ESLÜ PEAERINÄITUS 30.04.-01.05.2011.a.

Kohtunik: hr. Richard Brauch (SV)
Toimumiskoht: Ruila Põhikooli staadion Harjumaal 
Varrukamehed: Markus Kropeit ja Janar Klement

 

TULEMUSED

 

Hinne

Kat nr

Koer

Koera isa

Koera ema

Kasvataja

Omanik

   

    MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / NON-OFFICIAL SHOW CLACCES

   

Kutsikad isased 4 – 6 kuud / Dogs puppies 4 – 6 months

VL1 6 WUNDERSTERN PELE Wunderstern Germann Aussenhaus Ingel Riina Ruven Riina Ruven
VL2 5 SENSEN MANN ÄSTERIX Team Marlboro Tiger Sensen Mann Ludmila Kim Baggsröm Ari Nummikoski
VL3 2 HELEROS JOVIS Wegas Wom Fichtenschlag  Heleros Yarise Heli Vaab Siiri Vee
VL4 4 PRESTON HAUS SONDER Jefferson Haus Sonder Ellexy Haus Sonder Vineta Stasane Vineta Stasane
VL5 3 OLIMP FON RETTICH Elko V.Fichtenschlag Darsy F.Aleks Birkenstrasse Jelena Levašova Kaie Kivistik
VL6 1 HELEROS JAGUAR Wegas Wom Fichtenschlag  Heleros Yarise Heli Vaab Margus Karjus & Tiina Hange
             
   

Kutsikad emased 4 – 6 kuud / Females puppies 4 – 6 months

VL1 10 OBERLAUF ZHASMIN Zearo Vom Zellwaldrand Oberlauf Zhozefina O. Borisova J.LevaŠova & V.Bystrov
VL2 11 PANDORA SOLO RIGOLETTO Team Marlboro Tiger Chakira Rigoletto Solvita Vevere Solvita Vevere
VL3 13  WUNDERSTERN PRETTY Wunderstern Germann Aussenhaus Ingel Riina Ruven Riina Ruven
VL4 8 HELEROS JALDIN Wegas Wom Fichtenschlag  Heleros Yarise Heli Vaab Marika Pärnpuu
VL5 7 FEST KIEFER FANTASY Ulano Vom Römerland Fest Kiefer Jenifer Olga ja Jelena Levašova Jane Adov
VL6 9 KREISLAUF MONEYPENNY Quenn Vom Löher Kreislauf Korsica Sami Baggström Jari Kurki & Turkka Vuorela
VL7 12 TEAM LEIKSAID FELICHETA Edga Vom Zellwaldrand Cimba Vom Valtenberg N. Mishchenko J.LevaŠova & P.Nummela
VL8 14 XEROGE´S QUINN Svartzekoks Urma Xeroges Fanta Riitta Nikula Sami Baggström & kasv.
             
   

Kutsikad isased 6 – 9 kuud / Dogs puppies 6 – 9 months

VL1 16 FEST KIEFER EDWARD Renzo Vom Holtkämper Fantastika Meisehof O.Ivanova & J.Levašova Liina Sepp & J.LevaŠova
VL2 17 MARGMAN HOSS Margman Torsten Holly Von Der Bildeich-Quelle Margit Kuusman M.Kuusman & M.Kropeit
VL3 15 BRIATORE SUPRA Margman Thor Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Eerik Rumjantsev
             
   

Kutsikad emased 6 – 9 kuud / Females puppies 6 – 9 months

VL1 21 MARGMAN HEXE Margman Torsten Holly Von Der Bildeich-Quelle Margit Kuusman Ingrid Kõrgesaar-Lillmets
VL2 20 FEST KIEFER EXTRA Renzo Vom Holtkämper Fantastika Meisehof O.Ivanova & J.Levašova Jari & Anne Kurki
VL3 19 FEST KIEFER ESCADA Renzo Vom Holtkämper Fantastika Meisehof O.Ivanova & J.Levašova Jelena Levašova
VL4 18 BRIATORER SIZZLE Margman Thor Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Heidi Nurmela
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Dogs longhair puppies 6-9 months

