2006
2005

Aretuskontroll 24. november 2007

Aretuskontrolli spetsialist: Pr. Aliftina Petrova
Varrukamees: Denis Belov

Aretuskontrolli tulemused:

HELEROS MIKO Omanik: ÜLLE ÜKSIK ei osalenud
MARGMAN  KRONPRINZ Omanik: PIRET LAANETU EST-I 2008/2009
AUSSENHAUS  ISABEL Omanik: AARNE VÄLI EST-I 2008/2009
FEST  KIEFER  ELIZABETH Omanik: INGRID LIIVAKANT EST-I 2008/2009
UNERSCHROCKEN VERENA Omanik: ANDRES  MATHIESEN EST-II eluaegne
RAYNTES   GRANT Omanik: HELVE SAARESTIK EST-I 2008/2009


 

Aretuskontroll 07. september 2007

Kohtunik hr. Wolfgang Tauber (Austria)
Varrukamees: Tõnu Mägi
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST BAYRON Omanik: JAANUS  MADELIN EST-I eluaegne
ESTRELLEST EGER Omanik: ANNELI   PAJUR EST-I eluaegne
PIIRIKOER  BASKO Omanik: TÕNIS VANAVESKI EST-I eluaegne
MARGMAN BERNARD  BRAVEHEART Omanik: TIINA  HAAK EST-II 2008/2009
ESTRELLEST  JOSETTE- EMILIE Omanik: KRISTIIN  KEERNIK EST-I eluaegne
FLUTWELLE   BELLA  Omanik: ENE  VÖÖRMANN katkestatud/võitlustahe
ESTRELLEST  KOMETESSE KRISLIN Omanik: VELLO  MÄND katkestatud/võitlustahe
ESTRELLEST  PRETTY Omanik: MAIE   MÖLLER  katkestatud/võitlustahe
WUNDERSTERN  ESCADA  Omanik: TARVO  OTTMAA  katkestatud/võitlustahe


 

Aretuskontroll 10.august 2007

Kohtunik hr. Anders Eriksson (Rootsi)
Varrukamees: Jan Gunnarsson (Rootsi)
Aretuskontrolli tulemused:

 

AUSSENHAUS INGEL Omanik: RIINA & K.RUVEN EST-I 2008/2009
ESTRELLEST  FEMME FATALE  Omanik: RAINAR PAAVO EST-I 2008/2009
MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Omanik: MONIKA RUSING katkestatud/võitlustahe
HELEROS LORD Omanik: JAANUS HALLING EST-I eluaegne

 

Aretuskontroll 21. juuli 2007

Aretuskontrolli spetsialist: Pr. Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui

Aretuskontrolli tulemused:
 
FEST KIEFER ANKOR Omanik: KÜLLI SOO EST-I 2008/2009
ESTRELLEST FILO GERMANO Omanik: TÕNU PÄRNA EST-I 2008/2009
AUSSENHAUS ESSY Omanik:MARET HÄRM TILK Ei osalenud
GOLTTVIZEN HOF DIXI Omanik: JELENA LEVASHOVA EST-I 2008/2009
GROZNY AFRA Omanik: INGRID MAHONI EST-I 2008/2009

 

Aretuskontroll 4. mai 2007

Aretuskontrolli spetsialist: hr. Erich Bösl (Saksamaa)
Varrukamees: Viktor Salalui

Aretuskontrolli tulemused:
 
