ESLÜ PEAERINÄITUS 5.-6.05.2012

Kohtunik: hr.Henning Setzer (SV)
Varrukamehed: Janar Klement ja Rene Radala

 

TULEMUSED

Hinne

Kat nr

Koer

Koera isa

Koera ema

Kasvataja

Omanik

   

MITTEAMETLIKD VÕISTLUSKLASSID

     
   

Isased kutsikad 4 – 6 kuud / Dogs puppies 4 – 6 months

VL1

2

BARWAXAN BOHEMY Zearo Vom Zellwaldrand Barwaxan Disney Eija Wegelius Margit Kuusman
VL2

1

AUSSENHAUS MENTOS Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Imbi Otti  & Veiko Väljas
VL3

6

SENSEN MANN PICCOLO Wallaby Vom Kapellenberg Sensen Mann Xena Kim Baggström Jari Harju-Panula
VL4

3

BARWAXAN COWBOY Beathalandet Macho Barwaxan Rubin Eija Wegelius Margit Kuusman
VL5

5

SAREES BATU Chacco Vd Freiheit Westerholt Yesfin Von Nimbus Matti Suominen Kasvattaja&Eeva-l.Perälä
ei osal.

4

KRANICHZUG ULLI Fred Rumbachtal Wally Westervenn Jari Kurki Kevin Ölund
             
   

Emased kutsikad 4 – 6 kuud / Females puppies 4 – 6 months

VL1

12

KRANICHZUG ULLA +Fred Vom Rumbachtal Wally Vom Westervenn Kurki Jari Kasvattaja
VL2

15

NOCHNOJ DOZOR ITALYA Nochnoj Dozor Hard Nochnoj Dozor Orna N.Tovkach Agle Oissar
VL3

9

BARWAXAN COCO CHANEL Beathalandet Macho Bar-waxan Rubin Eija Wegelius Margit Kuusman
VL4

8

AUSSENHAUS MINDORA Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Vahur Viitma & Veiko Väljas
VL5

14

KRANICHZUG WILLY +Rothco's Ashan Kahn Helen Vom Klostermoor Kurki Jari Kasvattaja&Vihiniemi
VL6

17

SENSEN MANN NORMA +Jambo V Schollweiher +Solholmens Fina Kim Baggström Satu Baggström
VL7

10

HELEROS LUNA Ritchi Vom Eichenplatz Heleros Yarise Heli Vaab Merit Kiili
VL8

7

AUSSENHAUS MALISSA Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Katriin ja Rain Heinsoo
VL9

13

KRANICHZUG WENDRINA +Rothco's Ashan Kahn Helen Vom Klostermoor Kurki Jari Kasvattaja&Valkeapää
VL10

16

SAREES  BLUNA Chacco Vd Freiheit Westerholt Yesfin Von Nimbus Matti Suominen Kasvattaja&Eeva-l.perälä
VL11

11

HELEROS LYRA Ritchi Vom Eichenplatz Heleros Yarise Heli Vaab Marina Klaus
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 4 – 6 kuud / Dogs longhair puppies 4 – 6 months

VL1

18

AUSSENHAUS MOZART Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Artur Kanarbik & Veiko Väljas
             
 

 

Isased kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs puppies 6 - 9 months

VL1

20

BARWAXAN AIRBENDER Zearo Vom Zellwaldrand Hagadahls Ghana Eija Wegelius Margit Kuusman
VL2

19

AUFSIEGELN MONSTER Mustantuiskun Forest Fellstar Kapal Ari Nummikoski Elina Äijö
VL3

24

ESTRELLEST BO FLICK Ustinov Vom Römeland Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Mart Tuuling
VL4

25

REMUSS KEMERMOOR Wunderstern Genf Kioto Kemermoor Dzintars Silins Signe Mezotne
L1

22

CHANTICO A MARCKHELL Furbo Von Der Kleinen Estrellest Axy Lee Maris Jätsa Kelin Pihlakas
L2

21

CEASAR A MARCKHELL Furbo Von Der Kleinen Ranch Axy Lee Estrellest Maris Jätsa Maris Jätsa
diskv.

