Eesti Saksa Lambakoerte IGP MV 2019

24.-25. augustil 2019, Harjumaal

 

* Kohtunik / Judge:  SERGEY ZHIRKEVICH Tutvustus (vene k.) 
* Varrukamehed / Helpers: Hannu Vasarainen (FI), Janne Laitinen (FI), varus Janar Klement (EE)

 

Toimumiskoht:

A osa - Harjumaa; rohupõld, pildid
B ja C osa - Tagadi Koerte Treeningkeskus

Jäljeesemed
Võistlusplatsi varustus
Võistlusplatsi asetus:  kuulekus  kaitse


Võistluste FB leht

 

2019 slk IGP Meistrid Urve ja Vertex_foto Rain.jpg2019 IGP Meistrid Urve Lageda ja Estrellest Von Vertex
Foto: Rain Heinsoo

 

TULEMUSED

 

 Suured tänud abilistele! Teiega võib mägesid liigutada!

Peakorraldaja - Külli Soo
Jäljekoordinaator - Mare Adermann
Tõlk - Olga Verliin
Sekretärid - Doris Sepp, Evelin Sepp
Jäljetegijad - Katrin Kressel, Mare Meldre, Maret Tanissaar, Erika Piirsalu, Meeli Puusepp, Glen De Bie, Inger Kuus
Platsipealik - Sven Veelmann
Inimrühm - Lea Meier, Thea Kask, Varju Kuusemets, Rita vellend
0 koerad - Kristi Nöps ja Warco
                  Janar Klement ja Elli
Toitlustus põllul - Lea Tõnismäe 
Lilled - Maret Tanissaar
Vet. arst - Ulla Ostra
Põllud aitas leida Maret Tanissaar
 

----------------------------------------------------------------

AJAKAVA

 

LAUPÄEV, 24.08.2019

 

A osa

 
8:30 IGP-3  1.grupp Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
    Jäljed
10:40 IGP-3 2.grupp Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
    Jäljed
13:00 IGP-3 3.grupp ja IGP-2 Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
    Jäljed
     
  Kogunemiskoht jäljele minekuks on Kernu Krooningi tankla parkla
   
     
 

PÜHAPÄEV, 25.08.2019

09:30 Platsi proovimine  
09:55 Võistluste avamine  
     
 

B osa

 
10:00 IGP-2 ja IGP-3 1.grupp  
11:30 Vaheaeg 10 min  
11:40 IGP-3 2. ja 3.grupp  
     
~13:30 LÕUNA  
     
 

C osa

 
14:30 Võistlejate instrueerimine, 0 - koer
  IGP-2 ja IGP-3 kaitsesooritused
     
~17:20

IGP võistlejate autasustamine, võistluste lõpetamine

 

IGP-3 grupid

I grupp  
ESTRELLEST AX AXY Eve Pungas
ESTRELLEST UPSIDER Katrin Mänd
ESTRELLEST VON VERTEX Urve Lageda
ZORN VOM SMARAGDWALD Leena Takkinen
UNERSCHROCKEN AMUR Esta Ratnik
   
II grupp  
ESTRELLEST DRAGON DRAXTER Ilvi Rimm
ESTRELLEST RISING THUNDER Leela Nõu
ESTRELLEST VON VHRIS Helve Käro
RAYNTES KAITO Tõnis Oissar
   
III grupp  
AISSAN ERNEST Tita Poikonen
ESTRELLEST ULTIMATE JÄQSY Katrin Mänd
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN Thekla Degtjarjov
UNERSCHROCKEN AIK Tatjana Tšernjakova

 

-------------------------------------------

Võistlejate gruppidesse loosimine toimub Tagadi Koete Treeningkeskuses esmaspäeval, 19.augustil kell 20:00. Fortuunaks on jäljekoordinaator Mare Adermann

 

  KATALOOG

OSALEJAD

 

KOER

KOERAJUHT

IGP-3 võistlus, SLK MV 2019

 
ESTRELLEST AX AXY Eve Pungas
ESTRELLEST DRAGON DRAXTER Ilvi Rimm
ESTRELLEST RISING THUNDER Leela Nõu
ESTRELLEST ULTIMATE JÄQSY Katrin Mänd
ESTRELLEST UPSIDER Katrin Mänd
ESTRELLEST VON VERTEX Urve Lageda
ESTRELLEST VON VHRIS Helve Käro
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN Thekla Degtjarjov
RAYNTES KAITO Tõnis Oissar
UNERSCHROCKEN AIK Tatjana Tšernjakova
UNERSCHROCKEN AMUR Esta Ratnik
   

IGP-3 võistlus

 
AISSAN ERNEST Tita Poikonen
ZORN VOM SMARAGDWALD Leena Takkinen
   

IGP-2 võistlus

 
ESTRELLEST VON VIKING Signe Paavo

 

-------------------------------------------------------

Registreerimine  kuni 16.08.2019

 

Registreerimise hinnad:

ESLÜ liikmed:  40 €
Mitteliikmed:   50 €

 

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend IGP MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

 

VÕISTLUS TOIMUB KÕIGIS KOLMES ASTMES (IGP1, IGP2, IGP3).

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused toimuvad ainult võistlusala kõrgeimas astmes, Eesti Saksa Lambakoerte Meistritiitel omistatakse parima tulemuse saanud EST-registri saksa lambakoera ja Eesti kodanikust või Eestis alalist elamisluba omavast koerajuhist koosnevale võistkonnale.
WUSV-ile kvalifitseeruvad Eesti kodanikest või Eestis alalist elamisluba omavatest koerajuhtidest koosnevad võistkonnad.

1. JA 2. ASTE ON AVATUD KÕIGILE TÕUGUDELE, 3. ASTMES VÕISTLEVAD AINULT SAKSA LAMBAKOERAD.

 

Rahvusvaheliste teenistuskoerte töökatsete eeskirjad

 

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koeral on BH katse sooritatud;
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud;
- koer on tätoveeritud või kiibitud.

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend

Kõik tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IGP koer ja parim universaalne koer, kusjuures meistrivõistluste ehk IGP-3 tulemused korrutatakse koefitsendiga 1.5. Eeskirjad

 

Antud võistlus on kvalifikatsioonivõistluseks WUSV IPO MM-ile. Kvalifitseerumiseks on vajalik kogusummas min. 250 punkti ja iga osasooritus vähemalt 80 punkt.
Kvalifikatsiooninormid juhatuse otsuses 04.07.2019

WUSV koduleht

 

 Peakorraldaja - Külli Soo, tel. 5176019, koolitus@saksalambakoer.ee
Jäljekoordinaator - Mare Adermann

 

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistlusraamatu puudumisest ning võistleva emase koera jooksuajast.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit
Protesti esitamise hind: 50 EUR

---------------------------------------------

Eesti Saksa Lambakoerte IPO meistrivõistlused - Vaata: 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  2008  2007  2006