ESLÜ PEAERINÄITUS 01-03.05.2009.a
Kohtunik hr.Albrecht Wörner (SV)
Varrukamehed:  Tõnu Mägi, Denis Belov

TULEMUSED

Hinne Katal.nr Koer / Dog Isa / Father Ema / Mother Kasvataja / Breeder Omanik / Owner
Kutsikad 4 – 6 kuud isased / Dogs 4 – 6 months 
VL1 6 SUSY-WHOCAN PANOS Asko Von Tremonia Susy-Whocan Laiza Auli Impola-Häyhä Auli Impola-Häyhä
VL2 4 MARMORLAND BROOKLIN Bruno Von Vierhundert Hertz Margman Vaiper Piret Laanetu & Rünno Marmor Rene Tamm & kasv.
VL3 2 KREISLAUF FERRARI Zamp Vom Thermodos Kreislauf Ä'l-Qaida Sami Baggström Sami Baggström
VL4 3 MARMORLAND BENTLEY Bruno Von Vierhundert Hertz Margman Vaiper Piret Laanetu & Rünno Marmor Janno Tabas & kasv.
VL5 1 ESTRELLEST WERNER MELODY Eric Van't Croot-Fehn Estrellest Netty-Melody Urve Lageda Merle & Imre Kollo
VL6 5 OLHEDENS MACKSI Miscaland´s Sajko Olhedens Sabina Tanja & Mikael Nylund Kai & Kirsi Nummelin
Kutsikad 4 – 6 kuud emased / Females 4 – 6 months
VL1 30 DEMANT'S YOSE Demant's Jagr Demant's Kairo Tytti Luoto &Seppo Goman Seppo Goman & Janne Saarento
VL2 9 ESTRELLEST WIOLA MELODY Eric Van't Croot-Fehn Estrellest Netty-Melody Urve Lageda Tiiu Kiviloo
VL3 16 SUSY-WHOCAN PAMELA Asko Von Tremonia Susy-whocan Laiza Auli Impola-Häyhä Netta Hasunen & Auli Impola-Häyhä
VL4 15 MARMORLAND BRILLIANCE Bruno Von Vierhundert Hertz Margman Vaiper Piret Laanetu & Rünno Marmor Kasvataja
VL5 13 MARMORLAND BEATRICE Bruno Von Vierhundert Hertz Margman Vaiper Piret Laanetu & Rünno Marmor Anne Marmor & kasv.
VL6 7 DEMANT'S YOYO Demant's Jagr Demant's Kairo Tytti Luoto& Seppo Goman Seppo Goman & Jouko Liimatainen
VL7 54 OLHEDENS MOCCA Miscaland´s Sajko Olhedens Sabina Tanja & Mikael Nylund Anne  Müllomäki
VL8 10 KREISLAUF FIORANO Zamp Vom Thermodos Kreislauf Ä'l-Qaida Sami Baggström Sami Baggström& Piia Sakomaa
VL9 12 LATOLLY TOP ALLEGRA Eric Van't Croot-Fehn Unerschrocken Xody Helen Laurits Annely Pajumäe
VL10 11 KREISLAUF GUESS Kwantum Vom Klostermoor Kreislauf Yosie Sami Baggström Sami Baggström
ei osal. 14 MARMORLAND BELISSIMA Bruno Von Vierhundert Hertz Margman Vaiper Piret Laanetu & Rünno Marmor Kasvataja
Kutsikad 6 – 9 kuud isased / Dogs 6 – 9 months 
VL1 24 WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
VL2 23 MEISEHOF NAZAR Ulan Vom Romerland Meisehov Fantastika Sinatsyna  T. Olga Levašova
VL3 22 KENZO KEMERMOOR Yello Vom St.michaels-berg Brooka Kemermoor Dz. Silins S. Mezotne
VL4 21 HELEROS ARTAX Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Melani Raamat, Heli Vaab
VL5 20 HELEROS ARGON Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Jaakko Vaahtoniemi
VL6 19 HELEROS ARABER Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Merike Klooster/Heli Vaab
VL7 18 ESTRELLEST VEKTOR Eric Van't Croot-Fehn Estrellest Õunake Urve Lageda Urve Lageda
VL8 17 FLUTWELLE MOZART Ulano Vom Römerland Stark Fassen Ornella Ene Vöörmann Tiia Luht
ei osal. 25 WUNDERSTERN JUVENTUS Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina  Ruven Maris Luberg
Kutsikad 6 – 9 kuud emased / Females 6 – 9 months 
VL1 35 WUNDERSTERN JABATA Bruno Du Val Danzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Riina Ruven
VL2 36 WUNDERSTERN JADELL Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kaire Sädemets
VL3 32 KIOTO KEMERMOOR Yello Vom St.Michaels-Berg Brooka Kemermoor  Dz. Silins I. & Dz. Silini
