ESLÜ ERINÄITUS 13.08.-14.08.2011.a.

Kohtunik: hr. Otto Körber-Ahrens (SV)

Varrukamehed: Janar Klement ja Rene Radala

 

TULEMUSED

Hinne

Kat nr

Koera nimi

Kasvataja

Omanik

Koera isa

Koera ema

   

 

 

 

 

 

 

 

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

   
   

Isased kutsikad 4 – 6 kuud / Dogs puppies 4 – 6 months

VL1 1 DEMANT'S ICEMAN Tytti Luoto & Seppo Goman Jouko Liimatainen & Seppo Goman Ballack Zur Worringer Rheinaue Demant's Venice
VL2 4 MARGMAN JALISCO WULKANO Margit Kuusman Monika Rusing ja Küllike Lilienberg +Margman Wulkan +Margman Brigitta Brighty
VL3 5 MARGMAN JAMBOREE KRAKATAU Margit Kuusman Monika Rusing ja Maris Kermas +Margman Wulkan +Margman Brigitta Brighty
VL4 6 WUNDERSTERN SPARTACUS Riina Ruven Innar Kaasik & Riina Ruven Ustinov Römerland Wunderstern Felicitala
VL5 3 MARGMAN JACKAL SANTORINI Monika Rusing Siim Alliksoo Margman Wulkan Margman Brigitta Brighty
ei osal. 2 HELEROS KAISER Heli Vaab Heli Vaab Wotan Vom Kleinen Holzweg Heleros Desiree
             
   

Emased kutsikad 4 – 6 kuud / Females puppies 4 – 6 months

VL1 7 DEMANT'S ICEMINT Luoto Tytti ja Goman Seppo Kirsi ja Kaj Nummelin Ballack Zur Worringer Rheinaue Demant´s Venice
VL2 8 FEST KIEFER GIPSY Jelena Levašova Jelena Levašova Aedesbark Dominik Svarzekoks Verena
VL3 9

HELEROS KLETTE

Heli Vaab Jaanus Trell Wotan Vom Kleinen Holzweg  Heleros Desiree
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 4 – 6 kuud / Dogs longhair puppies 4 – 6 months

VL1 10 WUNDERSTERN RHICCO Riina Ruven Riina Ruven&Sigrid Metus Shicco  Freiheitwesterholt Wunderstern Jabata
             
   

Isased kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs puppies 6 - 9 months

VL1 13 HELEROS JOVIS Heli Vaab Siiri Vee Wegas Wom Fichtenschlag Heleros Yarise
VL2 12 HELEROS JEFFREY Heli Vaab Otto Kiisma Wegas Vom Fichtenschlag Hleros Yarise
VL3 15 WUNDERSTERN PELE Riina Ruven Riina Ruven & Tiia Sinimeri Wunderstern Germann Aussenhaus Ingel
VL4 14 MARGMAN ICEMAN Margit Kuusmann Maire Õunmaa, Jaano Rooni Margman Wulkan Margman Diffany
ei osal. 11 DESPERADO Ene Vagur-Saarinen Ene Vagur-Saarinen Estrellest Figaro Alfastar
             
   

Emased kutsikad 6 - 9 kuud / Females puppies 6 - 9 months

VL1 16 HELEROS JALDIN Heli Vaab Pärnapuu Marika Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise
VL2 17 MARGMAN IBERIA Margit Kuusman Karoliina & Kaido Kansi Margman Wulkan Margman Diffany
VL3 19 PANDORA  SOLO  RIGOLETTO Solvita Vevere Merike Vösu, Solvita Vevere, Veiko Väljas Team  Marlboro  Tiger Lv  Ch  Chakira  Rigoletto
VL4 18 MARGMAN ITHAKA Margit Kuusman Sirli Leok, Maire Õunmaa Margman Wulkan Margman Diffany
             
   

Isased kutsikad 9-12 kuud / Dogs puppies 9-12 months

ei osal. 21 DEMANT'S GOSTO Tytti Luoto ja Seppo Goman Miia Kytölä ja Seppo Goman Peik Vom Holtkämper Hof Demant's Holly
             
   

Emased kutsikad 9-12 kuud / Females puppies 9-12 months

VL1 22 DEMANT'S GIA Tytti Luoto ja Seppo Goman Pia Hirsimäki ja Seppo Goman Peik Vom Holtkämper Hof Demant's Holly
VL2 23 FEST KIEFER DINASTIA Jelena Levasova Jelena Levašova Ace Vom Status Quo Ricke Vom Löher Weg
VL3 20 BRIATORE SIZZLE Heidi Nurmela Heidi Nurmela Margman Thor Estrellest Filia Germano
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Females longhair puppies 9-12 months

