FOTOD AGO RUUS

FOTOD HELVE KÄRO

FOTOD kasutusklassi varrukakatsest / courage test    VILVE ROOSIOKS 

PEAERINÄITUS 2007, TULEMUSED / EAGS MAIN SPECIALITY SHOW, RESULTS

Hinne Katal.nr Koer / Dog Isa / Father Ema / Mother Kasvataja / Breeder Omanik / Owner
 

Kohtunik hr. Fred Lanting (USA)

4 - 6 kuud isased / 4-6 months dogs
VL1 1 BRIATORE NERO Margman Torsten Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Hannes Karri
VL2 4 KREISLAUF ZIDANE Vito Vom Frankengold Kreislauf Kenya Sami Baggström Kasvataja & Satu Baggström
VL3 2 HELEROS MERKUR Kalli Von Der Werther Mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Daisi & Tanel Õismets
VL4 5 STARK FASSEN WHATE JON Svarzekoks Don Stark Fassen Nelissa Svetlana Romanovitš Sergei Selgitski
L1 3 HELEROS MIKADO Kalli Von Der Werther-Mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Agle Oissar
4 - 6 kuud emased / 4 - 6 months females
VL1 9 HELEROS MARCELLA Kalli Von Der Werther Mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Heli Vaab & Kaire Sädemets
VL2 16 STEINHAIN LIBBY Campino Von Der Piste Trophe Olhedens Opal Toomas Kivisalu Kersti Kivisalu
VL3 13 OLHEDENS ANGELIK Mischaland's Povel Olhedens Sandra Tanja & Mikael Nylund Kasvataja & Eija Aalto-Malinen
VL4 14 OLHEDENS ANIA Mischaland's Povel Olhedens Sandra Tanja & Mikael Nylund Kasvataja & Jenna Lemponen
VL5 11 MARGMAN QUICKEN Maestro Vom Osterberger Land Margman Ziesel Margit Kuusman Kasvataja & Piret & Kaja Koor
VL6 10 INXEST JENNY Mischaland's Buster Briatore Jeere Ingrid Liivakant Ingrid Liivakant
VL7 8 FEST KIEFER CARRIDA Akselbrunnen Daggert Fest Kiefer Rytta Olga & Jelena Levašova Jelena Levashova
VL8 7 BRIATORE NOVA-STELLA Margman Torsten Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Milvi Idavain
VL9 6 ALFASTAR Estrellest Ertson Hellerkantri Flami Ene Vagur-Saarinen Ene Vagur-Saarinene
L1 12 OLHEDENS ADINA Mischaland's Povel Olhedens Sandra Tanja & Mikael Nylund Kasvataja & Kirsi Nummelin
EI OSAL 15 STEINHAIN LAIMA Campino Von Der Piste Trophe Olhedens Opal Toomas Kivisalu Liubov Politsan
6 - 9 kuud isased / 6 - 9 months dogs
VL1 19 ESTRELLEST BRAZIL Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Aida Kasela
VL2 23 FEST KIEFER ZIDAN Endrefalva Michigan Fest Kiefer Oxana Olga & Jelena Levašova Olga Levashova
VL3 26 OLHEDENS ZIDAN Ingodds Agassi Olhedens Sabina Tanja & Mikael Nylund Kasvataja & Anne Mullymäki
VL4 25 MARGMAN PLAYBOY Merlin Vom Osterberger-land Margman Vaiper Margit Kuusman Kai Kumar
VL5 22 FEST KIEFER BANDIT Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate Olga & Jelena Levašova Eda Neeme
VL6 17 ESTRELLEST BALDWIN Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Andrus Kars
VL7 20 ESTRELLEST BREIXO Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Ülle Raassild
VL8 24 GUSTO GELEZINIS VILKAS Carlos Geležinis Vilkas Ricarda Von Tronje Neda Volkova Neda Volkova
VL9 27 SENSEN MANN LUDWIG Sony Von Der Neudenauer Holzsteige Karats Raffi Kim Baggström Toivo & Tuula Lehti 
VL10 18 ESTRELLEST BARUTO Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Ly Jõgila
VL11 21 ESTRELLEST BRONX Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Raili Vainola
