ESLÜ PEAERINÄITUS 09-11.05.2008.a

Kohtunik hr Hans-Peter Rieker (SV) Kohtuniku tutvustus
Varrukamehed: Andreas Dankull, Mattias Eriksson (Rootsi)

 

TULEMUSED

Hinne Katal.nr Koer / Dog Isa / Father Ema / Mother Kasvataja / Breeder Omanik / Owner
4 - 6 kuud isased / 4-6 months dogs      
VL1 4 INXEST KING KONG Eric Van´t Croot-fehn Briatore Jeere Ingrid Liivakant Merle Salm
VL2 2 FLUTWELLE JAGUAR Estrellest Ertson Unerschrocken Xody Ene Vöörmann Krestjan Tak
VL3 6 SENSEN MANN TYSON Sensen Mann Erasmus Sensen Mann Elena Kim Baggström Kim Baggström&nelli Fihlman
VL4 1 ESTRELLEST LA TROYBOY Estrellest Throy Estrellest Bonne Urve Lageda Raili Uuspuu
PUUDUB 3 INXEST KIM Eric Van´t Croot-fehn Briatore Jeere Ingrid Liivakant Kirill Afanasjev
PUUDUB 5 KOERUSTÜKK CÄSSAR Mischaland's Buster Kronis Janka Romas @marju Liekis Romas Liekis Ja Aivi Pukki
4 - 6 kuud emased / 4 - 6 months females      
VL1 7 GRAPPA VON OASIS Vegas Du Haut Mansard Yomi Von Haus Yü Alfons Roerkohl Alfons Roerkohl & Satu Baggström
VL2 11 OLHEDENS HUMLA Mischaland's Obelix Mischaland´s Bali Tanja Ja Mikael Nylund Kasv. Ja Anne Myllymägi
VL3 9 HELEROS TRAYCI Eloy Vom St.-michaels-berg Susy-whocan Laiza Heli Vaab Agle Oissar Ja Reelika Oissar
VL4 8 HELEROS TATRA Eloy Vom St.-michaels-berg Susy-whocan Laiza Heli Vaab Angela Kotsmareva, Heli Vaab
VL5 10 INXEST KIMBA Eric Van´t Croot-fehn Briatore Jeere Ingrid Liivakant Terje Püümann
6 - 9 kuud isased / 6 - 9 months dogs      
VL1 12 ALMEIDA VON TEAM OASIS Winner Vom Assaut Reni Von Oasis Carolin Reinhardt Carolin Reinhardt&alfons Roerkohl&satu Baggström
VL2 18 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Rain Heinsoo
VL3 19 HELEROS ROBBY Robuk Dei Monti Della Laga Olhedens Tuva Heli Vaab Varje Ojala
VL4 17 HELEROS QUICKSILVER Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Jana Särglep
VL5 14 BLACKEST KIL ROY Kris Vom Conbhairean Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Rein Jussi Ja Jaanika Aruaas
VL6 16 CARACTERHAUS LYON Apollon Vom Team Endrefalva Estrellest Josette-Emilie Kristiin Keernik Denis Polkovnikov
VL7 13 BLACKAMY AMBASSADOR Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Kivissaar Merle Kivissaar & Aivar Aug
L1 20 MOVENAS IDEAL Sensen Mann Erasmus Suojalom Madonna Virtanen Tuula Kim Baggström
L2 15 CHARACTERHAUS LA MANCE Apollon Vom Team Endrefalva Estrellest Josette-Emilie Kristiin Keernik Kalev Treijalt
PUUDUB 21 PAKO GARLIAVIETIS Ingodds Agassi Xilla Von Ben Harten Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
PUUDUB 22 SUZY-WHOCAN OZZY OSBOURNE Kris Vom Conbhairean Lilskän Never Give Up Auli Impola-häyhä Netta Hasunen
6 - 9 kuud emased / 6 - 9 months females        
VL1 28 DEMANT'S QAISA Mischaland's Yashin Demant's Oona Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman
VL2 35 SUZY-WHOCAN OFELIA Kris Vom Conbhairean Lilskän Never Give Up Auli Impola-häyhä Auli Impola-häyhä ,petteri Häyhä
VL3 31 HELEROS QUNA Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Tarvo Alev, Terje Tammemäe
VL4 34 SENSEN MANN SALLY Djenges Kahn Vom Sante's Home Sensen Mann Una Kim Baggström Kim Baggström@taina Nyström