VL1 24 BRIATORE SINGULAR Heidi Nurmela Tarmo Roopärg ja Ingrid Roopärg Margman Thor Estrellest Filia Germano
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

   
   

Isased  noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months

SG1 4 MARGMAN DEMON Margit Kuusman Margit Kuusman & Markus Kropeit +Vegas Du Haut Mansard +Margman Ziesel
SG2 8 WUNDERSTERN NORD Riina Ruven Grünberg&Ruven Jambo Vom Schollweiher Kronis Kändrewa
SG3 6 REMO VOM HAUS WENDL Wendelin Weiher Key Kunman Quenn Vom Löher Weg Frone Vom Haus Wendl
SG4 1 ASSAUWEHOF DENNY Irina Sõsoljatina Sõsoljatina & Vertinskaja Dux Von Der Glockenheide Assauwe Kimberly
SG5 2 ESTRELLEST LA ROCHELL Urve Lageda Henriette Porila Cerberus Des Silex De Bayac Estrellest Steffy
SG6 5 MARSHAL SOLRAD SEE S.Radchenko Jelena Levashova Team Bulle Hof Drako Greystar Oxi
ei osal. 3 FRANKO GARLIAVIETIS Rinaldas Janusaitis Ramunas Ciapas Gigolo Von Der Barenschlucht Horka Aus Wattenscheid
ei osal. 7 URAN VON DER PLASSENBURG Wolfgang Hazgall Maxim Silonov, Rinaldas Janusaitis Remo Vom Fichtenschlag Oxana Von Der Plassenburg
             
   

Emased  noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months

SG1 13 EMA BLACK LEHMBURG Janis Zilberts Andris Krumins Bruno Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba
SG2 17 MARGMAN HEXE Margit Kuusman Ingrid Kõrgesaar- Lillmets ja Kasvataja Margman Torsten Holly Von Der Bildeich-quelle
SG3 19 WUNDERSTERN NAJA Riina Ruven Riina Ruven Jambo Vom Schollweiher Kronis Kädrewa
SG4 16 HELEROS IREELIA Heli Vaab Svetlana Jefremova Heleros Qwinto Heleros Arenda
SG5 15 HELEROS GALATEIA Heli Vaab Ken Ojakäär ja Heli Vaab Heleros Qwinto Planta Naujavilnietis
SG6 11 DEFENDERVIL ECLIPSE Vilve Ala-paal Külve Uusküla Wunderstern Becher Zilver Defendervil Alexia
SG7 9 ASSAUWEHOF DIORA Irina Sõsoljatina Arnold Topper Dux Von Der Glockenheide Assauwe Kimberly
SG8 14 FEST KIEFER BEATRICHE Jelena Levašova Jelena Levašova & Hille Tasa Dallas Du Haut Mansard Fest Kiefer Dinara
SG10 18 NALLA VOM ALTEN GRIESHOF Udo Scnarr Urve Lageda Cent Vom Haus Wedus Merle Vom Lusenpark
G1 10 BREAK VOM FINSTEREN WALDECK Isabell Schmid Urve Lageda Anton Von Siebengebirgserle Betty Von Schlossee
ei osal. 12 DEMANT'S DOMINO Tytti Luoto & Seppo Goman Jaana Hänninen ja Seppo Goman Wunderstern Genf Demant's Bettina
             
   

Isased pikakarvalised noorteklass 12-18 kuud / Junior longhair dogs 12-18 months

G1 20 LANDO VOM WEIDEGANG Ralf Ehrlizh Kai Raud ja Urve Lageda Karlo Turmelo Minett Cap Arkona
             
   

Isased  keskmine klass 18-24 kuud / Dogs youth class 18-24 months

SG1 31 WUNDERSTERN TEAM  LAS  VEGAS Riina Ruven Imbi Otti , Oskars Veveres, Veiko Väljas VA Vanos Van Noort VA  Wunderstern  Dalissima
SG2 22 DEMANT'S CONA Tytti Luoto ja Seppo Goman Paula Niinistö ja Seppo Goman Demant's Pedro Mischaland's Lanzia
SG3 26 HELEROS ESPER Heli  Vaab Andres  Pedaste, Marje  Pedaste Kwantum  Vom  Klostermoor Heleros  Yarise
SG4 21 DEMANT'S ALY Tytti Luoto ja Seppo Goman Satu Pajarinen Ja Seppo Goman Unzo Van Noort Demant's Noomi
SG5 30 WUNDERSTERN MYYTH Riina Ruven Ülle Vahesaar Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel
SG6 24 GAMBO SOLRAD SEE Radchenko O Levashova J, Radchenko O Kanto V Karl-may Hohle Heksa Solrad See
SG7 25 HELEROS ELONSO Heli Vaab Indrek Valtna Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise
SG8 28 NOTSNOI DOZOR HILTON Tovkach N Merle Lank Elko V Fichtenschlag Olga Naujavilnietis
SG9 23 DURER DI FISCO AIDAS Natalija Slabodnikova Kristiina Mitus Falkos  Schwarzen Seeperlen Fest Kiefer Alegra
ei osal. 29 HÄRRY Jevgeni Mihhailov Vambola  Ehala Fest Kiefer Demon Flutwelle Femma
             
