Eesti Saksa Lambakoerte IPO Meistrivõistlused 2016

27.-28. augustil 2016, HarjumaalMeistrid_Karl ja Breik.jpg

* Kohtunik / Judge:    Thomas Müller (Saksamaa)
* Varrukamehed / Helpers:   Andrij Ševtšenko (Ukraina) ja Janar Klement (Eesti), varus Jevgeni Kaverin (Eesti)

 

 

 

 

 

TULEMUSED

 

Koht

Koer

Tõug

Koerajuht

A

B

C

Tsb

Kokku

Dressuuri-tulemus

I

Eesti saksa lambakoerte IPO Meistrid 2016

97 (V) 82 (H) 91 (VH) a 270 (VH) IPO-3

BREAK VOM FINSTEREN WALDECK

slk

Karl Robert Mägi

II ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL slk Eve Arula 85 (H) 86 /H) 89 (H) a 260 (H) IPO-3
III ESTRELLEST IMELINE TORM slk Thekla Degtjarjov 77 (R) 87 (H) 95 (VH) a 259 (H) IPO-3
4. ESTRELLEST HURMURI RONJA slk Maret Tanissaar 88 (H) 78 (R) 85 (H) a 251 (H) IPO-3
5. ESTRELLEST JÄGERMEISTER slk Karin Lageda 70 (R) 90 (VH) 90 (VH) a 250 (H) IPO-3
- ESTRELLEST DRAGON DARKA slk Ene Vöörmann                     diskv.   -
- HELEROS JADE slk Heli Vaab 33 (MR)     katkestas   -
                   
 

IPO-2 võistlus

               
  JIMMY JONES GOLDEST DANUBIUS ssn Tiina Madisson ei osal.          
                   
 

IPO-1 võistlus

               
I ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN slk Thekla Degtjarjov 94 (H) 89 (H) 94 (VH) a 277 (VH) IPO-1
II UNERSCHROCKEN ALANA slk Tatjana Tsernjakova 94 (H) 78 (R) 90 (VH) a 262 (H) IPO-1
III UNERSCHROCKEN ZENTO slk Ülari Rooni 78 (R) 87 (H) 87 (H) a 252 (H) IPO-1
- UNERSCHROCKEN AZA slk Tatjana Tsernjakova 32 (MR) 83 (H) 86 (H) a 201 (MR)   -
- UNERSCHROCKEN ZARITA slk Raimo Lander 95 (VH) 87 /H)   ng katkestatud  

 

Parim jälg_Karl ja Breik.jpg Parim kuulekus_Karin ja Jaq.jpg Parim kaitse_Thekla ja Torm.jpg
PARIM JÄLG PARIM KUULEKUS PARIM KAITSE
Break vom Finsteren Waldeck
ja Karl Robert Mägi
Estrellest Jägermeister
ja Karin Lageda
Estrellest Imeline Torm
ja Thekla Degtjarjov

 

 Kvlifikatsiooninormi osalemiseks 2016.a WUSV IPO MM-l täitsid:

Break vom Finsteren Waldeck, koerajuht Karl Robert Mägi
Estrellest Kurimuri Kardinal, koerajuht Eve Arula