Eesti saksa lambakoerte IFH Meistrivõistlused 2019

21.-22.09.2019

Kohtunik: hr.Peteris Akimovs (Läti)

Võistlus toimub rohupõllul

Jäljeesemed

 

Võistluste FB leht

 

IFH-1 TULEMUSED

 

 

KOGUNEMISKOHT KÕIKIDELE VÕISTLEJATELE:

Kehtna, Raplamaa
Suunaga enne väljasõitu Türi poole paremal pool asuva infostendi juures vahetult enne Ratsutamisklubi „Sõber“ talli   KAART

Laupäeval, 21.09 IFH-1:
   1.grupp 11:30
   2.grupp 14:00

Pühapäeval, 22.09 IFH-2 10:30

 

JÄLJEGRUPPIDESSE LOOSIMISE TULEMUSED:

 

Laupäev, 21.09.2019

IFH-1 võistluse 1. jäljegrupp

Bendix Fom Grunen Stadt (slk) / Ilze Krivane
Estrellest Ax Axy (slk) / Eve Pungas
Estrellest Dragon Desiree (slk) / Urmas Kotkas
Toberoi Etna (bc) / Leelet Kivioja
 

IFH-1 võistluse 2. jäljegrupp

Born To Win Warrior Shooter (svl) / Marina Raaper
Estrellest Rising Thunder (slk) / Leela Nõu
Estrellest Upsider (slk) / Katrin Mänd
Katherina's Land Some Marathon (at) / Inger Kuus
 

Pühapäev, 22.09.2019

IFH MV 2019 (FH-2)

Estrellest Dragon Dark (slk) / Ljubov Smirnova
Estrellest Dragon Drax (slk) / Ulla Ostra
Estrellest Dragon Dreik (slk) / Maret Tanissaar
Estrellest Hurmuri Coca (slk) / Meeli Puusepp
Estrellest Kurimuri Kardinal (slk) / Eve Pungas

 

--------------------------------------------------------------------

 

OSALEJAD

Koer

Tõug

Koerajuht

IFH MV 2019 (IFH-2)

   
ESTRELLEST DRAGON DARK SLK Ljubov Smirnova
ESTRELLEST DRAGON DRAX SLK Ulla Ostra
ESTRELLEST DRAGON DREIK SLK Maret Tanissaar
ESTRELLEST HURMURI COCA SLK Meeli Puusepp
ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL SLK Eve Pungas
     

IFH-1 võistlus

   
BENDIX FOM GRUNEN STADT SLK Ilze Krivane
BORN TO WIN WARRIOR SHOOTER SVL Marina Raaper
ESTRELLEST AX AXY SLK Eve Pungas
ESTRELLEST DRAGON DESIREE SLK Urmas Kotkas
ESTRELLEST RISING THUNDER SLK Leela Nõu
ESTRELLEST UPSIDER SLK Katrin Mänd
KATHERINA`S LAND SOME MARATHON AT Inger Kuus
TOBEROI ETNA BC Leelet Kivioja

 

------------------------------------------------------------------

 

Registreerimine   kuni 13.09.2019

 

VÕISTLUS TOIMUB MÕLEMAS ASTMES  (IFH2, IFH1).

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused toimuvad võistlusala kõrgeimas astmes ja on avatud ainult saksa lambakoertele. Eesti Saksa Lambakoerte Meistritiitel omistatakse parima tulemuse saanud EST-registri saksa lambakoera ja Eesti kodanikust või Eestis alalist elamisluba omavast koerajuhist koosnevale võistkonnale.


1.ASTE ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE.
2.ASTE ON AVATUD AINULT SAKSA LAMBAKOERTELE

Kõik tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim jäljekoer ja parim universaalne koer, kusjuures meistrivõistluste ehk IFH-2 tulemused korrutatakse koefitsendiga 1.5. Eeskirjad

 

Rahvusvaheliste teenistuskoerte töökatsete eeskirjad 

 

Registreerimise hinnad:    

ESLÜ liikmed - 30.-
Mitteliikmed -  48.-

 

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend IFH MV 2018

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koeraga on sooritatud BH eksam, IFH2-s osaledes FH1 või IFH-1;
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud;
- koer on tätoveeritud või kiibitud.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat;
- koera registreerimistunnistus;
- koera vaktsineerimistõend.

 

Peakorraldaja: Jaanika Kuldmaa
Info:  koolitus@saksalambakoer.ee,   tel. 5073168
Jäljekoordinaator: Mare Adermann

 

ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku osas

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

---------------------------------------------

Eesti Saksa Lambakoerte FH meistrivõistlused - Vaata  2018  2017  2016  2015  2014  2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007  2006

IFH-1 võistluse 1. jäljegrupp
Bendix Fom Grunen Stadt (slk) / Ilze Krivane
Estrellest Ax Axy (slk) / Eve Pungas
Estrellest Dragon Desiree (slk) / Urmas Kotkas
Toberoi Etna (bc) / Leelet Kivioja