ESLÜ üritusi reguleerivaid eeskirju  vaata  SIIT

Võistluste peasponsor on AS Remedium     

 

EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2010.a. MEISTRIVÕISTLUSED FH-s 11.-12.09.2010

*Kohtunik: Keijo Kodis (SV, Soome)

Toimumiskoht: Harjumaa, rohupõld

Jäljeesemed

VÕISTLUS TOIMUB MÕLEMAS ASTMES JA ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2010. A. FH MEISTRITIITEL OMISTATAKSE KÕRGEMAS ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD SAKSA LAMBAKOERALE.

Mõlema võistlusklassi tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim PJK/FH/IPO-FH koer ja parim universaalne koer. Kusjuures meistrivõistluse ehk 2. astme punktisumma korrutatakse koefitsendiga 2 (ESLÜ üldkoosoleku otsus 03.04.2010)!

2010_FH 2 meistrid 2010 kohtunikuga.jpg
FH meistrid 2010 Igor Suhhalet ja Unerschrocken Wimba
ning kohtunik Keijo Kodis

 

TULEMUSED

Pildid Helve Käro

 

ESLÜ Koolitustoimkond tänab:

Peakorraldaja ja tõlk: Janne Vaarja
Koolitustoimkond: Heli Reili, Merlin Kanter
Sekretär: Velve Tuuling
Kohtuniku transport: Felor Sepp
Jäljepõllud: Tuula külavanem Rein Riga, Kersti Heinmäe Laitse külast, Heino Sakkeus Ruila külast
Jäljepõldude otsingud: Armin Enniko
Jäljekoordinaator FH1-s: Tõnis Vanaveski
Jäljekoordinaator FH2-s: Tõnu Mägi
Jäljetegijad: Erika Piirsalu, Marit Undusk, Meeli Puusepp, Mari Ojarand, Mare Adermann, Felor Sepp, Anna Luik, Markus Kropeit, Merle Kallaste, Helve Käro
Valejäljetegijad: Annely Martoja, Andrus Räämet
Tulemuste tabel: Agle Oissar
Tammepärjad: Maret Tanissaar
Kohvilaud, supiköök ja autasustamine: Irja Toome, Katriin Salumaa, Rain Heinsoo

Toetajad:
AS Remedium
E-Katused
OÜ Kõik Sõbrale
Gravex Balti OÜ

--------------------------------------------- 

 

AJAKAVA

VÕISTLUSTE AJAKAVA ON ORIENTEERUV. PALUME VALMIS OLLA VÕISTLUSTE KÄIGUS TEKKIVATEKS VÕIMALIKEKS MUUDATUSTEKS.

LAUPÄEV 11.09.2010

10.30                Kogunemiskohas FH1 võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
Kogunemiskoht: Keila Statoil

11.00-13.00       FH1 jäljed

13.00                FH1 võistluse autasustamine

13.30                Kogunemiskohas FH2 1. grupi**võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule.
Kogunemiskoht: Ääsmäe Harutee tankla parkla

14.10-18.10       FH2 1. grupijäljed:

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA, Kairi Viherpuu
AUSSENHAUS ISABEL, Aarne Väli
ESTRELLEST TÕRU, Merlin Kanter
FIVE FATE LORD OF THE RINGS, Ljubov Smirnova
HELEROS MIKO, Ülle Üksik
TULIHUNT ATTILA, Riho Kivila

PÜHAPÄEV 12.09.2010

10.30                Kogunemiskohas FH2 2. grupi**võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
Kogunemiskoht: Kernu tankla

11.00-14.10       FH2 2. grupi jäljed:

ANGELSTONE LIGHT STUFFING, Tiina Ainsoo
FELICITAS CERES SCARLET BEE, Kristi Nöps
M
ARGMAN BRIGITTA BRIGHTY, Monika Rusing
MARGMAN DIFFANY, Maire Õunmaa
UNERSCHROCKEN WIMBA, Igor Suhhalet

15.00                Kogunemiskohas FH2 3. grupi**võistlejate registreerimine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
Kogunemiskoht: Kernu tankla

15.30-18.50       FH2 3. grupi jäljed:

DENWEST DILLYDALLYDROLL, Tarja Piirainen
KRONIS MIRTA, Ingrid Mahoni
MARGMAN HAZEL, Katrin Kressel
PIIRIKOER BASKO, Tõnis Vanaveski
TAMMIKALLION CLIFFA KAIFFARI, Liia Pukki-Merivirta

19.00                Eesti SLK FH MV autasustamine ja võistluste lõpetamine

* -        Kogunemiskohad tehakse teatavaks siinsamas 10.09.2010
** -      FH2 võistlejate gruppidesse loosimine toimus 06.09.2010, fortuunaks ESLÜ juhatuse esimees pr. Eve Pungas.

 

--------------------------------------------- 

 

OSALEJAD

                Koer

Koerajuht

FH-1

 
BORN TO WIN WHITE GENERAL Monika Laneman
DASCHA VOM HAVELLAND Hanna Pasanen
INXEST GABRIELA Katrin Kressel
SCHEIL'KLAID ESPERANZA Margit Viilmaa
   

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused FH-s (FH-2)

ANGELSTONE LIGHT SUFFING Tiina Ainsoo
APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Kairi Viherpuu
AUSSENHAUS ISABEL Aarne Väli
DENWEST DILLYDALLYDROLL Tarja Piirainen
ESTRELLEST TÕRU Merlin Kanter
FELICITAS CERES SCARLET BEE Kristi Nöps
FIVE FATE LORD OF THE RINGS Ljubov Smirnova
HELEROS MIKO Ülle Üksik
KRONIS MIRTA Ingrid Mahoni
MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Monika Rusing
MARGMAN DIFFANY Maire Õunmaa
MARGMAN HAZEL Katrin Kressel
PIIRIKOER BASKO Tõnis Vanaveski
TAMMIKALLION CLIFFA KAIFFARI Liia Pukki-Merivirta
TULIHUNT ATTILA Riho Kivila
UNERSCHROCKEN WIMBA Igor Suhhalet

 

 

---------------------------------------------

Registreerimine lõppes 01.09.2010

FH eeskiri

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 350.- EEK, mitteliikmetele 700.-EEK

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. 10022004993000  
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend FH MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.  
  
Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et   
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud   
- koer on tätoveeritud või kiibitud  

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.  

Võistlejal peab olema kaasas: 
- koera võistlusraamat 
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend

Info: koolitus@saksalambakoer.ee

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

---------------------------------------------

Eesti Saksa Lambakoerte FH meistrivõistlused - Vaata   2009 2008 2007  2006