ISASED KUTSIKAD 6-9 KUUD            
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
VL1 1 MEISEHOF NAZAR 20.10.2008 BCU-16-019100 Ulano Romerland Maisehof Fantastika T.Sinatsyna O.Levašova
                 
ISASED KUTSIKAD 9 - 12 KUUD            
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
VL1 2 Assauwe Mackenzy 2.06.2008 EST-02450/08 Markus vom Status Quo Stark Fassen Agnessa I.Sõsoljatina I.Sõsoljatina
                 
EMASED KUTSIKAD 9 - 12 KUUD            
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
VL1 3 Assauwe Magnolia 2.06.2008 EST-02450/08 Markus vom Status Quo Stark Fassen Agnessa I.Sõsoljatina kasv & L.Kisseljeva
                 
ISASED NOORTEKLASS (12 - 18 KUUD)            
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
  SG1, JUN SERT 5 Fest Kiefer Jeger 1.03.2008 EST-01199/08 Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis O&J Levašova kasv & D. Grudina
SG2 6 Margman Thor 23.01.2008 EST-00789/08 Markus vom Status Quo Margman Ziesel M. Kuusman kasv & M. Kropeit
G1 4 Estrellest Sano Y Fuerte 18.03.2008 EST-01814/08 Tiras vom Roten Feld Estrellest Qurry U.Lageda K&R Paavo
                 
EMASED NOORTEKLASS (12 - 18 KUUD)            
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
SG1 12 Margman Tiana 23.01.2008 EST-00800/08 Markus vom Status Quo Margman Ziesel M. Kuusman  
SG2 9 Fest Kiefer Iskra 16.12.2007 EST-00134/08 Uran vom Wilhelmswarte Fest Kiefer Dinara O&J Levašova kasv & P.Arro
SG3 13 Meisehof Esmiralda 6.11.2007 BGU 166-016435 Elke v Fichtenschlag Meisehof Jagodka T.Sinatsyna O.Levašova
SG4 11 Fest Kiefer Jenifer 1.03.2008 EST-01203/08 Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis O&J Levašova kasv & D. Grudina
SG5 14 Zilber Vasserfal Saherizada 14.02.2008 PC no 1104 Robuk Dei Monti Della Laga Zilber Vassefal Vselennaja E.V Timofejeva M.Hulkko
SG6 10 Fest Kiefer Jasmine 1.03.2008 EST-01201/08 Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis O&J Levašova M.Maksimov
SG7 ? ? ? ? ? ? ? ?
SG8 8 Fest Kiefer Italia 16.12.2007 EST-00135/08 Uran vom Wilhelmswarte Fest Kiefer Dinara O&J Levašova V.Kalatšov
SG9 7 Estrellest Tiger Tessa 4.04.2008 EST-01897/08 Fest Kiefer Demon Estrellest Te-Beryll U.Lageda M.Tuuling
                 
ISASED KESKMINE KLASS (18 - 24 KUUD)            
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
SG1 17 Estrellest Jukka 3.07.2007 EST-03096/07 Calvin vom Frankengold Estrellest Qettre U.Lageda K.Kunman
SG2 19 Fest Kiefer Ernst 4.06.2007 EST-02304/07 Elko vom Fichtenschlag Fest Kiefer Editta O&J Levašova E.Aun
G1 18 Evel Sunny Fom Haus Shutse 14.09.2007 EST-01433/08 Fest Kiefer Demon Michel Fom Haus Shutse Strelkova L.Sepp
G2 15 Blackest Kilroy 17.10.2007 EST-04161/07 Kris vom Conbhairean Kronis Margo J&A Aruaas kasv & R.Jussi
Disq (agressiivne) 16 Energo Triumphzug 2.05.2007 BGU 166-015271 Elko vom Fichtenschlag Dolina Bogdanovich L.Aasa
                 
EMASED KESKMINE KLASS (18 - 24 KUUD)            
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
SG1 23 Tinka Oger Schloss 8.10.2007 LV-17884/08 Maxos vom Holtkanper Xara Oger Schloss V.Petrov L.Tõnismäe & H.Vaab
SG2 22 Briatore Okaya 6.09.2007 EST-03779/07 Kris vom Conbhairean Heleros Nelly H.Nurmela E.Aun
G1 21 Briatore Ohrid 6.09.2007 EST-03777/07 Kris vom Conbhairean Heleros Nelly H.Nurmela M.Iljassova
Disq (agressiivne) 20 EST JUN CH Blackamy Angels Melody 16.08.2007 EST-02304/07 Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream M.Kivissaar H.Lättekivi
                 
ISASED AVAKLASS (ÜLE 24 KUU, ILMA VARRUKAKATSETA)        
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
SG1 24 Flutwelle Ixoros 23.03.2007 EST-00940/07 Endrefalva Shanhay Flutwelle Bella E.Vöörmann kasv
SG2 25 Heleros Merkur 5.12.2006 EST-00251/07 Kalli von der Werther Mühle Sensen Mann Alexia H.Vaab T.Õismets
G1 47 Fest Kiefer Bandit 21.10.2006 EST-03850/06 Margman Rau von Pol Fest Kiefer Monate O&J Levašova  
                 