VL4 37 WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kristi Soll / Elo Lindi
VL5 29 DEMANT'S XOTIC Demant's Jagr Demant's Moona Tytti Luoto &Seppo Goman Seppo Goman & Juoko Liimatainen
VL6 27 BRIATORE QUETTA Eric Van't Croot-Fehn Heleros Nelly Heidi Nurmela Heli Hannus
VL7 8 ESTRELLEST VIOLA Eric Van't Croot-Fehn Estrellest Õunake Urve Lageda Anna Schleicher
VL8 26 BLACKEST LUNA NORA Eric Van't Croot-Fehn Blackest Isadoora Agnes Ja Jaanika Aruaas Agnes Ja Jaanika Aruaas
L1 31 FLUTWELLE MIRAGE Ulano Vom Römerland Stark Fassen Ornella Ene Vöörmann Andres Kull
ei osal. 33 KREISLAUF ESPRIT Digger Vom Elzmündungsraum Makros Aguccina Sami Baggström Satu Baggström
ei osal. 34 OLHEDENS KINA Olhedens Matti Olhedens Tuva Nylund Mikael Nylund Mikael, Pärnapuu Marika
Kutsikad 9 – 12 kuud isased / Dogs 9 – 12 months 
VL1 39 BORDON VON OASIS Kwantum Vom Klostermoor Haweto Cindy Dr.alfons Roerkohl Kasv.&Satu Baggström
VL2 45 MISCHALAND'S ZAREC Yasko Vom Uckerstrom Mischaland's Lyrah A&S Eriksson A&S Eriksson
VL3 43 HELEROS WOLF-FERRARI Magnum Zum Kolbengub Heleros Yaris Heli Vaab Ilona Ja Sven Soots
VL4 42 HELEROS WALLACE Magnum Zum Kolbengub Heleros Yarise Heli Vaab Aleksandr Martšuk
VL5 44 KRANICHZUG EXCALIBUR PedroVom Haus Bruchersee  Ozahula Jobla-dii Jari Kurki Jonna Antikainen & kasv.
VL6 40 HELEROS VALENS Wunderstern Darantino Dena Garliavietis Heli Vaab Sirle Sillaste
U 41 HELEROS VERUS Wunderstern Darantino Dena Garliavietis Heli Vaab Kristo Paalandi
ei osal. 38 ASSAUWE MACKENZY Markus Von Status Quo Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Kasv & Kasatkin
Kutsikad 9 – 12 kuud emased / Females 9 – 12 months 
VL1 28 DEMANT'S VENICE Demant's Jagr Mischaland's Lanzia Tytti Luoto &Seppo Goman Seppo Goman & Paula Niinistö
VL2 52 WUNDERSTERN HALLIE Yankee Vom Altenberger Land Hera Loo Betsy Riina Ruven Lea Mengel
VL3 51 MARGMAN ULTIMA THULE Markus Von Status Quo Margman Joyride Margit Kuusman Margit Kuusman
VL4 50 HELEROS WELLA Magnum Zum Kolbengub Heleros Yarise Heli Vaab Jekaterina Kokurina
VL5 46 BAR-WAXAN ELY´CEE Markus Vom Status Quo  Bar-Waxan Disney   Tatjana Mischenko 
VL6 53 WUNDERSTERN ITALIA Wunderstern Darantino Aussenhaus Ingel Riina Ruven Sirli Kaevats
VL7 47 FEST KIEFER LOLITA Fest Kiefer Hasper Fest Kiefer Oxana Olga ja Jelena Levašova Anna Hajarova
VL8 49 HELEROS WEIGEL Magnum Zum Golbengus Heleros Yarise Heli Vaab Ene  Melles
ei osal. 48 HELEROS VICTORIA Wunderstern Darantino Dena Garliavietis Heli Vaab Ahti Henn
Veteranid isased / Dogs veterans
SG1 2 UNERSCHROCKEN NOBEL Tasso Vom Solling Unerschrocken Gessa T.Tšernjakova Janne Vaarja
SG2 1 EST V CH  RAYNTES BOSS Rov Vom Salzgitter Milieu Fearless Heart Roxita Lea Tõnismäe Tiiu Lepp
Noorteklass 12-18 kuud isased / Junior dogs 12 – 18 months
SG1 JUN SERT 8 FEST KIEFER JEGER Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Jelena & Olga Levašova Jelena Levašova & Diana Grudina
SG2 14 MARGMAN THOR Markus Vom Status Quo Margman Ziesel Margit Kuusman Margit Kuusman Ja Markus Kropeit
SG3 9 FIBONACCI SOLO RIGOLETTO Markus Von Status Quo Upsi Oger Schloss S.Vevere R.Ravins
SG4 12 INXEST KING KONG Eric Vant Croot-fehn Briatore Jeere Ingrid Liivakant Merle Salm
