ESLÜ ERINÄITUS 12. - 13. august 2006 HAAPSALUS, kohtunik: hr. ROLF EVENSEN (Norra)

 

Hinne/ Rating Koer/Dog Isa/Sire Ema/ Dam Omanik/Owner
Isased 4-6 kuud/ Males 4-6 months      
VL1 4 FLUTWELLE FLOWEN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Kärt Ja Romas Liekis
VL2 2 ESTRELLEST UNCLE JIM Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-beryll Ülar Teppo
VL3 3 FLUTWELLE FLICKAN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Rutt Teeveer
VL4 6 THEKGENDEG XESAR Estrellestnaser Estrellest Edelweis Jaan Pertmann
VL5 5 MARGMAN MORGAN Endrefalva Shimsay Margman Gisela Annika Grünberg
L1 1 ALEXANDROS Fest Kiefer Kaiser Unerschrocken Verena Ülari Vendik
Emased 4-6 kuud/ Females 4-6 months      
VL1 8 FLUTWELLE FEMMA Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann
VL2 9 MARGMAN INDIRA Int & Fin Ch Bar-waxan Kamaro Est V Ch Margman Unique Maie Hulkko Ja Toomas Kuuskmann
VL3 7 BRIATORE MERSEDES Apollon Vom Team Endrefalva Aussenhaus Blanca Aleksandr Pärli
Isased 6-9 kuud/ Males 6-9 months      
VL1 13 MARGMAN KRONPRINZE Dux De Cuatro Flores Margman Ziesel Piret Laanetu
VL2 16 WUNDERSTERN EDISSON Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Sven Toomla
VL3 12 MARGMAN JECK Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze R.marmor & M.kõrts
VL4 18 WUNDERSTERN EXO Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Kasv&galutvo
VL5 17 WUNDERSTERN EMPORIO Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Mihkel Maasik
VL6 10 ESTRELLEST PRESTON Estrellest Uller Estrellest Mirell Olle Reinholm
L1 11 INXEST IRON-MAX Apollon Vom Team Endrefelva Briatore Jeere Merle Salm
L2 14 STARK FASSEN RAMMSTEIN Endrefalva Michigan Stark Fassen Faby Annelaid Pruul
Ei osalenud 15 STEINHAIN JACK Olhedens Matti Junta Von Der Fichtenspitze Erli Kasari Ja Kasvataja
Emased 6-9 kuud/ Females 6-9 months      
VL1 22 ESTRELLEST QIRICKY Karats Yoker Estrellest Qurry Eve Pungas
VL10 30 STEINHAIN JANETT Olhedens Matti Junta Von Der Fichtespitze Toomas Ja Kersti Kivisalu
VL2 29 MARGMAN NIGHTWISH Margman Rudolf Unerschrocken Xody Elo Võõsa & Kasv
VL3 20 DEFENDERVIL CLARA Fest Kiefer Vitus Defendervil Alexia Jüri, Helena Vipre
VL4 23 ESTRELLEST SKIPPY Margman Greif Frya Vom Salgitter Milieu Annely Martoja
VL5 24 ESTRELLEST VANDA-LOU Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Külli Kanter
VL6 25 ESTRELLEST VILLE Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda
VL7 33 WUNDERSTERN ESCADA Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Tarvo Ottmaa
VL8 32 WUNDERSTERN ELECTRA Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Kärt Velpler
VL9 26 ESTRELLEST VINDY Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Ae Leier Ja Kasvataja Urve Lageda
L1 21 ESTRELLEST PIRBEL Estrellest Uller Estrellest Mirell Ellar Sügiste
L2 28 KRONIS NIRCCA Fest Kiefer Hasper Kronis Duutsy Merit Kulp
L3 19 AUSSENHAUS JASTIITA Fest Kiefer Vitus Briatore Gracia Reet Onton