EMASED AVAKLASS (ÜLE 24 KUU, ILMA VARRUKAKATSETA)        
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
SG1 26 Assauwe Loretta 19.07.2006 EST-02980/06 Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa I.Sosõljatina kasv & S Elizarova
SG2 27 Kronis Mirchelle 10.02.2006 EST-00742/06 Margman Rau von Pol Kronis Jaara M.Paabo G.Soosalu
SG3 54 Blackest Isadoora 30.06.2006 EST-03837/06 Fest Kiefer Hasper Kronis Margo A &J Aruaas  
                 
EMASED KASUTUSKLASS             
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
V1 TSB "a" 40 +Margman Ziesel 1.01.2004 EST-00465/04 Ghandi von Arlett Margman Gisela M.Kuusmann M.Kuusmann
V2 TSB "a", parim varrukakoer 33 +Fest Kiefer Rytta 13.10.2001 EST-02412/01 Endrefalva Michigan Antalia O&J Levašova J.Levašova
V3 TSB "a", SERT 38 +Margman Joyride 5.12.2005 EST-03511/05 Margman Torsten Maija von der Fichetnspitze M.Kuusmann K.Vahemets
V4 TSB "a" 29 +Estrellest Qurry 26.12.2003 EST-00370/04 Bar Waxan Kamaro Estrellest Lemme U.Lageda U.Lageda
V5 TSB "a" 37 +Margman Indira 6.03.2006 EST-01241/06 Bar Waxan Kamaro Margman Unique M.Kuusmann M.Hulkko
V6 TSB "a" 39 +Margman Magic 8.03.2006 EST-01385/06 Endrefalva Shimsay Margman Gisela M.Kuusmann A.Pajur
V7 TSB "a" 36 +Heleros Yarise 2.05.2006 EST-01946/06 Dux de Cuatro Flores Conni von der Urbecke H.Vaab H.Vaab
SG1 TSB "vh" 28 +Estrellest Quiricky 1.02.2006 EST-00370/04 Karats Yoker Estrellest Qurry U.Lageda E.Pungas
SG2 TSB"vh" 31 +Estrellest Unic 21.02.2006 EST-01569/06 Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-Beryll U.Lageda kasv
SG3 TSB"a" 30 +Estrellest Te-Beryll 16.03.2004 EST-01408/04 Mec com Bad Waldle Estrellest Netty-Melody U.Lageda V.Tuuling
SG4 TSB"a" 41 +Stark Fassen Ornella 21.09.2005 EST-03080/05 Indo vom Holkämper Hof Stark Fassen Dzessika S.Romanovitš E.Vöörmann
SG5 TSB"a" 35 +Heleros Rosel 22.01.2004 EST-00635/04 Mischaland's Mango Sensen Mann Black Velvet H.Vaab A.Palm
- ei käinud kõrval 32 +Fest Kiefer Issis 4.04.2005 EST-01325/05 Fest Kiefer Hasper Fest Kiefer Werdi O&J Levašova J.Levašova
- TSB "ng" 34 + Fest Kiefer Takoma 18.03.2006 EST-01227/06 Zamp vom Thermodos Fest Kiefer Editta O&J Levašova J.Levašova
                 
ISASED KASUTUSKLASS             
HINNE NR NIMI SÜND. REG NR ISA EMA KASVATAJA OMANIK
V1 TSB"a" 52 +Margman Torsten 16.08.2002 EST-02075/02 Timo vom Berrekasten Margman Gloria M.Kuusmann K.Vahemets
V2 TSB"a" 48 +Fest Kiefer Demon 4.01.2005 EST-00391/05 Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta O&J Levašova Õ.Sillam
V3 TSB"a", SERT 53 +Wunderstern Edisson 25.01.2006 EST-00842/06 Arko von Butjenter Land Aussenhaus Ingel R.Ruven kasv & S.Toomla
V4 TSB"a" 42 +Apollon vom Team Endrefalva 26.06.2004 EST-03170/04 Cayos von Fidelius Endrefalva Zemfira S.Peterson K.Viherpuu
V5 TSB"a" 47 +Estrellest Õnnex 29.08.2004 EST-02926/04 Bar Waxan Ariginal Estrellest Enfi Astarta U.Lageda E.Pungas
V6 TSB"a" 49 +Fest Kiefer Zidan 28.08.2006 EST-03639/06 Endrefalva Michigan Fest Kiefer Oxana O&J Levašova J.Tsepelova
V7 TSB"a", parim varrukakoer 44 +Estrellest Eger 12.02.2003 EST-00693/03 Benn vom Salzgitter Milieu Estrellest Xlamme U.Lageda A.Pajur
SG1 TSB"a" 45 +Estrellest Lider 1.02.2002 EST-00570/02 Benn vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme U.Lageda M.Paling
SG2 TSB"a" 43 +Estrellest Bayron 2.02.2003 EST-00532/03 Estrellest Extasy Estrellest Neira U.Lageda J.Madelin
- TSB"ng" 50 +Flutwelle Flaunt 22.02.2006 EST-03506/06 Triumphs Izaro Kronis Kätkiss E.Vöörmann H.Saarestile
- TSB "ng" 51 +Margman Jeck 5.12.2005 EST-03506/05 Margman Torsten Maija von der Fichetnspitze M.Kuusmann K.Kõrts & R.Marmor