Peaerinäitus 06.-07.mail Tallinnas, kohtunik hr HEINZ SCHEERER (SV)

 

Hinne/ Rating Koer/Dog Isa/Sire Ema/ Dam Omanik/Owner
Isased 4-6 kuud/ Males 4-6 months
VL1 4 MARGMAN JECK Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze M.Kõrts & R.Marmor
VL2 7 SUSY WHOCAN JOAQIN Mischaland`s Joaqin Sensen Mann Minnie Tarja Pihlavamäki
VL3 5 SENSEN MANN DIABLO New Aus Agrigento Sensen Mann Una Netta Hasunen
VL4 3 ESTRELLEST RONALDO Till Von Der Burg Köningstein Estrellest Zuccina Piret Janis
VL5 6 STARK FASSEN RAMMSTEIN Endrefalva Michigan Stark Fassen Faby Annelaid Pruul
L1 1 CREDO LAUKINE VILKAUOGE Fest Kiefer Vitus Arci Laukine Vilkauoge Argo & Ene Petrov
L2 2 ESTRELLEST PRESTON Estrellest Uller Estrellest Mirell Olle Reinholm
Emased 4-6 kuud/ Females 4-6 months
VL1 10 BLACKEST EMILY EMY Indo Vom Holtkämper Hof Inxest Ally Cayla Liina Sepp & Maie Koitmaa
VL2 12 MARGMAN JOYRIDE + Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Katrin Vahemets
VL3 9 BLACKEST ECKTRA EGINA Indo Vom Holtkämpemper Hof Inxest Ally Cayla Liina Sepp & Jaanika Aruaas
VL4 8 AUSSENHAUS JASTIITA Fest Kiefer Vitus Briatore Gracia Keijo Vunk&reet Onton
VL5 11 ESTRELLEST PIRBEL Estrellest Uller Estrellest Mirell Ellar Sügiste
VL6 13 MARGMAN NIGHTWISH Margman Rudolf Unerschrocken Xody Kasv & Elo Võõsa
Isased 6-9 kuud/ Males 6-9 months
VL1 20 WUNDERSTERN DARANTINO Quentin Karanberg Kronis Kändrewa Irena Vandrecht
VL2 17 HELEROS BEARLOCK Indo Holtkämper Hof Quickly Baruther Land Lea Tõnismäe
VL3 14 ESTRELLEST NEX NIXON Hill Vom Farbenspiel Estrellest Kosmic Kõrve Eha
VL4 16 FALDRET EST ATTIMOR Indo Vom Holtkämper Hof Aussenhaus Freia Iivi Busch
L1 19 JOUKER Icequeen Killer Joe Estrellest Yackly Reet Reimann
L2 15 ESTRELLEST ORTHIS Estrellest Nasser Estrellest Janett-joice Piret Pallo
Emased 6-9 kuud/ Females 6-9 months
VL1 34 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Est V Ch Kronis Kändreva Kasvataja Ja Veiko Väljas
VL2 27 HELEROS BELLATRIX Indo Vom Holtkämper Hof Quicly Vom Baruther Land Pärnapuu Marika
VL3 21 DEMANTS KAIRO Arko Butjenter Land Mischalands Lanzia Kasv. ja P.Niinistö
VL4 22 ESTRELLEST NOTA BENE Hill Vom Farbenspiel Estrellest Kosmic Signe Tarraste
VL5 32 STARK FASSEN ORNELLA Indo Vom Holtkamper Hof Stark Fassen Dzessika Romanovits
VL6 29 MARGMAN HAZEL Est V Ch Ltch Margman Torsten Margman Quicksand Katrin Kressel
VL7 25 FRISBEE NO BARTAS KRASTA Quentin Karanberg Odri No Bartas Krasta S.Goricka
VL8 31 SENSEN MANN CHIPSI Kally Von Bierstadter Hof Karats Raffi Baggström Kim
VL9 26 HELEROS BAILEY Indo Holtkämper Hof Quickly Baruther Land Lea Tõnismäe
VL10 33 STARK FASSEN PILAR Helreos Prince Stark Fassen Adelfa Reet Naser