VL5 32 HELEROS RAFAELLA Robuk Dei Monti Della Laga Olhedens Tuva Heli Vaab Pärnapuu Marika
VL6 23 BLACKAMY ANGELS-DREAM Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Kivissaar Merle Kivissaar & Aleksander Jõgis
VL7 25 BLACKEST KLEOPATRA Kris Vom Conbhairean Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Agnes Ja Jaanika Aruaas
VL8 24 BLACKEST KARMELLA Kris Vom Conbhairean Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Jaanika Aruaas Ja Liia Aruaas
VL9 26 BRIATORE OKARA Kris Vom Conbhairean Heleros Nelly Heidi Nurmela Kadi Kalbin
L1 30 EETE VOM HAUS SHUTSE Fest Kiefer Demon Michel Fom Hause Shutse Strelkova Reve Ventsel
L2 27 CHARACTERHAUS LOTTE Apollon Vom Team Endrefalva Estrellest Josette-emilie Kristiin Keernik Janno Koitla
L3 29 DOLLY Estrellest  Don Corleone Estrellest Qwixy Marek Vellend Rita Vellend
PUUDUB 33 OLI GARLIAVIETIS Uran Von Der Wilhelmswarte Gambi Garliavietis Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
9 - 12 kuud isased / 6 - 9 months dogs      
VL1 40 WUNDERSTERN GERMANN Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Riina Ruven
VL2 41 WUNDERSTERN GIBSON Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Tiina Selge
VL3 38 MISCHALAND'S SASKO Odin Vom Holtkämper Hof Mischaland's Pussel Anders & Susanne Eriksson Morten & Ankie Nilsen
VL4 39 WUNDERSTERN GENF Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko
VL5 36 ESTRELLEST JUKKA Calvin Vom Frankengold Estrellest Qettre Urve Lageda Key Kunman
PUUDUB 37 FALDRET-EST BAKSTER Wunderstern Darantino Aussenhaus Freia Irena Vandrecht Vitaly Jantsevich
9 - 12 kuud emased / 6 - 9 months females      
VL1 43 SENSEN MANN QUENA Sensen Mann Xanter Sensen Mann Hannah Kim Baggström Kim Baggström
VL2 44 SENSEN MANN RUMBA Sensen Mann Wobo Sensen Mann Onja Kim Baggström Kim Baggström
VL3 45 STARK FASSEN WOLFY AKIRA Fest Kiefer Macintos Stark Fassen Faby Svetlana Romanovitš Väino Koolmeister
PUUDUB 42 FEST KIEFER FABIJA Andrjuscha Van Noordt Zilber Vasserfal Lambada Olga & Jelena Levašova Levashova Jelena
Veteranid isased / Veterans dogs      
1 48 UNERSCHROCKEN NOBEL Tasso Vom Solling Unerschrocken Gessa Tsernjakova Janne Vaarja
2 47 FEST KIEFER ANDRE Fest Kiefer Arman Fest Kiefer Wimba Olga & Jelena Levašova Alexander Kustov
3 46 ESTRELLEST FRANK Escaten Detto Estrellest Hillary Urve Lageda Anna Luik
Veteranid emased / Veterans females        
PUUDUB 49 KRONIS ROSIITA Makros Racer Põhjakroon Adrena Mai Paabo Ingrid Ja Regina Liivakant
PUUDUB 50 MARGMAN GISELA Rob Vom Salzgitter Milieu Junkertums Cancan Margit Kuusman Marika Mikk
Noorteklass (12 - 18 kuud) isased / 12 - 18 months dogs    
SG1 16 ZILBER VASSERFAL FARAON Karat's Ulk Zilber Vasserfal Kleopatra E. Timofeeva Levashova Jelena
SG2 JUN SERT 14 PEDRO VOM HAUS BRUCHERSEE Bazi Von Der Urbecke Nadja Vom Haus Bruchersee Dieter Schmuck Jari Kurki
SG3 12 NAXO VOM FICHTENSCHLAG Dux De Cuatro Flores Zaskia Vom Fichtenschlag Marco Ozmann Rinaldas Janusaitis
SG4 13 OLHEDENS ATHOS Mischaland's Povel Olhedens Sandra Tanja Ja Mikael Nylund Kasv. Ja Kari Hartikainen
SG5 3 BRIATORE NERO Margman Torsten Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Hannes Karri