23

CHARELL A MARCKHELL Furbo Von Der Kleinen Ranch Axy Lee Estrellest Maris Jätsa Maris Jätsa
             
   

Emased kutsikad 6 - 9 kuud / Females puppies 6 - 9 months

VL1

30

MARGMAN LACOSTE +Uno Conbhairean Margman Ultima Thule Margit Kuusman Margit Kuusman
VL2

26

DEMANT'S KARMA Ustinov Vom Römerland Demant's Qaisa Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman
VL3

28

FEST KIEFER KALEYA Zearo Vom Zellwaldrand Margman Indira Jelena & Olga Levashova Jelena Levasova
VL4

29

KRANICHZUG TOSCA +Kostas Vom Timohaus Zada Von Der Zenteiche Kurki Jari Kasvattaja&Källman
VL5

31

RASTA KEMERMOOR Wunderstern Genf Kioto Kemermoor Dz.siliniš Olav Lomp
VL6

33

SYKKEEN YRTTI +Xano Vom Butjenter Land Sykkeen Reina Järvinen Ritva Tiira Mervi
VL7

32

STARK FASSEN VIRDJINIJA Fest Kiefer Jeger Stark Fassen Hanny Svetlana Romanovitš Lya Jaadla
L1

27

DOSMARIN WICCA Flip Feetback Holly Von Der Bildeich-Quelle Sirpa Kaikkonen Kati Kaikkonen
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs longhair puppies 6 - 9 months

VL1

34

CHERLOK A MARCKHELL Furbo Von Der Kleinen Ranch Estrellest Axy Lee Maris Jätsa Lea Toomet
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 6 - 9 kuud / Females longhair puppies 6 - 9 months

L1

35

FEST KIEFER KAMILA Zearo Vom Zellwaldrand Margman Indira Jelena&olga Levasova Novikov Dmitri&jelena Levasova
             
   

Isased kutsikad 9 - 12 kuud / Dogs puppies 9 - 12 months

VL1

42

SACCO VON VIERHUNDERT HERTZ Wallaby Vom Kapellenberg Daika Von Der Rheinhöhe Franz Schlenzig Helina Härma
VL2

39

FLUTWELLE QUICY Margman Wulkan Flutwelle Bella Ene Vöörmann Tiit Puur
VL3

38

ESTRELLEST WUNDER SOLO Wunderstern Genf Estrellest Delta Urve Lageda Mati Tuurmann
VL4

37

ESTRELLEST WUNDER BOSS Wunderstern Genf Estrellest Delta Urve Lageda Mairold Veermäe
VL5

40

NOMADES QIXI Sensen Mann Zamp Sensen Mann Serena Lehti Toivo Lehti Toivo
L1

41

PUMA VON DER ZENTEICHE E'U2 de la Petite Laeticia Amy Von Der Zenteiche Christoph Ludwig D.lazdinis
ei osal.

36

DEMANT'S JEREVAN Yerom Vom Haus Salihin +Demant's Noomi Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Janne Saarento
             
   

Emased kutsikad 9 - 12 kuud / Females puppies 9 - 12 months

VL1

50

SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ Wallaby Vom Kapellenberg Daika Von Der Rheinhöhe Franz Schlenzig Signe Šadeiko
VL2

51

TERRICA BARTAS KRASTA Guccy Vom Heinrichplatz Kalevi No Bā,rtas Krasta Sanita.goricka , M.Damperova& Jelena Levasova
VL3

44

ESTRELLEST WUNDER  DAME Wundersten  Genf Estrellest  Delta Urve Lageda Jevgeni Zaitsev
VL4

48

QUENNY SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Germany Solo Rigoletto Solvita Vevere Janis Bertulsons
VL5

47

QUEEN BEE SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Germany Solo Rigoletto Solvita Vevere Solvita Vevere
VL6

45

ESTRELLEST WUNDER LIEBE- LOTTE Wunderstern Genf Estrellest Delta Ingrid Spirka Ingrid Spirka
L1

46

ESTRELLEST YANKEE Estrellest Uncle Jim Estrellest Just-jessy Urve Lageda Vello Kosk
L2

43

ASSAUWEHOF EDEN E'U2 de la Petite Laeticia Assauwe Loretta Irina Sõsoljatina Irina Andrejeva
ei osal.

