ESLÜ ERINÄITUS 08.08.2010.a

Kohtunik: hr. Hans-Ludger Göke (SV)

Toimumiskoht: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Niidupargi 8//12, Pärnu
Varrukamehed: Markus Kropeit, Janar Klement

  

TULEMUSED

Hinne

Kat nr

Koer

Koera isa

Koera ema

Kasvataja

Omanik

             

    MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / NON-OFFICIAL SHOW CLACCES

 

Kutsikad 4 – 6 kuud isased / Dogs 4 – 6 months

VL1 6 MARGMAN DEVIL Vegas Du Haut Mansard Margman Ziesel Margit Kuusman Margit Kuusman & Markus Kropeit
VL2 7 NABUKO SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere N.Anisimova
VL3 1 BERGS SUSSI RIIEK Nelson Frankengold Greta Garbo Kemermoor I.Bümane I.Bümane
VL4 9 REMO VOM HAUS WENDL Quenn Vom Löher Weg Frone Vom Haus Wendl Wendelin Weiher Key Kunman
VL5 5 ESTRELLEST LA ROCHELL Cerberus Des Silex De Bayac Etrellest Steffy Urve Lageda Henriette Porila
VL6 2 EIS ERFOLG LEHMBURG Bruno Von Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Julija Kjasile
VL7 8 NORTON SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Solvita Vevere
L1 3 ESTRELLEST IMELINE TORM Atze Vom Fassberg Estrellest Wälk Urve Lageda Thekla Degtjarjov  
L2 4

ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL

Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry Urve Lageda Eve Pungas
             

Kutsikad 4 – 6 kuud emased / Females 4 – 6 months 

VL1 13 EMA BLACK LEHMBURG Bruno Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Andris Krumins
VL2 12 EIRA BROWN LEHMBURG Bruno Von Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Arturs Rimsa
VL3 10 BIGGY SUSSI RIIEK Nelson Frankengold Greta Garbo Kemermoor I.Bümane I.Bümane
VL4 11 EBI LEHMBURG Bruno Von Vierhundert Hertz Fest Kiefer Taschiba J. Zilberts Guntis Rožulejs
VL5 18 NESSY SOLO RIGOLETTO Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere Katrin Vahemets
VL6 16 FEST KIEFER ZAMIRA Yoker Gim Esmeralda Meisehof Levašova Jelena Milvi Idavain
VL7 17 MARGMAN CASSANDRA Margman Torsten Cathi Vom Status Quo Margit Kuusman Merit Kiili
L1 15 ESTRELLEST LA FLEUR Cevberus des Silex de Bayac Estrellest Steffi Urve Lageda Reelika Riimand 
L2 19 NOEMI HAUS SONDER Cezar Oaze Ema Naujavilnietis V.Stasane  V.Stasane 
L3 14 ESTRELLEST KURIMURI SULLI Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-wurry Urve Lageda Siima Tiitus
             

Kutsikad 6 – 9 kuud isased / Dogs 6 – 9 months

VL1 21 DEMANT'S CONA Demant´s Pedro Mischaland´s Lanzia Tutti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Paula Niinistö
VL2 24 HÄRRI Fest Kiefer Demon  Flutwelle Femma Jevgeni Mihhailov Ene Vöörmann 
VL3 27 NOTŠNOI DOZOR HILTON Elko V.fichtenschlag Olga Naujavilnietis Tovkatð Merle Lank
VL4 25 LINCOLN SOLO RIGOLETTO Cezar Oaze Chakira Rigoletto Solvita Vevere K.Krasovska 
VL5 22 HELEROS ELONSO Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise Heli Vaab Indrek Valtna
VL6 26 MUSTANG SOLO RIGOLETTO Canyon v.d. Lars  Bekky Solo Rigoletto Solvita Vevere H.Krongorns 
ei osal. 20 DANTES LEHMBURG Cezar Oaze Manfreda Lehmburg Janis Zilberts Maris Blumbergs
ei osal. 23 HELEROS EROS Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise Heli Vaab Otto & Malle Kiisma
             