SG6 4 DOKTOR DIRK SOLO RIGOLETTO Pakros D'Ulmental Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Liubov Grubska
SG7 1 ALIDORO Mischaland's Buster Sicher Freund Alfa Nadežda Harlašov Sirje Urviste
SG8 11 MARGMAN ROMULUS Mischaland's Buster Unerschrocken Xody Margit Kuusman Urmas Truus
SG9 2 BLACKEST JACKE Heleros Lord Kronis Jaara Agnes & Jaanika Aruaas Laura Virkkunen Ja Jaanika Aruaas
SG10 15 STEINHAIN VON MATH Olhedens Matti Olhedens Ronja Toomas Kivisalu Tanya Ja Mikael Nylund
SG11 7 HELEROS MERKUR Kalli Von Der Werther-Mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Tanel Ja Daisi Õismets
SG12 10 INXEST JESTER Mischaland's Buster Briatore Jeere Ingrid Liivakant Raoul Annion
SG13 5 ESTRELLEST FIGARO Mischaland's Povel Estrellest Dakota Urve Lageda Kristina Anderson
G1 6 ESTRELLEST GIPSON Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Merje Lister
G2 8 HELEROS MIKADO Kalli Von Der Werther-Mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Agle Oissar
PUUDUB 9 HELEROS NORTAN Ilbo Vom Holtkämper See Nele Garliavietis Heli Vaab Jaanika Kongi
Noorteklass (12 - 18 kuud) emases / 12 - 18 months females      
SG1 20 CARRERA SOLO RIGOLETTO Karat's Ulk Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere R. Mellupis
SG2 JUN SERT 38 MEISEHOF FANTASTIKA Elko Vom Fichtenschlag Endrefalva  Afrika Sinitsina T Levashova Jelena
SG3 34 KREISLAUF ÄL QAIDA Quandro Von Barendika Makros Saga Sami Baggström Kasv & Piia Sakomaa
SG4 36 MARGMAN QUICKEN Maestro Vom Osterberger Land Margman Ziesel Margit Kuusman Kasvataja & Piret Ja Kaja Koor
SG5 19 CARAMBA URSA RIGOLETTO Karat's Ulk Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Solvita Vevere
SG6 27 ESTRELLEST IDOLLY Estrellest Idol Stark Fassen Matrixa Urve Lageda Urve Lageda
SG7 21 DEMANT'S NOOMI Djenges Kahn Vom Sante's Home Mischaland's Gratzia Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Sanna-riina Vuorenmaa
SG8 43 STEINHAIN LIBBY Campino Von Der Piste Trophe Olhedens Opal Toomas Kivisalu Kersti Ja Toomas Kivisalu
SG9 46 TRÖNDERJYCKENS DORIS Xento Vom Elzmündungsraum Mischaland's Greta Morten & Ankie Nilsen Morten & Ankie Nilsen
SG10 25 ESTRELLEST GRETTY Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Reet Kiisk
SG11 45 ZANA FEETBACK Ferdinand Feetback Blondi Feetback Pesic Goran Anne Kurki
SG12 24 ESTRELLEST DERBY Mischaland's Buster Estrellest Victory Urve Lageda Kaja Tael
SG13 37 MARGMAN SANTA MARY Andrjuscha Van Noordt Margman Gisela Margit Kuusman Gundars Ošmucnieks
SG14 23 ESTRELLEST D'OHITIKA Mischaland's Buster Estrellest Victory Urve Lageda Helen Tähve
SG15 22 ESTRELLEST CÄNDY Apollon Vom Team Endrefalva Estrellest Bonne Urve Lageda Illar Aigro
SG16 39 OLHEDENS ADINA Mischaland's Povel Olhedens Sandra Tanja Ja Mikael Nylund Kasvataja Ja Kirsi Nummelin
SG17 40 OLHEDENS ANIA Mischaland's Povel Olhedens Sandra Tanja Ja Mikael Nylund Kasv. Ja Jenna Lemponen
SG18 33 INXEST JENNY Mischaland's Buster Briatore Jeere Ingrid Liivakant Ingrid Liivakant
SG19 30 HELEROS MARCELLA Kalli Von Der Werther-Mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Kaire Sädemets
SG20 44 STEINHAIN MALLY Olhedens Matti Olhedens Ronja Toomas Kivisalu Karneli Tõnning