VL12 29 WUNDERSTERN FANDOR Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Erik Köster
L1 30 WUNDERSTERN FERDINAND Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Ethel SoOSALENUDlu
EI OSAL 28 TRÖNDERJYCKENS ASTOR Mischaland's O'lars Beathalandet Zera Morten & Ankie Nilsen Morten & Ankie Nilsen
6 - 9 kuud emased / 6 - 9 months females
VL1 38 FEST KIEFER ALEGRA Mischaland's Joaqin Fest Kiefer Armanda Olga & Jelena Levašova Kristiina Mitus
VL2 48 WUNDERSTERN FELICITALA Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Innar Kaasik
VL3 34 ESTRELLEST BIRMA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Dea Tiitus
VL4 39 FEST KIEFER BARCELONA Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate Olga & Jelena Levašova Reet Reimann
VL5 33 ESTRELLEST BEATRIX Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Tõnis Mitendorf
VL6 31 ESTRELLEST AIKO LEE Quentin Karanberg Estrellest Axy Lee Urve Lageda Kasvataja & Urve Hiie
VL7 35 ESTRELLEST BRITANNIA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Raul Arulaan
VL8 41 HELEROS LANDRA Sensen Mann Xanter Heleros Vronie Heli Vaab Kadri Kukk
VL9 47 TRÖNDERJYCKENS BIANCA Erasmus Van Noort Mischaland's Greta Morten & Ankie Nilsen Ann & Magnus Eklycke
VL10 40 HAGA GELEZINIS VILKAS Carlos Geležinis Vilkas Cuba Narsa Neda Volkova Neda Volkova
VL11 42 KOERUSTÜKK AIKO BIJANKA Fest Kiefer Demon Kronis Janka Romas Liekis Margit Aja
VL12 37 FACEBEAR KOHI-NOOR Udo Av Ulfsäter Facebear Chili Pepper Theresa Ketokoski Sari Toivonen
VL13 45 MARGMAN PERLENFISCHER Merlin Vom Osterberger-land Margman Vaiper Margit Kuusman Sten-Eric Uibo, Maren Talvistu
VL14 46 SENSEN MANN LARISSA Sony Von Der Neudenauer Holzsteige Karats Raffi Kim Baggström   Raimo & Marjo Heino
VL15 36 FACEBEAR KISS OF FIRE Udo Av Ulfsäter Facebear Chili Pepper Theresa Ketokoski Tiina  Mäkinen
VL16 44 MARGMAN PEARL OF PHARAOH Merlin Vom Osterberger-land Margman Vaiper Margit Kuusman Karin Remmelgas
VL17 32 ESTRELLEST BASIRA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Stiina Sepp
EI OSAL 43 KREISLAUF YOSIE Elko V Fichtenschlag Solholmens Fina Sami Baggström Hanna Komonen
9 - 12 kuud isased / 9 - 12 months dogs
VL1 57 MISCHALAND'S MANDEL Mischaland's Joaqin Mischaland's Indina Anders & Susanne Eriksson Tomas Lundström & Marie Berndtsson
VL2 54 FEST KIEFER URSUS Margman Torsten Zilber Vasserfal Lambada Olga & Jelena Levašova Andres Harak
VL3 50 ASSAUWE  LEXUS Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Sõsoljatina & Vertinskaja
VL4 53 ESTRELLEST XANTRO Barus Vilkiükstis Estrellest Merri Urve Lageda Ruth Vahtras
VL5 56 MARGMAN ODIN Margman Torsten Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Aive Sarjas
VL6 52 BLACKEST IRON Fest Kiefer Hasper Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Evely Vendla
VL7 49 ADAMS AURA AURUM Fest Kiefer Hasper Aura Kemermoor Mara Sture Agnese Rubeze
VL8 55 KREISLAUF XASKO Orbit Huhnegrab Karat's Kelly Sami Baggström Oleg Solojev
VL9 51 BLACKEST INFINITTY Fest Kiefer Hasper Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Tiina Selge
L1 59 NORGRAY  RORY Zasko Von Santamar Wolfsburg Belle Mr & Mrs G D T Bice Laili  Aasmann
