EESTI PEAERINÄITUS 30.04.2016 - 01.05.2016.a

SAKSA LAMBAKOERTE SERTIFIKAADIÕIGUSEGA ERINÄITUS 

 

Kohtunikud / Juges:
   isased / males - 
hr. Ulrich Hausmann (SV); emased / females - hr. Torsten Kopp (SV) 

Varrukamehed / Helpers: Janar Klement, Rene Radala

 

TULEMUSED

 

 

KOHT

Kat.nr.

Koer / Dog

Omanik / Owner

Kasvataja / Breeder

Koera isa

Koera ema

               
     

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / NON-OFFICIAL SHOW CLASSES

     

Isased kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months

  VL1 1 ES'BERYLL  ANNI DEXTER Margit Härm Mai Neemland MARGMAN YES Heleros Elektra
  VL2 2 MARGMAN KRAFT Irina Svjatovets Margit Kuusman MARGMAN Yes Leiksaid  Ungana
               
     

Emased kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months

  VL1 5 ES`BERYLL ANNI DEFFI Annika Palm Mai Neemlaid Margman Yes Heleros Elektra
  VL2 7 KRANICHZUG ZAFIRA Hannele Nordberg  ja  Jari Kurki Jari Kurki MEMBHIS VOM SOLEBRUNNEN KRANICHZUG WENDRINA
  VL3 6 HYPERIA DI FOSCO AIDAS Vineta Stashane Natalja Slabodnikova Ulkan von Maikhus Corsa All'oro di Fosco Aidas
  VL4 3 ASSAUWEHOF IMPERIYA I. Sõsoljatina/ A.Vorobjov I. Sõsoljatina Xedgehog Solo Rigoletto Assauwehof Eden
  VL5 9 MARGMAN KAILEY Heiki Hepner Margit Kuusman Margman Yes Leiksaid Ungana
  VL6 4 EMBERON'S JUST INA Jonna Kiili Pia Kiili Margman Yes EMBERON'S CABANA
  VL7 8 LISSANDRA NO BARTAS KRASTA Oksana Budziene Sanita Goricka Margman Yes Zaira no Bartas Krasta
  VL8 10 MARGMAN KIRA Margit Kuusman Margit Kuusman Margman Yes Leiksaid Ungana
               
     

Isased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months longhair

  ei osal. 11 INXEST ARTEMIS Tanel Lass Ingrid Roopärg Merlin Von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
               
     

Emased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months longhair

  VL1 12 ASSAUWEHOF INFINITI Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO ASSAUWEHOF EDEN
  VL2 13 ES`BERYLL ANNI DONNA Eleri Ehamaa Mai Neemlaid Margman Yes Heleros Elektra
  VL3 14 EXCITING EVANNA Birgitta Boren B.Boren & J.Kinnunen BAR-WAXAN RECARO Exciting Daim
  VL4 17 INXEST AURORA Krissti ja Kerli Kangur INGRID ROOPÄRG Merlin Von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
  VL5 15 INXEST ARANDA Laura- Maria Mets Ingrid Roopärg Merlin Von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
  VL6 16 INXEST ARABELLA Birgit Paltsmar Ingrid Roopärg Merlin Von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
               
     

Isased kutsikad 6-9 kuud / Dogs 6-9 months

  VL1 20 LEO PRIE DUBYSOS Dainius Dumskis Virgilijus Latvenas Vitor Casa Adamo Juta prie Dubysos
  VL2 21 MALEFICENT ARTUR Kristi Värv Agle Oissar Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
  VL3 18 BRIATORE ARES Eda Heljas-Buström Helve Saarestik Sacco von vierhunert Hertz Briatore Triumph
  VL4 19 BRIATORE AVALON Meelis Siidirätsep Helve Saarestik Sacco von vierhunert Hertz Briatore Triumph
  VL5 22 NEMUNAS IS SAPIEGINES Laima Surazinskiene Laima Surazinskiene Vitor di Casa Adamo Litunica is Sapiegines
               
     