L4 31 STEINHAIN JESSI Olhedens Matti Junta Von Der Fichtenspitze Toomas Ja Kersti Kivisalu
Ei osalenud 27 HELEROS FRENZI Germano Garliavietis Briatore Eifela Annika Nõmm
Isased 9-12 kuud/ Males 9-12 months      
VL1 36 WUNDERSTERN DARANTINO Quentin Karanberg Kronis Kändrewa Irena Vandrecht
VL2 34 ESTRELLEST NEX NIXON Hill Vom Farbenspiel Estrellest Kosmic Eha Kõrve
VL3 35 FALDRET-EST ATTIMOR Indo Vom Holtkämper Hof Aussenhaus Freia Iivi Busch
Emased 9-12 kuud/ Females 9-12 months      
VL1 41 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Est V Ch Kronis Kändrewa Veiko Väljas Ja Kasvataja
VL2 38 ESTRELLEST NOTA BENE Hill Vom Farbenspiel Estrellest Kosmic Signe Tarraste
VL3 39 FALDRET-EST AIKA Indo Vom Holtkämper Hof Aussenhaus Freia Ülo Heinsoo
VL4 37 ESTRELLEST NORTH STAR Hill Vom Farbenspiel Estrellest Kosmic U.hiie & Kasv
VL5 40 STARK FASSEN ORNELLA Indo Vom Holtkämper Hof Stark Fassen Dzessika Annelaid Pruul
Isased veteranid (üle 8 aasta)/Males veterans (over 8 years)    
SG1 42 ESTW00, EST V CH, LVCH, RUSCH ESTRELLEST ARGOS Rob Vom Salzgitter Milieu Estrellest Hillary Sirje Kaldamäe
SG2 43 MARGMAN CONDOR Mucky Von Tronje Margman Angie Rain Heinsoo
Emased veteranid (üle 8 aasta)/Females veterans (over 8 years)    
SG1 44 EST-CH ESTRELLEST XLAMME Rob Vom Salzgitter Milieu Ungwari Star Flamme Maiu Rõbakov
SG2 45 KRONIS ROSIITA Makros Racer Põhjakroon Adrena Ingrid®ina Liivakant
Isased noorteklass 12-18 kuud/Males 12 – 18 months      
SG1, JUN.SERT 3 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-emilie Annika Toome
SG2 4 FEST KIEFER FART Heleros Grando Fest Kiefer Agata Märt Ja Signe Shadeiko
SG3 1 EST J CH ESTRELLEST FILO GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Tõnu Pärna
SG4 6 MARGMAN ERCO Germano Garliavietis Margman Gloria Geiu Sadam
SG5 5 INXEST HUGO Margman Torsten Estredet Lassy V.kasatkin
SG6 2 ESTRELLEST FLAGMAN EXODUS Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Felor Sepp
Emased noorteklass 12-18 kuud/Females 12 – 18 months    
SG1, JUN.SERT 7 ASSAUWE KIMBERLY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina
SG2 12 ESTRELLEST FLEUR NOBLESSE Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Helve Ja Karilis Käro
SG3 10 ESTERLLEST FILIA GERMANO Germano Gerliavietis Estrellest Donna Victoria Armin Enniko
SG4 20 MARGMAN DELI Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Heli Hannus
SG5 19 HELEROS WALLFLOWER Heleros Lord Aisha Vom Olfener Land Daisi Õismets
SG6 16 ESTRELLEST LUNA VICTORY Mischalands Jeltsin Estrellest Victory Anne Tsukker
SG7 14 ESTRELLEST JUST JESSY Endrefalva Michigan Estrellest Merri T&ü Kivilo
SG8 9 DEFENDERVIL BUFFY Fest Kiefer Eros Margman Lady-queen V. Ala-paal
SG9 11 ESTRELLEST FEMME FATALE Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Rainar Paavo
SG10 17 FEST KIEFER JANET Est V Ch Fest Kiefer Hasper Endrefalva Virginia Ülari Kirsipuu
G1 18 HELEROS ZOLDA Heleros Grando Junkertums Xalina Toomas Koht
