Võistluste peasponsor on 

logo_ProPlan_100.jpg

 

 

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused IPO-s 2013

24.-25. augustil 2013, Harjumaal

* Kohtunik / Judge:              hr.Keijo Kodis (Soome/Finland)
* Varrukamehed / Helpers: Rene Radala ja Janar Klement

 

VÕISTLUSTE TOIMUMISKOHT / THE EVENT TAKES PLACE

Jälg /Trackingg:                 Rohupõllud Harjumaal /Grass (pilt/field, pilt/fieldJäljeesemed
B ja C osa / Phases B & C: Vääna koolitusplats    Platsi varustus    KAART / MAP

 

 

 

2013_Anu ja Hundu IPO Meistrid 2013.jpg
Eesti saksa lambakoerte IPO Meistrid 2013
Anu Oks ja Estrellest Hurmuri Hundiin

 

TULEMUSED / RESULTS

Pildid Pille Saar
Pildid Liis Eerits
Pildid Helve Käro
Pildid Mari Ojarand

Videod Jekaterina Aljohhina (kaitse)

 

ESLÜ Koolitustoimkond tänab:                                                                  

Peakorraldaja: Jekaterina Alljohhina
Kaaskorraldaja: Külli Soo
Tõlk: Vilve Roosioks
Kohtuniku reisi korraldamine: Merike Klement
Sekretär: Kristiin Keernik
Vet.arst: Ulla Ostra
Varrukamehed: Rene Radala, Janar Klement
Jäljekoordinaator: Mare Adermann
Põldude otsimine: Mare Adermann ja Maret Tanissaar
Jäljetegijad: Helve Käro, Margit Viilmaa, Maire Õunmaa, Maret Tanissaar, Kristi Nöps, Kristiin Keernik, Thekla Degtjarjov, Mare Meldre
Platsi ettevalmistus:  Lauri Bauvald
Püssimees: Jevgeni Kaverin
Inimrühm: Helve Käro, Vilve Roosioks, Agle Oissaar, Kristi Nöps
Karikad: Doris Sepp
Lilled: Maret Tanissaar
Kohvilaud: Maret Tanissaar ja Külli Soo
Ennustusvõistlus: Helve Käro
Info edastamine FB'i: Kalev Lilleorg ja Mare Adermann
0-koer ja koerajuht: Yacheero's Tiara Tiandra ja Liis Eerits
Pildid ja videod: Pille Saar, Liis Eerits, Helve Käro, Mari Ojarand, Jekaterina Aljohhina

 

-----------------------------------------------------

NB! Pühapäeval on võistluskohas võimalik sularaha eest osta suppi, praadi, kooki, jooke jne

KATALOOG väljatrükkimiseks, saadaval ka kohapeal 

 

KOGUNEMISKOHT kõikidele jäljegruppidele: Ruila tallid, Kernu vald, Harjumaa  KAART /MAP

 

AJAKAVA / SCHEDULE

 

   

Laupäev, 24.08.2013

     

8:30

 

Kogunemiskohas IPO-1 ja IPO-2 võistlejate registreerimine, võistlusjärjekorra loos,
ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

9:00

 

IPO-1 ja IPO-2 jäljed

     

10:15

 

Kogunemiskohas IPO MV 1.jäljegrupi võistlejate registreerimine, võistlusjärjekorra
loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

10:40

 

IPO MV 1.jäljegrupi jäljed

     

13:00

 

Kogunemiskohas IPO MV 2.jäljegrupi võistlejate registreerimine, võistlusjärjekorra
loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

13:25

 

IPO MV 2.jäljegrupi jäljed

     

15:00

 

Kogunemiskohas IPO MV 3.jäljegrupi võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite
loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

15:35

 

IPO MV 3.jäljegrupi jäljed

     

18:00 - 20:00

 

Platsi proovimine, Vääna

     
   

Pühapäev, 25.08.2013

     

9:00

 

IPO-1 ja IPO-2 B-osa

10:00

 

Meistrivõistluste avamine, IPO-3 B-osa

14:00 - 14:30

 

Lõuna

14:30

 

IPO-1, IPO-2 ja IPO-3 C-osa

18:00

 

Autasustamine, võistluste lõpetamine

 

STARDIJÄRJEKORD

Stardinr.

