Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused IPO-s 2016

27.-28. augustil 2016, Harjumaal

 

* Kohtunik / Judge:    Thomas Müller (Saksamaa)
* Varrukamehed / Helpers:   Andrij Ševtšenko (Ukraina) ja Janar Klement (Eesti), varus Jevgeni Kaverin (Eesti)

 

VÕISTLUSTE TOIMUMISKOHT / THE EVENT TAKES PLACE

Jälg /Tracking: Rohupõllud Harjumaal/Grass   Jäljeesemed  Põllu pildid ( 3 esimest 1. ja 2. astme põllust)

B ja C osa / Phases B & C: ESLÜ Tagadi koolituskeskus   KAART / MAP       

Võistlusplatsi varustus    Platsi asetus 

 Võistluste FB leht

 

 

2016_IPO Meistrid 2016 Karl ja Breik_foto Rain.jpgEesti saksa lambakoerte IPO Meistrid 2016
BREAK VOM FINSTEREN WALDECK ja KARL ROBERT MÄGI
Foto: Rain Heinsoo

 

TULEMUSED

Pildid Helve Käro

 

ESLÜ koolitustoimkond tänab abi ja toetuse eest:

Peakorraldaja: Meeli Puusepp
Korraldusabi: Külli Soo
Sekretär: Doris Sepp
Tõlk: Maris Luberg
Jäljekoordinaator: Mare Adermann
Jäljetegijad: Ülle Üksik, Helve Käro, Triin Kalekin, Katrin Kressel, Mare Meldre, Leela Nõu, Katriin Salumaa
Catering: Lea Tõnismäe
Platsi pealik: Martti Grüner
Platsipealiku abid: Sven Veelmann ja Lea Meier
Inimrühm: Kairi Palu, Ülle Vahesaar, Mare Meldre,  Leela Nõu
Varrukamehed: Janar Klement, Andreij Ševtšenko, Jevgeni Kaverin
0-koer ja koerajuht: Estrellest Hurmuri Käbi ja Merike Kungla
Lilled: Külli Soo
Autasustamine ja transport: Külli Soo ja Irja Toome
Fotograafid: Helve Käro, Katriin Salumaa
Võistluste FB- ja kodulehe haldus: Helve Käro
Vet. arst: Vladimir Vahesaar
Toetaja: ProPlan, AS Silikaat

 

 

-------------------------------------------------------------------

 

OSALEJAD  STARDIPROTOKOLL (väljatrükkimiseks)

 

 

AJAKAVA

 

Laupäev, 27.08.2015

9:30 1. jäljegrupi kogunemine
    Break vom Finsteren Waldeck / Karl Robert Mägi
    Estrellest Dragon Darka / Ene Vöörmann
    Estrellest Kurimuri Kardinal / Eve Arula
    Estrellest Imeline Torm / Thekla Degtjarjov
   
10:00 - 11:20 1.-4. võistleja jäljed
   
11:30 2. jäljegrupi kogunemine
    Estrellest Hurmuri Ronja / Maret Tanissaar
    Estrellest Jägermeister / Karin Lageda
    Heleros Jade / Heli Vaab
   
12:00 - 13:00 5.-7. võistleja jäljed
   
13:30 IPO-1 ja IPO-2 võistlejate kogunemine
13:45 - 15:45 IPO-1 ja IPO-2 võistlejate jäljed
   
 

Pühapäev, 28.08.2016

9:30 Platsi proov
10:00 Võistluste avamine Tagadi koolituskeskuses
10:00 - 13:00 Kuulekus (alustab IPO-1)
13:00 - 14:00 Lõuna
14:00 Võistlejate instrueerimine ja 0-koer
14:30 Kaitse
17:30 Autasustamine ja võistluste lõpetamine

 

JÄLJEGRUPPIDE KOGUNEMISKOHAD

IPO-3 võistlejate jäljegrupid kogunevad Tutermaal Krooningi tankla lähedal  KAART  (Paldiski mnt 22283, Tutermaa küla )

IPO-1 ja IPO-2 võistlejate kogunemiskoht jäljele minekuks on Keila-Joa kaupluse parkla  KAART  (Jõeääre tee 1, Keila-Joa )

 

 

PUHVET

Pühapäeval on Tagadi koolituskeskuses puhvet avatud juba hommikul kell 10:00, saab hommikukohvi ja võileiba/saiakest.
Hiljem pakutakse ka lõunat. Arveldamine sularahas.

 

 ------------------------------------------------------

IPO-3 võistlejate jäljegruppidesse loosimine toimub 25.augustil kell 19:00 Tagadi koolituskeskuses. Fortuunaks on Külli Soo.

Loositakse välja IPO3 1.grupp (4 võistlejat), ja 2.grupp (3 võistlejat).
Laupäevast jäljeosa alustab 1.grupp, pühapäeval kuulekuses ja kaitses alustab 2. grupp.

Võistlejad on loosimisele teretulnud, aga ei pea osalema loosimisel.

 

------------------------------------------------------

Registreerimine  kuni 19.08.2016

 

Registreerimise hinnad kuni 14.08.2016:

ESLÜ liikmed:  33.- (koolitustoimkonna abilistele eraldi soodushind!)
Mitteliikmed:    55.-

Erinädal 15.08.2016 - 19.08.2016:

ESLÜ liikmed:  55.-  
Mitteliikmed:    85.-

 

 

VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES (IPO1, IPO2, IPO3).

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused toimuvad ainult võistlusala kõrgeimas astmes, Eesti Saksa Lambakoerte Meistritiitel omistatakse parima tulemuse saanud EST-registri saksa lambakoera ja Eesti kodanikust või Eestis alalist elamisluba omavast koerajuhist koosnevale võistkonnale.
WUSV-ile kvalifitseeruvad Eesti kodanikest või Eestis alalist elamisluba omavatest koerajuhtidest koosnevad võistkonnad.

1. JA 2. ASTE ON AVATUD KÕIGILE TÕUGUDELE, 3. ASTMES VÕISTLEVAD AINULT SAKSA LAMBAKOERAD.

Kõik tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IPO koer ja parim universaalne koer, kusjuures meistrivõistluste ehk IPO-3 tulemused korrutatakse koefitsendiga 1.5. Eeskirjad

 

Antud võistlus on kvalifikatsioonivõistluseks WUSV IPO MM-ile. Kvalifitseerumiseks on vajalik kogusummas min. 250 punkti ja iga osasooritus vähemalt 80 punkt.
Kvalifikatsiooninormid juhatuse otsuses 25.07.2016

WUSV koduleht

 

---------------------------------------------

IPO eeskiri    

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend IPO MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
- koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend

 

Peakorraldaja: Meeli Puusepp

Jäljekoordinaator: Mare Adermann

Info võistluste kohta: koolitus@saksalambakoer.ee

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

---------------------------------------------

Eesti Saksa Lambakoerte IPO meistrivõistlused - Vaata: 2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006