G2 21 STARK FASSEN NELISSA Best Weib Nelson Elbe Vom Schlossgässchen Svetlana Romanovits
A1 13 ESTRELLEST INDIANA Olhedens Matti Estrellest Josette-emilie Kristiin Keernik
A2 8 BRIATORE LOORI Udo Av Ulfsäter Aussenhaus Blanca Ene Pärli
Ei osalenud 15 ESTRELLEST KRISSE ROXANNE Figo Van Der Lust Estrellest Quena Toomas Danneberg
Isased keskmine klass 18-24 kuud/Males 18-24 months    
SG1 25 FEST KIEFER DI KAPRIO Quentin Karanberg +est V Ch Fest Kiefer Editta Jaanika Aruaas
SG2 26 MARGMAN BERNARD BRAVEHEART +margman Torsten Admirable Born To Win Tiina Haak
SG3 27 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Signe Shadeiko
SG4 23 EST J CH ESTRELLEST ÕNNEX Bar-waxan A´riginal Estrellest Enfi-astarta Eve Pungas
SG5 24 FEST KIEFER AGIR Marko Della Valcuvia Zilber Vasserfal Lambada Eda Heljas-buström
SG6 22 ESTRELLEST BLACK BICMARK Estrellest Yarko Aston Urmas Mänd
Emased keskmine klass 18-24 kuud/Females 18-24 months    
SG1 32 OLHEDENS TUVA Ghandi Von Arlett ´mischalands Hazel Pärnapuu Marika
SG2 28 ASSY AUS WATTENSCHEID Hill Vom Farbenspiel Aika Vom Sachsenwappen Toomas Ja Kersti Kivisalu
SG3 30 MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Margman Torsten Admirable Born To Win Monika Rusing
SG4 29 ESTRELLEST ÕUNAKE Barwaxan Ariginal Estrellest Enfi Astarta Lageda
SG5 31 MARGMAN CORSICA Germano Garliavietis Margman Rising Sun Anneli Kasendi
Isased avaklass (üle 2 aasta, ilma varrukakatseta)/Males open class (over 2 years without bitework)  
SG1 33 ESTRELLEST FRIDAY Aireddan Guindo Es Caten Crisse Indrek Kasela
SG2 34 FACEBEAR EYE OF STORM Steinhain Hock Facebear Anya Hannes Valdmann/toomas Kivisalu
SG3 36 MARGMAN WANTON Est Vch Bh Junkertums Xavier Margman Lady Queen Lea Mengel
Ei osalenud 37 STEINHAIN HOCK Elliot Van Noort Junta Von Der Fichtenspitze Toomas Ja Kersti Kivisalu
Emased avaklass (üle 2 aasta, ilma varrukakatseta)/Females open class (over 2 years without bitework)
SG1 38 AUSSENHAUS GREIDA Finjw00 Bar-waxan Kamaro Est V Ch Icequeen Kla´ra Heini Koit Ja Kasvataja
SG2 42 ESTRELLEST DONNA VICTORIA Estrellest Extasy Estrellest Victory Armin Enniko
SG3 44 EST JCH ESTRELLEST TE-BERYLL Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-melody Velve Tuuling
SG4 50 KRONIS ANETTA Bar-waxan Ariginal Kronis Duutsy Margus Tagarand & Kasv
SG5 52 SICHER FREUND ALFA +estrellest Uller Anablanet Nadežda Harlašov
SG6 46 FLUTWELLE BRENDA Estrellest Ertson Kronis Kätkiss Eda Heljas-buström
SG7 49 JACKOTSY BONAX-ROXANNE Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Diva M&j Piir
SG8 39 AUSSENHAUS HERA Est V Ch Icequeen Killer Joe Yankana Van Noort Katrin Hattu Ja Kasvataja
SG9 43 ESTRELLEST PETTY Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Maiu Rõbakov&eleri Laidma
SG10 45 FEST KIEFER ULRICA Estrellest Extasy Fest Kiefer Vaness Urmas Pauklin
SG11 35 FEARLESS HEART DANIEL Best Weib Nelson Hofnungschimmer Lona Irina Kizikova