Koer

Tõug

Koerajuht

       
 

IPO-1

   

1

ADOFAU WALLY

BEL

Erika Piirsalu

2

AUSSENHAUS MALISSA

SLK

Katriin Salumaa

       
 

IPO-2

   

3

ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL

SLK

Eve Pungas

4

ESTRELLEST IMELINE TSÜKLON

SLK

Merlin Kanter

       
 

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused IPO-s (IPO-3)

 

1.jäljegrupp

   

5

ESTRELLEST MARCO POLO

SLK

Meeli Puusepp

6

HELEROS QWINTO

SLK

Katriin Salumaa

7

ELLA VOM TEUFELL INSEL

BEL

Natalija Loginova

8

PHOENIX EMPEROR BEWITCH BODYPOSTURE

SSN

Tiina Madisson

9

BREAK VOM FINSTEREN WALDECK

SLK

Karl-Robert Mägi

       
 

2.jäljegrupp

   

10

ESTRELLEST HURMURI KÄBI

SLK

Merike Kungla

11

HELEROS DESPERADO

SLK

Ülle Tõnus

12

UNERSCHROCKEN PRADA

SLK

Nelli Sõptšenko

13

EILEEN BLUE DES BERGERS DE CORAIL

BE 

Kristi Roosvald

14

ESTRELLEST URMURI ROCKY

SLK

Ülle Üksik

       
 

3.jäljegrupp

   

15

DANESKJOLD X-TRA FAST

BEL

Evija Ziemele

16

UNERSCHROCKEN PINK

SLK

Leie Pajula

17

ESTRELLEST HURMURI HUNDIIN

SLK

Anu Oks

18

TULIKUUMA SÄHKÖVIRTA

BEL

Aarne Väli

Jäljelemineku järjekord loositakse kogunemiskohas igas jäljegrupis eraldi

 

---------------------------------------------

IPO MV startide järjekorra loosimine toimub kolmapäeval 21.08.13 kell 20.00 aadressil Mähe-Kaasiku tee 30, Tallinn


OSALEJAD /PARTICIPANTS

Koer

Tõug

Koerajuht

IPO-1

   

ADOFAU WALLY

belgia lambakoer malinois

Erika Piirsalu

AUSSENHAUS MALISSA

saksa lambakoer

Katriin Salumaa

     

IPO-2

   

ESTRELLEST IMELINE TSÜKLON

saksa lambakoer

Merlin Kanter

ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL

saksa lambakoer

Eve Pungas

     

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused IPO-s (IPO-3)

BREAK VOM FINSTEREN WALDECK

saksa lambakoer

Karl-Robert Mägi

DANESKJOLD X-TRA FAST

belgia lambakoer malinois

Evija Ziemele

EILEEN BLUE DES BERGERS DE CORAIL

beauceron

Kristi Roosvald

ELLA VOM TEUFELL INSEL

belgia lambakoer malinois

Natalija Loginova

ESTRELLEST HURMURI HUNDIIN

saksa lambakoer

Anu Oks

ESTRELLEST HURMURI KÄBI

saksa lambakoer

Merike Kungla

ESTRELLEST MARCO POLO

saksa lambakoer

Meeli Puusepp

ESTRELLEST URMURI ROCKY

saksa lambakoer

Ülle Üksik

HELEROS DESPERADO

saksa lambakoer

Ülle Tõnus

HELEROS QWINTO

saksa lambakoer

Katriin Salumaa

PHOENIX EMPEROR BEWITCH BODYPOSTURE

suuršnautser

Tiina Madisson

TULIKUUMA SÄHKÖVIRTA

belgia lambakoer malinois

Aarne Väli

UNERSCHROCKEN PINK

saksa lambakoer

Leie Pajula

UNERSCHROCKEN PRADA

saksa lambakoer

Nelli Sõptšenko

 

---------------------------------------------

 

VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES JA ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2013. A. MEISTRITIITEL IPO-S OMISTATAKSE  KÕRGEIMAS, KOLMANDAS  ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD SAKSA LAMBAKOERALE / Trials are held in IPO 1-3 and are open to all breeds. The title of Estonian German Shepherd's IPO Champion of the year 2013 will be awarded to the German Shepherd, who gets the best results in IPO-3.

Kõik tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IPO koer ja parim universaalne koer, kusjuures meistrivõistluste ehk IPO-3 tulemused korrutatakse koefitsendiga 1.5. Vaata eeskirja

Antud võistlus on kvalifikatsioonivõistluseks WUSV IPO MM-ile. Kvalifitseerumiseks on vajalik kogusummas min. 250 punkti ja iga osasooritus vähemalt 80 punkti. WUSV koduleht

---------------------------------------------

Registreerimine lõppes 16.08.2013

IPO eeskiri    

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 32 EUR, mitteliikmetele 50 EUR

ESLÜ koolitustoimkonna staažikatele abilistele veel eraldi soodushinnad : -20%!
Täpsemat info soodustuste kohta annab ESLÜ koolitustoimkonna juht Külli Soo, kyllisoo@gmail.com

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. 10022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend IPO MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
- koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend

Peakorraldaja: Jekaterina Aljohhina 
Jäljekordinaator: Mare Adermann

Info võistluste kohta: koolitus@saksalambakoer.ee

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

---------------------------------------------

Eesti Saksa Lambakoerte IPO meistrivõistlused - Vaata:  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006