SG21 32 INXEST JAMAICA Mischaland's Buster Briatore Jeere Ingrid Liivakant Ingrid Liivakant Ja Rainer Ladoga
SG22 35 KREISLAUF ÄNGELINA JOLIE Quandro Von Barendika Makros Saga Sami Baggström Mari Koskinen
SG23 18 BRIATORE NOVA-STELLA Margman Torsten Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Milvi Idavain
G1 42 STEINHAIN LAIMA Campino Von Der Piste Trophe Olhedens Opal Toomas Kivisalu Liubov Politsan
G2 17 ALAGNESSA Estrellest Ertson Hellerkantri Flami Ene Vagur-Saarinen Marion Milk  & Mare Milk
G3 26 ESTRELLEST HOPE Ratsumestarin Drago Aston Urve Lageda Kaja Uudam
PUUDUB 28 FLUTWELLE HARMONY Barwaxan Ariginal Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Rutt Ja Agu Teeveer
PUUDUB 29 FLUTWELLE ISCHURA Endrefalva Shanhay Flutwelle Bella Ene Vöörmann Liana Filatova
PUUDUB 31 HELEROS NURMIE Ilbo Vom Holtkämper See Nele Garliavietis Heli Vaab Ahti Henn
PUUDUB 41 PERLEVIKEN'S KOALA Mischaland's Yashin Mischaland's Tonya Eva Virolainen Susanne Eriksson
Keskmine klass (18 – 24 kuu) isased / 18 – 24 months dogs    
SG1 58 LUKAS GARLIAVIETIS Solo Vom Team Fiemereck Amanda Garliavietis Rinaldas Janusaitis Iveta Opincane
SG2 59 MISCHALAND'S MANDEL Mischaland's Joaqin Mischaland's Indina Anders & Susanne Eriksson Marie Berndtsson & Tomas Lundström
SG3 49 ASSAUWE LEXUS Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Sõsoljatina & Vertinskaja
SG4 47 ANEMICOS BANJO Mischaland's O'lars Olhedens Ratina Mikael Cordeus Mona Ohlsson
SG5 57 HELEROS LUCKY Sensen Mann Xanter Heleros Vronie Heli Vaab Tarvo Alev
SG6 48 ANIEMICOS BLITZ Mischaland's O'lars Olhedens Ratina Mikael Cordeus Mikael & Anette Cordeus
SG7 60 ULANO VOM ROMERLAND Quantum Von Arminius Kira Vom Lacroz Heins Preller Olga  Levashova .
SG8 54 FEST KIEFER ZIDAN Endrefalva Michigan Fest Kiefer Oxana Olga & Jelena Levašova Levashova Jelena
SG9 53 FEST KIEFER BANDIT Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate Olga & Jelena Levašova Eda&madis Neeme
SG10 56 GORDONS KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger Land Alfia Kemermoor Dz. Silins I.& Dz. Silini
SG11 55 FEST KIEFER URSUS Margman Torsten Zilber Vasserfal Lambada Olga & Jelena Levašova Andres Harak
G1 50 ESTRELLEST BARUTO Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Ly  Jõgila
G2 51 ESTRELLEST BRONX Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Raili Ja Marek Vainola
G3 52 ESTRELLEST XANTRO Barus Vilkiükstis Estrellest Merri Urve Lageda Ruth Vahtras
- 61 WUNDERSTERN FORREST GUMP Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Erik Köster
Keskmine klass (18 – 24 kuu) emased / 18 – 24 months females    
SG1 75 KREISLAUF YOSIE Elko Vom Fichtenschlag Solholmens Fina Sami Baggström Sami Baggström
SG2 78 MISCHALAND'S MYNTA Mischaland's Joaqin Mischaland's Indina Anders & Susanne Eriksson Marie Berndtsson & Tomas Lundström
SG3 77 MISCHALAND'S LYRAH Odin Vom Holtkämper Hof Mischaland's Ebba Anders & Susanne Eriksson Anders & Susanne Eriksson
SG4 71 FEST KIEFER ALEGRA Mischaland's Joaqin Fest Kiefer Armanda Olga & Jelena Levašova Kristiina Mitus
SG5 76 MARGMAN PERLENFISCHER Merlin Vom Osterberger Land Margman Vaiper Margit Kuusman Sten-eric Uibo, Maren Talvistu
