ESLÜ ERINÄITUS 11. - 12. august 2007 Haapsalus
Kohtunik hr. Anders Eriksson (Rootsi)
Varrukamehed:  Jan Gunnarsson (Rootsi)  ja   Rene Tamm

Hinne Katal.nr Koer / Dog Isa / Father Ema / Mother Kasvataja / Breeder Omanik / Owner
4 - 6 kuud isased / 4-6 months dogs
VL1 5 HELEROS NOBEL Ilbo Vom Holtkämper See Nele Garliavietis Heli Vaab Kersti Tamm
VL2 4 ESTRELLEST GIPSON Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Merje Lister
VL3 1 ESTRELLEST FIGARO Mischaland's Povel Estrellest Dakota Urve Lageda Kristina Anderson
VL4 2 ESTRELLEST FRODO Mischaland's Povel Estrellest Dakota Urve Lageda Katrin Pajumägi
VL5 3 ESTRELLEST GIORGIO Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Ene Aus
4 - 6 kuud emased / 4 - 6 months females
VL1 7 ESTRELLEST FORTUUNA Mischaland's Povel Estrellest Dakota Urve Lageda Vallo Robi
VL2 10 FLUTWELLE ISAURA Endrefalva Shanhay Flutwelle Bella Ene Vöörmann Ene Vöörmann
VL3 12 HELEROS NURMIE Ilbo Vom Holtkämper See Nele Garliavietis Heli Vaab Ahti Henn
VL4 13 STEINHAIN MALLY Olhedens Matti Olhedens Ronja Toomas Kivisalu Karneli Tõnning
VL5 9 FLUTWELLE HARMONY Barwaxan Ariginal Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Ene Vöörman
VL6 8 ESTRELLEST GRETTY Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Kasvataja & Reet Kiisk
VL7 6 ESTRELLEST FLORA Mischaland's Povel Estrellest Dakota Urve Lageda Meelis Vimb
VL8 11 FLUTWELLE ISCHURA Endrefalva Shanhay Flutwelle Bella Ene Vöörmann Liana Filatova
EI OSAL. 14 STEINHAIN MAXIE Olhedens Matti Olhedens Ronja Toomas Kivisalu Toomas ja Kersti Kivisalu
EI OSAL. 15 STEINHAIN MILLY Olhedens Matti Olhedens Ronja Toomas Kivisalu Toomas ja Kersti Kivisalu
6 - 9 kuud isased / 6 - 9 months dogs
VL1 19 MARGMAN ROMULUS Mischaland's Buster Unerschrocken Xody Margit Kuusman Urmas Truus
L1 18 INXEST JESTER Mischaland's Buster Briatore Jeere Ingrid Liivakant Raoul Annion
L2 17 HELEROS MIKADO Kalli Von Der Werther-mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Agle Oissar
L3 16 HELEROS MERKUR Kalli Von Der Werther-mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Daisi & Tanel Õismets
EI OSAL. 20 STARK FASSEN WHATE JON Svarzekoks Don Stark Fassen Nelissa Svetlana Romanovits Sergei Selgitski
6 - 9 kuud emased / 6 - 9 months females
VL1 25 FEST KIEFER CARRIDA Akselbrunnen Daggert Fest Kiefer Rytta Olga & Jelena Levashova Jelena Levashova
VL2 28 STEINHAIN LIBBY Campino Von Der Piste Trope Olhedens Opal Toomas Kivisalu Toomas ja Kersti Kivisalu
VL3 23 ESTRELLEST CÄNDY Apollon Vom Team Endrefalva Estrellest Bonne Urve Lageda Illar Aigro
VL4 24 ESTRELLEST D'OHITIKA Mischaland's Buster Estrellest Victory Urve Lageda Helen Tähve
VL5 22 ALFASTAR Estrellest Ertson Hellerkantri Flami Ene Vagur-Saarinen Kätrin
VL6 26 HELEROS MARCELLA Kalli Von Der Werther-mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Kaire Sädemets, Heli Vaab
VL7 21 ALAGNESSA Estrellest Ertson Hellerkantri Flami Ene Vagur-Saarinen Ene Vagur-saarinen
L1 27 MEISEHOF FANTASTIKA Elko V Fichtenschlad Endrefalva Afrika Tatjana Sinitsyna Ivanova Olga
9 - 12 kuud isased / 6 - 9 months dogs
VL1 33 FEST KIEFER BANDIT Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate Olga & Jelena Levashova Eda Neeme
VL2 31 ESTRELLEST BRAZIL Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Aida Kasela
VL3 36 WUNDERSTERN FERDINAND Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Ethel Soosalu