Kutsikad 6 – 9 kuud emased / Females 6 – 9 months

VL1 35 LOUISE SOLO RIGOLETTO Cezar Oaze Chakira Rigoletto Solvita Vevere Solvita Vevere
VL2 32 HELEROS FORTUNECOOKIE Rhyscher Von Arlett Tinka Oger Schloss Heli Vaab Lea Tõnismäe
VL3 33 HERA Fest Kiefer Demon  Flutwelle Femma Jevgeni Mihhailov Ene Vöörmann 
VL4 31 HELEROS ELEKTRA Kwantum Vom Klostermoor Heleros Yarise Heli Vaab Annika Palm
VL5 36 MARGMAN ARCTIC BREEZE Canyon Von Der Lars Aue Va  Kronis Boogie Woogie Margit Kuusman Romas Liekis, Kärt Liekis, Margit Kuusman
VL6 34 LORELLY SOLO RIGOLETTO Cezar Oaze Chakira Rigoletto Solvita Vevere I.Smolina 
VL7 28 DONNA LEHMBURG Cezar Oaze Manfreda Lehmburg Janis Zilberts Inese Baumane
L1 29 ESTRELLEST HURMURI KÕU Xento Von Castra Regina Coffi Vikar Urve Lageda Tiina Madisson/ Urve Lageda
ei osal. 30 ESTRELLEST HURMURI RONJA Xento Von Castra Regina Coffi Vikar Urve Lageda Maret Tanissaar
             

Kutsikad 9 – 12 kuud isased / Dogs 9 – 12 months

VL1 38 WUNDERSTERN  TEAM  LAS  VEGAS Vanos Van Noort Wunderstern Dalissima R. Ruven Veiko Väljas & Imbi Otti
VL2 37 CREDO LEHMBURG Naxo Fichtenschlag Gabi Lehmburg J.Zilberts P.Isaksson 
             

Kutsikad 9 – 12 kuud emased / Females 9 – 12 months

VL1 39 BLACKAMY CHARLOTTE Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Kaido Nurk
VL2 44 MARGMAN ZAMBIA Yorc Vom Status Quo Kronis Mirchelle Margit Kuusman Silja Malmberg & Margit Kuusman
VL3 43 KARMA SOLO RIGOLETTO Arko Solo Rigoletto Caramba Ursa Rigoletto Solvita Vevere D. Isakssone
VL4 40 DEFENDERVIL DERBY Wunderstern Gibson Defendervil Buffy Vilve Ala-Paal Vilve Ala-Paal, Mailis Paal
VL5 42 ESTRELLEST FAJITA Banderas Du Domaine Du Park Estrellest Te Beryll Urve Lageda Velve Tuuling
VL6 41 ESTRELLEST ECCO Quero Vom Status Quo Estrellest Õunake Urve Lageda Meelis Lehtpuu
             

Kutsikad 9 – 12 kuud pikakarvalised emased / Puppies 9 – 12 months longhear females

1 45 BLACKAMY CLEOPATRA Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Eve Raidam
ei osal. 46 SENSEN MANN NEA Jambo Von Schollweiher Sensen Mann Ludmila Kim Bäggström Tauno Veide 
             

Noorteklass 12 - 18 kuud pikakarvalised emased / Junior dogs 9 – 12 months longhair females

1 47 ESTRELLEST DI-DI Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Ago Pärnamäe
             

Avaklass pikakarvalised isased / Open class longhair males

1 48 ESTRELLEST AMOR Quentin Karanberg Estrellest Axy Lee Urve Lageda Eve Raidam
             

Avaklass pikakarvalised emased / Open class longhair females

1 49 INXEST GABRIELA Juncertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Liivakant Katrin Kressel
             
             

   AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / OFFICIAL SHOW CLACCES

 

Veteranid üle 8 aasta vanad isased / Veterans over 8 years old males

SG1 51 MARGMAN RAU VON POL Ricor Von Arlett Margman Gisela Margit Kuusman Rene Tunder 
SG2 50 ESTRELLEST LIDER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme Urve Lageda Marika Paling
             

Veteranid üle 8 aasta vanad e,ased / Veterans over 8 years old females

SG1 52 ESTRELLEST NETTY MELODY Margman Greif Estrellest Hillary Urve Lageda Thekla Degtjarov
             