VL1 22 BRIATORE SULTAN Margman Thor Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Virve Leimann
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Females longhair puppies 6-9 months

VL1 23 BRIATORE SINGULOR Margman Thor Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Ingrid & Tarmo Roopärg
             
   

Kutsikad isased 9-12 kuud / Dogs puppies 9-12 months

VL1 25 KRANICHZUG PEAK Roy Terrae Lupiae Zana Feetback Jari Kurki Jarija Anne Kurki
VL2 26 MARGMAN ENZARO Luca Vom Altenberger Land Margman Indira Margit Kuusman Anneli Vaks
VL3 27 MARSHAL SOLRAD SEE Team Bulle Hof Drako Greistar Oxi Radhsenko S O.Ivanova & J.Levašova
L1 24 ASSAUWEHOF DENNY Dux Von Der Glockenheide Assauwe Kimberly Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
             
   

Kutsikad emased 9-12 kuud / Females puppies 9-12 months

VL1 29 BARWAXAN RUBIN Vom Butjenter Land Xano Bar-waxan Åsiris Eija Wegelius Eija Wegelius/sami Baggström
VL2 28 ASSAUWEHOF DIORA Dux Von Der Glockenheide Assauwe Kimberly Irina Sõsoljatina Sõsoljatina & Sikorskaja
VL3 33 KRANICHZUG OPAL Xano Vom Butjenter Land Kranichzug Bahama Kurki Jari Jonna Antikainen ja Jari Kurki
VL4 30 FEST KIEFER ALLBINA Italo Di Casa Nobili Kenti Vom Spessartblick Jelena Levašova Jelena Levašova
VL5 36 VELVET VOM HOLTKAMPER HOF Renzo Holtkamper See Rieke Holtkamper Hof Jörg Niedergassel Wolfgang Weimer/J.LevaŠova
VL6 31 FEST KIEFER BEATRICHE Dallas Du Haut Mansard Fest Kiefer Dinara Jelena Levašova Jelena Levašova & Hille Tasa
VL7 37 WUNDERSTERN ODELIA  Wunderstern Edisson Hera Loo Betsy Riina Ruven Riina Ruven & Olav Lomp
L1 35 MARGMAN ELITE Luca Vom Altenberger Land Margman Indira Margit Kuusman Maie Hulkko
L2 32 JAPON EDIT Kranichzug Eddy Aufsiegeln Geena Lauri Lähdetniemi Tapio & Elina Ketonen
ei osal. 34 KREISLAUF KRABI Quenn Löher Weg Kreislauf Esprit Sami Baggström Taina Nyholm& Sami Baggström
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / OFFICIAL SHOW CLACCES

   

Isased noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months

SG1 JUN SERT 44  IGL BI YAMATO Esko V.Haus Portofino Igl Bi Tabata N.N.Yanushkova N.V.Siutkina, J.Levašova
SG2 48 MARGMAN DEMON Vegas Du Haut Mansard Margman Ziesel Margit Kuusman Margit Kuusman & Markus Kropeit
SG3 49 NABUKO SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Natalja Anisimova
SG4 45 KRANICHZUG LAOS Nelson Vom Frankengold Heleros Orina Kurki Jari Kurki Jari
SG5 51 OBERLAUF  AMBASSADOR  Cent V. Haus Portofino Oberlauf  Santa Fee Borisova  O.V Levashova J/Murashkin S
SG6 41 ESTRELLEST LA ROCCO Cerberus Des Silex De Bayac Estrellest Steffy Urve Lageda Sirli Pikk
SG7 53 WUNDERSTERN NORD Jambo Vom Shollweiher Kronis Kändrewa Riina Ruven Ruven&Grünberg
SG8 52 REMO VOM HAUS WENDL Quenn Vom Löher Weg Frone Vom Haus Wendl Wendelin Weiher Key Kunman
SG9 50 NOCHNOJ DOZOR HILTON Elko V Fichtenschlag Olga Naujavilnietis Tovkach Merle Lank
SG10 38 AMADEUS Wunderstern Edisson Wolffhouse-Caratia Get Over It Sari Parviainen Parviainen Sari
SG11 47 KRANICHZUG NIGERIA Paer Vom Hasenborn Kreislauf Korsica Kurki Jari Jari Kurki ja Minna Krans
G1 42 ESTRELLEST LA ROCHELL Cerberus Des Silex De Bayac Etrellest Steffy Urve Lageda Henriette Porila
G2 40 ESTRELLEST IMELINE TORM Atze Vom Fassberg Estrellest Wälk Urve Lageda Thekla Degtjarjov
ei osal. 39 EIS ERFOLG LEHMBURG Bruno Von Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba J.Zilberts J.Kjasile
ei osal. 43 HELEROS ELONSO Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise Heli Vaab Indrek Valtna
             