VL4 34 FEST KIEFER BRANDT Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate Olga & Jelena Levashova Riho Okas
VL5 30 ESTRELLEST BARUTO Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Ly Jõgila
L1 32 ESTRELLEST BRONX Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Raili Vainola
L2 29 ESTRELLEST BALDWIN Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Andrus Kars
EI OSAL. 35 WUNDERSTERN FANDOR Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Erik Köster
9 - 12 kuud emased / 6 - 9 months females
VL1 42 MARGMAN PEARL OF PHARAOH Merlin Vom Osterberger-land Margman Vaiper Margit Kuusman Karin Remmelgas
VL2 41 HELEROS LANDRA Sensen Mann Xanter Heleros Vronie Heli Vaab Kadri Kukk
VL3 43 WUNDERSTERN FELICITALA Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Innar Kaasik
VL4 37 ESTRELLEST AIKO LEE Quentin Karanberg Estrellest Axy Lee Urve Lageda Kasvataja & Urve Hiie
VL5 38 ESTRELLEST BASIRA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Stiina Sepp
VL6 39 ESTRELLEST BEATRIX Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Tõnis Mitendorf
VL7 40 ESTRELLEST BRITANNIA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Raul Arulaan
Veteranid isased / Veterans dogs
SG1 44 ESTRELLEST ARGOS Rob Vom Salzgitter Milieu Estrellest Hillary Urve Lageda Sirje Kaldamäe
Veteranid emased / Veterans females
SG1 47 FEST KIEFER ANKA Rob Vom Salzgitter Milieu Jopan Xenja Olga & Jelena Levashova Jelena Levashova
SG2 46 ESTRELLEST XLAMME Rob Vom Salzgitter Milieu Ungwari Star Flamme Urve Lageda Maiu Rõbakov
EI OSAL. 45 AUSSENHAUS AKEINA Jascho Vom Fiemereck Icequeen Klara Veiko Väljas Heidi Tamm
Noorteklass (12 - 18 kuud) isased / 12 - 18 months dogs
SG1 JUN SERT 129 MARGMAN ODIN Margman Torsten Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Aive Sarjas
SG2 48 ASSAUWE LEXUS Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Kasvataja & Vertinskaja
SG3 50 ESTRELLEST UNCLE JIM Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-beryll Urve Lageda Ülar Teppo
SG4 53 FLUTWELLE FLOWEN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Kärt & Romas Liekis
SG5 55 MARGMAN MORGAN Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Annika Grünberg
SG6 51 FEST KIEFER URSUS Margman Torsten Zilber Vasserfal Lambada Olga & Jelena Levashova Andres Harak
SG7 52 FLUTWELLE FLICKAN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Agu Ja Rutt Teeveer
SG8 54 HELEROS IVAR Heleros Lord Fest Kiefer Gillda Heli Vaab Ülle Roosna
SG9 49 BLACKEST INFINITTY Fest Kiefer Hasper Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Tiina Selge
SG10 56 THEKGENDEG X'THERE MAXIMUS Estrellest Nasser Estrellest Edelweis Gennadi & Thekla Degtjarjov Krista Annuk
Noorteklass (12 - 18 kuud) emases / 12 - 18 months females
SG1 JUN SERT 58 ASSAUWE LORETTA Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Sysoljatina Ja Jelizarova
SG2 59 AUSSENHAUS KENNYA Fest Kiefer Vitus Aussenhaus Hillary Veiko Väljas Irena Vandrecht
SG3 64 FLUTWELLE FEMMA Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Ene Vöörman
SG4 67 MARGMAN MAGIC Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Anneli Pajur
SG5 57 ASSAUWE LATOYA Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Julija Kasnikova
SG6 61 BRIATORE MERSEDES Apollon Vom Team Endrefalva Aussenhaus Blanca Heidi Nurmela Aleksandr Pärli & Heidi Nurmela