VL11 24 FEST KIEFER PLAZMA Till Von Der Burg Königstein Fest Kiefer Gipsi Dmitri Dogatko Ja Kasvataja
VL12 23 FANTASTIC NO BARTAS KRASTA Quentin Karanberg Odri No Bartas Krasta Ieva Ozolanta
L1 28 LEXUS Icequeen Killer Joe Estrellest Yackly Ele Valting
Ei osalenud 30 MARGO SIRIJUS Germano Garliavietis Aiva Nua Utos Kasvataja
Isased 9-12 kuud/ Males 9-12 months
VL1 18 INXEST HUGO Margman Torsten Estredet Lassy Vjatseslav Kasatkin
VL2 39 HELEROS YULIUS Heleros Lord Fest Kiefer Byrgita Heli Vaab ja Auli Impola
VL3 42 SENSEN MANN BRANDY Kally Vom Bierstadter Hof Sensen Mann Vanta Tiin Keloaho & kasv
VL4 41 MARGMAN GLIFFORD Fest Kiefer Hasper Margman Kismet Maie Metsamaa
VL5 35 ESTRELLEST JACKO Endrefalva Michigan Estrellest Merri Svetlana Baidina
VL6 37 ESTRELLEST LA ROCCO LA TORO Mischalands Jeltsin Estrellest Victory Mairi Elbre
L1 40 INXEST HERAKLES Margman Torsten Estredet Lassy Ingrid Liivakant
L2 38 FEST KIEFER LASAR Heleros Grando Fest Kiefer Jemma Peeter Piirsalu
Ei osalenud 36 ESTRELLEST KRISTOPHER KENZO Figo Van Der Lust Estrellest Quena Anu Moorats
Emased 9-12 kuud/ Females 9-12 months
VL1 48 HELEROS ARENDA Heleros Lord Ryantes Endra Margit Saarik
VL2 44 ASSAUWE KIMBERLY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina
VL3 47 FACEBEAR GEISHA Steinhain Hock Gina Vom Nordkristall Theresa Ketokoski
VL4 53 SENSEN MANN BEZZIE Kally Vom Bierstadter Hof Sensen Mann Vanta Esko Brunila
VL5 43 ASSAUWE KERTY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina &Okuneva Irina
VL6 49 HELEROS ZOLDA Heleros Grando Junkertums Xalina Helen Koht
VL7 45 ESTRELLEST JUST JESSY Endrefalva Michigan Estrellest Merri T & Ü Kiviloo
L1 51 INXEST HENRIETTA Margman Torsten Estredet Lassy Ingrid Liivakant
L2 52 INXEST HERTY Margman Torsten Estredet Lassy Aleksandr
L3 46 ESTRELLEST KRISSE ROXANNE Figo Van Der Lusst Estrellest Qena Toomas Danneberg
Ei osalenud 50 INDI GARLIAVIETIS Ex Von Arline Gambi Garliavietis Kasvataja
Isased veteranid (üle 8 aasta)/Male veterans (over 8 years)
SG1 54 MARGMAN CONDOR Mucky Von Tronje Margman Angie Rain Heinsoo
SG2 55 SVARZEKOKS OREX Mark Vom Oberriedertal Steines Nenzi Julija Kashnikova
Isased noorteklass 12-18 kuud/Males 12 – 18 months
SG1 9 EST JUN CH FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Õie Sillam
SG2 JUN CAC 2 BARWAXAN IROC Z Bar-waxan Å´riginal Bar-waxan After Eight Anne Olkkonen & Ari Pakarinen
SG3 18 MARGMAN ERCO Germano Garliavietis Margman Gloria Geiu Sadam
SG4 8 ESTRELLEST ÜXCER Udo Av Ulfsäter Estrellest K-caro Reet Pärn
SG5 12 FEST KIEFER FART Heleros Grando Fest Kiefer Agata Märt Ja Signe Shadeiko
SG6 4 ESTRELLEST FILO GERMANO + Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Tõnu Pärna
SG7 17 MARGMAN CAYOS + Germano Garliavietis Margman Rising Sun Siim Alliksoo