   

Emased noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months

SG1 68 LOUISE SOLO RIGOLETTO Cezar Oaze Chakira Rigoletto Solvita Vevere Solvita Vevere
SG2 JUN SERT 70 NESSY SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Katrin Vahemets
SG3 63 HELEROS FRANCESCA Rhyscher Von Arlett Tinka Oger Schloss Heli Vaab Risto Laide
SG4 60 HELEROS EGERIA Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise Heli Vaab Agle Oissar
SG5 71 OBERLAUF  ARAVIA Cent V. Haus Portofino Oberlauf  Santa Fee Borisova O.V. Levashova J/Suortti  V
SG6 55 EMA BLACK LEHMBURG Bruno Von Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Daiga Krumina
SG7 62 HELEROS FORTUNECOOKIE Ryscher V. Arlett Tinka Oger Schloss Heli Vaab Lea Tõnismäe
SG8 61 HELEROS ELEKTRA Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yaris Heil Vaab Annika Palm
SG9 72 QUITTE VON OASIS Ober Von Badboll Haweto Cindy Dr.alfons Roerkohl Kasv&S.Baggström
SG10 66 KRANICHZUG LUMO Nelson Vom Frankengold Heleros Orina Kurki Jari Jari Kurkija Mikko Rumpunen
SG11 65 KRANICHZUG JAMAICA Pedro Von Haus Bruchersee Kina Feetback Kurki Jari Minna Vihiniemi ja Jari Kurki
SG12 59 GALLAXY VOM HANNOVERANERHOF Dux Von Der Glockenheide Kim Vom Media W.Stein Kumar/Sõsoljatina
SG13 67 KRONIS THAIGER Fest Kiefer Demon Kronis Duutsy Mai Paabo Mai Paabo
SG14 58 ESTRELLEST LA FLEUR Cerberus Des Silex De Bayac Estrellest Steffy Urve Lageda Reelika Riimand
SG15 69 MARGMAN CASSANDRA Margman Torsten Cathi Vom Status Quo Margit Kuusman Merit Kiili
SG16 54 EBI LEHMBURG Brunovon Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba J. Zilberts G. Ro˛Ulejs
SG17 73 SYKKEEN XOXI Bellino Von Arlett Sykkeen Pessi Ritva Järvinen R.Järvinen, A & M. Ylinen
SG18 46 KRANICHZUG NECTAR Pear Hasenborn Kreislauf Korsica Jari Kurki Sami & Satu Baggström
G1 56 ESTRELLEST HURMURI KÕU Xento Von Castra Regina Coffi Vikar Urve Lageda Urve Lageda/ Tiina Madisson
G2 64 HERA LOO ELSBETH Estrellest Urmuri Kapral Hera Loo Derriki Epp Hiienurm Rein Munter
ei osal. 57 ESTRELLEST HURMURI RONJA Xento Von Castra Regina Coffi Vikar Urve Lageda Maret Tanissaar
             
   

Isased veteranid / Dogs veterans

SG1 3 ESTRELLEST ULLER Margman Greif Estrellest Jaquline Urve Lageda Piret Marmor
SG2 1 ESTTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Jaanus Madelin
SG3 2 ESTRELLEST LIDER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme Urve Lagrda Marika Paling
             
   