Emased kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months

  VL1 25 FALKØEN'S VANESKA Päivinen Virpi O.Wenche ja K.Olaf Marlo Von Baccara Falkøen?s Sheeba
  VL2 28 MALEFICENT ADELE Sigrid Mets Agle Oissar Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
  VL3 23 BRIATORE AMARIS Helju Blumkvist Helve Saarestik Sacco von vierhunert Hertz Briatore Triumph
  VL4 27 FRIDAY LAUKINE VILKAUOGE Zivile Cepuliene Zivile Cepuliene Finn vom Bergmannsland Ada Sapnu Sargas
  VL5 24 ENJOY LAUKINE VILKAUOGE Egle Buksaitiene Zivile Cepuliene Xedgehog Solo Rigoletto Venchesta von Nord Traum
  VL6 26 FLUTWELLE BRIGIT Margit Lindre Ene Vöörmann Flutwelle Ixoros Hera
  ei osal. 29 ZAVIST BOGOV HARIZMA K.TREISNERE Grebenkova P.V. *Memphis vom Solebrunnen Zavist Bogov Setti
               
     

Isased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Dogs 6-9 months longhair

  VL1 30 MALEFICENT AGADOR ENGELY KIRCH AGLE OISSAR Margman Yes Nochnoy Dozor Italya
               
     

Emased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months longhair

  VL1 31 MARGMAN JAZZ Margit Kuusman Margit Kuusman +Fred vom Rumbachtal +Nika von Nord Traum
  VL2 32 TEAM LEIKSAID CARAMELLE Tatijana Michvhenko N. Mishchenko ULKAN VON MAIKHUS TEAM LEIKSAID MORENA
               
     

Isased kutsikad 9-12 kuud / Dogs 9-12 months

  VL1 41 MARGMAN HUTCH Margit Kuusman Margit Kuusman +Cronos del Seprio +MARGMAN Terracota
  VL2 44 WUNDERSTERN ELMACHO Ene Valdmann Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
  VL3 37 DAGOR VOM OSTERBERGER-LAND Rinaldas Janusaitis Dirk Wortmann Risco vom Suentelstein Beauty vom Drei Birkenzwinger
  VL4 33 AUSSENHAUS PAGAN Eugen Põllumäe & kasv. Veiko Väljas SANTOS GELE´INIS VILKAS WUNDERSTERN JADELL
  VL5 35 BLACKEST MAXIMUS Kätlin Trepp Jaanika aruaas SUNNTOYA'S BATMAN SUNNTOYA'S CASSANDRA
  VL6 39 KRANICHZUG WALLACE Jonna Antikainen ja kasv. Jari Kurki +ULKAN von MAIKHUS +KRANICHZUG ULLA
  VL7 42 PÄTRIK Antti Kangro Janika Ole XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO ESTRELLEST ELSA
  VL8 36 DAREL SOLO RIGOLETTO K. Lesina S.Vevere Jimmy von der Zenteiche Harpera Solo Rigoletto
  VL9 197 BLACKEST MORGAN Raivo Neeme Jaanika Aruaas Sunntoya´s Batman Sunntoya´s Cassandra
  VL10 38 DEMON SKRIEJANTI KULKA Jeroslav Pusklevic Jekaterina Stepanova Vitor Casa Adamo Cosma von Arlett
  VL11 40 MARGMAN HERO Jari Harju-Panula Margit Kuusman Cronos Del Seprio Margman Terracota
  VL12 34 BLACKEST MAURUS Fjodor Ivanov Jaanika Aruaas SUNNTOYA'S BATMAN SUNNTOYA'S CASSANDRA
  VL13 43 ZIEGERKAMP OLEG TIINA SELGE FREDRIK STEEN ULKAN VON MAIKHUS ZIEGERKAMP HEIDI
               
     