EI OSAL 58 MUSTANTUISKUN FOREST Yunker Von  Lentulo Remakan Yelda Piispa Taja & Torri Kari Ari Nummikoski
9 - 12 kuud emased / 9 - 12 months females
VL1 73 MISCHALAND'S MYNTA Mischaland's Joaqin Mischaland's Indina Anders & Susanne Eriksson Tomas Lundström & Marie Berndtsson
VL2 67 CIBONA GELEZINIS VILKAS Bravos Vom Steffen Haus Boni Gelezinis Vilkas Neda Volkova Neda Volkova
VL3 64 AUSSENHAUS KENNYA Fest Kiefer Vitus Aussenhaus Hillary Veiko Väljas Irena Vandrecht
VL4 62 ASSAUWE LATOYA Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Julija Kashnikova
VL5 70 KREISLAUF XENTA Orbit Huhnegrab Karat's Kelly Sami Baggström Jari Kurki & Taija Juvonen
VL6 66 BLACKEST ISADORA Fest Kiefer Hasper Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Milvi Idavain
VL7 61 AKSE AURA AURUM Fest Kiefer Hasper Aura Kemermoor Mara Sture Mara Sture
VL8 63 ASSAUWE LORETTA Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Sõsoljatina & Jelizarova
VL9 60 AGI JASMINE SALLY Fest Kiefer Hasper Indica Lea Mengel Evelin Talimaa
VL10 65 BAR-WAXAN SAMURAI Solo Vom Team Fiemereck Svarzekoks Alicia Eija Wegelius Kasvataja & Satu & Sami Baggström
11 69 FEST KIEFER ULANA Margman Torsten Zilber Vasserfal Lambada Olga & Jelena Levašova Anett Sikka
EI OSAL 68 ESTRELLEST ÕNNE LUCKY Estrellest Extasy Estrellest Fanta Urve Lageda Ave Valge
EI OSAL 71 MARGMAN ODESSA Margman Torsten Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Eija Simola
EI OSAL 72 MARGMAN ORIFLAME Margman Torsten Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Kasvataja & Cornelia Ulst
Veteranid isased / Veterans dogs
SG1 74 MARGMAN CONDOR Mucky Von Tronje Margman Angie Margit Kuusman Rain Heinsoo
Veteranid emased / Veterans females
SG1 75 HETTY OGER SCHLOSS Rob Vom Salzgitter Milieu Wessy Vom Lalgen Feld Vladimir Petrov Mai Paabo
SG2 77 KRONIS ROSIITA Markros Racer Põhjakroon Adrena Mai Paabo Ingrid & Regina Liivakant
SG3 76 KRONIS KRIIMU Estrell Franco Põhjakroon Adrena Mai Paabo Mai Paabo
SG4 78 STEINHAIN CONNIE Gent Von Bad-boll Junta Von Der Fichtenspitze Toomas Kivisalu Mirjam Kangur
 

Kohtunik hr. Erich Bösl (Saksamaa)

Noorteklass (12 - 18 kuud) isased / 12 - 18 months dogs
SG1 SERT 18 OLHEDENS XARKO Arko Vom Butjenter Land Olhedens Opal Tanja & Mikael Nylund Tanja & Mikael Nylund
SG2 9 HELEROS ERYX Sensen Mann Xanter Sensen Mann Alexia Kim Baggström Kasvataja & Tuija Ertek
SG3 15 MARGMAN JECK Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Margus Kõrts & Rünno Marmor
SG4 25 WUNDERSTERN EXO Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Riina Ruven Galutvo
SG5 4 ESTRELLEST UNCLE JIM Fest Kiefer Hasper Estrellest Te Beryll Urve Lageda Ülar Teppo
SG6 16 MARGMAN KRONPRINZ Dux De Cuatro Flores Margman Ziesel Margit Kuusman Piret Laanetu
SG7 1 BARON SOLO RIGOLETO Arko Vom Butjenter Land Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Haralds Ozolins
SG8 19 SENSEN MANN DOMINO New Aus Agrigento Sensen Mann Una Kim Baggström Hannu Makkonen
SG9 5 ESTRELLEST VULCANO-ROCCO Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda Mare Haud
SG10 8 FLUTWELLE FLOWEN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Kärt & Romas Liekis