SG5 6 ESTRELLEST TIGER THE BOSS Fest Kiefer Demon Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Arvo Uudeberg
SG6 10 FLUTWELLE JAGUAR Estrellest Ertson Unerschrocken Xody Ene Vöörmann Krestjan Tak
SG7 4 ESTRELLEST MARCO POLO Estrellest Eger Estrellest Qwinn-Dixy Urve Lageda Meeli Puusepp
SG8 7 ESTRELLEST TIGER TRITON Fiest Kiefer Demon Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Valner Väino
SG9 5 ESTRELLEST SANO Y FUERTE Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Kaire & Rainar Paavo
SG10 3 DEMANT'S SHARK Djenges Kahn Vom Sante's Home Demant's Kairo Tytti Luoto &Seppo Goman Seppo Goman &Nina Pieviläinen
SG11 11 FRITZ SOLO RIGOLETTO Markus Von Status Quo Upsi Oger Schloss S.vevere I.Forands
SG12 13 KRANICHZUG D'ARTAGAN Flip Feetback Heleros Orina Jari Kurki Anne Kurki
ei osal. 15 WOTON VON ARLETT Ritmo Von Arlett Pille Von Tronje Margit Van Dorssen Linnea Pärnaste-virve
Noorteklass 12-18 kuud emased / Junior females 12 – 18 months
SG1 JUN SERT 35 MARGMAN TIANA Markus Vom Status Quo Margman Ziesel Margit Kuusman Kaidi Kohv & kasv.
SG2 37 MISCHALAND'S XIRI Quenn Vom Löher Weg Mischaland's Lana A&s Eriksson Anneli Hultman
SG3 29 FIJI SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss Solvita Vçvere Olita Magone
SG4 132 OLHEDEN'S HUMLA Mischaland´s Obelix Mischaland´s Bali Tanja Ja Mikael Nylund Kasv. ja Anne Myllymägi
SG5 34 LUCKY BELLATRIX Rayntes Grant Briatore Mersedes Ene Pärli Ene Pärli
SG6 25 ESTRELLEST TIGER TESSA Fest Kiefer Demon Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Mart Tuuling
SG7 38 SVARZEKOKS NICLA Zilber Vasserfal General  Svarzekoks Skala Outi Kanerva S.Birina
SG8 31 HELEROS TRAYCI Eloy Vom St.-Michaels-Berg Susy-whocan Laiza Heli Vaab Agle Oissar
SG9 23 ESTRELLEST STEFFY Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Kaido Kompus
SG10 21 ESTRELLEST SALLY Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Siim Käpa
SG11 27 FEST KIEFER JASMINE Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Olga & Jelena Levašova Margus Maksimov
SG12 26 FEST KIEFER ISKRA Uran Von Der Wilhelmswarte Fest Kiefer Dinara O&J.Levašova Kasvataja & I &p.arro
SG13 36 MEISENHOF ESMERALDA   Elko V Fichtenschlag Jagodka Meizehov Sinatsyna  T. Levašova Jelena
SG14 28 FEST KIEFER JENIFER Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Jelena & Olga Levašova Jelena Levašova & Diana Grudina
SG15 39 ZILBER WASSERFAL SAHERIZADA Robuk Dei  Monti Della Laga Zilber Wasserfal M.Vselennaja Timofejeva E. Maie Hulkko
SG16 17 DAANA Fest Kiefer Demon Unerschrocken Doona Kalle Teinmann Ivo Milli
SG17 73 FACEBEAR MIMOSA Royal Coctail Random Sample  Haus-Farrenkopf Frenzi Theresa Ketokoski  Anne & Jarmo Asikainen
SG18 32 HELEROS UELZEN-ELSA Rayntes Grant Sensen Mann Alexia Heli Vaab Eve Selge
SG19 22 ESTRELLEST SERRI Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Tarmo Annus
SG20 18 DEMANT'S TILDA Kva Mva Demant's Quantum Mischaland's Gratzia Tytti Luoto& Seppo Goman Seppo Goman & Marika Ronkainen
SG21 19 ESTRELLEST MIRAGE Estrellest Eger Estrellest Qwinn-dixy Urve Lageda Monika Kahem
SG22 24 ESTRELLEST STELLA POLARIS Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Urve Lageda
ei osal. 16 BRIATORE PITA-LU Fest Kiefer Demon Estrellest Luna Victory Heidi Nurmela Heidi Nurmela &Anne Tsukker