SG7 62 FEST KIEFER TAKOMA Zamp Vom Thermodos Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levashova Mariann Rivik
SG8 66 HELEROS YARISE Dux De Cuatro Flores Conni Von Der Urbecke Heli Vaab Heli Vaab
EI OSAL. 60 BLACKEST INDIANA Fest Kiefer Hasper Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Kerli Roosna
EI OSAL. 63 FEST KIEFER TROJANA Zamp Vom Thermodos Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levashova Jelena Levashova
EI OSAL. 65 HELEROS KORINNA Gesslein Coliat Heleros Orina Heli Vaab Mart & Jüri Arrak
Keskmine klass (18 – 24 kuu) isased / 18 – 24 months dogs
SG1 72 MARGMAN JECK Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Margus Kõrts & Rünno Marmor
SG2 75 WUNDERSTERN EXO Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ruven & Galutvo
SG3 68 ESTRELLEST NEX-NIXON Hill Vom Farbenspiel Estrellest Kosmic Urve Lageda Eha Kõrve
SG4 70 INXEST IRON-MAX Apollon Vom Team Endrefalva Briatore Jeere Ingrid Liivakant Merle Salm
SG5 69 ESTRELLEST PRESTON Estrellest Uller Estrellest Mirell Urve Lageda Susan Reinholm
SG6 71 KRONIS MONTGOMERY Margman Rau Von Pol Kronis Jaara Mai Paabo Gerli Tooming, Indrek Luik
EI OSAL. 73 MARGMAN KRONPRINZ Dux De Cuatro Flores Margman Ziesel Margit Kuusman Piret Laanetu
EI OSAL. 74 WUNDERSTERN EMPORIO Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Riina Ruven Mihkel Maasik & Kristiina Ruven
Keskmine klass (18 – 24 kuu) emased / 18 – 24 months females
SG1 83 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Kronis Kändrewa Riina Ruven Veiko Väljas & Riina Ruven
SG2 77 ESTRELLEST QIRICKY Karats Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
SG3 76 BLACKEST EMILY EMY Indo Vom Holtkämper Hof Inxest Ally-cayla Agnes & Jaanika Aruaas Maie Koitmaa, Ülo Pehka & L. Sepp
SG4 78 ESTRELLEST VILLE Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda Signe Tarraste
SG5 81 MARGMAN JOYRIDE Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Katrin Vahemets
SG6 82 MARGMAN NIGHTWISH Margman Rudolf Unerschrocken Xody Margit Kuusman Kasv., Elo Võõsa , Piret Koor
SG7 79 INXEST ICEQEEN Apollon Vom Team Endrefalva Briatore Jeere Ingrid Liivakant Lea Mengel
EI OSAL. 80 KRONIS MERSY Margman Rau Von Pol Kronis Jaara Mai Paabo Eda ja Aivo Vester
Avaklass isased / Open class dogs
SG1 84 ESTRELLEST FILO GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Tõnu Pärna
SG2 88 FACEBEAR EYE OF STORM Steinhain Hock Facebear Anya Theresa Ketokoski Hannes Valdmann/Toomas Kivisalu
SG3 86 ESTRELLEST FRIDAY Aireddan Guindo Es Caten Crisse Urve Lageda Indrek Kasela
SG4 90 MARGMAN BERNARD BRAVEHEART Margman Torsten Admirable Born To Win Margit Kuusman Tiina Haak
SG5 85 ESTRELLEST FLAGMAN EXODUS Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Doris & Felor Sepp
SG6 89 INXEST HUGO Margman Torsten Estredet Lassy Ingrid Liivakant Sõsoljatina ja Kasatkin
SG7 87 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-emilie Urve Lageda Annika Toome
Avaklass emased / Open class females
SG1 91 ASSAUWE KIMBERLY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
SG2 93 ESTRELLEST AXY LEE Eiko Vom Haus Hazelda Estrellest Zuccina Urve Lageda Maris Jätsa
SG3 92 AUSSENHAUS GREIDA Barwaxan Kamaro Icequeen Klara Veiko Väljas Kasvataja ja Heini Koit
SG4 98 HELEROS ROSEL Mischaland's Mango Sensen Mann Black Velvet Heli Vaab Annika Palm
SG5 101 KRONIS BINGO Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Maie Härmann