SG6 65 AUSSENHAUS KELLY Fest Kiefer Vitus Aussenhaus Hillary Veiko Väljas Mervi Murdmets
SG7 63 ASSAUWE LORETTA Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Sõsoljatina & Jelizarova
SG8 73 HELEROS KORINNA Gesslein Coliat Heleros Orina Heli Vaab Mart Ja Jüri Arrak
SG9 79 WUNDERSTERN FELICITALA Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Innar Kaasik
SG10 62 ASSAUWE LATOYA Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Julija Kashnikova
SG11 74 HELEROS LANDRA Sensen Mann Xanter Heleros Vronie Heli Vaab Kadri Kukk
SG12 72 GRETA-GARBO KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger Land Alfia Kemermoor Dz. Silins I.bümane
SG13 66 BLACKEST ISADORA Fest Kiefer Hasper Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Milvi Idavain
SG14 70 ESTRELLEST BRITANNIA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Raul Arulaan
SG15 64 AUFSIEGELN GEENA Solholmens Cupido Fellstar Kapal Ari Nummikoski Tiina Hakanen
SG16 67 ESTRELLEST BASIRA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Stiina Sepp
SG17 68 ESTRELLEST  BEATRIX Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Airi Mitendorf
SG18 69 ESTRELLEST BIRMA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Dea Tiitus
Avaklass isased / Open class dogs    
SG1 85 FLUTWELLE FLOWEN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Kärt Ja Romas Liekis
SG2 91 MARGMAN JECK Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Margus Kõrts & Rünno Marmor
SG3 83 FLUTWELLE FLAUNT Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Helve Saarestik
SG4 86 FOMALLGAUNT ADMIRAL Hilko V. Fichtenschlag Fomallgaunt Isabel E. Teneniko Tatjana Tsernjakova
SG5 93 MARGMAN ODIN Margman Torsten Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Aive Sarjas
SG6 94 SUZY-WHOCAN JOAQIN Mischaland's Joaqin Sensen Mann Minnie Auli Impola-häyhä Tarja Pihlavamäki
SG7 81 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Annika Toome
SG8 80 ESTRELLEST FRIDAY Aireddan Guindo Es Caten Crisse Urve Lageda Indrek Kasela
SG9 90 INXEST IRON-MAX Apollon Vom Team Endrefalva Briatore Jeere Ingrid Liivakant Merle Salm
SG10 87 HELEROS IVAR Heleros Lord Fest Kiefer Gillda Heli Vaab Ülle Roosna
SG11 82 ESTRELLEST SASKO Zaban Vom Fiemereck Estrellest Victory Urve Lageda Sven Rohelaan
G1 88 HELEROS ZACK Heleros Grando Junkertums Xalina Heli Vaab Andres Sepp
G2 92 MARGMAN OCTAVIUS Margman Torsten Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Kaia Talvik
G3 89 INXEST HERAKLES Margman Torsten Estredet Lassy Ingrid Liivakant Ingrid Liivakant
PUUDUB 84 FLUTWELLE FLICKAN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Agu Ja Rutt Teeveer
Avaklass emased / Open class females    
SG1 116 MISCHALAND'S ISOLDE Yanox Von Bad Boll Mischaland's Lana Anders & Susanne Eriksson Annelie Hultman
SG2 101 ESTRELLEST QIRICKY Karat's Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
SG3 117 SUSY-WHOCAN LAIZA Sensen Mann Visum Heleros Remie Auli Impola-häyhä Auli Impola-häyhä
SG4 114 MARGMAN INDIRA Barwaxan Kamaro Margman Unique Margit Kuusman Maie Hulkko Ja Toomas Kuuskmann
SG5 97 DEMANT'S YAMAICA Mischaland's Jeltsin Demant's Olga Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Sana-riina Vuorenmaa
SG6 109