49

LEIKSAID MISTERY Wallaby Kepellenberg Yuzhnaja Noch S Logoisk Trakta Michenko T Kuzmena Natali
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 9 - 12 kuud / Dogs longhair puppies 9 - 12 months

VL1

52

ESTRELLEST WUNDER BESONDER Wunderstern Genf Estrellest Delta Kristiina Sika Kristiina Sika
 

 

         
   

Emased pikakarvalised kutsikad 9 - 12 kuud / Females longhair puppies 9 - 12 months

VL1

53

ASSAUWEHOF ETINETTE E'U2 de la Petite Laeticia Assauwehof Loretta Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

     
   

Isased veteranid / Dogs veterans

   
SG1

56

ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Urve Lageda Indrek Kasela
SG2

57

ESTRELLEST THROY Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-Melody Urve Lageda Eha Kõrve
SG3

55

ESTRELLEST LIDER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme Urve Lageda Marika Paling
SG4

54

ESTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Jaanus Madelin
             
   

Emased veteranid / Females veterans

   
SG1

61

MARGMAN ZIESEL +Ghandi Von Arlett +Margman Gisela Margit Kuusman Margit Kuusman
SG2

58

ESTRELLEST DAKOTA Estrellest Extasy Estrellest Victory Urve Lageda Mare Adermann
SG3

59

ESTRELLEST TE-BERYLL Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty Melody Urve Lageda Velve Tuuling
SG4

60

HERA LOO BETSY Estrellest Extacy Estrellest Tenerife Epp Hiienurm Kadi Ebras
SG5

62

MARGMAN UNIQUE +Zilber Vasserfal Mendeley +Margman Kismet Margit Kuusman Elo Lindi
             
   

Emased pikakarvalised veteranid / Females longhair veterans

 
SG1

63

INXEST ELYSEE Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Roopärg Katrin Kressel
             
   

Isased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior dogs 12 - 18 months

SG1 JSERT

80

ULK VON OASIS +Nino V Tronje +Dubai Di Kerastivel Dr. Alfons Roerkohl Alfons Roerkohl&Satu Baggström
SG2

76

SENSEN MANN FEIK Hagadahls Figo Opaya Von Antheus Baggström Kim Baggström Kim
SG3

70

HELEROS JOVIS Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Siiri Vee
SG4

79

ZIGERKAMP HAN E'BALL +Kwantum Vom Klostermoor Wally Vom Westervenn Fredrik Steen J. Kurki&E. Raunio&M. Öhlund
SG5

75

PIRAT VOM OSTERBERGER-LAND Zerxis Vom Osterberger-Land Vanta Vom Osterberger-land Dirk Wortmann Rinaldas Janusaitis
SG6

74

MARMORLAND CHAIRTON Margman Wulkan Sicher Freund Alfa Piret Marmor Karl Kukke
SG7

77

SIMON NO BARTAS KRASTA Quenn Vom Loher Weg Hardena no Bartas Krasta Sanita Goricka, S.Goricka & Jelena  Levašova
SG8

69

HELEROS JEFFREY

Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Otto Kiisma
SG9

78

SONI FEETBACK +Kostas Vom Timohaus +Manta Feetback Goran Pesic Kurki Jari&antikainen Jonna
SG10

71

KREISLAUF PALERMO +Remo Vom Fichtenschlag Zada Von  Der Zenteiche Sami Baggström Satu Baggström
SG11

64

ATLAS DREAMS KANADA Waric Vom Trompetersprung Atlas Dreams Cassandra Tanja Lehtonen Tanja Lehtonen
SG12

72

KREISLAUF PRAVO +Remo Vom Fichtenschlag Zada Von Der Zenteiche Sami Baggström Kurki Jari&kesäläinen Kristiina
SG13

68

HELEROS JAVIR Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Martin Metsallik
SG14

81

WUNDERSTERN SPARTACUS Ustinov Vom Römerland Wunderstern Felicitala Riina Ruven Innar Kaasik & Riina Ruven
SG15

67

DIVAS HEROES BRAVE HEART Wunderstern Genf Wolffhouse-Caratia Get Over It Parviainen Sari&Eija Keijo Korkea-Aho
SG16

66

DIVAS HEROES BECK Wunderstern Genf Wolffhouse-Caratia Get Over It Sari Parviainen Jenni-maria Sipikari
SG17

73

MARGMAN JACKAL SANTORINI Margman Wulkan Margman Brigitta Brighty Margit Kuusman Siim Alliksoo
SG18

65

DEMANT'S ICEMAN Ballack Zur Worringer Rheinaue +Demant's Venice Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Jouko Liimatainen
             
   

Emased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior females 12 - 18 months