SG8 22 WUM VOM HOLTKAMPER HOF Wallace Aus Agrigento Wari Vom Holtkamper See Vadim Scepkin
SG9 21 WALDPFAD DON Margman Rau Von Pol Daushaufen Fanja Ahola Elina & Iivarinen Atso
SG10 1 ARKO SOLO RIGOLETTO Arak Vom Frankengold Upsi Oger Schloss Kasvataja
SG11 13 HELEROS XITO Flipp Von Arlett Conni Von Der Urbecke Sami Baggström Ja Heli Vaab
SG12 11 FEST KIEFER EDVIN Nicko Vom Hammelsbacher Hof Fest Kiefer Rytta Maie Hulkko
SG13 5 ESTRELLEST FLAGMAN EXODUS Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Felor Sepp
SG14 10 FEST KIEFER DOMINIK Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Levashova Jelena
SG15 16 MARGMAN BERNARD BRAVEHEART Margman Torsten Admirable Born To Win Tiina Haak
SG16 7 ESTRELLEST IFF Olhedens Matti Estrellest Josette Emilie Indrek Holst
G1 6 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-emilie Annika Toome
G2 15 HELLERKANTRI FANOR Unerschrocken Nobel Fertbeck Alli Helle Raude
A1 20 STARK FASSEN NIGHT DEEMON Best Veib Nelson Elbe Vom Schlossgässchen Silja Malmberg
Ei osalenud 3 BOGGART OTTO KONDOLF Zar V.deodatus Landa Iz Ekateringofa Igor Taru
Ei osalenud 14 HELEROS XENDOR Flipp Von Arlettt Conni Von Der Urbecke Moonika Nõmm
Ei osalenud 19 OLHEDENS TILLY Ghandi Von Arlett Mischalands Hazel Nylund Mikael, Tanja
Emased noorteklass 12-18 kuud/Females 12 – 18 months
SG1 JUN CAC 35 GERDI VOM TEAM FIEMERECK Erasmus Van Noort Jolly Vom Team Fiemereck K. Iveta& M.Krumins
SG2 49 SENSEN MANN ÖZZIE Fest Kiefer Hasper Sensen Mann Black Velvet Kirsi Saarnio
SG3 32 FEST KIEFER DINARA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Levashova Jelena
SG4 48 SENSEN MANN ÄDI Ghandi Von Arlett Sensen Mann Ann Sofie Grönmark Kirsti
SG5 55 YANA VON DER ELFENBEINSCHLUCHT Idol Vom Holtkamper Hof Xena Von Der Elfenbeinschlucht Vadim Scepkin
SG6 36 HELEROS WALLFLOWER Heleros Lord Aisha Vom Olfner Land Daisi Õismets
SG7 47 OLHEDENS TUVA Ghandi Von Arlett Mischalands Hazel Pärnapuu Marika
SG8 23 ASSY AUS WATTENSCHEID Hill Vom Farbenspiel Aika Vom Sachsenwappen Toomas ja Kersti Kivisalu
SG9 41 MARGMAN CENTA Germano Garliavietis Margman Rising Sun Anu Laurson
SG10 53 WALDPFAD CHARLOTTA Bar-waxan Kamaro Daushaufen Gatrina Anne Olkkonen & Ari Pakarinen
SG11 27 ESTRELLEST FEMME FATALE Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Rainar Paavo
SG12 29 ESTRELLEST FLEUR NOBLESSE Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Helve & Karilis Käro
SG13 28 ESTERELLEST FILIA GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Armin Enniko
SG14 39 MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Margman Torsten Admirable Born To Win Monika Rusing
SG15 34 FEST KIEFER ELIZABETH Nicko Vom Hammelsbacher Hoh Fest Kiefer Rytta Ingrid Liivakant
