARGMAN WODOO Vanos Von Noort Margman Quicken Margit Kuusman Piret Koor
SG4 54 OLHEDENS MACKSI Mischalands Sajko Olhedens Sabina Nylund Mikael&tanja Kaj&Kirsi Nummelin
SG5 49 FLUTWELLE NICKO Fest Kiefer Demon Flutwelle Bella Ene Vöörmann Riina Kitsing
ei osal. 48 ESTRELLEST YORDAN Eric Vant Croot-Fehn Estrellest Victory Aare Lainesaar Aare Lainesaar
ei osal. 53 MILBU BABILON Arko Solo Rigoletto Kenzi-kalipso Bursteinstrand Solvita Vevere Airi Michelashvili
ei osal. 56 SUSY-WHOCAN PANOS Asko Von Tremonia Susy-Whocan Laiza Auli Impola-Häyhä Auli Impola-häyhä
             

Noorteklass 12-18 kuud emased / Junior females 12 – 18 months

SG1 JUN SERT 58 DEMANT'S YOYO Demants Jagr Demant's Kairo Luota&Goman  Virpi Päivinen
SG2 68 MARGMAN WENDRINA Vanos Von Noort Margman Quicken Margit Kuusman Margit Kuusman
SG3 70 MARGMAN WILDFIRE WANDA Vanos Van Noort Margman Quciken Margit Kuusman Monika Rusing
SG4 67 MARGMAN XARA Banderas Du Domaine Du Parc Kronis Boogie-Woogie Margit Kuusman Margit Kuusman
SG5 69 MARGMAN WIEZEL Vanos Von Noort Margman Quicken Margit Kuusman Margit Kuusman
SG6 62 GERMANY SOLO RIGOLETTO Baron Solo Rigoletto Maija V.d. Fichtenspitze S.Vevere I.Abele
SG7 57 ASSAUWEHOF ALEKSA Digger Vom Elzmündungsraum Assauwe Kimberly Irina Sõsoljatina Evely Vendla
SG8 73 SENSEN MANN EDWINA Vento Von Der Hopfen Halle Sensen Mann Larissa Kim Baggström Kim Baggström
SG9 51 KREISLAUF FIORANO Zamp Von Thermodos Kreislauf Alqaida Sami Baggström Piia Sakomaa
SG10 66 KRANICHZUG HILARY Vanos Van Noort Kreislauf Korsica Kurki Jari Heidi Valkeapää, kasv.
SG11 60 FEST KIEFER NITRA Zilber Vasserfal Faron Fest Kiefer Elizabeth J. & O.Levašova Merike Võsu
SG12 71 MARGMAN WISE Vanos Van Noort Margman Quicken Margit Kuusman Darja Slabkovska
SG13 64 ICEFLOWER SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Bekky Solo Rigoleto S.Vevere I.Lismane
SG14 72 MARMORLAND BRILLIANCE Bruno Von Vierhundert Hertz Margman Vaiper Piret Marmor Aita Oras
SG15 63 HELEROS BALLERINA Markus Vom Status Quo Heleros Naomi Heli Vaab Ants Tammisto
SG16 59 ESTRELLEST BELISSA Demants Jagr Estrellest Skippy Urve Lageda Reelika & Annely Martoja
SG17 61 FLUTWELLE NETTY Fest Kiefer Demon Flutwella Bella Ene Vöörmann Ene Vöörmann
ei osal. 65 ICEQUEEN PEETA Quero Vom Status Quo Olhedens Xilla Asikainen Jarmo & Anne Kasvataja
ei osal. 74 SUSY-WHOCAN PANDORA Asko Von Tremonia Susy-Whocan Laiza Auli Impola A.Impola&J.B.Rasmussen

Veteranid isased / Dogs veterans

SG1 75 MARGMAN RAU VON POL Rickor Von Arlett Margman Gisela Margit Kuusman Kasv. ja Rene Tunder
SG2 76 RAYNTES BOSS Rob Vom Salzgitter Milieu Fearless Heart Roxita Lea Tõnismäe Tiiu Lepp
             