Noorteklass 12-18 kuud isased / Junior dogs 12 – 18 months males

SG1 JUN SERT 53 MARGMAN WULKAN Vanos Von Noort Margman Quicken Margit Kuusman Margit Kuusman & Markus Kropeit
             

Noorteklass 12-18 kuud emased / Junior  12 – 18 months females

SG1 JUN SERT 63 MARGMAN WILDFIRE WANDA Vanos Van Noort Margman Quciken Margit Kuusman Monika Rusing
SG2 64 MARGMAN YAMAICA York Vom Status Quo Holly  Von Der Bildeich Margit Kuusman Maire Õunmaa
SG3 60 HONEY SOLO RIGOLETTO Quenn Vom Loher Weg Upsi Oger Schloss Solvita Vevere I. Reksna 
SG4 54 ASSAUWEHOF ALEKSA Digger Vom Elzmündungsraum Assauwe Kimberly Irina Sõsoljatina Evely Vendla  
SG5 65 ZIMBA GARLIAVIETIS Noell Vom Suentelstein Horka Aus Wattenscheid Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
SG6 57 ESTRELLEST DELTA Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Mare Adermann
SG7 58 ESTRELLEST DEVI Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Katrin Pajumägi
SG8 66 ZOORA LEHMBURG Baron Solo Rigoletto Manfreda Lehmburg Janis Zilberts Iveta Putnina
SG9 61 KAMERONA HAUS SONDER Baron Solo Rigoletto Ema Naujavilnietis V. Stasane  V. Stasane 
SG10 55 ESTRELLEST AIRIC LEE Eric Vant Coort -fehn Estrellest Aiko Lee Urve Lageda Ly  Jõgila
SG11 59 ESTRELLEST DRITTE Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Eve Kallas
ei osal. 56 ESTRELEST CHERRY-DIXY Eric Vant Groot-fehn Etrellest Qwinn-Dixy Urve Lageda Urmas Valdna
ei osal. 62 MARGMAN WENDRINA Vanos Von Noort Margman Quicken Margit Kuusman Margit Kuusman
ei osal. 67 UNCA VOM MOORBECK Furbo Degli Achel Enschi Vom Moorbeck Alfred Boselager Albertas Petrauskas
             

Keskmine klass 18-24 kuud isased / Youth class 18 – 24 months males

SG1 68 JEFFERSON HAUS SONDER Arko Solo Rigoletto Bony vom Astral V. Stasane   V. Stasane  
SG2 69 KREDO KEMERMOOR Yello Vom St.Michaels-Berg Brooka Kemermoor Dz. Silinš  A. Jesse 
             

Keskmine klass 18-24 kuud emased / Youth class 18 – 24 months females

SG1 71 DEMANTS'S YOYO Demant´s Jagr Demant´s Kairo Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Virpi Päivinen 
SG2 74 WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kristi Soll
SG3 72 MARMORLAND BRILLIANCE Bruno Von Vierhundert Margman Vaiper Piret Marmor Aita Oras
U 70 BRIATORE QUETTA Eric vant Croot-Fehn Heleros Nelly Heidi Nurmela Heli Annus  
ei osal. 73 TORA GARLIAVIETIS Yerom Vom Haus Salihin Horka Aus Wattenscheid Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
             

Avaklass isased / Open class males

SG1 75 ESTRELLEST TIGER TRITON Fiest Kiefer Demon Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Valner Väino
SG2 77 VANHO LEHMBERG Barus Vilkiū,kš,tis Gabi Lehmberg J. Zilberts M. Vesvanags
SG3 76 HELEROS WALLACE Magnum Zum Kolbengus Heleros Yarise Heli Vaab Aleksandr Martšuk
             

Avaklass emased / Open class females

SG1 79 ELLEN VOM HOF ALTONA Idol Holtkamper Hof Anna Holf Altona A. Shoon Rinaldas Janusaitis
SG2 82 JANET KEMERMOOR Merlin vom Osterberger-Land Agra Kemermoor Dz. Silinš L. Muceniece 
SG3 80 FIJI SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss Solvita Vevere O. Magone 
SG4 83 ZILBER VASSERFAL SHAHERIZADA Robuk Dei Monti Della Laga Zilber Vasserfal M.Vselennaja E.Timofejeva Maie Hulkko
SG5 84 TINKA OGER SCHLOSS Naxos Vom Holtkämper See Xara Oger Schloss Vladimir Petrovs Lea Tõnismäe
SG6 81 HELEROS QUNA Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Tarvo Alev
SG7 78 BLACKAMY ANGELS-MELODY Fest Kiefer Demon Kronis Black Dream Merle Lank Hille Lättekivi
             