SG11 23 THORNBLADS JASPER Tim Vom Frankengold Thornblads Freja Susanne Og Per Bukhave Theresa Ketokoski
SG12 20 SENSEN MANN ERASMUS Solo Vom Team Fiemereck Sensen Mann Ann-Sofie Kim Baggström Jyri Malminen
SG13 13 KREISLAUF VAN HALEN Solholmens Casanova Makros Saga Sami Baggström Tomi Rask
SG14 2 ESTRELLEST PRESTON Estrellest Uller Estrellest Mirell Urve Lageda Olle Reinholm
SG15 6 FALCOGON QUINDO Falcogon Lucky-luke Falcogon Isabella Hanna Rikkonen Hanna Rikkonen & Jyrki Laakkonen
SG16 17 MARGMAN MORGAN Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Annika Grünberg
SG17 10 HELEROS IVAR Heleros Lord Fest Kiefer Gillda Heli Vaab Ülle Roosna
SG18 3 ESTRELLEST RONALDO Till Von Der  Burg Köningstein Estrellest Zuccina Urve Lageda Piret Janis
SG19 11 INXEST IRON-MAX Apollon Vom Team Endrefalva Briatore Jeere Ingrid Liivakant Merle Salm
G1 22 THEKGENDEG X'THERE MAXIMUS Estrellest Nasser Estrellest Edelweis Gennadi & Thekla Degtjarjov Krista Annuk
G2 7 FLUTWELLE FLICKAN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Agu & Rutt Teeveer
A1 24 TORPDIOFANSTEL MAX SOHN RAU Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Ista Georgi Ognev Ognev Georgi
A2 21 STEINHAIN JACK Olhedens Matti Junta Von Der Fichtenspitze Toomas Kivisalu Erli Kasari
EI OSAL 12 JAKAS GARLIAVIETIS Ken Vom Elzmundungsraum Gambi Garliavietis Rinaldas Janusaltis Rinaldas Janusaltis
EI OSAL 14 MARGMAN JAMES BOND Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Edgars Selens
Noorteklass (12 - 18 kuud) emased / 12 - 18 months females
SG1 56 MISCHALAND'S ISOLDE Yanox Von Bad Boll Mischaland's Lana Anders & Susanne Eriksson Annelie Hultman
SG2 57 OLHEDENS XILLA Arko Vom Butjenter Land Olhedens Opal Tanja & Mikael Nylund Tanja & Mikael Nylund
SG3 51 MARGMAN INDIRA Barwaxan Kamaro Margman Unique Margit Kuusman Maie Hulkko & Toomas Kuuskmann
SG4 27 AYSA GELEZINIS VILKAS Marko Della Valcuvia Barsa Gelezinis Vilkas Neda Volkova Neda Volkova
SG5 30 BLACKEST EMILY EMY Indo Vom Holtkämper Hof Inxest Ally Cayla Agnes & Jaanika Aruaas Maie Koitmaa, Ülo Pehka & L.Sepp
SG6 31 ESTRELLEST QIRICKY Karat's Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
SG7 32 ESTRELLEST QWINN-DIXY Karat's Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Sirli Kahar
SG8 28 BEKKY SOLO RIGOLETO Arko Vom Butjenter Land Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Iveta Lismane
SG9 53 MARGMAN MAGIC Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Anneli Pajur
SG10 37 ESTRELLEST VANDA-LOU Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda Külli Kanter
SG11 38 ESTRELLEST VILLE Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda Signe Tarraste
SG12 42 FEST KIEFER TAKOMA Zamp Vom Thermodos Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Mariann Rivik
SG13 35 ESTRELLEST UNIC Fest Kiefer Hasper Estrellest Te Beryll Urve Lageda Urve Lageda
SG14 49 HELEROS YARISE Dux De Cuatro Flores Conni Von Der Urbecke Heli Vaab Heli Vaab
SG15 52 MARGMAN JOYRIDE Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Katrin Vahemets
SG16 48 HELEROS YAFFA Dux De Cuatro Flores Conni Von Der Urbecke Heli Vaab Hannu Makkonen Ja Kasv.