Veteranid emased / Females veterans

     
SG1 79 MARGMAN GISELA Rob Vom Salzgitter Mileu Junkertums Cancan Margit Kuusman Kasv. ja Marika Mikk
SG2 78 FEST KIEFER RYTTA Endrefalva Michigan Antalia Leashoa Jelena Levashova Jelena
SG3 77 ESTRELLEST NETTY MELODY Margman Greif Estrellest Hillary Urve Lageda Thekla Degtjarjov
             

Keskmine klass 18-24 kuud isased / Youth class dogs 18 – 24 months

SG1 11 NAZAR MEISEHOF Ulano Vom Römerland Fantastika Meisehof Sinitsina, T. Jari Kurki
SG2 12 SENSEN MANN ZAMP Sensen Mann Larus Sensen Mann Vanni Kim Baggström Kim Baggström
SG3 7 KRANICHZUG EXCALIBUR Pedro Vom Haus Bruchersee Ozahula Jobla-Dii Kurki Jari Jonna Antikainen & kasv.
SG4 32 IDAL 'GO NORD SHTORM Banderas Du Domaine Du Parc Atsel Hof Yunaru G.S.Komisarenko N.Mišhenko
SG5 13 WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
SG6 2 HELEROS AKIRO Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Andres Pärn
SG7 3 HELEROS ARTAX Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Melani Raamat
SG8 1 ESTRELLEST VEKTOR Eric Vant Croot-Fehn Estrellest Õunake Urve Lageda Marko Lehes
SG9 10 LEO TEAM RIKO Benno De Parilly Gerdi Vom Team Fiemereck M. Krumins V. Silanaglis
SG10 5 HELEROS WOLF-FERRARI Magnum Zum Kolbenbus Heleros Yarise Heli Vaab Ilona Ja Sven Soots
U 6 INXEST LUCKY Eric Vant Croot-Fehn Inxest Jamaica Ingrid Liivakant Maiu Piirsalu
ei osal. 4 HELEROS WALLACE Magnum Zum Kolbengus Heleros Yarise Heli Vaab Aleksandr Martšuk
ei osal. 8 KREDO KEMERMOOR Yello Vom St.Michaels-Berg Brooka Kemermoor Dz.Silinš A.Jesse
ei osal. 9 KUBA VON OASIS Tyson Köttersbuch Omega Haus Yü Dr.alfons Roerkohl A.Roerkohl & S.Baggström
             

Keskmine klass 18-24 kuud emased / Youth class females 18 – 24 months

SG1 27 BAR-WAXAN ELY'SEE Markus Vom Status Quo Bar-Waxan Disney Eija Wegelius N.Mišhenko
SG2 15 DEMANT'S VENILE Demants Jagr Mischaland's Lanzia Luoto&Goman  Luoto&Goman
SG3 20 HELEROS WELLA Magnum Zum Kolbengub Heleros Yarise Heli Vaab Jekaterina Kokurina
SG4 25 TORA GARLIAVIETIS Yerom Vom Haus Salihin Horka Aus Wattenscheid Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
SG5 16 DEMANT'S XOTIC Demants Jagr Demant's Moona Luoto&Goman  Vurenmaa & kasv.
SG6 26 WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kristi Soll
SG7 19 HELEROS WEIGEL Magnum Zum Kolbengus Heleros Yarise Heli Vaab Ene Melles
SG8 23 LOTTE TEAM RIKO Benno De Parilly Gerdi Vom Team Fiemereck M. Krumins I. Krastina
SG9 24 SVARZEKOKS VERENA Ulano V. Romerland Zilber Vassrfal Lambada Kanerva Outi Kasv. Ja Levašova Olga
SG10 21 KIOTO KEMERMOOR Yello Vom St.Michaels-Berg Brooka Kemermoor Dz.Silinš I. & Dz.Silini
SG11 18 HELEROS AMIRA Zilber Vasserfal Faraon Heleros Remie Heli Vaab Margit Saarik & Kasv.
SG12 17 ESTRELLEST VANESSA Eric Van't Groot-Fehn Estrelelst Õunake Urve Lageda A.Kahar & kasv.
G1 14 BLACKEST LUNA NORA Eric Van't Groot-Fehn Blackest Isadoora Jaanika Ja Agnes Aruaas J.Aruaas & I.Liivakant
ei osal. 22 KREISLAUF ESPRIT Digger Vom Elzmündungsraum +Makros Aguccina Sami Baggström Satu Baggström
             