Eased kutsikad 9-12 kuud / Females 9-12 months

  VL1 54 KRANICHZUG TIBET Susanna Särkelä ja KimmoSärkelä Jari Kurki Whillo vom klostermoor Zelia vom luttersbruch
  VL2 49 DIVA SOLO RIGOLETTO Solvita Vevere Solvita Vevere Jimmy von der Zenteiche Harpera Solo Rigoletto
  VL3 57 MARGMAN HERTA Kasvataja & Hannaliisa Saarepera Margit Kuusman +Cronos del Seprio +MARGMAN Terracota
  VL4 50 DERIA VOM OSTERBERGER-LAND Rinaldas Janusaitis Dirk Wortmann Risco vom Suentelstein Beauty vom Drei Birkenzwinger
  VL5 52 EUPHORIA KIRCHOLM BLUM Veiko Väljas & Kadi Ebras L.Puke Wunderstern Team Las Vegas Brazilia Kircholm Blum
  VL6 59 SUNNTOYA'S JANDRA Silver ja Marion Koit, Liina Sepp Liina Sepp MARGMAN YES FEST KIEFER JENIFER
  VL7 60 SUNNTOYA'S JASMINE Diniss Kindorkin & Liina Sepp Liina Sepp MARGMAN YES FEST KIEFER JENIFER
  VL8 45 AGI MARGARET MUUSA Lea Mengel Lea Mengel Flutwelle Ixoros Wunderstern Hallie
  VL9 63 WUNDERSTERN ELZANA Terje Kütt Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
  VL10 55 KRANICHZUG WIXEN Luka & Jari Kurki Kurki Jari *Cronos del Seprio *ZADA VON DER ZENTEICHE
  VL11 53 KARISMAN DOLLY-PARTON Kasv.& Tanja Kaikkonen Maija-Liisa Reimakoski SEUCH +Baggio von Juvenisty Nelitahti Aurora
  VL12 46 AGI MELODYA INIDIGO Hiie Kikas Lea Mengel FLUTWELLE IXOROS WUNDERSTERN HALLIE
  VL13 48 BLACKEST MELROSE Jaanika Aruaas ja Marika Glõsenko Jaanika ja Agnes Aruaas sunntoyas batman sunntoyas cassandra
  VL14 47 AUSSENHAUS PUPPE Devid Liik Veiko Väljas SANTOS GELEZINIS VILKAS WUNDERSTERN JADELL
  VL15 58 PRADA Jaanus Kiil Janika Ole XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO ESTRELLEST ELSA
  VL16 51 ESTRELLEST LOTTE Mall Normann Urve Lageda Niko Vom Moosheider Teich Hexe Vom Maulachtal
  ei osal. 56 KRANICHZUG WINDY Mari Renfeldt & Jari Kurki Jari Kurki Ulkan von Maikhus Kranichzug Ulla
  ei osal. 61 TEAM LEIKSAID AZBUKA Tatijana Michvhenko N. Mishchenko CLUSO VOM PENDLER LEIKSAID ULTRA
  ei osal. 62 WUNDERSTERN ELEANORA Kaire Hein Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
               
     

Isased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Dogs 9-12 months longhair

  VL1 68 WUNDERSTERN ELMEZZI Marten Liiva Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
  VL2 67 RAYNTES MORTEN Kristina Valter Lea Tõnismäe Simon No Bärtas Krasta Heleros Fortunecookie
  VL3 66 PARKER Yüksel ja Kaie Kass Agcay Janika Ole Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
  VL4 65 DRAKULA LAUKINE VILKAUOGE Viktorija Scenkova Zivile Cepuliene Santos Gelezinis vilkas Jasna Laukine vilkauoge
  VL5 64 DO IT WITH LOVE LAUKINE VILKAUOGE Erika Panova Zivile Cepuliene SANTOS GELEZINIS VILKAS JASNA LAUKINE VILKAUOGE
               
     

Emased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Females 9-12 months longhair

  VL1 74 WUNDERSTERN ELLY Ando Tombak Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
  VL2 69 DAISY SOLO RIGOLETTO Oskars Rudzitis Deutscher Schäferhund JIMMY VON DER ZENTEICHE HARPERA SOLO RIGOLETTO
  VL3 73 MARGMAN HALEXY Kadri Sageus Margit Kuusman Cronos del Seprio Margman Terracota
  VL4 72 LOCKCHEN VOM HOLTKAMPER HOF Janis Zilberts Jorg Niedergessel Cronos del Seprio Liselotte vom Holtkamper Hof
  VL5 70 DIOZEMONTE'S BRUTAL WAR PRINCESS K.Piira ja H.Lappalainen Heini Lappalainen Aireddan Alonso Hilldemans Indira
  VL6 71 HAUKKUMÄEN KULTAKUTRI P.Mehtonen ja L.Mäntynen Linda Mäntynen, Suomi Hellraiser Lewis Haukkumäen Cultaturkki
               