SG17 39 ESTRELLEST VINDY Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda Kasvataja & Ae Leier
SG18 36 ESTRELLEST VANDA Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda Erki Kõiv
SG19 58 WUNDERSTERN ESCADA Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Riina Ruven Tarvo Ottmaa
SG20 44 FLUTWELLE FEMMA Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Ene Vöörmann
SG21 43 FEST KIEFER TROJANA Zamp Vom Thermodos Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Olga Levashova
SG22 54 MARGMAN NIGHTWISH Margman Rudolf Unerschrocken Xody Margit Kuusman Kasvataja, Elo Võõsa, Piret Koor
SG23 47 HELEROS IRIS Heleros Lord Fest Kiefer Gillda Heli Vaab Tea Vardja
SG24 46 HELEROS E-STAR Sensen Mann Xanter Sensenn Mann Alexia Heli Vaab Kasvataja & Kristi Sahtel
SG25 34 ESTRELLEST THEMSY Echo Von Arlett Estrellest Bonne Urve Lageda Andres Blank
SG26 33 ESTRELLEST SKIPPY Margman Greif Frya Vom Salzgritter Milieu Urve Lageda Annely Martoja
SG27 26 AUSSENHAUSE JASTIITA Fest Kiefer Vitus Briatore Gracia Veiko Väljas Reet Onton
SG28 29 BLACKEST ECKTRA EGINA Indo Vom Holtkämper Hof Inxest Ally Cayla Agnes & Jaanika Aruaas Liina Sepp
SG29 50 INXEST ICEQEEN Apollon Vom Team Endrefalva Briatore Jeere Ingrid Liivakant Lea Mengel
G1 55 MARGMAN NIRWANA Margman Rudolf Unerschrocken Xody Margit Kuusman Helen Mandre
G2 45 FLUTWELLE GIBSYNA Estrellest Uller Flutwelle Bella Ene Vöörmann Liana Filatova
G3 40 ESTRELLEST WÄLK Q Vom Haus Shino Aston Urve Lageda Thekla Degtjarjov
EI OSAL 41 FACEBEAR I AM ONLY Estrellest Extasy Gina Vom Nordkristall Theresa Ketokoski Sirpa Kivelä
EI OSAL 59 XILLA VON BEN HARTEN Zamp Vom Thermodos Anta Von Ben Harten Rogue Benavides Rinaldas Janusaltis
Keskmine klass (18 – 24 kuud) isased / 18 – 24 months dogs
SG1 60 DEMANT'S JAGR Campino Piste Trophe Mischaland's Gratzia Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman
SG2 71 MISCHALAND'S ALLADIN Solo Vom Team Fiemereck Mischaland's Tonya Anders & Susanne Eriksson Tomas Lundström & Marie Berndtsson
SG3 72 UNKAS GELEZINIS VILKAS Carlos Geležinis Vilkas Vora Geležinis Vilkas Neda Volkova Oleg Lobacevckij
SG4 67 HELEROS ZACK Heleros Grando Junkertums Xalina Heli Vaab Andres Sepp
SG5 66 FALDET-EST ATTIMOR Indo Vom Holtkämper Hof Aussenhaus Freia Irena Vandrecht Iivi Busch
SG6 68 INXEST HUGO Margman Torsten Estredet Lassy Ingrid Liivakant Irina Sõsoljatina & Kasatkin
SG7 69 IRON PAWS EPSON Udo Av Ulfsäter Sensen Mann Mona Jouni Tauer Riitta Vanhala
SG8 65 FACEBEAR HARLEY Udo Av Ulfsäter Frenzi Vom Haus-farrenkopf Theresa Ketokoski Kirsi-Maria Pänttönen
SG9 64 ESTRELLEST NEX-NIXON Hill Vom Farbenspiel Estrellest Kosmic Urve Lageda Eha Kõrve
SG10 63 ESTRELLEST LEO CAUDILLO Mischaland's Jeltsin Estrellest Victory Urve Lageda Anne & Jarmo Asikainen
G1 70 JOUKER Icequeen Killer Joe Estrellest Yackly Anu Noormägi Reet Reimann
A 61 ESTRELLEST KRISTOPHER KENZO Figo Van Der Lust Estrellest Quena Urve Lageda Anu Moorats
EI OSAL 62 ESTRELLEST LARUS JELT-SON Mischaland's Jeltsin Estrellest Victory Urve Lageda Siiri Vee
Keskmine klass (18 – 24 kuud) emased / 18 – 24 months females