 
SG1 JSERT

104

SENSEN MANN ÖLYMPIA Peik Vom Holtkämper Hof Olhedens Embla Baggström Kim Kokkala Martti
SG2

86

DEMANT'S INCA Ballack Zur Worringer Rheinaue +Demant's Venice Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Caby Wickman
SG3

103

SENSEN MANN Ö'LADY

Peik Vom Holtkämper Hof Olhedens Embla Baggström Kim Baggström Kim
SG4

83

BARWAXAN VERSACE Waric Vom Trompetersprung Hagadahls Ghana Eija Wegelius Margit Kuusman
SG5

95

JANA GARLIAVIETIS Willow Vom Heidknapp Viona Aus Wattenscheid Rinaldas Janusaitis Dainora Risoviene
SG6

93

HELEROS JALDIN Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Pärnapuu Marika
SG7

100

MARGMAN IBERIA Margman Wulkan Margman Diffany Margit Kuusman Kaido & Karoliina Kansi
SG8

96

KREISLAUF PAPAYA +Remo Vom Fichtenschlag Zada Von Der Zenteiche Sami Baggström Kurki Jari&valkeapää Heidi
SG9

98

KREISLAUF PROSECCO  +Remo Vom Fichtenschlag Zada Von Der Zenteiche Sami Baggström Kaikkonen Sirpa
SG10

94

HILLDEMANS GISELLA Vox Von Der Holledau Olhedens Humla Anne Myllymäki Anne Myllymäki
SG11

85

DEMANT'S ICEMINT Ballack Zur Worringer Rheinaue +Demant's Venice Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Kirsi Nummelin
SG12

102

SENSEN MANN ÄLICE Team Marlboro Tiger Sensen Mann Ludmila Baggström Kim Kim Baggström
SG13

99

LEIKSAID KARMA Leiksaid Maybach Fest Kiefer Trojana Simonova & Mischenko Tanja Lehtonen
SG14

92

FEST KIEFER GIPSY Aedesbark Dominik Svarzekoks Verena Jelena Levashova&olga Jelena Levashova
SG15

106

TOKSENHOF WHIWIEN Waric V Trompetersprung Farnheim Kanne Yunona N Voskresenskaja N Borisova
SG16

91

FEST KIEFER GERAFIMA Aedesbark Dominik Svarzekoks Verena Levashova J Levashova J
SG17

101

NELITAHTI AURORA +Xano Vom Butjenter Land Sykkeen Waara Heidi Ja  Kai Lahtinen Tarja Turunen & Liisa Reimakoski
SG18

84

BARWAXAN VOGUE Waric Vom Trompetersprung Hagadahls Ghana Eija Wegelius Margit Kuusman
SG19

82

ATLAS DREAMS KATJA Waric Vom Trompetersprung Atlas Dreams Cassandra Tanja Lehtonen Kirsi Vinnikka
SG20

105

SLAWA NO BARTAS KRASTA Quenn Vom Loher Weg Hardena no Bartas Krasta Sanita.goricka S.Goricka & Jelena  Levašova
G1

90

ESTRELLEST VAPPER VIOLA Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-wurry Urve Lageda Galina Murel
G2

97

KREISLAUF PRADA +Remo Vom Fichtenschlag Zada Von Der Zenteiche Sami Baggström Sami Baggström
G3

88

DIVAS HEROES BONNIE Wunderstern Genf Wolffhouse-Caratia Get Over It Parviainen Sari&Eija Breeder/Riitta Höyden
G4

87

DIVAS HEROES BEAYTY Wunderstern Genf Wolffhouse-Caratia Get Over It Parviainen Sari&Eija Tissari Jarkko
             
   

Isased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Junior longhairs dogs 12 - 18 months

SG1

107

DIRK VON NORD TRAUM +Pardo Vom Baruther Land +Vita Von Nord Traum Svetlana Pershina Margit Kuusman
SG2

108

WUNDRESTERN RHICCO Shicco Der Freiheitwesterholt Wunderstern Jabata Riina Ruven Riina Ruven&Sigrid Metus
             
   

Emased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Junior longhairs females 12 - 18 months

G1

89

ESTRELLEST SUSI CARAMELA Faro Demin Dvor Coffi Vikar Urve Lageda Gerda-Ulla Saul
G2

109

SENSEN MANN GINA Nelson Vom Frankengold Susy-Whocan Laiza Kim Baggström Anett Korpi & Sami Finnig
             