     

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

     

Isased veteranid / Veterans males

  V1 75 FEST KIEFER DEMON Õie Sillam O.Levasova & J.Levasova Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta
  V2 76 WUNDERSTERN GENF Signe Šadeiko ja Riina Ruven Riina Ruven Quantum von Arminius Kronis Kändrewa
  V3 77 WUNDERSTERN GIBSON TIINA SELGE RIINA RUVEN QUANTUM VON ARMINIUS KRONIS KÄNDREWA
               
     

Emased veteranid / Veterans females

  V1 79 WUNDERSTERN DALISSIMA Veiko Väljas ja kasv. Ruven Riina Quentin Karanberg Kronis Kändrewa
  V2 SERT 78 ESTRELLEST QIRICKY Eve Arula Urve Lageda Karat?s Yoker Estrellest Qurry
               
     

Emased pikakarvalised veteranid / Veterans females longhair

  V1 81 INXEST GABRIELA Katrin Kressel Ingrid Roopärg Junkertums Xavier Estredet Lassy
  SG1 SERT 80 EXCITING ÄPPLE Maritta Koskinen B.Boren & J.Kinnunen Exciting Mystic Park Ingermanlandija Jenifer
               
     

Isased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior dogs 12 - 18 months

  SG1 SERT 87 MARGMAN ENDRI Gennadi Ivanov & kasv.  Margit Kuusman Coppercoat´s Icon Leiksaid Ungana
  SG2 92 ZYRUS VOM REPITITION Malle & Otto Kiisma & kasv.,  Otmar Grünewald Willy vom Kuckucklsand Holly vom Kuckucksland
  SG3 89 SENSEN MANN ÖNIX Kim Baggström Kim Baggström Cronos del Seprio Sensen Mann Ninja
  SG4 84 ESTRELLEST FERRY Meelis Sink Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Hayete  Estrellest
  SG5 86 KRANICHZUG QNUT Jarmo Kivinen Jari Kurki Zelindo vom Lütterbruch Kranichzug Orina
  SG6 85 FEST KIEFER COMBAT Jelena Levashova Jelena &Olga Levašova Willy vom Kuckucksland Fantastika Meisehof
  SG7 93 VILLI GARLIAVIETIS Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis Vaiko vom Suentelstein Romi Garliavietis
  SG8 83 ARTHOSS Tanel Arras Tanel Arras Margman Demon Dhiyjou A Di Marckhell
  SG9 94 WUNDERSTERN DABACCO Rainer Kütt Riina Ruven Willy vom Kuckucksland Assauwehof Aleksa
  SG10 91 ZYKLON VOM REPITITION Eha Kõrve Josephine Kao Willy vom Kuckucksland Holly vom Kuckucksland
  SG11 90 STARK FASSEN APOLLO AIRO Eve ja Andres Loorits Svetlana Romanovits Igl Bi Yamato Idana Vom Holtkämper
  SG12 82 ALFONZMARGERDIA Kaja Kibena Maris Jätsa Margman Demon Bijou vom Status Quo
  ei osal. 88 SENSEN MANN ÄTHOS Baggström Kim Baggström Kim +Romero von Bad-Boll +Sensen mann Peggy
               
     

Emased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior females 12 - 18 months