Emased veteranid / Femaes veterans

SG1 9 MARGMAN VAIPER Zilber Vasserfal  Mendeley Margman Gisela Margit Kuusman Kaidi Kohv
SG2 4 AUSSENHAUS BLANCA Es Caten Cassius Icequeen Klara Veiko Väljas Heidi Nurmela
SG3 7 KRONIS KÄNDREWA Flick Von Der Windrose Hetty Oger Schloss Mai Paabo Riina Ruven
SG4 8 MARGMAN UNIQUE Zilber Vasserfal Mendeley Margman Kismet Margit Kuusman Elo Lindi
SG5 5 KRONIS DUUTSY Endrefalva Hilton Hetty Oger Schloss Mai Paabo Mai Paabo
SG6 6 KRONIS JAARA Ursus Vom Baruther Land Kronis Kätkiss Mai Paabo Silja Malmberg & Gert Soosalu
SG7 10 STARK FASSEN AGNESSA Cliff Alten Schloss Elbe Vom Schlossgässchen Romanovitc Irina Sõsoljatina
             
   

Emased pikakarvalised veteranid / Femaes longhair veterans

SG1 11 INXEST ELYSEE Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Liivakant Katrin Kressel
             
   

Isased keskmine klass 18-24 kuud / Dogs youth class 18-24 months

SG1 21 WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima Riina Ruven Veiko Väljas & Imbi Otti
SG2 14 OBERLAUF  CHESKO Dean  Vom  Karlsfelder Hof Oberlauf  Nairi  Fox Borisova O.V. O. Samandarov, J.Levašova
SG3 18 WUNDERSTERN KENTARO Bruno Von Vierhundert Hertz Wunderstern Becher Zafir Riina Ruven Jaanus Halling
SG4 17 RIEMUKAAREN COMMANDO Mustantuiskun Forest Aufsiegeln Geena Tiina Hakanen Tiina Hakanen
SG5 20 WUNDERESTERN MYYTH Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ülle Vahesaar
SG6 19 WUNDERSTERN MACHO Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Heli Kuulman & Allan Paidre
SG7 16 PETERBURZSHIY SUVENIR ORSO Troll V. Evenhoe Peterburzhskiy Suvinir Intriga N.Kodokolovich J.Levašova/Smekhova
G1 12 ESTRELLEST FITO Banderas Du Domaine Du Parc Estrellest Te-beryll Urve Lageda Argo Õunas
G2 15 ORKAN VOM NAPTE-EMMER-ECK Quai Vom Status Quo Kira Vom Napte Emmer-Eck Horst Wienkemeier Piret Marmor
             
   

Emased keskmine klass 18-24 kuud / Females youth class 18-24 months

SG1 26 KREISLAUF  HILTON P Kreislauf Zidane Quna V Arlett Sami Baggström Sami Baggström/Satu Kirvesniemi
SG2 13 MARGMAN ZAMBIA Yorc Vom Status Quo Kronis Mirchelle Margit Kuusman Silja Malmberg & Margit Kuusman
SG3 29 OBERLAUF  SHALOM Kanto  Vitaxis Svarzekoks  Agata Borisova O.V J.Levašova/ Borisova O.V
SG4 28 OBERLAUF  CHIO-CHIO-SAN   Dean Vom Karlsfelder Hof Oberlauf  Nairi  Fox Borisova O.V J.Levašova/Borisova O.V
SG5 31 WALDPFAD HULDA Pedro Vom Haus Bruchersee Waldpfad Dharma A.Olkkonen & A.Pakarinen N.Nyman & A.Olkkonen & A.Pakarinen
SG6 23 DEFENDERVIL DERBY Wunderstern Gibson Defendervil Buffy Vilve Ala-paal Vilve Ala-Paal, Mailis Paal
SG7 32 WUNDERSTERN MANIA Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Riina Ruven/Aune Kotli
SG8 24 ESTRELLEST ELSA Quero Vom Status Quo Estrellest Õunake Urve Lageda Urve Lageda ja Janika Ole
SG9 30 SVARZEKOKS DIDI Pedro Von Haus Bruchersee Fest Kiefer Uslada Outi Kanerva Jari Kurki Ja Kristiina Kesäläinen
SG10 27 MARGMAN YASMINE Yorc Vom Status Quo Holly Von Der Bildeich-quelle Margit Kuusman Margit Kuusman/Rita-Anette Kohava
SG11 25 ESTRELLEST FAJITA Banderas Du Domaine Du Park Estrellest Te Beryll Urve Lageda Velve Tuuling
U 22 BLACKAMY CHARLOTTE Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Kaido Nurk
             