SG16 33 FEST KIEFER DRAGA Quentin Karanberg Est V Ch Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levasova
SG17 43 MARGMAN DESTINY Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Priit Pastarus
SG18 54 WALDPFAD DESIREE Margman Rau Von Pol Daushaufen Fanja Mika Sutinen & Kasvattaja
SG19 37 HELEROS VRONIE Karat's Ulko Sensen Mann Alexia Marek Antoniak
SG20 25 ESTRELLEST AXY LEE Eiko Vom Haus Hazelda Estrellest Zuccina Maris Jätsa
SG21 26 ESTRELLEST CHELLY Udo Av Ulfsäter Estrellest Uljana Annely Lepik
SG22 30 ESTRELLEST INDIANA Olhedens Matti Estrellest Josette-Emilie Kristiin Keernik
SG23 44 MARGMAN DIFFANY Zaban Vom Fimereck Margman Valery Maire Õunmaa
G1 38 JEFLY Udo Av Ulfsäter Estrellest Yasmine Ülle Filin
G2 24 BRIATORE LOORI Udo Ulfsäter Aussenhaus Blanca Ene Pärli
Ei osalenud 52 STARK FASSEN MOONA Udo Av Ulfsater Stark Fassen Adelfa Shoron Elena
Ei osalenud 51 STARK FASSEN MARII Udo Avulfsäter Stark Fassen Adelfa Svetlana Romanovits
Ei osalenud 31 EVA GARLIAVIETIS Flipp Von Arlett Amanda Garliavietis Kasvataja
Ei osalenud 42 MARGMAN DELI Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Heli Hannus
Ei osalenud 45 MARGMAN ELISA + Germano Garliavietis Margman Gloria Margit Kuusman Ja Viivi Murut
Ei osalenud 46 OLHEDENS TIINA Ghandi Von Arlett Mischalands Hazel Nylund Mikael, Tanja
Ei osalenud 50 SOLHOLMENS FINA Wallace Aus Agrigento Solholmens Öllie Satu Baggström & P.Hannula & T.Kankkonen
Ei osalenud 40 MARGMAN CELINE Germano Garliavietis Margman Rising Sun Valdis Kaskema
Isased keskmine klass 18-24 kuud/Males 18-24 months
SG1 61 DEMANTS BRASKO Mischalands Puskas Demants Kleopatra Paijola Teija
SG2 66 FEST KIEFER ANDO Marko Della Valcuvia Zilber Vassefal Lambada Inga & Peep Arro
SG3 69 GESSLEIN COLIAT Olhedens Matti Sensen Mann Capri Haavisto Päivi
SG4 63 FACEBEAR EYE OF STORM Steinhain Hock Facebear Anya Toomas Kivisalu / Hannes Valdmann
SG5 58 CAMAGARDENS MILANO Dyckerts Larry Gina Vom Hauswalder Bach Heli Penttilä
SG6 70 MISCHALANDS NIXON Mischaland's Jeltsin Mischaland's Pussel Anders Eriksson & Susanne Gustafsson
SG7 71 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Signe Shadeiko
SG8 60 CEZAR OAZE Barus Vilkiukstis Hari Vilkiukstis S.Vevere
SG9 62 EST J CH ESTRELLEST ÕNNEX Bar-waxan A´riginal Estrellest Enfi-astarta Eve Pungas
SG10 57 EST JUN CH APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Cayos Von Fidelius Endrefalva Zemfira Kairi Viherpuu
SG11 65 FEST KIEFER AGIR Marko Della Valcuvia Zilber Vasserfal Lambada Eda Heljas-Buström
SG12 59 CAMB NO KALLAS Elriko Kresen Lisi Garliavietis Krastini I&M
SG13 67 FEST KIEFER ANKOR Marko Della Valcuvia Zilber Vassefal Lambada Külli Soo
