ESLÜ ERINÄITUS 11.08.2012.a.

Kohtunik: hr. Klaus Gothe (SV)

Toimumiskoht: Viimsi staadion, Harjumaa  KAART
                         GPS koordinaadid: 59.50710, 24.82914

*Varrukamees: Janar Klement, varuvarrukamees Tõnis Land

 

 

TULEMUSED / RESULTS

Hinne

Kat nr

Koer

koera isa

Koera ema

Kasvataja

Omanik

   

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / NON-OFFICIAL SHOW CLACCES

   

Isased kutsikad 4 – 6 kuud / Dogs puppies 4 – 6 months

VL1 2 WUNDERSTERN UMBERTO Marat Von Fidelius Aussenhaus Ingel Riina Ruven Kersti Murumägi
ei osalenud 1 FEST KIEFER NACHO Fulz Di Zenevredo Esmeralda Meisehof Olga & Jelena Levašova Liina Sepp
             
   

Emased kutsikad 4 – 6 kuud / Females puppies 4 – 6 months

VL1 7 HELEROS METIS Zearo Vom Zellwaldrand  Nachnoj Dozor Chelsi Heli Vaab Heli Hannus
VL2 6 FEST KIEFER NETRA Fulz Di Zenevredo Esmeralda Meiehof Olga & Jelena Levašova Liina Sepp
VL3 5 ESTRELLEST HAYETE Est V Ch Wunderstern Edisson Estrellest Basira Urve Lageda Stiina Sepp & kasvataja
VL4 8 TIGRA SOLO RIGOLETTO  Wunderstern  Team  Las Vegas Harpera  Solo Rigoletto Solvita Vevere Veiko Väljas & Kätlyn Prank
VL5 4 DEFENDERVIL GRETEL Heleros Qwinto Defendervil Buffy Vilve Ala-paal Triin Kalekin
ei osalenud 3 ARISTA STARKER BLICK Fest Kiefer Jaguar Bristi Del Pilaghhi Beate Luse Luse Beate
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 4 – 6 kuud / Dogs longhair puppies 4 – 6 months

VL1 9 MERLIN VON DER KIEFERENSCHLUCHT Baru Vom Fürstenbrunn Inki Von Der Kiefernschlucht Silvio Christner Ingrid Roopärg
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 4 – 6 kuud / Females longhair puppies 4 – 6 months

VL1 10 WUNDERSTERN ULRICA Marat Von Fidelius Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ülle Palling & Riina Ruven
             
   

Isased kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs puppies 6 - 9 months

VL1 13 MARGMAN NITEN Wodin Vom Holtkämper See Margman Quicken M.Kuusman P.Koor
VL2 11 AUSSENHAUS MENTOS VA Heleros Qwinto VA Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Roger Uusmaa
VL3 14 MARGMAN NYKTEUS Wodin Vom Holtkämper See Margman Quicken Margit Kuusman Rein Tõnsil
VL4 12 FLUTWELLE ROMEO Margman Demon Hera Ene Vöörmann Raivo Vaga
             
   

Emased kutsikad 6 - 9 kuud / Females puppies 6 - 9 months

VL1 18 NOCHNOJ DOZOR ITALYA Nochnoj Dozor Hard Nochnoj Dozor Orna Natalia Tovkach Agle Oissar
VL2 17 MARGMAN NESAIE Wodin Vom Holtkämper See Margman Quicken Margit Kuusman Toivo Saks
VL3 19 PEPSI MEISEHOF Aedesbark Dominik Lolita Sinitsyna T.A. Levašova J.
VL4 15 AUSSENHAUS MALISSA Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Katriin ja Rain Heinsoo
VL5 16 AUSSENHAUS MINDORA VA Heleros Qwinto VA Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Vahur Viitmaa
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs longhair puppies 6 - 9 months

VL1 20 AUSSENHAUS MOZART VA Heleros Qwinto VA Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Artur Kanarbik
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 6 - 9 kuud / Females longhair puppies 6 - 9 months

VL1 21 FLUTWELLE ROSIE Margman Demon Hera Ene Vöörmann Siiri Tiivits-Puttonen
             
   

Isased kutsikad 9 - 12 kuud / Dogs puppies 9 - 12 months

VL1 22 CHANTICO A MARCKHELL Furbo Von Der Kleinen Estrellest Axy Lee Maris Jätsa Kelin Pihlakas
             
