Koolitus


Tere tulemast koolitustoimkonna lehele!

Siin saate ennast kursis hoida ESLÜ koolitustoimkonna jooksvate tööde-tegemistega. Üleskutse kõikidele koolitusest huvitatutele: kes tahab olla "asja sees", osaleda nõu ja jõuga võistluste ja seminaride "köögipoolel" - andke endast märku ja võtke meiega ühendust:

 

Koolitustoimkond

koolitus@saksalambakoer.ee

 
     
         

Külli Soo– võistluste korraldamine

kyllisoo@hot.ee

51 76 019

Merlin Kanter - info, kohtunikud

merlin_kanter@hotmail.com

52 07 096

Doris Sepp – koolituseksamite korraldamine

dorissepp@hotmail.com

50 12 059



 

KOOLITUSEKSAMITE /VÕISTLUSTE PROTOKOLLIDE BLANKETID väljaprintimiseks
 FHBHKKPJKIPO
 
ESLÜ koolituseksamite ja võistluste osalustasud on üritustepõhised Juhatuse otsus 10.05.2011


ESLÜ IPO3 KLUBI Loe

Osalejate arv ESLÜ IPO Meistrivõistlustel 2003-2013  Vaata siit

Kvalifikatsiooninormid WUSV VPG MM 2013-le kandideerimiseks on SIIN

 

KOOLITUSPLATSI KASUTAMINE  Info  

 

  

 

--------------------------------------------------------------------------------------------


TEISTE KLUBIDE JA ÜHINGUTE ÜRITUSED: 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

29.11.2013 - BH eksam  Info

  

17.11.2013 - IPO eksam, A-katse, FH eksam  Tulemused

  

9.11.2013 - KK ja BH eksamid  Info  

  

Eesti meeskond osales WUSV IPO MM-l 2013  LOE


 

2013_Karl ja Breik WUSVle.jpg

  

  

Toetusfond võistkonna saatmiseks WUSV IPO MM-le  LOE  

karl_ja_breik_web_500.jpg

  

30.09.2013 - KK ja BH eksamid  BH eksami tulemused  KK eksami tulemused  

 

28.09.2013 - Eesti KK MV 2013  Tulemused

2013_09_30_anu_ja_hundu_kk_meistrid_2013_foto_kal
Eesti KK Meistrid 2013
Anu Oks ja Estrellest Hurmuri Hundiin
Foto: Kalev Lilleorg

  

WUSV IPO MM 2013 kvalifikatsiooninormi täitsid:

ANU OKS koeraga ESTRELLEST HURMURI HUNDIIN
KARL ROBERT MÄGI koeraga BREAK VOM FINSTEREN WALDECK

 

24.08-25.08.2013 - Eesti Saksa Lambakoerte IPO MV 2013  Tulemused

ipo3_autasustamine_aug_2013.jpg
IPO MV 2013 esikolmik ja kohtunik hr.Keijo Kodis
I koht - Natalija Loginova ja Ella vom Teufell Insel
II koht - Evija Ziemele ja Daneskjold X-Tra Fast
III koht, Eesti Saksa Lambakoerte 2013.a IPO Meistrid -
Anu Oks ja Estrellest Hurmuri Hundiin  

 

25.07.2013 - IPO eksam  Tulemused

  

13.-14.07.2013 - Eesti IPO MV 2013  Tulemused

2013_07_14_eesti_ipo_2013_meistrid_ja_2_koht.jpgˇ
Eesti IPO 2013.a Meistrivõistluste parimad olid saksa lambakoerad
Eesti IPO 2013.a Meistrid -
Anu Oks ja Estrellest Hurmuri Hundiin
2.koht - Merike Kungla ja Estrellest Hurmuri Käbi
 
 
 

7.-8.07.2013 - Praktiline jäljeseminar "KUIDAS KOOLITADA 100-punkti JÄLGE"
                        Koolitaja hr.Dietmar Gebhart   Info ja pildid

dietmar_gebharti_jaljeseminar.jpg
Jäljeajamist õpetab hr.Dietmar Gebhart 

 

7.07.2013 - AD eksam  Tulemused  

  

6.07.2013 - ESLÜ FH MV, kohtunik hr.Dietmar Gebhart Tulemused

 

fh_mv_2013_esikolmik_kohtunikuga_320.jpg
FH MV 2013 esikolmik ja kohtunik hr.Dietmar Gebhart
I koht - Aarne Väli ja Tulikuuma Sähkovirta
II koht, Eesti saksa lambakoerte FH Meistrid -
Merike Kungla ja Estrellest Hurmuri Käbi
III koht - Liia Rikkinen ja Blaze Cobra

 

5.07.2013 - IPO eksam  Tulemused

5.07.2013 - BH eksam  Tulemused  

  

Universaalvõitja võistlus 2013  Tulemus

 

img_9504.jpg
Universaalvõistluse 2013 võitjad
Toomas Kattel ja Wunderstern Joop

 

25.05-26.05.2013 - ESLÜ IPO võistlus  Tulemused

 

img_9492.jpg
IPO-3 võistluse võitjad
Merike Kungla ja Estrellest Hurmuri Käbi
II koht - Toomas Kattel ja Wunderstern Joop

 
 

25.05.2013 - Eesti Saksa Lambakoerte PJK MV 2013  Tulemused

 

img_8698.jpg
Eesti saksa lambakoerte 2013.a PJK Meistrid
Meeli Puusepp ja Estrellest Hurmuri Coca
II koht - Ene Vöörmann ja Flutwelle Ixoros

  

27.04-28.04.2013 - Koolitusseminar "Millest algab koera koolitus" JÄI ÄRA. Koolitaja pr. Tatjana Tšernjakova  Info 

  

20.04.2013 - Eesti Saksa Lambakoerte KK MV 2013  Tulemused

 

img_8659.jpg
Eesti Saksa Lambakoerte 2013.a Kuulekuskoolituse Meistrid
Urve Lageda ja Hexe vom Maulachtal
II koht - Estrellest Franz Thor ja Tõnu Armulik
III koht - Estrellest Hurmuri Hundiin ja Anu Oks
Kohtunik: pr.Aliftina Petrova



 

23.03.2013 - BH eksam  Tulemused     

23.03.2013 - KK eksam   Tulemused  

24.03.2013 - BH ja KK eksamid  Tulemused

19.01 - 20.01.2013 - KK eksam  Tulemused

  

 

 

ESLÜ 2012 aasta parimad

Arhiiv 2012

ESLÜ 2011 aasta parimad

Arhiiv 2011

ESLÜ 2010 aasta parimad

Arhiiv 2010

ESLÜ 2009 aasta parimad

Arhiiv 2009

ESLÜ 2008 aasta parimad

Arhiiv 2008

ESLÜ 2007 aasta parimad

Arhiiv 2007

Arhiiv 2006

ESLÜ 2006. aasta parimad

Arhiiv 2005

ESLÜ 2005.aasta parimad