SG14 64 FALCOGON LUCKYLUKE Zaban Vom Fiemereck Daushaufen Quelle Rikkonen Hanna & Jyrki Laakkonen
SG15 56 ADATOS MOSES Quentin Karanberg Quna Von Arlett Theresa Ketokoski
SG16 68 FEST KIEFER WASKO Junkertums Xavier Fest Kiefer Grunja Mati Pops
Emased keskmine klass 18-24 kuud/Females 18-24 months
SG1 93 VETRA IS SAPIEGINES Indo Von Der Bildeiche Gudana Vom Fiemereck R.Surazinskas
SG2 89 MISCHALANDS RHONDA Pakros D Ulmental Mischalands Roma Anders Eriksson & Susanne Gustafsson
SG3 90 SENSEN MANN WRONI Sensen Mann Atlas Sensen Mann Quina Helena Mannila
SG4 74 COLETTE EDELVEISAS Pascal Vom Holtkämper See Blondi Edelveisas Vadim Scepkin
SG5 73 AURORA VOM TEAM ENDREFALVA Cayos Von Fidelius Endrefalva Zemfira S.Goricka
SG6 76 EMA NAUJAVILNIETIS Pascal Vom Holtkamper See Zola Garliavietis Vadim Scepkin
SG7 77 ESTRELLEST ÕUNAKE Barwaxan Ariginal Estrellest Enfi - Astarta Urve Lageda
SG8 92 STARK FASSEN LUIZA Svarzekoks Jack Stark Fassen Dzessika Svetlana Romanovits
SG9 81 FEST KIEFER BRAVA Bar-waxan Åriginal Fest Kiefer Evita Tulikukka Kiviharju
SG10 72 AGI GALAKTIKA XAVIER Junkertums Xavier Indica Pille Hakman
SG11 84 HELEROS TIGRISE Pascal Vom Holtkämper See Aisha Vom Olfener Land Sirli Land
SG12 87 ESTJUN CH RUS JUN CH KRONIS BINGO Margman Rau Von Pol Kronis Margo Maie Härmann
SG13 88 KRONIS BLACK DREAM Margman Rau Von Pol Kronis Margo Merle Kivissaar
SG14 86 KRONIS ARABELLA Bar Waxan Ariginal Kronis Duutsy Kasvataja
SG15 91 STARK FASSEN LOKSI Svarzekoks Jack Stark Fassen Džessika Iti Kall
SG16 85 KRONIS ANNETTA Bar Waxan Ariginal Kronis Duutsy Paabo&tagarand
SG17 83 GHIA FORLENWIESE Zaban Vom Fiemereck Korsa Vom Monchberg Piret Janis
SG18 94 WUNDERSTERN AGNETA Bar-waxan Ariginal Kronis Agnessa Ruven & Balanova
SG19 79 FACEBEAR DIVA BY BLOOD Aireddan Weismo Gina Vom Nordkristall Anne Siljama
SG20 95 WUNDERSTERN BECHER ZAFIR Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa A.Kattai & K.Marandi
G1 75 DZEKLINASTERICS Svarzekoks Jack Stark Fassen Dzenifer Tatjana-Maria Pintšuk
G2 78 ESTRELLEST ÄLLI Udo Av Ulfsäter Estrellest Fillery Rene Vill
G3 80 FEARLESS HEART ROXI Bar-waxan A`riginal Fearless Heart Chipsy Kaie Kree
G4 82 FEST KIEFER ULRICA Estrellest Extasy Fest Kiefer Vaness Urmas Pauklin
Isased avaklass (üle 2 aasta, ilma varrukakatseta)/Males open class (over 2 years without bitework)
   NB!  Heleros

Siriuse ED tulemus oli näitusele registreerudes

valesti märgitud.            Õige - ED 0/0  
SG1

98 HELEROS SIRIUS

Rocky Vom Haus Tepferd Conni Von Der Urbecke Küllike Lilienberg
SG2 100 MARGMAN WANTON Est Vch Bh Junkertums Xavier Margman Lady Queen Lea Mengel
SG3 97 ESTRELLEST FRIDAY Aireddan Guindo Estrellest Crisse Indrek Kasela
SG4 96 ESTRELLEST DON CORLEONE Estrellest Extasy Estrellest Victory Helen Vaher