   

Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 months

SG1

114

KRANICHZUG PEAK +Roy Terrae Lupiae +Zana Feetback Kurki Jari Kasvattaja&Rantasalo
SG2

116

SENSEN MANN Z-ROYAL Brave-Heart Vom Heinrichplatz Sensen Mann Danya Kim N Voskresenskaja
SG3

115

KREISLAUF LAS VEGAS Kwantum Vom Klostermoor Olhedens Jilla Sami Baggström Sami Baggström
SG4

117

URAN VON DER PLASSENBURG +Remo Vom Fichtenschlag Oxana Von Der Plassenburg Wolfgang Hazgall Rinaldas Janusaitis
SG5

113

FRANKO GARLIAVIETIS Gigolo Von Der Barenschlucht Horka Aus Wattenscheid Rinaldas Janusaitis Ramunas Ciapas
SG6

111

BRIATORE SUPRA Margman Thor Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Eerik Rumjantsev
SG7

112

ESTRELLEST PANTER Margman Thor Estrellest Idolly U. Lageda U.Lageda/ S.Cugal
ei osal.

110

ASSAUWEHOF DANNY Dux Von Der Glockenheide Assauwe Kimberly Irina Sõsaljatina E.&O.Levašova, V. Vertsinskaja
             
   

Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 months

SG1

127

KRANICHZUG OPAL +Xano Vom Butjenter Land Kranichzug Bahama Kurki Jari Kasvattaja&antikainen Jonna
SG2

128

KRANICHZUG ORINA Xano Vom Butjenter Land Kranichzug Bahama Kurki Jari Kasvattaja&riikka Ahervo
SG3

132

SENSEN MANN VENJA Jambo Vom Schollweiher Sensen Mann Xena Kim Baggström A. Korpi&S.Finnig&K.Baggström
SG4

133

SENSEN MANN XARAH +Ace Vom Status Quo Pola Vom Fiemereck Kim Baggström Kim Baggström
SG5

126

HELEROS IREELIA Heleros Qwinto Heleros Arenda Heli Vaab Svetlana Jefremova
SG6

131

RUSSTANNENWALD RUBI RAIS Dux Von Der Glockenheide Russtannenwald Doroti M.Opengeim Jelena Lunina&Jelena Levašova
SG7

123

DEMANT'S GIA Peik Vom Holtkämper Hof Demant's Holly Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Mia Kytölä
SG8

118

ASSAUWEHOF DIORA Dux Von Der Glockenheide Assauwe Kimberly Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina&Olga Sikorskaja
SG9

130

MARGMAN EXTRA Luka Vom Altenberger Land Margman Indira Margit Kuusman Inga Moskvina
SG10

125

HELEROS HEKLA Ober Von Bad-boll Heleros Remie Heli Vaab Enely Öeren
SG11

121

BRONI BLACKSTORK Margman Johnny Walker Janet Kemermoor Heidi Nurmela Heidi Nurmela
SG12

120

BRIATORE SIZZLE Margman Thor Estrellest Ffilia Germano Heidi Nurmela Heidi Nurmela
SG13

129

KREISLAUF MONEYPENNY +Quenn Vom Löher Weg +Kreislauf Korsica Sami Baggström J.Kurki&T.Vuorela&K.Korhonen
G1

119

BRANA VOM WOLFSFRIEDE Jucan Von Peroh Frenzi Vom Rurdamm Wolfgang Wagner Jekaterina Aljohhina
G2

122

COSMA VON DER SCHWARZEN IRMA Sam Beit Haboxer Mehagiva Pfeffer Von Der Gewürzwiese Carmen Hempfling Urve Lageda & Sirli Kahar
ei osal.