   

Emased  keskmine klass 18-24 kuud / Females youth class 18-24 months

     
SG1 39 MARGMAN ZAMBIA Margit Kuusman Silja Malmberg & Margit Kuusman +Yorc Vom Status Quo +Kronis Mirchelle
SG2 33 DEFENDERVIL DERBY Vilve Ala-Paal Vilve Ala-Paal, Mailis Paal Wunderstern Gibson Defendervil Buffy
SG3 27 HELEROS FRANCESCA Heli Vaab Risto Laide Rhyscher Von Arlett Tinka Oger Schloss
SG4 40 WUNDERSTERN MANIA Riina Ruven Riina Ruven / Aune Kotli Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel
SG5 37 HERA Jevgeni Mihhailov Ene Vöörmann Fest Kiefer Demon Flutwelle Femma
SG6 35 GLORIA VON HANNOVERANERHOF W.Stein Kumar/Sõsoljatina Dux Von Der Glockenheide Kim Von Media
SG7 98 KAJA VOM STATUS QUO Bernd Nagel Margit Kuusman Orbit vom Land Mecklenburg Targa vom Ochsentor
SG8 41 WUNDERSTERN TEAM  LISETTE Riina Ruven Helina Härma Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima
SG9 36 HELEROS EGERIA Heli Vaab Agle Oissar Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise
G1 34 ESTRELLEST HURMURI RONJA Urve Lageda Maret Tanissaar Xento Von Castra Regina Coffi Vikar
G2 32 DAMIR DI FOSCO AIDAS Natalija Slabodnikova Kristiina Mitus Fakcos  Schwarzen Seeperlen Fest Kiefer Alegra
             
   

Isased  veteranid / Dogs veterans

SG1 42 ESTRELLEST BAYRON Urve Lageda Jaanus Madelin Estrellest Exctasy Estrellest Neira
SG2 43 ESTRELLEST LIDER Urve Lageda Marika Paling Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme
             
   

Emased  veteranid / Females veterans

SG1 47 MARGMAN VAIPER Margit Kuusman Kaidi Kohv Zilber Vasserfal Mendeley Margman Gisela
SG2 44 ESTRELLEST DAKOTA Urve Lageda Mare Adermann Estrellest Extasy Estrellest Victory
SG3 46 MARGMAN UNIQUE Margit Kuusman Elo Lindi +Zilber Vasserfal Mendeley +Margman Kismet
SG4 45 KRONIS KÄNDREWA Mai Paabo Riina Ruven Flick Von Der Windrose Hetty Oger Schloss
             
   

Emased  pikakarvalised veteranid / Females longhair veterans

SG1 48 INXEST ELYSEE Ingrid Roopärg Katrin Kressel Junkertums Xavier Estredet Lassy
             
   

Isased avaklass / Dogs open class

   
SG1 49 BLACKAMY AMBROOSIUS Merle Lank Merle Lank / Evely Vanik Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream
SG2 50 FALDRET-EST BAKSTER Irena Vandrecht Vitaly Yantsevich Wunderstern Darantino Aussenhaus Freia
G1 51 LEXUS Erika Juksar Kadri Grišakov Ratsumestarin Drago Estrellest Öömust Fox
             
   

Emased avaklass / Females open class

   
SG1 57 MARGMAN YAMAICA Margit Kuusmann Maire Õunmaa Yorc Vom Status Quo Holly Von Der Bildeich-Quelle
SG2 52 BLACKAMY CHARLOTTE Merle Lank Kaido Nurk Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream
SG3 55 HELEROS WELLA Heli Vaab Jekaterina Kokurina Magnum Zum Kolbengub Heleros Yarise
SG4 58 WUNDERSTERN JANETA Riina Ruven Kristi Soll Bruno Du Val D´anzin Kronis Kändrewa
SG5 56 MARGMAN WILDFIRE WANDA Margit Kuusman Monika Rusing Vanos Van Noort Margman Quciken
SG6 54 FEST KIEFER ITALIA J. ja O.Levašova Vladimir Kalatsov Uran Von Der Wilhelmswarte Fest Kiefer Dinara
SG7 53 ESTRELLEST DEVI Urve Lageda Katrin Pajumägi Ingodds Agassi Estrellest Dakota
             