SG6 94 ESTRELLEST FILIA GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Heidi Nurmela
SG7 103 MARGMAN DELI Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Margit Kuusman Heli Hannus
SG8 96 FEST KIEFER ULLY Estrellest Extasy Fest Kiefer Vaness Olga & Jelena Levashova Christer & Reet Nipper
SG9 100 KRONIS ANETTA Barwaxan Ariginal Kronis Duutsy Mai Paabo Maarit Sillmann
SG10 99 INXEST ALLY-CAYLA Zaban Vom Fiemereck Inxest Carme Cimberly Ingrid Liivakant Liina Sepp
SG11 95 ESTRELLEST NEXUS Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Irja Toome
EI OSAL. 97 HELEROS MURMEL Kevin Vom Murrtal Aisha Vom Olfener Land Heli Vaab Kaidi Kask
EI OSAL. 102 KRONIS BLACK DREAM Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Merle Kivissaar
Kasutusklass emased / Working class females
V1 SERT 115 STARK FASSEN HANNY Svarzekoks Jacs Stark Fassen Dzessika Svetlana Romanovits Svetlana Romanovits
V2 108 ESTRELLEST QURRY Barwaxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin & Urve Lageda
V3 110 FEST KIEFER DINARA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levashova Jelena Levashova
V4 105 ESTRELLEST DAKOTA Estrellest Extasy Estrellest Victory Urve Lageda Mare Adermann
V5 111 FEST KIEFER ISSIS Fest Kiefer Hasper Fest Kiefer Werdi Olga & Jelena Levashova Jelena Levashova
V6 104 ESTRELLEST BONNE Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Urve Lageda
V7 107 ESTRELLEST NETTY-MELODY Margman Greif Estrellest Hillary Urve Lageda Thekla Degtjarjov
V8 114 MARGMAN UNIQUE Zilber Vasserfal Mendeley Margman Kismet Margit Kuusman Elo Lindi
SG1 106 ESTRELLEST FEMME FATALE Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Rainar Paavo
EI OSAL. 109 ESTRELLEST TE-BERYLL Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty Melody Urve Lageda Velve Tuuling
EI OSAL. 113 MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Margman Torsten Admirable Born To Win Margit Kuusman Monika Rusing
U (PUUDULIK VARRUKATÖÖ) 112 KRONIS BOOGIE WOOGIE Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Kärt & Romas Liekis
Kasutusklass isased / Working class dogs
V1 SERT 123 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levashova Õie Sillam
V2 125 FEST KIEFER VITUS Vorc Von Batu Kessy Vom Muhlgraben Olga & Jelena Levashova M. & R. Marmor
V3 121 ESTRELLEST ÕNNEX Barwaxan Ariginal Estrellest Enfi-astarta Urve Lageda Eve Pungas
V4 126 HELEROS GRANDO Yello Vom St.-michaels-berg Andzi Garliavietis Heli Vaab Helina Härma
V5 128 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Shadeiko
V6 127 UNERSCHROCKEN NOBEL Tasso Vom Solling Unerschrocken Gessa Tatjana Tsernjakova Janne Vaarja
V7 117 ESTRELLEST DRAKON Estrellest Extasy Estrellest Victory Urve Lageda Meeli Puusepp
V8 122 ESTRELLEST YARKO Akaran Von Schulegraben Estrellest Yeti Urve Lageda Epp Maltis
V9 118 ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Urve Lageda Indrek Kasela
V10 124 FEST KIEFER FART Heleros Grando Fest Kiefer Agata Olga & Jelena Levashova Märt Shadeiko
SG1 120 ESTRELLEST TÕRU Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-Melody Urve Lageda Merlin Kanter
SG2 116 ESTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Jaanus Madelin
'- 119 ESTRELLEST THROY Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-Melody Urve Lageda Eha Kõrve


Parim emane varrukakoer: ESTRELLEST BONNE
Parim isane varrukakoer: FEST KIEFER VITUS

PARIM KASVATA 1- FEST KIEFER
PARIM KASVATAJA 2- ESTRELLEST