   

Emased pikakarvalised keskmine klass 18-24 kuud / Females longhair youth class 18-24 months

SG1 35 ESTRELLEST DI-DI Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Ago Pärnamäe
SG2 34 CARACAS Koerustükk Aiko Boy Characterhaus La Moon Indrek Spakovski Klelia Veske
SG3 33 BLACKAMY CLEOPATRA Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Eve Raidam
             
   

Isased avaklass / Dogs open class

SG1 38 FIBONACCI SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Raivis Ravins
SG2 37 FALDRET-EST BAKSTER Wunderstern Darantino Aussenhaus Freia Yantsevich Vitaly Veiko Valjas
SG3 36 ESTRELLEST TIGER TRITON Fest Kiefer Demon Estrellest Te-beryll Urve Lageda Valner Väino
G1 41 TROYEN'S ÖRVELÖ Zar Von Der Sciffslache Nena Von Der Fasanerie Kirsi Lindgren Marika Kivilo
             
   

Emased avaklass / Females open class

SG1 42 ESTRELLEST GRETTY Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Reet Kiisk
SG2 45 MARGMAN TIANA Markus Vom Status Quo Margman Ziesel Margit Kuusman Kasv. & Kaidi Kohv
SG3 43 FEST KIEFER ISKRA Uran Von Der Wilhelmswarte Fest Kiefer Dinara J & O.Levašova J & O.Levašova, I&P.Arro
SG4 39 FIJI SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Olita Magone
SG5 47 WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kristi Soll
SG6 40 KORDEILA HAUS SONDER Baron  Solo Rigoleto Ema Naujavilnietis Vineta Stasane Mareta Prikule
SG7 46 MARMORLAND BRILLIANCE Bruno Von Vierhundert Hertz Margman Vaiper Piret Marmor Aita Oras
ei osal. 44 KAMERONA HAUS SONDER Baron  Solo Rigoleto Ema Naujavilnietis Vineta Stasane Vineta Stasane
             
   

Isased pikakarvalised avaklass / Dogs longhair open class

SG1 49 HELEROS WATERSRAND Magnum Zum Kolbenguss Heleros Yarise Heli Vaab Ly Pihel
SG2 48 ESTRELLEST AMOR Quentin Karanberg Estrellest Axy Lee Urve Lageda Eve Raidam
             
   

Emased pikakarvalised avaklass / Females longhair open class

SG1 52 INXEST GABRIELA Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Liivakant Katrin Kressel
SG2 51 HELEROS TARA Eloy Vom St. Michaels- Berg Susy - Whocan Laiza Heli Vaab Katrin Vellesalu
SG3 50 ESTERE SOLO RIGOLETTO Arex Vom Herbramer Wald Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Inese Eglite
             
   