  SG1 SERT 100 EZRA  ARMAGEDONAS Andrej  Napolov Andrej  Napolov Fred vom Rumbachtal Kim vom Holtkamper Hof
  SG2 102 KRANICHZUG QUELLY Jonna Antikainen ja kasv. Jari Kurki Zelindo vom Lütterbruch Kranichzug Orina
  SG3 105 SENSEN MANN ÅPA Baggström Kim Baggström Kim Willy vom Kuckucksland Sensen mann Unna
  SG4 107 YAIBA VOM OSTERBERGER-LAND Rinaldas Janusaitis Dirk Wortmann Yuri vom Osterberger-Land Odana vom Osterberger-Land
  SG5 98 ESTRELLEST FRAYETE FLAMME Rita Vellend ja kasvataja Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
  SG6 97 ESTRELLEST FANCY K.Keernik U.Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
  SG7 106 SUNNTOYA'S GREASE Marchell Kubi ja kasv. Liina Sepp Willy vom Kuckucksland Fest Kiefer Netra
  SG8 95 ARIANAMARGERDIA Maris Jätsa Maris Jätsa Margman Demon Bijou vom Status Quo
  SG9 101 GIA SKRIEJANTI KULKA Vecislavas Burneika Jekaterina Stepanova Vitor Casa Adamo Gloria von Granne
  SG10 95 ESTER LATMON Vilve Ala- Paal, Mailis Paal Daiga Krumina Fred vom Rumbachtal Ema Black Lehmburg
  SG11 103 MARGMAN FAYA Marju Reisberg Margit Kuusmann Fred vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
  SG12 99 ESTRELLEST KRISS KRISTALL Urve Lageda Urve Lageda Heleros Jovis Margman Namza
  SG13 104 ROCE Reet Onton Helina Härmat Sacco von vierhunert Hertz Wunderstern team Lisette
               
     

Isased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Junior dogs 12 - 18 months longhair

  SG1 SERT 110 JESLEX ARAGOM Taina ja Toni Nyström Taina Nyström Sensen Mann Yaxham Sensen Mann Sally
  SG2 144 SUNNTOYA'S GÖBER Daniel Heinmaa/Liina Sepp Daniel Heinmaa Willy vom Kuckucksland Fest Kiefer Netra
  SG3 112 SENSEN MANN ÄDJÖ Katri Hirvelä Kim Baggström Romero von Bad-Boll Sensen Mann Peggy
  SG4 111 MARGMAN EXCALIBUR Liisa Jauhiainen & Arto Jauhiainen Margit Kuusman Coppercoat's Icon Leiksaid Ungana
  SG5 108 CINZANO SOLO RIGOLETTO Leflere Vera Solo Rigoletto Kapitan Team Leiksaid Tabata Solo Rigoletto
  SG6 109 GESCHÄFTIG ASTERIX S.Pihlajamaa, J.Mannila ja P.Mannila Susanna Pihlajamaa Aireddan Wasted Years Sasquachewan Grace Kelly
               
     

Emased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Junior females 12 - 18 months longhair

  SG1 SERT 113 AERYON Martin Rahuoja Martin Rahuoja Margman Demon Bijou vom Status Quo
  SG2 118 HELEROS BARBARA Katleen Parik Heli Vaab Vitor Casa Adamo Heleros Jade
  SG3 121 MARGMAN FRESIA Katrin Kressel Margit Kuusman Fred vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
  SG4 122 SENSEN MANN ÕXANA Maritta Koskinen Kim Baggström Cronos del Seprio Sensen Mann Ninja
  SG5 123 WILD DREAM'S UP AND DOWN Annika Linden Susanna Korhonen Solholmens Nikolos Wild Dream's Number One
  SG6 117 EVERGREY`S ZIRANA Erja Unkila Riitta ja Jarmo Vainiontaus Aireddan Wasted Years Ciara von den Pharaonen
  SG7 114 ESTRELLEST FLYCA ENE PÄRN Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
  SG8 120 MARGMAN FLOCKY Rita Pillesson Margit Kuusman Fred vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
  SG9 116 EVERGREY'S ZINNA S.Pihlajamaa, J.Mannila ja P.Mannila Riitta ja Jarmo Vainiontaus Aireddan Wasted Years Ciara Von Den Pharaonen
  SG10 119 MARGMAN FARCUNA Tiia Koronen Margit Kuusman Fred Vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
  SG11 115 ESTRELLEST FYOLA Airi Gurjanova Urve Lageda Willy Vom Kuckucksland Estrellest Hayete
               
     

Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 kuud

  SG1 132 SENSEN MANN VANDOR Hannu Nordlund Baggström Kim Willy vom Kuckucksland Sensen mann Pirjo
  SG2 131 SENSEN MANN RONALDO Johanna Jarva Baggström Kim Sensen mann Yarton Sensen mann Vanilla
  SG3 127 HELEROS YAKSON Arne Kadanik & Veiko Väljas Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin
  SG4 128 KRANICHZUG OBAMA Satu Kirvesniemi ja Jari Kurki Jari Kurki YURI VOM OSTERBERGER-LAND KRANICHZUG BARBIE
  SG5 129 OBERLAUF PERFECT S.Antonov & I.Sõsoljatina O.Borisova Pepe vom kuckucksland Oberlauf Zhasmin
  SG6 130 RAMIRO VON ADUCHT Aleksander Kuzin Sigrid Schophoven Maffey vom Quartier Latin Wionja von Aducht
  SG7 133 ZIAURIAI GERAS LAUKINE VILKAUOGE Arturas Zaleckas Zivile Cepuliene Zeppo Gelezinis vilkas Venchesta von Nord Traum
  SG8 126 FRISCO VOM HAUS TIMANFAYA Elen Annuk ja Jaak Sõrmus Fred Tabert Kronos v. Nürburgring Banu vom Bergmannsland
  SG9 124 AL CAPONE AUKSINE PILNATIS Oksana Budziene Oksana Budziene Simonno Bartas Krasta Liberty Laukine Vilkauoge
  G1 125 ESTRELLEST AX AXY Eve Arula Urve Lageda Cris Spod Lazov Estrellest Dragon Drax
  ei osal. 134 TEAM LEIKSAID URAGAN Tatijana Michvhenko N. Mishchenko Willy vom Kuckucksland Rebecca Solo Rigoletto
               
     

Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 kuud

  SG1 139 HELEROS YASMINE Terje Tammemäe Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin
  SG2 140 MARGMAN ACAPELLA PIRET KOOR M.KUUSMAN Zilber Vasserfal Petrozavodsk Margman Quicken
  SG3 141 MARGMAN AZURE Katrin Lamp Margit Kuusman Zilber Vasserfal Petrozavodsk Margman Quicken
  SG4 138 FEST KIEFER WONDERFUL Jelena Levashova Jelena & Olga Levashova SIMON NO BÄRTAS KRASTA Fest Kiefer Escada
  SG5 136 BORA VOM VALTENBERG Rinaldas Janusaitis Sven Dittrich Ballack von der Brucknerallee Ynez vom Valtenberg
  SG6 135 AUFSIEGELN QUEEN Varttila Jaana Nummikoski Ari Sensen Mann Åcan Nebelhain Cola
  G1 137 ESTRELLEST DIOLA DESSI Tina Floren URVE LAGEDA FALKOS VON DEN SCHWRZEN SEPERLEN Estrellest Vapper Viola
  ei osal. 142 ZARA VOM KUCKUCKSLAND Malle & Otto Kiisma & kasv Otmar Grünewald HUGH VOM EICHENPLATZ BELLA VOM KUCKUCKSLAND
               
     

Isased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 kuud longhair

  ei osal. 143 GERRY VOM TROMPETERSPRUNG Sherif Kamhamy Hans-Ludger Göke +Conbhairean Uno +Oduscha vom Trompetersprung
               
     

Emased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 kuud longhair

  SG1 145 BELLA SOLO RIGOLETTO Ingrid Roopärg Solvita Vevere PERRY VON REGINA PACIS FIJI SOLO RIGOLETTO
  SG2 146 HELEROS YRIS ELERI EHAMAA Heli Vaab WILLAS VOM GRAFRNBRUNN HELEROS JALDIN
  SG3 147 INXEST UXY-JASMIIN Rando Rämmeld Ingrid Roopärg MARGMAN DEMON INXEST SIMBA
               
      Avaklass isased / Males open class
  SG1 151 SENSEN MANN GASSO Sari Johansson, Kennel Sensen Mann  HILLDEMANS COSMOS SENSEN MANN DASHA
  SG2 149 HORNAS VILKIUKSTIS Rita Rastauskiene Antanas Butkus Iliano vom Fichtenschlag Saga Silo aidas
  SG3 148 HELEROS XRANDON Reet Pärn Heli Vaab Iliano vom Fichtenschlag Heleros Francesca
  ei osal. 150 MARGMAN ZEPPELIN Airi Kruusmaa Margit Kuusman Kreislauf Pravo Margman Wildfire Wanda
               