   

Emased kutsikad 9 - 12 kuud / Females puppies 9 - 12 months

VL1 24 RASTA KEMERMOOR Wunderstern Genf Kioto Kemermoor Dz.Siliniž Olav Lomp
VL2 23 FEST KIEFER KALEYA Zearo Vom Zellwaldrand Margman Indira Jelena Ja Olga Levašova Maie Hulkko
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 9 - 12 kuud / Dogs longhair puppies 9 - 12 months

VL1 25 CHERLOK A MARCKHELL Furbo Von Der Kleinen Estrellest Axy Lee Maris Jätsa Lea Toomet
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / OFFICIAL SHOW CLACCES

   

Isased veteranid / Dogs veterans

SG1 27 ESTRELLEST THROY Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-Melody Urve Lageda Eha Kõrve
SG2 26 ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Urve Lageda Indrek Kasela
             
   

Emased veteranid / Females veterans

SG1 28 ESTRELLEST DAKOTA Estrellest Extasy Estrellest Victory Urve Lageda Mare Adermann
SG2 29 KRONIS BLACK DREAM Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Merle Lank
             
   

Emased pikakarvalised veteranid / Females longhair veterans

SG1 30 INXEST ELYSEE Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Roopärg Katrin Kressel
             
   

Isased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior dogs 12 - 18 months

SG1 32 SACCO VON VIERHUNDERT HERTZ Wallaby Vom Kapellenberg Daika Von Der Rheinhöhe Franz Schlenzig Helina Härma
SG2 JUN SERT 31 ESTRELLEST WUNDER BOSS Wunderstern Genf Estrellest Delta Urve Lageda M.Veermäe, S.Tiikjärv
SG3 33 WUNDERSTERN SPARTACUS Ustinov Vom Römerland Wunderstern Felicitala Riina Ruven Innar Kaasik
             
   

Emased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior females 12 - 18 months

SG1 JUN SERT 38 SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ Wallaby Vom Kapellenberg Daika Von Der Rheinhöhe Franz Schlenzig Signe Šadeiko
SG2 37 QUEEN BEE SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Germany Solo Rigoletto S.Vevere S.Vevere, I.Abele
SG3 36 DESIREE Fest Kiefer Demon  Margman Deli Heli Hannus Heli Hannus
SG4 35 ESTRELLEST WUNDER DAME Wunderstern Genf Estrellest  Delta Urve Lageda Jevgeni Zaitsev
G1 34 ESTRELLEST VAPPER MURRY Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry Urve Lageda Urve Lageda
             
   

Isased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Junior longhair dogs 12 - 18 months

SG1 JUN SERT 39 DIRK VON NORD TRAUM +Pardo Von Baruther Land Vita Von Nord Traum Svetlana Pershina Margit Kuusman
SG3 40 ESTRELLEST WUNDER BESONDER Wunderstern Genf Estrellest Delta Kristiina Sika Kristiina Sika
SG2 41 WUNDERSTERN RHICCO Shicco Von  Freihettwesterholt Wunderstern Jabata Riina Ruven Riina Ruven & Sigrid Metus
             
   

Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 months

SG1 44 HELEROS JOVIS Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Siiri Vee
SG2 43 HELEROS JEFFREY Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Otto Kiisma
SG3 45 MARGMAN ICEMAN Margman Wulkan Margman Diffany Margit Kuusman Maire Õunmaa / Jaano Rooni
SG4 42 HELEROS JAVIR Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Martin Metsallik
             
   

Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 months

SG1 46 HELEROS JALDIN Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Marika Pärnapuu
SG2 47 SLAWA NO BARTAS KRASTA Quenn Vom Loher  Hardena No Bartas Krasta Sanita Goricka Sanita Goricka
             
   

Emased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class longhair females 18 - 24 months

SG1 49 HELEROS JADE Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Heli Vaab
SG2 48 BRIATORE SINGULOR Margman Thor Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Ingrid ja Tarmo Roopärg
             
   

Isased avaklass / Dogs open class

SG1 51 FURBO NAUJAVILNIETIS Zaco Vom Holtkamper See Dora Frankengold Vadim Scepkin Luse Beate
SG2 52 HELEROS WOLF - WERRARI Magnum Zum Kolbenguß Heleros Yarise Heli Vaab Ilona ja Sven Soots
SG3 50 BLACKAMY AMBROOSIUS Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Evely Vanik / Merle Lank
             