Emased kasutusklass / Females working class

VA1 SERT 67 OBERLAUF  SANTA FEE Fest  Kiefer  Dominik Īberlauf  Zhozefina Borisova O.V Levašova J/Borisova O.V
VA2 66 MARGMAN QUICKEN Maestro Vom Osterberger Land Margman Ziesel M.Kuusman Piret Koor
V1 53 ASSAUWEHOF ALEKSA Digger Vom Elzmündungsraum Assauwe Kimberly Irina Sõsoljatina Evely Vendla
V2 65 MARGMAN ULTIMA THULE Markus Vom Status Quo Margman Joyride Margit Kuusman Margit Kuusman
V3 69 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Kronis Kändrewa R. Ruven Veiko Väljas & Imbi Otti
V4 54 ASSAUWE KIMBERLY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
V5 60 FEST KIEFER DINARA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Levašova Jelena Solvita Vevere, Inese Smolina
V6 59 FEST KIEFER BARCELONA Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate J & O.Levašova Reet Reimann
V7 70 WUNDERSTERN JADELL Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kaire Sädemets
V8 58 ESTRELLEST QIRICKY Karat´s Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
V9 68 SIGA LEHMBURG Markus Vom Status Quo Fest Kiefer Tashiba J. Zilberts M. Vecvanags
V10 55 CHAKIRA RIGOLETTO Karats Ulk Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Solvita Vevere, Inese Smolina
V11 64 MARGMAN INDIRA Bar-waxan Kamaro Margman Unique Margit Kuusman Maie Hulkko
V12 56 ESMERALDA MEISEHOF Elko Vom Fichtenschlag Yagodka Meisehof Sinitsyna T.A. L.Sepp, O.Ivanova & J.Levašova
SG1 57 ESTRELLEST BIRMA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Dea Tiitus
T3 61 FEST KIEFER ULLY Estrellest Extasy Fest Kiefer Vaness J & O.Levašova Christer&Reet Nipper
T3 62 HELEROS WEIGEL Magnum Zum Kolbengus Heleros Yarise Heli Vaab Ene Melles Ja Mart Melles
T3 63 MARGMAN HAZEL Margman Torsten Margman Quicksand Margit Kuusman Katrin Kressel
             
   

Isased kasutusklass / Dogs working class

VA1 SERT 87 WILLOW VOM HEIDKNAPP Lennox Vom  Heinrichplatz Tara Vom Heidknapp Gustl Stephan Rinaldas Janusaitis
VA2 80 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Rain Heinsoo
VA3 78 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga, Jelena Levašova Õie Sillam
V1 90 WUNDERSTERN GENF Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko Ja Riina Ruven
V2 83 MARGMAN THOR Markus Vom Status Quo Margman Ziesel Margit Kuusman Margit Kuusman
V3 72 ARKO SOLO RIGOLETTO Arak Vom Frankengold Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Solvita Vevere
V4 71 APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Endrefalva Zemfira Cayos Von Fidelius Svetlana Peterson Kairi  Viherpuu
V5 88 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko
V6 81 JAGUAR VILKOBROLIJA Arko Solo Rigoletto Feja Is Sapiegines K.Petrauskiene Sandra Zogota, Janis Zandarts
V7 77 ESTRELLEST ÕNNEX Bar-Waxan A´riginal Estrellest Enfi-Astarta Urve Lageda Eve Pungas
SG1 85 SHYRHAN LEHMBURG Markus Vom Status Quo Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Daiga Krumina
SG2 82 JEFFERSON HAUS SONDER Arko Solo Rigoletto Bony Vom Astral Vineta Stasane Vineta Stasane
SG3 76 ESTRELLEST UNCLE JIM Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Ülar Teppo ja kasv.
SG4 84 RATSUMESTARIN DRAGO Sientje's Desperado Wäli Iman Valkama Urve Lageda
T4 74 BARON SOLO RIGOLETO Arko Vom Butjenter Land Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Haralds Ozolins
T3 89 MARGMAN WULKAN Vanos Von Noort Margman Quicken Margit Kuusman Margit Kuusman
T3 91 WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
ei osal. 73 ASSAUWE LEXUS Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Kasv. & Viktoria Vertinskaja
ei osal. 75 ESTRELLEST MARCO POLO Estrellest Eger Estrellest Qwinn-Dixy Urve Lageda Meeli Puusepp
ei osal. 79 FRANKLIN SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Haralds Sprukulis
ei osal. 86 VANHO LEHMBURG Barus Vilkiukstis Gabi Lehmburg J. Zilberts M. Vecvanags
             
             

Parim emane varrukakoer: MARGMAN QUICKEN

   

Parim isane varrukakoer: RATSUMESTARIN DRAGO

   
             

KASVATAJAKLASS:

       
1. Margman          
2. Oberlauf          
3. Estrellest          
4. Solo Rigoletto