SG1 90 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Kronis Kändrewa Riina Ruven Veiko Väljas
SG2 80 HELEROS ARENDA Heleros Lord Rayntes Endra Heli Vaab Margit Saarik
SG3 76 DEMANT'S KAIRO Arko Vom Butjenter Land Mischaland's Lanzia Tytti Luoto & Seppo Goman Tytti Luoto & Seppo Goman
SG4 75 DEMANT'S HOLLY Team Fiemereck Solo Mischaland's Jette Tytti Luoto & Seppo Goman Tytti Luoto & Seppo Goman
SG5 74 ASSAUWE KIMBERLY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
SG6 87 SENSEN MANN BELLADONNA Kally Vom Bierstadter Hof Sensen Mann Vanta Kim Baggström Nina & Juha Nurminen
SG7 77 ESTRELLEST JUST-JESSY Endrefalva Michigan Estrellest Merri Urve Lageda Tiiu & Ülari Kiviloo
SG8 89 TUCI GELEZINIS VILKAS Ex Von Arline Barsa Gelezinis Vilkas Neda Volkova Neda Volkova
SG9 86 MISCHALAND'S ZALLIE Mischaland's Povel Mischaland's Sally Anders & Susanne Eriksson Susanne Eriksson
SG10 88 SENSEN MANN BEZZIE Kally Vom Bierstadter Hof Sensen Mann Vanta Kim Baggström Esko Brunila & Anneli Pihlajatie
SG11 82 HELEROS ZOLDA Heleros Grando Junkertums Xalina Heli Vaab Toomas Koht
SG12 73 ASSAUWE KERTY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina & Irina Okuneva
SG13 81 HELEROS BELLATRIX Indo Vom Holtkämper Hof Quickly Vom Baruther Land Heli Vaab Marika Pärnapuu
SG14 79 FACEBEAR GEISHA Steinhain Hock Gina Vom Nordkristall Theresa Ketokoski Theresa Ketokoski
SG15 85 MARGMAN HAZEL Margman Torsten Margman Quicksand Margit Kuusman Katrin Kressel
SG16 78 ESTRELLEST KRISSE ROXANNE Figo Van Der Lust Estrellest Qena Urve Lageda Toomas Danneberg
G1 83 LEXUS Icequeen Killer Joe Estrellest Yackly Anu Noormägi Ele Valting
G2 84 MARGMAN GRACE Fest Kiefer Hasper Margman Kismet Margit Kuusman Siiri Hein
Avaklass isased / Open class dogs
SG1 96 FEST KIEFER FART Heleros Grando Fest Kiefer Agata Olga & Jelena Levašova Märt & Signe Shadeiko
SG2 91 ESTRELLEST FILO GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Tõnu Pärna
SG3 93 ESTRELLEST IFF Olhedens Matti Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Indrek Holst
SG4 92 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Annika Toome
SG5 97 FEST KIEFER ULRICH Estrellest Extasy Fest Kiefer Vaness Olga & Jelena Levašova Karin Leht
SG6 94 ESTRELLEST ÜXCER Udo Av Ulfsäter Estrellest K-caro Urve Lageda Reet Pärn
SG7 98 MARGMAN ERCO Germano Garliavietis Margman Gloria Margit Kuusman Geiu Sadam
A 95 FACEBEAR EYE OF STORM Steinhain Hock Facebear Anya Theresa Ketokoski Hannes Valdmann & Toomas Kivisalu
EI OSAL 99 STARK FASSEN NIGHT DEEMON Best Weib Nelson Elbe Vom Schlossgässchen Svetlana Romanovitš Silja Malmberg
Avaklass emased / Open class females
SG1 107 HELEROS ROSEL Mischaland's Mango Sensen Mann Black Velvet Heli Vaab Annika Palm
SG2 100 AUSSENHAUS GREIDA Barwaxan Kamaro Icequeen Klara Veiko Väljas Kasvataja & Koit
SG3 112 KRONIS BINGO Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Maie Härmann
SG4 105 FEST KIEFER ULLY Estrellest Extasy Fest Kiefer Vaness Olga & Jelena Levašova Christer & Reet Nipper
SG5 104 FEST KIEFER ELIZABETH Nicko Vom Hammelsbacher Hof Fest Kiefer Rytta Olga & Jelena Levašova Ingrid Liivakant
SG6 101 ESTRELLEST  AXY  LEE Eiko  Vom  Haus  Hazelda Estrellest  Zuccina Urve Lageda Maris  Jätsa