ei osal. 20 ESTRELLEST MISS DIXY Estrellest Eger Estrellest Qwinn-dixy Urve Lageda Karneli Tõnning
ei osal. 30 GISELLE VON OASIS Vegas Du Haut Mansard Yomi Haus Yü Dr.alfons Roerkohl Kasv.&Satu Baggström
ei osal. 33 JERSIKA KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger-Land Agra Kemermoor Dz. Silins I. & Dz. Silini
Keskmine klass 18-24 kuud isased / Youth class dogs 18 – 24 months
SG1 51 WUNDERSTERN GENF Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Shadeiko
SG2 49 MISCHALAND'S SAJKO Odin Von Holtkämper Hof Mischaland's Pussel A&S Eriksson A&s Eriksson
SG3 50 YORC VOM STATUS QUO Zamp Vom Thermodos Targa Vom Ochsentor Bernd Nagel Margit Kuusman Ja Markus Kropeit
SG4 47 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Katriin Ja Rain Heinsoo
SG5 40 BLACKAMY AMBASSADOR Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Kivissaar/Lank Merle Lank
SG6 44 FALDRET - EST BAKSTER Wunderstern Darantino Aussenhaus Freia Veiko Väljas Vitaly Yansevich
SG7 53 WUNDERSTERN GIBSON Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven T.Selge
SG8 46 HELEROS QUICKSILVER Infodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Jana Särglep
SG9 48 HELEROS ROBBY Robuk Dei Monti Laga Olhedens Tuva Heli Vaab Varje Ojala - Toos
SG10 52 WUNDERSTERN GERMANN Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Riina Ruven
SG11 45 FEST KIEFER HAROLD Karats Ulk Fest Kiefer Uslada Jelena Levašova Toomas Luman
SG12 41 BLACKEST KIL ROY Kris Vom Conbhairean Kronis Margo Jaanika & Agnes Aruaas Jaanika Aruaas & Rein Jussi
SG13 42 ESTTRELLEST JUKKA Calvin Vom Frankengold Estrellest Quettre Urve Lageda Key Kunman
SG14 43 EVIL SUNNY FOM HAUS SHUTSE Fest Kiefer Demon Michel Fom Haus Shutse Strelkova Liina Sepp
Keskmine klass 18-24 kuud emased / Youth class females 18 – 24 months
SG1 60 KINA FEETBACK Vegas Du Haut Mansard  Selma Feetback Goran Pesic Jari Kurki
SG2 61 SUSY-WHOCAN OFELIA Kris Vom Conbhairean Lilskån Never Give Up Auli Impola-Häyhä Petteri Häyhä Ja Auli Impola-Häyhä
SG3 59 HELEROS RAFAELLA Robuk Dei Monti Laga Olhedens Tuva Heli Vaab Marika Pärnapuu
SG4 62 TINKA OGER SCHLOSS Naxos Vom Holtkämper See Xara Oger Schloss V.Petrovs Lea Tõnismäe Ja Heli Vaab
SG5 57 EETE FOM HAUS SHUTSE Fest Kiefer Demon Michel Fom Haus Shutse Strelkova Ventsel Reve
SG6 54 BLACKAMY ANGELS-MELODY Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Hille Lättekivi
SG7 58 HELEROS QUNA Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Tarvo Alev, Terje Tammemäe
SG8 56 DOLLY Estrellest Don Corleone Estrellest Qwixy Marek Vellend Rita Vellend
ei osal. 55 BLAKEST KARMELLA Kris Vom Conbhairean Kronis Margo Agnes Ja Jaanika Aruaas Jaanika Ja Liia Aruaas
Avaklass isased / Dogs open class
SG1 63 ESTRELLEST XANTRO Barus Vilkiükútis Estrellest Merri Urve Lageda Ruth Vahtras
SG2 68 MARGMAN JOHNNY WALKER Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze M.Kuusman A.Rihters
SG3 66 FLUTWELLE IXOROS Endrefalva Shanhay Flutwelle Bella Ene Vöörmann Ene Vöörmann
SG4 65 FEST KIEFER BANDIT Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate Olga&Jelena Levašova Eda&Madis Neeme
SG5 67 HELEROS MERKUR Kalli Von Der Werther Mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Daisi Ja Tanel Õismets
ei osal. 64 ESTRELLEST YXCER Udo Av Ulfsäter Estrellest K-Caro Urve Lageda Reet Pärn/Heiko Erimäe
