Võistluste peasponsor on AS Remedium
 

ESLÜ üritusi reguleerivaid eeskirju  vaata SIIT

EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2009. a. MEISTRIVÕISTLUSED FH-s 17.-18.10.2009 

*Kohtunik: hr. Juha Puurunen (Soome)

TOIMUMISKOHT: Harjumaa, rohupõld Jäljeesemed

TULEMUSED

Pildid Helve Käro

2009_FH MV 2009 edukad kohtunikuga.jpg
Eesti Saksa Lambakoerte 2009.a FH MV-te edukad võistkonnad
kohtuniku hr Juha Puuruneniga

 

Intervjuu FH meistritiitli omanikuga  Loe

 

ESLÜ Koolitustoimkond tänab: 

Peakorraldaja: Anna Luik
Tõlk: Maris Luberg
Sekretärid: Velve Tuuling, Agle Oissaar
Kohtuniku transport: Armin Enniko, Merlin Kanter, Velve Tuuling
Dokumentatsioon: Heli Reili, Merlin Kanter
Autasustamise korraldus: Irja Toome
Jäljekoordinaator: Anna Luik
Jäljetegijad: Tõnu Mägi, Helve Käro, Monika Rusing, Maire Õunmaa, Rainar Paavo, Katrin Kressel, Merle Kallaste, Mari Ojarand, Susan Reinholm, Ülle Üksik, Armin Enniko, Anna Luik
Jäljeesemed: Eve Pungas
Põllud: Raul Vahar (Ruila külavanem)
Kohvilaud ja toitlustus: Kaire Paavo
Koduleht: Helve Käro
Fotograaf: Helve Käro 


Toetajad:
AS Remedium
E-Katused OÜ
Kellameister OÜ
Gravex Balti OÜ

 

  

 

AJAKAVA

VÕISTLUSTE AJAKAVA ON ORIENTEERUV. PALUME VALMIS OLLA VÕISTLUSTE KÄIGUS TEKKIVATEKS VÕIMALIKEKS MUUDATUSTEKS. 

 

 17.10.2009.a - FH1

10.30

FH1 1.grupi kogunemine Kernu tanklas (Kernu Kärukeskus - Laagri Maksimarketist 25 km Pärnu suunas) KAART; võistlusraamatute ja vet. passide esitamine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll

 

DENVWEST DILLYDALLYDROLL, Tarja Piirainen
ESTRELLEST FLEUR NOBLESSE, Helve Käro
FELICITAS CERES SOLIDOR, Erika Piirsalu
NUTZBAR BONANO, Anneli Laine 

11.00 - 13.00

FH1 1.grupi jäljed

13.00

FH1 2.grupi kogunemine Kernu tanklas (Kernu Kärukeskus - Laagri Maksimarketist 25 km Pärnu suunas) KAART; võistlusraamatute ja vet. passide esitamine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll

 

ESTRELLEST DONNA VICTORIA,Armin Enniko
ESTRELLEST TÕRU,
Merlin Kanter
ESTRELLEST YACKER,
Urmas Kotkas
SCHEIL'KLAID ESPERANZA,Margit Viilmaa

13.30 - 15.30

FH1 2.grupi jäljed

15.45

 

Võistluste lõpetamine

 

 

 18.10.2009.a - Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused FH-s ehk FH2

 

10.15

FH2 1. Grupi kogunemine Ruila kaupluse ees (Laagri Maksimaketist 20 km Haapsalu suunas ja siis vasakule Ruilasse)  KAART; võistlusraamatute ja vet. passide esitamine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll 

 

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA,Kairi Viherpuu
AUSSENHAUS ISABEL,
Aarne Väli
ESTRELLEST NEIRA,
Urmas Kotkas
MARGMAN DIFFANY,
Maire Õunmaa
MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY,
Monika Rusing

10.45 - 14.05

FH2 1. grupi jäljed

14.05

FH2 2. grupi kogunemine Ruila kaupluse ees (Laagri Maksimaketist 20 km Haapsalu suunas ja siis vasakule Ruilasse) KAART; võistlusraamatute ja vet. passide esitamine, võistlusnumbrite loos, ligipääsetavuse kontroll 

 

FIVE FATE LORD OF THE RINGS,Ljubov Smirnova
GROZNY AFRA,
Ingrid Mahoni
HELEROS MIKO,Ülle Üksik
MARGMAN HAZEL,Katrin Kressel
UNERSCHROCKEN WIMBA,Igor Suhhalet

14.35 - 17.55

FH2 2. grupi jäljed

   

18.00

Võistluste lõpetamine

* - Kogunemiskohad ja täpustatud ajakava tehakse teatavaks siinsamas reedel 16.10.2009.

 

---------------------------------------------

 

OSALEJAD:

              Koer Koerajuht

FH1

 
DENVWEST DILLYDALLYDROLL Tarja Piirainen
ESTRELLEST DONNA VICTORIA Armin Enniko
ESTRELLEST FLEUR NOBLESSE Helve Käro
ESTRELLEST TÕRU Merlin Kanter
ESTRELLEST YACKER Urmas Kotkas
FELICITAS CERES SOLIDOR Erika Piirsalu
NUTZBAR BONANO Anneli Laine
SCHEIL'KLAID ESPERANZA Margit Viilmaa
   

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused FH-s ehk FH2

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Kairi  Viherpuu
AUSSENHAUS ISABEL Aarne Väli
ESTRELLEST NEIRA Urmas Kotkas
FIVE FATE LORD OF THE RINGS Ljubov Smirnova
GROZNY AFRA Ingrid Mahoni
HELEROS MIKO Ülle Üksik
MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY Monika Rusing
MARGMAN DIFFANY Maire Õunmaa
MARGMAN HAZEL Katrin Kressel
UNERSCHROCKEN WIMBA Igor Suhhalet

Laupäeval, 17.10.2009.a toimub FH1 võistlus ja pühapäeval, 18.10.2009.a Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused FH-s ehk FH2.
Mõlemal päeval jagatakse võiskonnad kahte gruppi. Ajakava ja loositud grupid tehakse teatavaks kolmapäevaks, 14.10.2009.a.
 

VÕISTLUS TOIMUB MÕLEMAS ASTMES JA ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. EESTI SAKSA LAMBAKOERTE 2009. A. FH MEISTRITIITEL OMISTATAKSE TEISES EHK KÕRGEIMAS ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD SAKSA LAMBAKOERALE.

Kõikide võistlusklasside tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim PJK/FH koer, parim töökoer, parim universaalne koer. Vaata eeskirju

---------------------------------------------

Registreerimine lõppes 07.10.2009 

FH eeskirjad   2009. a. vastu võetud ja jõustunud muudatused FH eeskirjas

Osalemistasu: ESLÜ liikmetele 350.- EEK, mitteliikmetele 700.-EEK

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. 10022004993000  
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend FH MV

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.  
  
Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et   
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud   
- koer on tätoveeritud või kiibitud  

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.  

Võistlejal peab olema kaasas
- koera võistlusraamat 
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend
- kaelakett

Info: koolitus@saksalambakoer.ee

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

------------------------------------------------------------

ESLÜ kodulehel online-intervjuu 2009. aasta meistriga!

Eesti Saksa Lambakoerte FH meistrivõistlused - Vaata:   2008  2007  2006