Avaklass isased / Dogs open class

SG1 31 FRANKLIN SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss S.Vevere H.Sprukulis
SG2 28 ESTRELLEST TIGER TRITON Fest Kiefer Demon Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Valner Väino
SG3 33 INXEST KING KONG Eric Vant Croot-Fehn Briatore Jeere Ingrid Liivakant Merle Salm
SG4 30 FALDRET-EST BAKSTER Wunderstern Darantino Aussenhaus Freia Vitaly Jantsevich Vitaly Jantsevich
SG5 27 BLACKAMY AMBROOSIUS Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Merle Lank
SG6 34 JERRY-JOY KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger Agra Kemermoor Dz.Silinš A.Ćikuls
ei osal. 29 ESTRELLEST XANTRO Barus Vilkiükstis Estrellest Merri Urve Lageda Ruth Vahtras
             

Avaklass emased / Females open class

SG1 46 MARGMAN TIANA Markus Vom Status Quo Margman Ziesel Margit Kuusman Kaidi Kohv & Kasv.
SG2 43 JANET KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger Agra Kemermoor Dz.Silinš L.Muceniece
SG3 37 ESTRELLEST GRETTY Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Reet Kiisk
SG4 47 OLHEDENS ADINA Mischalands Povel Olhedens Sandra Nylund Mikael&tanja Kaj & Kirsi Nummelin
SG5 45 LUCKY BELLATRIX Rayntes Grant Briatore Mersedes Ene Pärli Ene Pärli
SG6 42 HELEROS URAYA Rayntes Grant Sensen Mann Alexia Heli Vaab Tiiu Pesu
SG7 44 KDZETA MARTIN Drago Garliavietis Ozibet Pride Martin Velta Berga Zanda Gintere
SG8 39 ESTRELLEST TIGER TESSA Fest Kiefer Demon Estrellest Te Beryll Urve Lageda Mart Tuuling
SG9 38 ESTRELLEST SERRI Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Tarmo Annus
SG10 41 FLUTWELLE HARMONY Bar-waxan A'riginal Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Rutt Teeveer
ei osal. 36 CARICA  SOLO RIGOLETTO Karats Ulk Maija Von Der Fichtenspitze S.Vevere T.Ilina
ei osal. 40 FEST KIEFER JASMINE Ingodds Agassi Fest Keifer Issis Olga Levašova Margus Maksimov
             

Kasutusklass emased / Females working class

VA1 SERT 57 FANTASTIKA MEISENHOF  Elko V.Fichtenschlag Endrefalva Afrika Sinitsyna T Levašova Olga
VA2 67 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Kronis Kändrewa R.Ruven Veiko Väljas & Imbi Otti
VA3 64 MARGMAN QUICKEN Maestro Vom Osterberger-Land Margman Ziesel M.kuusman Piret Koor
VA4 63 KREISLAUF ÄNGELINA JOLIE Quandro V. Barendika Makros Saga Baggström Sami Koskinen Mari
VA5 52 ESTRELLEST QIRICKY Karat´s Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
VA6 59 FEST KIEFR DINARA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Levašova Jelena& Olga Jelena Levašova
V1 50 DEMANT'S KAIRO Arko v. Butjenter Land Michaland's Lanzia Luoto&Goman  P.Niinistö & kasv.
V2 58 FEST KIEFER BARCELONA Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate J. & O.Levašova Reet Reimann
V3 48 ASSAUWE KIMBERLY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
V4 61 FEST KIEFER ISSIS Fest Kifer Hasper Fest Kiefer Werdi Levashova Levashova Ja Grudina
V5 53 ESTRELLEST QWINN-DIXY Karat's Yoker Estrelelst Qurry Urve Lageda Sirli Kahar  kasv.
V6 56 ESTRELELST UNIC Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Urve Lageda
V7 62 HELEROS YARISE Dux De Cuatro Flores Conni Von Der Urbecke Heli Vaab Heli Vaab
V8 55 ESTRELLEST SALLY Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Siim Käpa
V9 54 ESTRELLEST QURRY Bar Waxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin & Urve Lageda
T3 65 SENSEN MANN BEZZIE Kally Vom Bierstadter Hof Sensen Mann Vanta Kim Baggström Esko Brunila
ei osal. 49 CARAMBA SOLO RIGOLETTO Karats Ulk Maija Von Der Fichtenspitze S.Vevere S.Vevere
ei osal. 51 EETE FOM HAUS SHUTSE Fest Kiefer Demon Michel Fom Haus Shutse Strelkova Reve Ventsel
ei osal. 60 FEST KIEFER ELIZABETH Nicko Võm Hammelsbacher Hof Fest Kiefer Rytta J. & O.Levašova Ingrid Liivakant
ei osal. 66 SUSY-WHOCAN LAIZA Sensen Mann Visum Heleros Remie Auli Impola A.Impola&J.B.Rasmussen
             