Avaklass emased / Females open class
SG1 77 GUNDI VOM KIRCHENBRUCH Arak vom Frankengold  Burga vom Kirchenbruch Horst Blodow  Eija Wegelius & Margit Kuusman 
SG2 84 SUSY-WHO CAN LAIZA Sensen Mann Visum Heleros Remie Auli Impola-Häyhä Auli Impola-Häyhä
SG3 78 KRONIS MIRCHELLE Margman Rau Von Pol Kronis Jaara Mai Paabo Gert Soosalu
SG4 82 STEINHAIN LIBBY Campino Von Der Piste Trophe Olhedens Opal Toomas Kivisalu Kersti Ja Toomas Kivisalu
SG5 72 ESTRELLEST GRETTY Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Reet Kiisk
SG6 80 OLHEDENS ADINA Mischaland´s Povel Olhedens Sandra Tanja & Mikael Nylund Kirsi & Kaj Nummelin
SG7 71 ESTRELLEST D'OHITIKA Mischaland's Buster Estrellest Victory Urve Lageda Helen Tähve
SG8 79 MARGMAN DELI Zabanvom Feimereck Margman Valery Margit Kuusman Heli Hannus
SG9 76 FLUTWELLE HARMONY Bar-waxan  A'riginal Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Rutt Teeveer
SG10 69 ESTRELLEST BASIRA Estrellest  Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Stiina Sepp
SG11 81 RAYNTES CARINA Kenzo Oger Schloss Fearless Heart Lorel Lea Tõnismäe Kaido-Allan Lainurm
SG12 74 FEST KIEFER DANIEL Elko Vomfichtenschlag Fest Kiefer Evita Olga & Jelena Levašova Anneli Leht
SG13 70 ESTRELLEST BRITANNIA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Raul Arulaan
ei osal. 75 FLUTWELLE FEMMA Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Ene Vöörmann
ei osal. 83 STEINHAIN MALLY Olhedens Matti Olhedens Ronja Toomas Kivisalu Karneli Tõnning
ei osal. 85 ZANA FEETBACK Ferdinand Feetback Blondi Feetback Goran Besic Anne Ja Jari Kurki
Kasutusklass emased / Females working class
VA1 102 MISCHALAND'S RHONDA Pakros D'ulmental Mischaland's Roma A&s Eriksson Kasv & Jeanette Olsson
VA2 105 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Kronis Kändrewa Riina Ruven Veiko Väljas & Riina Ruven
VA3 91 FEST KIEFER DINARA  Qentin Karamberg Fest Kiefer Editta Levašova Jelena Levašova Jelena
V1 SERT 98 MARGMAN MAGIC Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Anneli Pajur
V2 103 SOLHOLMENS FINA Wallace Aus Agrigento Solholmens Öllie Kankkonen Tuula&Tom Satu Baggström
V3 95 HELEROS ROSEL Mischalands Mango Sensen Mann Black Velvet Heli Vaab Annika Palm
V4 89 ESTRELLEST QURRY V, Intch Bar-waxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin & Urve Lageda
V5 94 HELEROS MARCELLA Kalli Von Der Werther-mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Kaire Sädemets
V6 92 FEST KIEFER ISSIS Fest Kiefer Hasper Fest Kiefer Werdi Jelena & Olga Levašova Jelena Levašova & Diana Grudina
V7 100 MARGMAN UNIQUE Zilber Vasserfal Mendeley  Margman Kismet Margit Kuusman Elo Lindi
V8 87 ESTRELLEST BIRMA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Dea Tiitus
SG1 93 GRETA-GARBO KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger-Land Alfia Kemermoor Dz. Silins I. Bumane

U
Ebapiisav võitlustahe

88 ESTRELLEST QIRICKY Karat´s Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
U
Ebapiisav võitlustahe
90 ESTRELLEST UNIC Fest Kiefer Hasper Estrellest Te - Beryll Lageda Lageda
U 96 HELEROS YARISE Dux De Cuatro Flores Conni Von Der Urbecke Heli Vaab Heli Vaab
U 97 MARGMAN INDIRA Bar-Waxan Kamaro Margman Unique Margit Kuusmann Maie Hulkko, Toomas Kuuskmann