GUNDI VOM KIRCHENBRUCH

Arak Vom Frankengold

Burga Vom Kirdhenbruch

Blodow Horst

Wegelius, Õunmaa

SG7 106 FEST KIEFER TAKOMA Zamp Vom Thermodos Fest Kefer Editta Olga & Jelena Levašova Mariann Rivik
SG8 102 ESTRELLEST QWINN-DIXY Karat's Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Urve Lageda & Sirli Kahar
SG9 112 MARGMAN DELI Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Margit Kuusman Heli Hannus
SG10 100 ESTRELLEST JUST-JESSY Endrefalva Michigan Estrellest Merri Urve Lageda Ülari Kiviloo
SG11 99 ESTRELLEST FILIA GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Heidi Nurmela
SG12 115 MARGMAN MAGIC Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Anneli Pajur
SG13 96 AUSSENHAUS GREIDA Barwaxan Kamaro Icequeen  Kla`ra Veiko Väljas Heini Koit Ja Veiko Väljas
SG14 103 ESTRELLEST VANDA-LOU Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda Külli Kanter
SG15 95 ASSY AUS WATTENSCHEID Hill Vom Farbenspiel Aika Vom Sachsenwappen Köber Waldemar Jr. Toomas Ja Kersti Kivisalu
SG16 104 ESTRELLEST ÕUNAKE Barwaxan Ariginal Estrellest Enfi Astarta Urve Lageda Lageda
SG17 105 FEST KIEFER ELIZABETH Nicko Vom Hammelsbacher Hof Fest Kiefer Rytta Olga & Jelena Levašova Ingrid Liivakant
SG18 113 MARGMAN HAZEL Margman Torsten Margman Quicksand Margit Kuusman Katrin Kressel
SG19 107 FLUTWELLE FEMMA Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Ene Vöörmann
SG20 98 ESTRELLEST AXY LEE Eiko Vom Haus Hazelda Estrellest Zuccina Urve Lageda Maris Jätsa
SG21 110 HELEROS YOLETTA Heleros Lord Fest Kiefer Byrgita Heli Vaab Sirli Kaevats
SG22 108 FLUTWELLE GIBSYNA Estrellest Uller Flutwelle Bella Ene Vöörmann Liana Filatova
PUUDUB 111 INXEST ICEQEEN Apollon Vom Team Endrefalva Briatore Jeere Ingrid Liivakant Lea Mengel
Kasutusklass emased / Working class females    
VA1 133 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Kronis Kändrewa Riina Ruven V. Väljas & R. Ruven
VA2 SERT 128 MISCHALAND'S RHONDA Pakros D'Ulmental Mischaland's Roma Anders & Susanne Eriksson Anders & Susanne Eriksson
VA3 123 KRONIS BOOGIE WOOGIE Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Kärt Ja Romas Liekis
VA4 121 FEST KIEFER DINARA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Levashova Jelena
V1 126 MARGMAN ZIESEL Ghandi Von Alett Margman Gisela Margit Kuusman Margit Kuusman
V2 122 KREISLAUF KORSICA Karat's Ulko Makros Aguccina Sami Baggström Jari Kurki
V3 125 MARGMAN JOYRIDE Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Katrin Vahemets
V4 118 ESTRELLEST NETTY-MELODY Margman Greif Estrellest Hillary Urve Lageda Thekla Degtjarjov
V5 119 ESTRELLEST QURRY Barwaxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin Lageda
V6 124 KRONIS JAARA Ursus Vom Baruther Land Kronis Kätkiss Mai Paabo Jaanika Aruaas & Gert Soosalu
V7 129 MISCHALAND'S ROMA Fritz Vom Farbenspiel Mischaland's Kiwi Anders & Susanne Eriksson Anette Cordeus