     

Avaklass emased / Females open class

  SG1 153 KRANICHZUG OPAL Asmo Antikainen Jari Kurki FI MVA XANO VOM BUTJENTER LAND KRANICHZUG BAHAMA
  SG2 154 NOCHNOJ DOZOR ITALYA Agle Oissar Natalia Tovkach NOCHNOJ DOZOR HARD NOCHNOJ DOZOR ORNA
  SG3 155 RIYA FIRE LEHMBURG K.TREISNERE J.ZILBERTS *ru Baldrsens flash fire * soola lehmburg
  SG4 157 WUNDERSTERN JANETA Kristi Soll Riina Ruven Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa
  ei osal. 152 IMZEDRIFT'S FIONA Merike Kungla Pierre Wahlström Hoss van de Gulderij Imzedrift's Ulla-Tora
  ei osal. 156 UKA VON PALLAS ATHENE Haralds Ozolinś Yannick Maibuchen Saabat von Aurelius Calista von Pallas Athene
               
     

Avaklass pikakarvalised isased / Males open class longhair

  SG1 158 HELEROS RUFUS Raul Kalep Heli Vaab VOX VON DER HOLLEDAU SUSY-WHOCAN PERFECT
               
     

Avaklass pikakarvalised emased / Females open class longhair

  SG1 162 SENSEN MANN KYRA Maritta Koskinen Kim Baggström JAMBO VOM SCHOLLWEIHER SENSEN MANN DASHA
  SG2 160 FAVOLA DI FOSCO AIDAS Erika Sagatiene Natalija Slabodnikova Pepe vom Kuckucksland  Corsa All´oro di Fasco Aidas
  SG3 163 VALKIRIJA LAUKINE VILKAUOGE Inga Rumskiene Zivile Cepuliene Fritz vom Kuckucksland Caika Laukine vilkauoge
  SG4 159 DEFENDERVIL FIONA Jaanus Gildemann Vilve Ala-Paal Wunderstern Joop  Defendervil Alexia
  SG4 164 WUNDERSTERN BJERRE Tõnu Joonas Riina Ruven Tyson Vom Kötterbusch Seffe Von Vierhundert Hertz
  SG6 161 HELEROS VIOLA Ahto Luidalepp Heli Vaab Sacco von vierhunert Hertz Heleros Elektra
               

TSB

   

Kasutusklass pikakarvalised emased / Females working class longhair

 3/3 VA1 165 HELEROS JADE Heli Vaab Heli Vaab Wegas vom Fichtenschlag Heleros Yarise
  - T3 167 VOGERLAND PALMYRA I.Andrejeva ja S.Aljoškina N. VOEVODINA FEST KIEFER STINGRAY ASSAUWEHOF EDEN
  - T3 168 WUNDERSTERN YO-YO Toomas ja Liisa-Lii Tamme Riina Ruven WUNDERSTERN EDISSON WUNDERSTERN JABATA
  - ei osal. 166 INXEST SIMBA Rando Rämmeld Ingrid Roopärg INXEST HERAKLES BRIATORE JEERE
               
     

Kasutusklass emased / Females working class

 4/3 VA1 SERT 173 NIKA VON NORD TRAUM Margit Kuusman Svetlana Pershina +Conbhairean Uno +Vita von Nord Traum
 4/3 VA2 174 SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ Signe ja Märt Šadeiko Franz Schlenzig Wallaby vom Kapellenberg Daika von der Rheinhöhe
 3/3 V1 175 TEAM LEIKSAID MORENA Tatijana Mishchenko & kasv. Liina Sepp SAABAT VON AURELIUS TEAM LEIKSAID DELFINE
 4/4 V2 172 MARGMAN ZAMBIA S. Malmberg & M. Kuusman M.Kuusman + Yorc vom Status Quo +Kronis Mirchelle
 4/4 V3 171 LITUANICA IS SAPIEGINES Laima Surazinskiene Laima Surazinskiene Iliano vom Fichtenschlag Iverija is Sapiegines
  - T3 176 WUNDERSTERN YELLA Marek Tammemäe Riina Ruven WUNDERSTERN EDISSON WUNDERSTERN JABATA
  - ei osal. 169 ADA SAPNU SARGAS Simona Vildziune Lilija Zarnovskaja Vili Naujavilnietis Cyra Vilko seselis
  - ei osal. 170 FEST KIEFER ZAMIRA MILVI IDAVAIN O.Levašova & J.Levašova YOKER GIM ESMERALDA MEISEHOF
               