Kasutusklass isased / Dogs working class

VA1 SERT 86 MARGMAN THOR Markus Vom Status Quo Margman Ziesel Margit Kuusman Margit Kuusman
VA2 92 WUNDERSTERN GENF Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko, Riina Ruven
VA3 87 NAXO VOM FICHTENSCHLAG Dux De Cuatro Flores Zaskia Vom Fichtenschlag Marco Ozmann Rinaldas Janusaitis
V1 85 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Katriin Ja Rain Heinsoo
V2 90 SENSEN MANN LUDWIG Sony Von Der Neudenauer Holtzs Karat´s Raffi Kim Baggström Toivo & Tuula Lehti
V3 83 GORDONS KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger-Land Alfia Kemermoor Dz.Silinš I. & Dz.Silini
V4 78 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga, Jelena Levašova Õie Sillam
V5 80 FLUTWELLE FLAUNT Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Saarestik Helve
V6 79 FEST KIEFER ZIDAN Endrefalva Michigan Fest Kiefer Oxana Olga&Jelena Levašova Jelena Levašova
V7 69 ASSAUWE LEXUS Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Ssoljatina I.Sõsoljatina & V.Vertinskaja
V8 68 APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Cayos Von Fidelius Endrefalva Zemfira Svetlana Peterson Kairi  Viherpuu
V9 84 HELEROS QUICKSILVER Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Jana Särglep
V10 76 ESTRELLEST ÕNNEX Bar-waxan A´riginal Estrellest Enfi-Astarta Urve Lageda Eve Pungas
V11 70 BRIATORE NEERO Margman Torsten Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Hannes Karri
V12 82 FLUTWELLE IXOROS Endrefalva Shanhay Flutwella Bella Ene Vöörmann Ene Vöörmann
V13 74 ESTRELLEST MARCO POLO Estrellest Eger Estrellest Qwinn-Dixy Urve Lageda Meeli Puusepp
V14 75 ESTRELLEST PRESTON Estrellest Uller Estrellest Mirell Urve Lageda Olle Reinholm
V15 73 ESTRELLEST FILO GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Tõnu Pärna
G1 89 RATSUMESTARIN DRAGO Sientje's Desperado Wäli Imn Sami Valkama Urve Lageda
EZ 72 ESTRELLEST  BARUTO Est V Ch Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve  Lageda Ly Jõgila
T2 81 FLUTWELLE FLOWEN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann R.& K. Liekis, M.Kuusman
T3 91 YORC VOM STATUS QUO Zamp Vom Thermodos Targa Vom Ochsentor Bernd Nagel M.Kropeit & M.Kuusman
T3 88 PEDRO VOM HAUS BRUCHERSEE Bazi Von Der Urbecke Nadja Vom Haus Bruchersee Dieter Schmuck Jari ja Anne Kurki
ei osal. 71 CEZAR OAZE Barus Vilkiukstis Hari Vilkiukstis R.Zadeika S.Vevere
ei osal. 77 FEST KIEFER ANDO Marko Della Valcuvia Zilber Vasserfal Lambada Levašova Olga & Jelena Inga & Peep Arro

 

 

 

 

 

 

 

Parim emane varrukakoer: MARGMAN QUICKEN

Parim isane varrukakoer: RATSUMESTARIN DRAGO

KASVATAJAKLASS:

1. Margman
2. Estrellest
3. Fest Kiefer