Võistluste peasponsor on 

logo_ProPlan_100.jpg

 

 

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused IPO-s 2012

25.-26. augustil 2012, Harjumaal

* Kohtunik: pr. Tita Poikonen (Soome)
* Varrukamehed: Rene Radala ja Tõnu Mägi

 

Jälg:           Rohupõld, Harjumaal Jäljeesemed
B ja C osa: Kenneli Heleros Vääna treeningplatsil Kaart  Regio kaart  Google kaart
                
Platsi varustus

 

2012_IPO Meistrid 2012 Urve ja Breik
Eesti saksa lambakoerte IPO Meistrid 2012
BREAK VOM FINSTEREN WALDECK ja URVE LAGEDA

 

TULEMUSED / RESULTS

Pildid Helve Käro
Pildid Liis Eerits

Videod Allsaare

 

Koolitustoimkond tänab abi ja toetuse eest:

Peakorraldaja: Monika Laneman
Peakorraldaja abi: Külli Soo
Varrukamehed: Rene Radala ja Tõnu Mägi
Tõlk: Janne Vaarja
Sekretär: Doris Sepp
Kohtuniku reisi korraldamine: Merlin Kanter
Jäljepõldude otsingud: Heli Reili ja Mare Adermann
Jäljekoordinaator: Mare Adermann
Jäljetegijad: Helve Käro, Ülle Üksik, Kairi Karming, Margit Viilmaa, Erika Piirsalu, Eve Pungas, Kairi Viherpuu, Maire Õunmaa
Platsi ettevalmistus: Maret Tanissaar, Lauri Bauvald
Platsipealik, püssimees ja transportija: Lauri Bauvald
Inimrühm: Helve Käro, Kairi Karming, Silver Ploom, Eve Pungas
0-koerad ja koerajuhid: Estrellest Õnnex, koerajuhiks Eve Pungas; Margman Diffany, koerajuhiks Maire Õunmaa
Lilled: Maret Tanissaar
Kohvilaud ja toitlustus: Kairi Viherpuu
Fotograaf: Helve Käro

Toetajad:

ProPlan
AS Silikaat
Kennel Heleros

 

 

AJAKAVA

VÕISTLUSTE AJAKAVA ON ORIENTEERUV. PALUME VALMIS OLLA VÕISTLUSTE KÄIGUS TEKKIVATEKS VÕIMALIKEKS MUUDATUSTEKS.

 

LAUPÄEV, 25.08.2012

13:30                Kogunemiskohas* I jäljegrupi võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

14:00 - 15:50   I jäljegrupi jäljed

16.00                Kogunemiskohas* II jäljegrupi võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule

16:30 - 18:40   II jäljegrupi jäljed

* - Kogunemiskoht mõlemal jäljegrupil Keila-Joa kaupluse parklas  GOOGLE KAART   REGIO KAART

Jäljeosa võistlusjärjekorra loosimine IPO 3 võistlejatele toimub jäljegruppide kogunemiskohas eraldi mõlemale jäljegrupile

 

Jäljegruppide loosimise tulemused

I jäljegrupp:

Katriin Salumaa

HELEROS QWINTO

WUNDERSTERN JOOP

Toomas Kattel

MARGMAN QUICKEN

Piret Koor

FLUTWELLE IXOROS

Ene Vöörmann

ESTRELLEST TUKKE

Ulli Sats

 

Aarne Väli

II jäljegrupp:

TULIKUUMA SÄHKÖVIRTA

ESTRELLEST HURMURI HUNDIIN

Anu Oks

ESTRELLEST MARCO POLO

Meeli Puusepp

BONNY VOM ISARLAND

Iluta Chapus

WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS

Veiko Väljas

BREAK VOM FINSTEREN WALDECK

Urve Lageda

 

PÜHAPÄEV, 26.08.2012

08:30 - 09:00    Platsi proovimine

09:.00              Eesti Saksa Lambakoerte IPO Meistrivõistluse avamine

09:00 - 12.00    B osa

12:00 - 12:45    Lõuna

13:00 - 15:00   C osa

15.00               Autasustamine ja võistluste lõpetamine

 

Kuulekuse-ja kaitseosa võistlusjärjekorra loosimine IPO 3 võistlejatele toimub 1. jäljegrupi kogunemiskohas laupäeval, 25.08 kell 13:30.

2.jäljegrupi võistlejad, kes ei soovi 1.grupi kogunemisajaks (kell 13:30) kohale tulla, saavad oma grupi kogunemiskohas kell 16:00 tõmmata loosi järelejäänud loosinumbrite seast.

 

---------------------------------------------

OSALEJAD

Koer

Tõug

Koerajuht

     

IPO-1

   

ESTRELLEST HURMURI HUNDIIN

slk

Anu Oks

     

IPO-2

   

TULIKUUMA SÄHKÖVIRTA

blk malinois

Aarne Väli

     

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused IPO-s (IPO-3)

BONNY VOM ISARLAND

slk

Iluta Chapus

BREAK VOM FINSTEREN WALDECK

slk

Urve Lageda

ESTRELLEST MARCO POLO

slk

Meeli Puusepp

ESTRELLEST TUKKE

slk

Ulli Sats

FLUTWELLE IXOROS

slk

Ene Vöörmann

HELEROS QWINTO

slk

Katriin Salumaa

MARGMAN QUICKEN

slk

Piret Koor

WUNDERSTERN JOOP

slk

Toomas Kattel

WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS

slk

Veiko Väljas

 

---------------------------------------------

 

VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES JA ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2012. A. MEISTRITIITEL IPO-S OMISTATAKSE  KÕRGEIMAS, KOLMANDAS  ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD SAKSA LAMBAKOERALE.

Kõik tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IPO koer ja parim universaalne koer, kusjuures meistrivõistluste ehk IPO-3 tulemused korrutatakse koefitsendiga 1.5. Vaata eeskirja

Antud võistlus on kvalifikatsioonivõistluseks WUSV IPO MM-ile. Kvalifitseerumiseks on vajalik kogusummas min. 250 punkti ja iga osasooritus vähemalt 80 punkti. WUSV koduleht

---------------------------------------------

Registreerimine lõppeb 20.08.2012

IPO eeskiri    NB! Uus eeskiri kehtib alates 01.07.2012!

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 32 EUR, mitteliikmetele 50 EUR

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. 10022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend IPO MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
- koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend

Peakorraldaja: Monika Laneman

Info: Monika Laneman +372 5084219/ monika@whiteshepherd.ee / koolitus@saksalambakoer.ee

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

---------------------------------------------

Eesti Saksa Lambakoerte IPO meistrivõistlused - Vaata:  2011  2010  2009  2008  2007  2006