G1 51 KRONIS ARABELLA Bar Waxan Ariginal Kronis Duutsy Kasv
G2 41 DZEKLINASTERICS Svarzekoks Jack Stark Fassen Dzenifer Tatjana-maria Pintsuk
G3 53 STARK FASSEN JNKA Svarzekoks Jack Stark Fassen Adelfa Karin Lehari
G4 40 BRIATORE KIRKE Zaban Vom Fiemereck Aussenhaus Blanca Merle Pajula
G5 47 GROZNY AFRA Glen Van Der Huhnergasse Ripli Van Der Schwarzen Nister Ingrid Mahoni
Ei osalenud 48 HELEROS MURMEL Kevin Vom Murrtal Aisha Vom Olfener Land Kaidi Kask
Emased kasutusklass (üle 2 aasta, varrukakatsega)/Females working class (over 2 years with bitework)
V1, SERT 65 EST ja LV J CH MARGMAN ZIESEL + Ghandi Von Arlett + Margman Gisela Margit Kuusman
V2 67 OLHEDENS OPAL Mischalands Jeltsin Olhedens Irja Toomas Ja Kersti Kivisalu
V3 57 ESTRELLEST DAKOTA Estrelelst Extasy Estrellest Victory Mare Adermann
V4 56 EST V CH FEST KIEFER EDITTA Uri Von Amulree Jopan Xenja Levashova Jelena
V5, parim varrukakoer 63 EST V CH KRONIS KÄNDREWA Flick Von Der Windrose Hetty Oger Schloss Riina Ruven
V6 66 EST J CH, BALT JW 03, EST V CH MARGMAN UNIQUE Zilber Wasserfal Mendeley Margman Kismet Elo Lindi
V7 61 KRONIS JAARA Duran Von Baruther Land Kronis Kätkiss Aruaas
SG1 55 BRIATORE JEERE Estrellest Extra Estrellest Zizette Ingrid Liivakant
G1 54 AMORI VAN HUIZE WELLEWY Magbert Vom Blitzen Stein Jp Yutta Van Rowey Riho Kivila
U 64 KRONIS KÄTKISS Flick Von Der Windrose Hetty Oger Schloss Ene Vöörmann
U 68 STARK FASSEN DZENIFER Cliff Alten Schloss Elbe Vom Schlossg'asschen Tatjana-maria Pintsuk
U 59 ESTRELLEST ÜRMELLY Estrellest Yarko Margman Ayrtona Karneli Tõnning
U 60 KRONIS DUUTSY Endrefalva Hilton Hetty Oger Schloss Kasv
Ei osalenud 58 ESTRELLEST QUENDOLINA Estrellest Yarko Estrellest Lemme Rita Vellend
Ei osalenud 62 KRONIS JANKA +ursus Vom Baruther Land Kronis Kätkiss Romas Liekis
Isased kasutusklass (üle 2 aasta, varrukakatsega)/Males working class (over 2 years with bitework)  
V1 76 EST LV J CH, BALT CH MARGMAN TORSTEN + Timo Vom Berrekasten Margman Gloria Katrin Vahemets
V2 73 EST V CH FEST KIEFER VITUS Vorc Von Batu Kessy Vom Muhlgraben R. & M. Marmor
V3, SERT 70 EST J CH, ESTJW05, ESTW05 ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Indrek Kasela
V4 77 UNERSCHROCKEN NOBEL Tasso Vom Solling Unerschrocken Gessa Janne Vaarja
V5, parim varrukakoer 72 ESTRELLEST YARKO Akaran Von Schulegraben Estrellest Yeti Epp Maltis
U 71 EST J CH ESTRELLEST THROY Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty Melody Eha Kõrve
U 69 ESTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Jaanus Madelin
U 74 EST J CH EST CH LV CH ESTW05 FINW05 BALTW06 FEST KIEFER HASPER Endrefalva Michigan Eike Vom Schlossgässchen Denis Belov & Natalia Belova
U 75 INXEST ARWEN QUINXY Zaban Vom Fiemereck Inxest Carme Cimberly Casey Tarvo Ottmaa
 
     
KASVATAJAKLASSID/ BREEDER CLASS      
I KENNEL MARGMAN (Omanik/Owner Margit Kuusman,Tallinn)    
II KENNEL ESTRELLEST (Omanik/Owner U.Lageda, Tallinn)