Ei osalenud 99 JACKOTSY BONAX ROVER Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Diva Ülle Käsik
Emased avaklass (üle 2 aasta, ilma varrukakatseta)/Females open class (over 2 years without bitework)
SG1 114 MARGMAN QUICKSAND + Fest Kiefer André Estrell Arnell Kasv. ja Annika Viigipuu
SG2 111 HELEROS ROSEL Mischalands Mango Sensen Mann Black Velvet Annika Palm
SG3 101 AUSSENHAUS GREIDA Finjw-00 Bar-waxan Kamaro Est V Ch, Icequeen Kla´ra Kasvataja ja Heini Koit
SG4 113 JACKOTSY BONAX ROXANNE Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Diva Medris & Jaanika Piir
SG5 104 ESTRELLEST JANET JOICE Ned Vom Böttcherstück Frenzi Vom Haus Farrenkopf Regina Laursoo
SG6 110 HELEROS MURMEL Kevin Vom Murrtal Aisha Vom Olfener Land Kaidi Kask
SG7 109 FLUTWELLE BRENDA Estrellest Ertson Kronis Kätkiss Eda Heljas-Buström
SG8 102 AUSSENHAUS ISABEL Fest Kiefer Vitus Aussenhaus Diva Aarne Väli
SG9 107 ESTRELLEST QWIXY Bar-waxan Kamro Estrellest Lemme Rita Vellend
SG10 116 STARK FASSEN DZENIFER Cliff Alten Schloss Elbe Vom Schlossg'asschen Tatjana-Maria Pintšuk
G1 106 ESTRELLEST NAIKE Estrellest Extasy Estrellest K Caro I. Pillberg
G2 115 PIIRIKOER CAROLA Fest Kiefer Eros Mandy Triin Raag ja Indrek Värik
G3 112 JACKOTSY BONAX RESLY Margman Rau Von Pol Fest Kieferdiva Rita Kikkas
G4 130 ÖNNEGARDENS HINDRA Basse Jen-ager´s Rosel Vom Ostlandring Moxness Fredrik
Ei osalenud 105 ESTRELLEST MEKSA Estrellest Extasy Estrellest Fillery Eve Pungas
Ei osalenud 108 ESTRELLEST URLI GRETA Estrellest Nasser Estrellest X'rexy Kristiina Savtšenkova
Ei osalenud 103 ESTRELLEST DONNA VICTORIA Estrellest Extasy Estrellest Victory Armin Enniko
Emased kasutusklass (üle 2 aasta, varrukakatsega)/Females working class (over 2 years with bitework)
VA1 CAC 128 OLHEDENS OPAL Mischalands Jeltsin Olhedens Irja Toomas Ja Kersti Kivisalu
V1 127 ODRI NO BARTAS KRASTA Ulk Von Arlett Romma Vom Hühnegrab S.Goricka
V2 117 DEMANTS OLGA Ghandi Arlett Mischalands Vronie Kasv Ja P.niinistö
V3 121 FEST KIEFER RYTTA Endrefalva Michigan Antalia Levashova Jelena
V4 123 KRONIS AGNESSA Junkertums Xavier Kronis Rafaella Liina Miller (Peil)
V5 129 UNERSCHROCKEN XODY Zilber Vasserfal Mendeley Unerschrocken Pali Helen Mandre
SG1 125 EST JA LV J CH MARGMAN ZIESEL + Ghandi Von Arlett +margman Gisela Margit Kuusman
SG2 124 KRONIS JANKA Ursus Vom Baruther Land Kronis Kätkiss Romas Liekis
SG3 Parim varrukakoer 119 ESTRELLEST JOSETTE EMILIE Ned Vom Böttcherstück Frenzi Vom Haus-farrenkopf Kristiin Keernik
SG4 118 ESTRELLEST BONNE Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda
SG5 122 HERA LOO BETSY Estrellest Extasy Estrellest Denerife Kadi Ebras
SG6 120 ESTRELLEST QETTRE Bar-waxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda
Ei osalenud 126 MISCHALANDS LANZIA Bax Luisenstrasse Mischalands Tilda Tytti Luoto & Seppo Goman
Isased kasutusklass (üle 2 aasta, varrukakatsega)/Males working class (over 2 years with bitework)
VA1 CAC 153 TRIUMPHS IZARO Whisky Vom Blerstädler Hof Issi Vom Reststrauch Irene Nyman
VA2 140 EST J CH EST V CH FEST KIEFER HASPER Endrefalva Michigan Eike Vom Schlossgässchen Denis Belov & Natalia Belova
VA3 149 SUCH, FIN CH,EST V CH MISCHALANDS JELTSIN Kevin Von Murrtal Mischaland's Silla Anders Eriksson & Susanne Gustafsson
VA4 148 BALT CH MARGMAN TORSTEN + Timo Vom Berrekasten Margman Gloria Katrin Vahemets
V1 141 EST CH FEST KIEFER VITUS Vorc Von Batu Kessy Vom Muhlgraben R & M. Marmor
V2 150 MISCHALANDS JOAQIN Flipp V Arlett Mischaland's Jette Anders Eriksson & Susanne Gustafsson
V3 144 HELEROS LORD Canto Vom Frankengold Sensen Mann Alexia Jaanus Halling
V4 138 EST VCH ESTRELLEST URSUS Margman Greif Estrellest Jacquline Allikmäe Sirje
V5 137 ESTJCH, ESTW05, ESTJW05 ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Indrek Kasela
V6 Parim varrukakoer 146 EST JA LV CH MARGMAN RAU VON POL + Rickor Von Arlett + Margman Gisela Kasv. & Rene Tunder
V7 139 ESTRELLEST YARKO Akaran Von Schulegraben Estrellest Yeti Epp Maltis
V8 154 UNERSCHROCKEN NOBEL Tasso Vom Solling Unerschrocken Gessa Janne Vaarja
SG1 142 GERMANO GARLIAVIETIS Platon Von Aurelius Saskia Vom Goldenen Zweig Kasvataja
SG2 135 ESTRELLEST LIDER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme Marika Paling
SG3 151 STARK FASSEN KONSUL Sensen Mann Atlas Elbe Vom Schlossgässchen Svetlana Romanovits
SG4 131 BRIATORE ELDOR + Int Ch Es`caten Cassius Estrellest Zizette Mariliis Kõvatoomas
SG5 133 ESTRELLEST EXTASY Volvoro Von Arminius Frenzi Haus Farrenkopf Urve Lageda
SG6 147 MARGMAN ZEUS Ghandi Von Arlett Margman Gisela A.Kalde
SG7 132 ESTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Jaanus Madelin
SG8 145 HELEROS MIKO Kevin Vom Murrtal Aisha Vom Olfener Land Ülle Üksik
U 134 ESTRELLEST KRÕLL Bar-waxan Kamaro Estrellest Enfi - Astarta Hellar Nirk
Ei osalenud 155 RUS CH XANO VOM WALLGRABEN Ursus Von Batu Tessy Vom Wallgraben Tsipurova-Romanovitš
Ei osalenud 143 EST V CH , LVCH HELEROS GRANDO Yello Vom St.-michaels-berg Andži Garliavietis Helina Härma
Ei osalenud 136 ESTRELLEST MAXWELL Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Vendy Irace Kristi, Urve Juusu
Ei osalenud 152 STEINHAIN HOCK Elliot Van Noort Junta Von Der Fichtenspitze Toomas Ja Kersti Kivisalu

  ISASTE JÄRGLASKLASSID/ DOGS PROGENCY CLASS
I  BAR WAXAN ARIGINAL
  KASVATAJAKLASSID/ BREEDER CLASS
I KENNEL FEST KIEFER (O&J Levašova, Eesti/Estonia)
II KENNEL MARGMAN (Margit Kuusman, Eesti/Estonia)