V8 127 MARGMAN UNIQUE Zilber Vasserfal Mendeley Margman Kismet Margit Kuusman Elo Lindi
VARRUKATÖÖ PUUDULIK 120 FANTASTIC NO BARTAS KRASTA Quentin Karanberg Odri No Bartas Krasta Sanita Goricka Sanita Goricka, Ieva Ozolanta
VARRUKATÖÖ PUUDULIK 132 WUNDERSTERN BECHER ZAFIR Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven K.Marandi & A.Kattai
PUUDUB 130 OLHEDENS OPAL Mischaland's Jeltsin Olhedens Irja Tanja Ja Mikael Nylund Kersti Ja Toomas Kivisalu
PUUDUB 131 STARK FASSEN ORNELLA Indo Vom Holdkämper Hof Stark Fassen Džessika Svetlana Romanovitš Ene Vöörmann
Kasutusklass isased / Working class dogs    
VA1 143 FEST KIEFER HASPER Endrefalva Michigan Eike Vom Schlössgässchen Olga & Jelena Levašova Denis Belov & Natalia Belova
VA2 145 HELEROS GRANDO Yello Vom St.-michaels-berg Andži Garliavietis Heli Vaab Helina Härma
VA3 134 ARKO SOLO RIGOLETTO Arak Vom Frankengold Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Solvita Vevere
VA4 142 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Õie Sillam
V1 SERT 150 MISCHALAND'S YASHIN Mischaland's Povel Mischaland's Lanzia Anders & Susanne Eriksson Nina Prytz
V2 144 FEST KIEFER VITUS Vorc Von Batu Kessy Vom Muhlgraben Olga & Jelena Levašova M.& R.marmor
V3 148 MISCHALAND'S BUSTER Nero Vom Nöbachtal Mischaland's Hazel Anders & Susanne Eriksson A&s Eriksson,m.pikkoja
V4 139 ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Urve Lageda Indrek Kasela
V5 146 MARGMAN KRONPRINZ Dux De Cuatro Flores Margman Ziesel Margit Kuusman Piret Laanetu
V6 137 ESTRELLEST FILO GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Tõnu Pärna
V7 141 ESTRELLEST TÕRU Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-melody Urve Lageda Merlin Kanter
V8 136 ESTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Jaanus Madelin
V9 138 ESTRELLEST NEX-NIXON Hill Vom Farbenspiel Estrellest Kosmic Urve Lageda Eha Kõrve
V10 140 ESTRELLEST PRESTON Estrellest Uller Estrellest Mirell Urve Lageda Olle Reinholm
SG1 152 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko
- 147 MARGMAN TORSTEN Timo Vom Berrekasten Margman Gloria Margit Kuusman Katrin Vahemets
PUUDUB 135 DEMANT'S BRASKO Mischaland's Puskas Demant's Kleopatra Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman &teija Paijola
PUUDUB 149 MISCHALAND'S O'LARS Yasko Vom Farbenspiel Mischaland's Kellie Anders & Susanne Eriksson Morten & Ankie Nilsen
PUUDUB 151 OLHEDENS MATTI Sensen Mann Visum Mischaland`s Kendi Tanja Ja Mikael Nylund Tanja Ja Mikael Nylund
             
             
Parim emane varrukakoer ESTRELLEST QURRY      
Parim isane varrukakoer ESTRELLEST TÕRU        
             
JÄRGLASKLASS        
1. MISCHALAND'S BUSTER        
2. MARGMAN TORSTEN        
             
KASVATAJAKLASS        
1. FEST KIEFER        
2. MISCHALAND'S        
3. MARGMAN