124

FEST KIEFER BEATRICHE Dallas Du Haut Mansard Fest Kiefer Dinara Jelena&Olga Levašova Jelena Levašova
             
   

Isased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class longhear dogs 18 - 24 months

SG1

134

HELEROS GREGORIUS Heleros Qwinto Planta Nauja Vilnietis Heli Vaab Marina Klaus
             
   

Isased avaklass / Dogs open class

   
SG1

139

OLHEDENS MACKSI Mischaland's Sajko Olhedens Sabina Mikael & Tanja Nylund Seppo Goman & Kaj Nummelin
SG2

138

HELEROS WOLF-FERRARI Magnum Zum Kolbenguß Heleros Yarise Heli Vaab Ilona Ja Sven Soots
SG3

200

ANGUS LEGUND Dallas du Haut Mansard Margman Santa A.Kukaims L.Ošmucnicu
SG4

136

ESTRELLEST ENZO Quero Vom Status Quo Estrellest Õunake Urve Lageda Olle Reinholm
SG5

140

REMO VOM HAUS WENDL Quenn Vom Löher Weg Frone Vom Haus Wendl Wendelin Weiher Key Kunman
SG6

137

ESTRELLEST LA ROCHELL Cerberus Des Silex De Bayac Estrellest Steffy Urve Lageda Henriette Porila
SG7

141

WUNDERSTERN MACHO Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Heli Kuulman, Allan Paidre
ei osal.

135

BLACKAMY AMBROOSIUS Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Merle Lank , Evely Vanik
             
   

Emased avaklass /Females open class

SG1

149

MARGMAN YAMAICA Yorc Vom Status Quo Holly Von Der Bildeich -Quelle Margit Kuusman Maire Õunmaa
SG2

142

BLACKAMY CHARLOTTE Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Kaido Nurk
SG3

145

EMA BLACK LEHMBURG Bruno Von Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Daiga Krumina
SG4

148

KRANICHZUG JAMAICA +Pedro Vom Haus Bruchersee Fi Mva Kina Feetback Kurki Jari Kasvattaja&vihiniemi
SG5

150

SENSEN MANN DELILAH Sensen Mann Xanter Bulgari Zur Worringer Rheinaue Kim Baggström Sievä Noora ja Kari
SG6

152

WUNDERSTERN MANIA Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Aune Kotli/Riina Ruven
SG7

151

WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kristi Soll
SG8

144

EBI LEHMBURG Bruno Von Vierhundert Fest Kiefer Tashiba J. Zilberts G. Rozulejs
SG9

146

ESTRELLEST DELTA Ingodds Agassi Est V Ch Estrellest Dakota Urve Lageda Irja Toome
SG10

153

WUNDERSTERN MILLA Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Kadri Kontkar, Riina Ruven
SG11

143

DEFENDERVIL ECLIPSE Wunderstern Becher Zilver Defendervil Alexia Vilve Ala-Paal Külve Uusküla
SG12

147

HERA Fest Kiefer Demon Flutwelle Femma Jevgeni Mihhailov Ene Vöörmann
 

 

         
   

Emased pikakarvalised avaklass /Females longhair open class

SG1

155

ESTRELLEST DI-DI Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Ago Pärnamäe
SG2

154

BLACKAMY CLEOPATRA Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Eve Raidam
             
   

Kasutusklass pikakarvalised emased / Females longhair working class

T3

156

INXEST GABRIELA Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Roopärg Katrin Kressel
             
   

Kasutusklass emased / Females working class

VA1

177

WUNDERSTERN JADELL Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Veiko Väljas
VA2

161

FEST KIEFER DINARA  Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Levašova J Levašova J
VA3 SERT

175

QUENNY VON DER ROCHELE - RANCH

Zamp Vom Thermodos Riva Vom Wittelsbacher-schloss Josef Erhard Alexandra Kugakolova
V1

162

FEST KIEFER ZAMIRA Yoker Jim Esmeralda Meisehof  Olga ja Jelena Levašova Milvi Idavain
V2

164

HELEROS FRANCESCA Rhyscher Von Arlett Tinka Oger Schloss Heli Vaab Risto Laide
V3

170

MARGMAN ULTIMA THULE +Markus Vom Status Quo +Margman Joyride Margit Kuusman Margit Kuusman
V4

168

KRONIS MIRCHELLE Margman Rau Von Pol Kronis Jaara Mai Paabo Gert Soosalu
V5

178

WUNDERSTERN TEAM LISETTE Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima Riina Ruven Helina Härma
V6

166

KORDEILA HAUS SONDER Baron Solo Rigoleto Ema Naujavilnietis Vineta Stasane Mareta Prikule
V7

171

MARGMAN WIEZEL +Vanos Von Noort +Margman Quicken Margit Kuusman Margit Kuusman ja Marii Pikkoja
V8

160

ESTRELLEST WIOLA MELODY Eric Van Groot Fehn Estrellest Netty Melody Lageda Tiiu Kivilo ja kasv
V9