   

Emased pikakarvalised avaklass / Females longhair open class

 
SG1 59 BLACKAMY CLEOPATRA Merle Lank Eve Raidam Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream
             
   

Emased pikakarvalised kasutusklass / Females longhair working class

 
SG1 74 INXEST GABRIELA Ingrid Roopärg Katrin Kressel Junkertums Xavier Estredet Lassy
             
   

Isased pikakarvalised kasutusklass / Dogs longhair working class

 
V1 SERT 87 ESTRELLEST AMOR Urve Lageda Eve Raidam Quentin Karanberg Estrellest Axy Lee
             
   

Emased kasutusklass / Females working class

 
V1 SERT 62 DEMANT'S VENICE Tytti Luoto ja Seppo Goman Paula Niinistö ja Seppo Goman Demant's Jagr Mischaland's Lanzia
V2 63 DEMANT'S YOYO Tytti Luoto ja Seppo Goman Virpi Päivinen ja Seppo Goman Demant's Jagr Demant's Kairo
V3 68 FEST KIEFER DINARA Levashova J Levašova J Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta
V4 60 ASSAUWEHOF ALEKSA Irina Sõsoljatina Evely Vendla Digger Vom Elzmündungsraum Assauwe Kimberly
V5 88 FANTASTIKA MEISEHOF     Elko Vom Fichtenschlag Endrefalva Afrika
V6 65 ESTRELLEST QIRICKY Urve Lageda Eve Pungas Karat's Yoker Estrellest Qurry
V7 64 ESMERALDA MEISEHOF T.A.Sinitsyna Liina Sepp, O.Ivanova, J.Levašova Eiko Vom Fichtenschlag Yagodka Meisenhof
T2 61 ASSAUWE LATOYA Irina Sõsoljatina Julija Kašnikova    
T2 67 FEST KIEFER BARCELONA Olga &Jelena Levašova Reet Reimann Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate
T3 71 MARGMAN QUICKEN M.kuusman P.Koor Maestro Vom Osterberger-Land Margman Ziesel
T3 72 WUNDERSTERN ITAALIA Riina Ruven Ruven ja Kaevats Wunderstern Darantino Aussenhaus Ingel
ei osal. 69 FEST KIEFER ULLY Olga Levašova&jelena Levašova Christer&Reet Nipper Estrellest Extasy Fest Kiefer Vaness
ei osal. 70 HELEROS YARISE Heli Vaab Heli Vaab Dux De Cuatro Flores Conni Von Der Urbecke
ei osal. 73 WUNDERSTERN DALISSIMA Riina Ruven Imbi Otti ,  Veiko Väljas Quentin  Karanberg Kronis  Kändrewa
             
   

Isased kasutusklass / Dogs working class

 
V1 83 WUNDERSTERN EDISSON Riina Ruven Sven Toomla Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel

V2 SERT

86 WUNDERSTERN JOOP Riina Ruven Toomas Kattel Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa
V3 79 FEST KIEFER DEMON Olga, Jelena Levašova Õie Sillam Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta
V4 66 EVIL SUNNY VOM HAUS SHUTSE Strelkova Liina Sepp ja J.Levašova Fest Kiefer Demon Michel Vom Haus Shutse
V5 84 WUNDERSTERN GENF Riina Ruven Signe Šadeiko, Riina Ruven Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa
V6 82 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Riina Ruven Signe Šadeiko Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa
V7 75 ASSAUWE LEXUS Irina Sõsoljatina Sõsoljatina & Vertinskaja Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa
V8 77 ESTRELLEST MARCO POLO Urve Lageda Meeli Puusepp Estrellest Eger Estrellest Qwinn-Dixy
T3 78 ESTRELLEST TIGER TRITON Urve Lageda Valner Väino Fest Kiefer Demon Estrellest Te-Beryll
T3 85 WUNDERSTERN GERMANN Riina Ruven Riina Ruven Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa
ei osal. 76 DEMANT'S PEDRO Tytti Luoto Ja Seppo Goman Sara Suopajäri ja Seppo Goman Bazi Von Der Urbecke Demant's Olga
ei osal. 80 JAK VON DER MALCHOWER AUE Wolff Andrea Wilhelm Nordsieck Markus Vom Status Quo Winnie Von Der Malchower Aue
ei osal. 81 WILLOW VOM HEIDKNAPP Schwarz-Gelb-Braun Gustl Stephan Lennox Vom Heinrichplatz Tara Vom Heidknapp

 

Parim emane varrukakoer: Fest Kiefer Dinara
Parim isane varrukakoer: Estrellest Marco Polo

Parim kasvatajaklass: Kennel Wunderstern