   

Emased avaklass /Females open class

SG1 55 BLACKAMY CHARLOTTE Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Kaido Nurk
SG2 58 MARGMAN YASMINE  Yorc Vom Status Quo Holly Von Der Bildeich Quelle Margit Kuusman M.Kuusman/R.-A.Kohava
SG3 56 ESTRELLEST DELTA Ingodds Agassi Est V Ch  Estrellest Dakota Urve Lageda Irja Toome
SG4 54 ASTI PRIMO GRANDE Nesch Von Der Grafenburg Pati Z Ostrowskiej Sfory Szimon Mukalski Luse Beate
SG5 59 WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kristi Soll
SG6 60 WUNDERSTERN MILLA Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Kadri Kontkar/Riina Ruven
SG7 57 HELEROS HEKLA Ober Von Bad-boll Heleros Remie Heli Vaab Enely Öeren
SG8 53 ACER AV TARANIS Ajax Vom Röhnsaler Bach Emigranten's Astraia Arvid&Åshild Hagen Janne Vaarja
             
   

Emased pikakarvalised avaklass /Females longhair open class

SG1 62 ESTRELLEST DI-DI Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Ago Pärnamäe
SG2 61 BLACKAMY CLEOPATRA Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Eve Raidam
             
   

Kasutusklass pikakarvalised emased / Females longhair working class

V1 63 INXEST GABRIELA Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Roopärg Katrin Kressel
             
   

Kasutusklass emased / Females working class

V1 SERT 64 ESMERALDA MEISEHOF Elko Vom Fichtenschlag Yagodka Meisehof Sinitsyna T.A. Liina Sepp & Olga Levašova
V2 67 FEST KIEFER DINARA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Jelena Levašova Jelena Levasova
V3 70 HELEROS FRANCESCA Rhyscher Von Arlett Tinka Oger Schloss Heli Vaab Risto Laide
V4 72 MARGMAN QUICKEN Maestro Vom Osterberger Land Margman Ziesel M.Kuusman P.Koor
V5 73 MARGMAN WILDFIRE WANDA Vanos Van Noort Margman Quicken Margit Kuusman Monika Rusing
V6 71 KRONIS MIRCHELLE Margman Rau Von Pol Kronis Jaara Mai Paabo Gert Soosalu
V7 66 FEST KIEFER BARCELONA Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate O.Levašova & J.Levašova Reet Reimann
V8 68 FEST KIEFER ISSIS Fest Kiefer Hasper Fest Kiefer Werdi Jelena & Olga Levašova Levašova & Grudina
T3 69 HARPERA SOLO RIGOLETTO Quenn Vom Loher Weg Upsi Oger Schloss S.Vevere S.Vevere
ei osalenud 65 ESTRELLEST WIOLA MELODY Eric Van Groot Fehn  Estrellest Netty Melody Urve Lageda Tiiu Kivilo
             
   

Kasutusklass isased / Dogs working class

V1 81 WUNDERSTERN GENF Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko, Riina Ruven
V2 SERT 78 MARGMAN DEMON +Vegas Du Haut Mansard +Margman Ziesel Margit Kuusman Margit Kuusman
V3 84 WUNDERSTERN  TEAM LAS VEGAS VA Vanos Van Noort VA Wunderstern Dalissima R. Ruven Imbi Otti  &  Veiko Väljas
V4 80 WUNDERSTERN EDISSON Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Riina Ruven Riina Ruven
V5 82 WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
V6 83 WUNDERSTERN MYYTH Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ülle Vahesaar
V7 76 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Katriin ja Rain Heinsoo
V8 79 NABUKO SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze S.Vevere S,vevere, N.anisimova
V9 77 KIMON HAUS SONDER Arko Vom Butjenter Land Upsi Oger Schloss V.Staśane N.Sizovs
V10 75 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga ja Jelena Levašova Õie Sillam
V11 74 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-emilie Urve Lageda Annika Toome
             
   

Kasvatajaklassid / Breeder classes

       
    1. Kennel WUNDERSTERN        
    2. Kennel ESTRELLEST        
             
   

Parim emane varrukakoer: HELEROS FRANCESCA

     
   

Parim isane varrukakoer: WUNDERSTERN EDISSON