159

ESTRELLEST TIGER TESSA Fest Kiefer Demon Estrellest Te-beryll Urve Lageda Mart Tuuling
V10

163

HELEROS FORTUNECOOKIE Rhyscher Von Arlett Tinka Oger Schloss Heli Vaab Lea Tõnismäe
V11

172

MARGMAN WILDFIRE WANDA Vanos Van Noort Margman Quicken Margit Kuusman Monika Rusing
T4

158

DEMANT'S VENICE Demant's Jagr Mischaland's Lanzia Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman
T3

169

MARGMAN HAZEL Margman Torsten Margman Quicksand Margit Kuusman Katrin Kressel
T3

173

OLHEDENS HUMLA Mischaland's Obelix Mischaland's Bali Nylund Tanja & Mikael Anne Myllymäki
T3

176

WUNDERSTERN FELICITALA Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Innar Kaasik
ei osal.

157

DEFENDERVIL DERBY Wunderstern Gibson Defendervil Buffy Vilve Ala-paal Vilve Ala-Paal, Mailis Paal
ei osal.

165

KAMERONA HAUS SONDER Baron Solo Rigoleto Ema Naujavilnietis Vineta Stasane Vineta Stasane
ei osal.

167

KRANICHZUG HILARY +Vanos Van Noort +Kreislauf Korsica Kurki Jari Kasvattaja&Valkeapää
ei osal.

174

ORNELLA NO BARTAS KRASTA Ingodds Agassi Hardena No Bā,rtas Krasta Sanita.goricka S.Goricka&Jelena Levašova
             
   

Kasutusklass isased / Dogs working class

VA1 SERT

180

DEMANT'S CONA +Demant's Pedro +Mischaland's Lanzia Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman
VA2

191

SENSEN MANN ZAMP Sensen Mannlarus Sensen Mann Vanni Kim Baggström Kim Baggström
VA3

185

HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Katriin ja Rain Heinsoo
V1

186

JAK VON DER MALCHOWER AUE Markus Vom Status Qua

Winnie Von Der Malchower Aue

Andrea Wolff Bernd Wolf
V2

195

WUNDERSTERN EDISSON Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Riina Ruven Riina Ruven
V3

181

DEMANT'S PEDRO +Bazi Von Der Urbecke +Demant's Olga Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman
V4

187

MARGMAN DEMON +Vegas Du Haut Mansard +Margman Ziesel Margit Kuusman Margit Kuusman
V5

199

WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima R. Ruven Imbi Otti & Veiko Väljas
V6

196

WUNDERSTERN GENF Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko, Riina Ruven
V7

189

NOAH VOM EICHENPLATZ +Uran Von Der Wilhelmswarte +Osaka Vom Fichtenschlag Lutz Wischalla Kurki Jari&Antikainen Jonna
V8

192

SHYRHAN LEHMBURG Markus Vom Status Quo Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Daiga Krumina
V9

197

WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
V10

182

FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga Ja Jelena Levašova Õie Sillam
V11

198

WUNDERSTERN MYYTH Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ülle Vahesaar
V12

193

VANHO LEHMBURG Barus Vilkiukstis Gabi Lehmburg J. Zilberts M. Vecvanags
V13

188

NABUKO SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Solvita Vevere
V14

190

NOCHNOJ DOZOR HILTON Elko Vom Fichtenschlag Olga Naujavilnietis Tovkach Merle Lank
V15

179

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Cayos Von Fidelius Zemfira Endrefalava Svetlana Peterson Kairi Viherpuu
V16

183

FLUTWELLE IXOROS Endrefalva Shanhay Flutwelle Bella Ene Vöörmann Ene Vöörmann
T1

184

FOMALLGAUT ADMIRAL Hilko Vom Fichtenschlag Fomallgaut Izabel Elena Teneniko Tanja Lehtonen
ei osal.

194

WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko
             
 

                              Isaste järglasklassid / Dogs progeny classes

     
 

 1

 WUNDERSTERN GENF

       
 

 

         
   

Kasvatajaklassid / Breeder classes

     
 

1

KENNEL DEMANT'S        
 

2

KENNEL SENSEN MANN        
 

3

KENNEL MARGMAN        
             
 

 

Parim emane varrukakoer: FEST KIEFER ZAMIRA

 

 

 

Parim isane varrukakoer: WUNDERSTERN EDISSON