DEMANT`S  BRASKO Omanik:SEPPO  GOMAN EST-I 2008/2009
ESTRELLEST  ESCARO Omanik: PILLE  HAKMAN EST-I 2008/2009
ESTRELLEST  PANTER Omanik:INDREK  KASELA Kkl-1 esmane kehtiv
ESTRELLEST  ULLER Omanik: PIRET  LAANETU Kkl-1 eluaegne, kinnitamisel
STEINHAIN  HOCK Omanik: TOOMAS & KERSTI KIVISALU EST-I 2008/2009
ESTRELLEST  FEMME FATALE Omanik: RAINAR  PAAVO katkestatud/võitlustahe
HERA LOO BETSY Omanik: KADI EBRAS EST-I eluaegne
INXEST ALLY-CAYLA Omanik: LIINA  SEPP katkestatud/võitlustahe
MARGMAN  ZIESEL Omanik: MARGIT  KUUSMAN EST-I eluaegne, lisaks Kkl-1, kinnitamisel
WUNDERSTERN  DALISSIMA Omanik: VEIKO VÄLJAS &  RIINA  RUVEN EST-I 2008/2009
 
 

Aretuskontroll 14. aprill 2007

Aretuskontrolli spetsialist: pr. Aliftina Petrova
Varrukamees: Tõnu Mägi
Aretuskontrolli tulemused:
 
FEST KIEFER FART Omanik:MÄRT & SIGNE SHADEIKO EST-I 2008/2009
FEST KIEFER MONATE Omanik: HELEN LAURITS EST-I eluaegne
STARK FASSEN  FABY Omanik:ANNELAID  PRUUL EST-I eluaegne
ESTRELLEST  YEFFY Omanik: HEILI  VESKARU & URVE LAGEDA  katkestatud/võitlustahe

 

Aretuskontroll 17. veebruar 2007

Aretuskontrolli spetsialist: pr. Astrid Lundava
Varrukamees: Denis Belov
Aretuskontrolli tulemused:
 
FEST KIEFER DEMON  Omanik: ÕIE SILLAM EST-I 2008/2009
FEST KIEFER DRAGA Omanik: O. & L.LEVAŠOVA, ENE SIKK katkestatud/võitlustahe
FEST KIEFER EDVIN Omanik: MAIE HULKKO EST-I 2008/2009
FEST KIEFER ANDO Omanik: INGA & PEEP ARRO EST-I 2008/2009
UNERSCHROCKEN XEVY Omanik: TATJANA TŠERNJAKOVA EST-I 2008/2009
ESTRELLEST TE-BERYLL Omanik: VELVE TUULING EST-I 2008/2009
FEST KIEFER ISSIS Omanik: JELENA LEVAŠOVA EST-I 2008/2009
CILLU Omanik: EVELY VENDLA katkestatud/võitlustahe
KRONIS BLACK DREAM Omanik: MERLE KIVISAAR katkestatud/võitlustahe
UNERSCHROCKEN CIYARA Omanik: TATJANA TŠERNJAKOVA EST-I 2008/2009
DENA GARLIAVIETIS Omanik: HELI VAAB EST-I 2008/2009
UNERSCHROCKEN DOONA Omanik: KALLE TEINMANN EST-II 2008/2009
HELEROS NELLY Omanik: HEIDI NURMELA EST-I 2008/2009
HELEROS ROSEL Omanik: ANNIKA PALM EST-I 2008/2009
UNERSCHROCKEN BASKA Omanik: TATJANA TŠERNJAKOVA EST-II 2008/2009
FEST KIEFER DINARA Omanik: OLGA & JELENA LEVAŠOVA EST-I 2008/2009
 
 

Aretuskontroll 03. veebruar 2007

Aretuskontrolli spetsialist: pr. Aliftina Petrova
Varrukamees: Tõnu Mägi
Aretuskontrolli tulemused:
 
ESTRELLEST REX  Omanik: JAANIKA  MÄEVÄLI & U. LAGEDA dokumendid puudu
ESTRELLEST TÕRU Omanik: MERLIN  KANTER EST-I 2008/2009
WUNDERSTERN  BECHER  ZILVER Omanik: SIGNE   SHADEIKO EST-I 2008/2009
CIVILA  Omanik: T.PENDIS & K.PILDEN EST-II 2008/2009
IMPISH QUO-QUANDA Omanik: VELLO  VAHESALU dokumendid puudu