     

Kasutusklass pikakarvalised isased / Males working class longhair

 3/4 VA1 SERT 177 BELLAMIE VOM PRAESTER-LAND Sherif Kamhamy Heinz Leuker +Addy vom Finkenschlag +Gambana vom Haus Licher
 3/3 V1 178 FOLETTO DI FOSCO AIDAS Lina Laurinaityté-Grigiene Natalija Slabodnikova Pepe v. KUCKUCKLAND Corsa all'oro di Fosco Aidas
 3/3 V2 179 MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT Ingrid Roopärg Silvio Christner BARU VOM FüRSTENBRUNN INKI VON DER KIEFERNSCHLUCHT
 4/3 V3 180 WUNDERSTERN BEM Aivar ja Silvi Nõu Riina Ruven Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
               
     

Kasutusklass isased / Males working class

 3/3 VA1 SERT 194 WUNDERSTERN BOSTON Signe ja Märt Šadeiko Riina Ruven Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
 3/3 VA2 186 MARGMAN QUANTO Tiia Andres Margit Kuusman Atos aus Agrigento Ziesel Margman
 3/3 VA3 191 SIMON NO BARTAS KRASTA Goricka S. S.Goricka Quenn vom  Loher Weg Hardena no Bartas Krasta
 4/3 V1 188 RON VOM VALTENBERG Rinaldas Janusaitis Sven Dittrich Fred vom Rumbachtal Nelly vom Suentelstein
 4/4 V2 196 XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO Mat?ss Rami?¨ Solvita Pacco VOM Langenbugert Germany Solo Rigoletto
 5/5 V3 184 HELEROS JOVIS Siiri Vee Heli Vaab Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise
 3/4 V4 187 MARGMAN VITO Vireka Mäeots Margit Kuusman KRANICHZUG X-MEN INKI VON DER KIEFERNSCHLUCHT
 4/3 V5 193 SUNNTOYA'S BATMAN Liina Sepp Liina Sepp WALLABY VOM KAPELLENBERG FEST KIEFER JENIFER
 4/4 V6 192 SUNNTOYA'S BALLACK Daniel Heinmaa & kasv.,  Liina Sepp WALLABY VOM KAPELLENBERG FEST KIEFER JENIFER
 3/3 V7 195 WUNDERSTERN MYYTH Ülle Vahesaar Riina Ruven Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel
 4/4 SG1 183 ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL Eve Arula Urve Lageda Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry
 4/5 G1 181 ESTRELLEST IMELINE TORM Thekla Degtjarjov URVE LAGEDA ATZE VOM FASSBERG ESTRELLEST WÄLK
 5/5 G2 182 ESTRELLEST JÄGERMEISTER Karin Lageda Urve Lageda NERDO VON METUNAJ HEXE VOM MAULACHTAL
 4/3 EZ 189 SENSEN MANN FEIK Kim Baggström Kim Baggström +Hagadahls Figo +Opaya von Antheus
 3/2 T3 185 MARGMAN YES Margit Kuusman Margit Kuusman +Landos vom Quartier Latin +Nika von Nord Traum
  - ei osal. 190 SENSEN MANN ITALO Satu Baggström Baggström Kim KRONOS VON NÜRBURGRING SENSEN MANN PEGGY
               
               
     

Kasvatajaklassid /
breeder classes

       
       1. Kennel Margman
 Kasvataja Margit Kuusman
       
               
     

Parim isane varrukakoer / best bitework - males:

       
      Estrellest Jägermeister, TSB 5/5, om. Karin Lageda    
      Heleros Jovis, TSB 5/5, om. Siiri Vee    
               
     

Parim emane varrukakoer / best bitework - females:

       
      Margman Zambia, TSB 4/4, om. Silja Malmberg ja Margit Kuusman    
      Lituanica Is Sapiegines, TSB 4/4, om. Laima Surazinskiene