Kasutusklass emased / Working class females

V1 100 MARGMAN QUICKEN Maestro Vom Osterberger-land Margman Ziesel M.kuusman Piret Koor
V2 SERT 99 KRONIS MIRCHELLE Margman Rau Von Pol Kronis Jaara Mai Paabo Gert Soosalu
V3 91 ESTRELLEST QIRICKY Karat´s Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
V4 86 CARAMBA URSA RIGOLETTO Karat´s Ulk Maija V.d. Fichtenspitze Solvita Vevere Solvita Vevere
V5 98 KRONIS BOOGIE WOOGIE Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Romas Liekis, Kärt Liekis, Margit Kuusman
V6 97 HELEROS YARISE Dux De Cuatro Flores Conni Von Der Urbecke Heli Vaab Heli Vaab
V7 87 CHAKIRA SOLO RIGOLETTO Karat's Ulk Maija V.d. Fichtenspitze S.Vevere S.Vevere&I.Smolina
V8 93 ESTRELLEST TE BERYLL Mec Vom Bad Valdle Estrellest Netty Melody Urve Lageda Velve Tuuling
V9 92 ESTRELLEST QURRY Bar-waxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin Lageda
V10 96 GRETA-GARBO KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger-Land Alfia Kemermoor Dz. Silins I. Bümane  
V11 88 ESTRELLEST BASIRA Estrellest Panter Estrellest Josette-emilie Urve Lageda Stiina Sepp
V12 89 ESTRELLEST BIRMA Estrellest Panter Estrellest Josette-emilie Urve Lageda Dea Tiitus
SG1 90 ESTRELLEST EXE Ratsumestarin Drago Estrellest Lexer Urve Lageda Heli Reili
U 94 ESTRELLEST UNIC Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Urve Lageda
U 101 WUNDERSTERN ITALIA Wunderstern Darantino Aussenhaus Ingel Riina Ruven Riina Ruven, Sirli Kaevats
ei osal. 85 BEKKY SOLO RIGOLETO Arko Vom Butjenter Land Upsi Oger Schloss S.Vevere I.lismane
ei osal. 95 FEST KIEFER BARCELONA Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate Olga Ja Jelana Levašova Reet Reimann
             

Kasutusklass isased / Working class males

V1 SERT 107 FEST KIEFER JEGER Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Jelena & Olga Levašova Diana Grudina
V2 109 NAXO VOM FICHTENSCHLAG Dux De Cuatro Flores Zaskia Vom Fichtenschlag Marco Ozmann Rinaldas Janusaitis
V3 106 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga, Jelena Levašova Õie Sillam
V4 108 FLUTWELLE FLAUNT Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Vöörmann Ene Saarestik Helve
V5 102 CEZAR OAZE Barus Vilkiukstis Hari Vilkiukstis R.Zadeika S.Vevere
V6 105 ESTRELLEST ÕNNEX Bar-waxan A´riginal Estrellest Enfi-astarta Urve Lageda Eve Pungas
V7 104 ESTRELLEST FIGARO Mischaland´s Povel Estrellest Dakota Urve Lageda Kristina Anderson
SG1 110 RATSUMESTARIN DRAGO Sientje´s Desperado Wäli Iman Sami Valkama Urve Lageda
M 103 DEMANT'S JAGR Campino Piste Trophe Mischaland´s Gratzia Tytti Luoto & Seppo Goman Seppo Goman & Janne Saarents
             
             

Parim emane varrukakoer: MARGMAN QUICKEN

     

Parim isane varrukakoer: RATSUMESTARIN DRAGO

     
             

KASVATAJAKLASS:

         
1. Margman        
2. Estrellest        
Solo Rigoletto - ei osalenud