SG7 110 KRONIS ANETTA Barwaxan Ariginal Kronis Duutsy Mai Paabo Mai Paabo
SG8 102 ESTRELLEST DONNA VICTORIA Estrellest Extasy Estrellst Victory Urve Lageda Armin Enniko
SG9 106 FLUTWELLE BRENDA Estrellest Ertson Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Eda Heljas-Buström
SG10 114 MARGMAN CORSICA Germano Garliavietis Margman Rising Sun Margit Kuusman Anneli Kasendi
SG11 116 MARGMAN DIFFANY Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Margit Kuusman Maire Õunmaa
SG12 111 KRONIS ARABELLA Barwaxan Ariginal Kronis Duutsy Mai Paabo Mai Paabo
SG13 113 KRONIS BLACK DREAM Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Merle Kivissaar
SG14 108 HELEROS VRONIE Karat's Ulko Sensen Mann Alexia Heli Vaab Marek Antoniak
SG15 115 MARGMAN DELI Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Margit Kuusman Hannus Heli
G1 117 STARK FASSEN JNKA Svarzekoks Jack Stark Fassen Adelfa Svetlana Romanovitš Karin Lehari
G2 109 JEFLY Udo Av Ulfsäter Estrellest Yasmine Sirli Kahar Ülle Filin
G3 103 ESTRELLEST FLEUR NOBLESSE Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Helve & Karilis Käro
Kasutusklass emased / Working class females
VA1 SERT 137 MISCHALAND'S LANA Bax Von Der Luisenstrasse Mischaland's Tilda Anders & Susanne Eriksson Susanne Eriksson
VA2 119 BEATHALANDET ZERA Don Di Casa Nobili Emindos Skoda Peter & Lottie Edman Morten & Ankie Nilsen
V1 118 BARSA GELEZINIS VILKAS Rob Vom Salzgitter Milieu Isa Gelezinis Vilkas Neda Volkova Neda Volkova
V2 127 FEST KIEFER DINARA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Jelena Levashova
V3 128 FEST KIEFER ISSIS Fest Kiefer Hasper Fest Kiefer Werdi Olga & Jelena Levašova Jelena Levashova
V4 139 SENSEN MANN JOLANDA Sensation Norton Sensen Mann Mandy Kim Baggström Pikka Juvonen & Jukka Tuhkanen
V5 131 KREISLAUF KORSICA Karat's Ulko Makros Aguccina Sami Baggström Jari Kurki
V6 123 ESTRELLEST NETTY-MELODY Margman Greif Estrellest Hillary Urve Lageda Thekla Degtjarjov
V7 130 FEST KIEFER RYTTA Endrefalva Michigan Antalia Olga & Jelena Levašova Jelena Levashova
V8 124 ESTRELLEST QURRY Barwaxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin Lageda
V9 129 FEST KIEFER MONATE Barwaxan Kamaro Fest Kiefer Mallta Olga & Jelena Levašova Helen Mandre
V10 122 ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE Ned Vom Böttcherstück Frenzi Vom Haus-farrenkopf Urve Lageda Kristiin Keernik
SG1 125 ESTRELLEST ZIPZIK Margman Greif Frenzi Vom Haus Farrenkopf Urve Lageda Anna Luik
EI OSAL 121 ESTRELLEST FEMME FATALE Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Rainar Paavo
EI OSAL 126 ESTRELLEST TE BERYLL Mec Vom Bad Wäldle Estrellest Netty-Melody Urve Lageda Velve Tuuling
U 120 ESTRELLEST BONNE Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Urve Lageda
U 132 KRONIS DUUTSY Endrefalva Hilton Hetty Oger Schloss Mai Paabo Mai Paabo
U 133 KRONIS JANKA Ursus Vom Baruther Land Kronis Kätkiss Mai Paabo Romas Liekis
U 134 MARGMAN ZIESEL Ghandi Von Arlett Margman Gisela Margit Kuusman Kasvataja
U 135 MARGMAN UNIQUE Zilber Vasserfal Mendeley Margman Kismet Margit Kuusman Elo Lindi