EZ (tagsi-
võetud)

99 MARGMAN ZIESEL Ghandi Von Arlett  Margman Gisela Margit Kuusman Margit Kuusman
U 101 MISCHALAND'S LYRAH Odin Von Holtkämper Hof Mischaland's Ebba A&S Eriksson A&S Eriksson
ei osal. 86 DEMANT'S HOLLY Solo Vom Team Fiemereck Mischaland's Jette Tytti Luoto&Seppo Goman Tytti Luoto&Seppo Goman
ei osal. 104 STARK FASSEN ORNELLA Indo Vom Holtkämüer Hof Stark Fassen Dzessika Svetlana Romanovits Ene Vöörmann
Kasutusklass isased / Dogs working class
VA1 SERT 127 MISCHALAND'S JOAQIN Flipp Von Arlett Mischaland's Jette A&S Eriksson Jan & Linda Gunnarsson
VA2 108 DEMANT'S JAGR Campino Von Der Piste Trophe Mischaland's Gratzia Tytti Luoto &Seppo Goman Seppo Goman & Janne Saarento
VA3 123 LINGO VOM SCHORNFELSEN Diego Vom Schornfelsen Endrefalva Shalome Hermann Beil Andrei Joukovets Beata Lebiedzinska
VA4 107 BARON SOLO RIGOLETO Arko Vom Butjenter Land Upsi Oger Schloss S.Vevere H.Ozolins
VA5 118 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Õie Sillam
V1 106 ARKO SOLO RIGOLETTO Arak Vom Frankengold Upsi Oger Schloss S.Vevere S.Vevere
V2 125 MARGMAN JECK Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Margus Kõrts & Rünno Marmor
V3 129 ZILBER VASSERFAL FARAON Karat´s Ulk  Zilber Vasserfal Kleopatra E.Timofeeva  Guzhiev & Jelena Levašova
V4 131 WUNDERSTERN EDISSON Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ruven & Toomla
V5 112 ESTRELLEST FILO GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Tõnu Pärna
V6 117 ESTRELLEST ÕNNEX Bar-waxan A´riginal Estrellest Enfi-astarta Urve Lageda Eve Pungas
V7 130 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Shadeiko
V8 115 ESTRELLEST TÕRU Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-melody Urve Lageda Merlin Kanter
V9 122 INXEST IRON -MAX Apollon Vom Team Endrefalva Briatore Jeere Ingrid Liivakant Merle Salm
SG1 121 GORDONS KEMERMOOR  Merlin Vom Osterberger-Land Alfia Kemermoor Dz. Silins I. & Dz. Silini
SG2 116 ESTRELLEST ULLER Margman Greif Estrellest Jaquline Urve Lageda Piret Laanetu
SG3 114 ESTRELLEST LIDER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme Urve Lageda Paling Marika
SG4 111 ESTRELLEST EGER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Xlamme Urve Lageda Anneli Pajur
SG5 110 ESTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Jaanus Madelin
SG6 109 ESTRELLEST  BARUTO Estrellest  Panter Estrellest  Josette-emilie Urve  Lageda Ly   Jõgila
SG7 113 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest-Josette Emilie Urve Lageda Irja Ja Annika Toome
U ebapiisav
võitlustahe
119 FLUTWELLE FLAUNT Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Helve Saarestik
U
Ei lase lahti
126 MARGMAN KRONPRINZ Dux De Cuatro Flores Margman Ziesel Margit Kuusman Piret Laanetu
ei osal. 120 FLUTWELLE FLOWEN  Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Kärt Ja Romas Liekis
ei osal. 124 MARGMAN BERNARD BRAVEHEART Margman Torsten Admirable Born To Win Margit Kuusman Elo Lindi , Tiina Haak
ei osal. 128 PEDRO VOM HAUS BRUCHERSEE Bazi Von Der Urbecke  Nadja Vom Haus Bruchersee Dieter Schmuck Jari Kurki



Parim emane varrukakoer: MARGMAN UNIQUE
Parim isane varrukakoer: WUNDERSTERN EDISSON

JÄRGLASKLASS:
1. Fest Kiefer Demon

KASVATAJAKLASS:
1. Fest Kiefer
2. Wunderstern
2. Estrellest