U 136 MISCHALAND'S BALI Nero Vom Nöbachtal Mischaland's Hazel Anders & Susanne Eriksson Tanja & Mikael Nylund
U 138 OLHEDENS OPAL Mischaland's Jeltsin Olhedens Irja Tanja & Mikael Nylund Kersti Kivisalu
Kasutusklass isased / Working class dogs
VA1 155 FEST KIEFER HASPER Endrefalva Michigan Eike Vom Schlossgässchen Olga & Jelena Levašova Denis Belov & Natalia Belova
V1 SERT 159 MISCHALAND'S BUSTER Nero Vom Nöbachtal Mischaland's Hazel Anders & Susanne Eriksson A&S Eriksson, Marii Pikkoja
V2 161 MISCHALAND'S PACINO Ghandi Von Arlett Mischaland's Jette Anders & Susanne Eriksson Lars Fasth
V3 141 DEMANT'S BRASKO Mischaland's Puskas Demant's Kleopatra Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman
V4 156 FEST KIEFER VITUS Vorc Von Batu Kessy Vom Muhlgraben Olga & Jelena Levašova MjaR.marmor
V5 158 LUCKY VOM SANDSTEIN Ghandi Von Arlett Fritzi V Sandstein Silke Frannek Jari Kurki
V6 157 HELEROS GRANDO Yello Vom St.-michaels-berg Andži Garliavietis Heli Vaab Helina Härma
V7 150 ESTRELLEST ÕNNEX Barwaxan Ariginal Estrellest Enfi-Astarta Urve Lageda Eve Pungas
V8 148 ESTRELLEST THROY Mec Vom Bad Wäldle Estrellest Netty Melody Urve Lageda Eha Kõrve
V9 149 ESTRELLEST ULLER Margman Greif Estrellest Jacquline Urve Lageda Piret Laanetu
V10 165 UNERSCHROCKEN NOBEL Tasso Vom Solling Unerschrocken Gessa Tatjana Tsernjakova Janne Vaarja
V11 146 ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Urve Lageda Indrek Kasela
V12 142 ESTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Jaanus Madelin
SG1 147 ESTRELLEST REX Zaban Vom Fiemereck Estrellest Fanta Urve Lageda Janika Mäeväli
SG2 145 ESTRELLEST LIDER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme Urve Lageda Marika Paling
SG3 160 MISCHALAND'S YASHIN Mischaland's Povel Mischaland's Lanzia Anders & Susanne Eriksson Nina Pryts
U 140 APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Cayos Von Fidelius Endrefalva  Zemfira Svetlana Peterson Kairi Viherpuu
U 143 ESTRELLEST ESCARO Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Xlamme Urve Lageda Pille Hakman
U 151 ESTRELLEST YARKO Akaran Von Schulegraben Estrellest Yeti Urve Lageda Epp Maltis
U 162 OLHEDENS MATTI Sensen Mann Visum Mischaland's Vendi Tanja & Mikael Nylund Tanja & Mikael Nylund
U 163 STARK FASSEN KONSUL Sensen Mann Atlas Elbe Vom Schlossgässchen Svetlana Romanovitš Kristel Uusväli
U 164 STEINHAIN HOCK Elliot Van Noort Junta Von Der Fichtenspitze Toomas Kivisalu Kersti Kivisalu
U 166 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Shadeiko
EI OSAL 144 ESTRELLEST KRÕLL Barwaxan Kamaro Estrellest Enfi-Astarta Urve Lageda Hellar Nirk
EI OSAL 152 FEST KIEFER ANDO Marko Della Valcuvia Zilber Vasserfal Lambada Olga & Jelena Levašova Inga & Peep Arro
EI OSAL 153 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Õie  Sillam
EI OSAL 154 FEST KIEFER EDVIN Nicko Vom Hammelsbacher Hof Fest Kiefer Rytta Olga & Jelena Levašova Maie Hulkko
Kasvatajaklassid
  1 Mischaland's        
  2 Estrellest        
  3 Fest Kiefer        
  4 Heleros        
Parim emane varrukakoer      
  Estrellest Josette-Emilie        
Parim isane varrukakoer      
  Estrellest Uller