ESLÜ ERINÄITUS 08-09.08.2009.a
Kohtunik: hr. Franz-Peter Knaul (SV)
Varrukamehed: Viktor Salalui ja Aivo Oblikas

TULEMUSED:

Koht Katal.nr Koera nimi Isa nimi Ema nimi Kasvataja Omaniku nimi
Kutsikad 4 - 6 kuud  isased/ Dogs 4 - 6 months      
VL1 1 FEST KIEFER PAKROS Dux De Cuatro Flores Fest Kiefer Editta Jelena Levašova Jelena Levašova
VL2 6 MARGMAN WOODOO Vanos Van Noort Margman Quicken M.Kuusman M.kuusman & M.lilleaed
VL3 5 ICEMAN SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Bekky Solo Rigoleto Solvita Vevere M.Zirnitis
VL4 4 GREKO SOLO RIGOLETTO Baron Solo Rigoleto Maija Von Der Fichtenspitze Solvita Vevere P.Buzers
VL5 3 FLUTWELLE NEBAR Fest Kiefer Demon Flutwelle Bella Ene Vöörmann Ene, Vöörmann, Keio Kelement
VL6 2 FLUTWELLE NESTRO Fest Kiefer Demon Flutwelle Bella Ene Vöörmann Ene, Vöörmann, Kaia Raidma
Kutsikad 4 - 6 kuud emased / Females 4 - 6 months      
VL1 11 HARPERA SOLO RIGOLETTO Quenn Vom Loher Weg Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Solvita Vevere
VL2 9 FEST KIEFER POLTAWA Dux De Cuatro Flores Fest Kiefer Editta Elena Levašova Elene Levašova
VL3 7 ESTRELLEST AIRIC LEE Eric Van Groot-fehn Estrellest  Aiko Lee Urve  Lageda Ly  Jõgila
VL4 16 MARGMAN XARA Banderas du Domine du Parc Kronis boogie Woogie Margit Kuusman Margit Kuusman
VL5 13 HELEROS BALLERINA Markus Vom Status Quo Heleros Naomi Ants Tammisto Ants Tammisto
VL6 10 FLUTWELLE NETTY Fest Kiefer Demon Flutwelle Bella Ene Vöörmann Ene Vöörmann
VL7 15 INXEST MICHELLE Margman Jeck Briatore Jeere Ingrid Liivakant Ingrid Liivakant ja Peeter Roopärg
VL8 12 HELEROS BACCARDI Markus Vom Status Quo Heleros Naomi Heli Vaab Arno-robert Telga & Heli Vaab
VL9 8 ESTRELLEST AKIRA LEE Eric Vant Croot-fehn Estrellest Aiko Lee Urve Lageda Karneli Tõnning
VL10 17 MARGMAN WILDFIRE WANDA Vanos Van Noort Margman Quicken Margit Kuusman Monika Rusing
ei osal. 14 ICEFLOWER SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Bekky Solo Rigoleto Solvita Vevere I.lismane
Kutsikad 6 - 9 kuud  isased/ Dogs 6 - 9 months    
VL1 18 ESTRELLEST WERNER MELODY Eric Van't Croot-fehn Estrellest Netty-melody Urve Lageda Merle & Imre Kollo
Kutsikad 6 - 9 kuud emased / Females 6 - 9 months      
VL1 19 ESTRELLEST WIOLA-MELODY Ericvant Croot-fehn Estrllest Netty- Melody Urve Lageda Tiiu Kiviloo
Kutsikad 9 - 12 kuud  isased/ Dogs 9 - 12 months      
VL1 24 WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
VL2 22 HELEROS ARTAX Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Melani Raamat
VL3 23 INXEST LUCKY Eric Vant Croot-fehn Inxest Jamaica Ingrid Liivakant Maiu Piirsalu
U 21 HELEROS ARGON Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Jaakko Vaahtoniemi, Katrin Vellesalu
ei osal. 20 FLUTWELLE MOZART Ulano Vom Romerland Stark Fassen Ornella Ene Vöörmann Ene, Vöörmann, Tiia Luht
Kutsikad 9 - 12 kuud emased / Females 9 - 12 months      
VL1 27 VERRA OGER SHLOSS Ingodds Agassi Steffi Oger Schloss V.Petrov Juhkam J.&Tuuleveski O.
VL2 28 WUNDERSTERN JANETA Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Elo Lindi, Kristi Soll
VL3 26 HELEROS AMIRA Zilber Vasserfal Faraon Heleros Remie Heli Vaab Margit Saarik , Heli Vaab
L1 25 BRIATORE QUETTA Eric Vant Croot-fehn Heleros Nelly Heidi Nurmela Heli Hanns
Noorteklass 12 - 18 kuud isased / Junior dogs 12 - 18 months      
SG1 32 FEST KIFER JEGER Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Jelena Levašova Diana Grudina & Jelena Levašova
SG2 SERT 36 HELEROS WOLF-FERRARI Magnum Zum Kolbengub Heleros Yarise Heli Vaab Ilona ja Sven Soots
SG3 33 FRANKLIN SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss Solvita Vevere H.Sprukulis
SG4 30 CID VOM STATUS QUO Markus Vom Status Quo Betzy  Vom Dänischen Hof Bernd Nagel Margit Kuusman & Markus Kropeit
SG5 29 ASSAUWE MACKENZY Markus Von Status Quo Stark Fassen Agnesa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina & V. Kasatkin
SG6 37 JAGUAR VILKO BROLIJA Arko Solo Rigoletto Feja is Sapiegines K.Petraskiene S.Zogota, J.Zandarts
SG7 34 FRITZ SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss Solvita Vevere I.Forands
SG8 31 ESTRELLEST TIGER TRITON Fiest Kiefer Demon Estrellest Te-beryll Urve Lageda Valner Väino
SG9 35 HELEROS WALLACE Magnum Zum Kolbengus Heleros Yaris Heli Vaab Aleksandr MartŠuk
Noorteklass 12 - 18 kuud emased / Junior females 12 - 18 months  
SG1 SERT 50 ZILBER VASSERFAL SHAHERIZADA Robuk Dei Monti Della Laga Zilber Vasserfal M-Vselennaya E.Timofeeva Maie Hulkko
SG2 39 BIJOU  VOM  STATUS  QUO Marcus Vom Status Quo Kira Vom Status Quo Bernd Nagel Maris ja Gert Jätsa
SG3 46 HELEROS WELLA Magnum Zum Kolbengub Heleros Yaris Heli Vaab Jekaterina Kokurina
SG4 48 MARGMAN ULTIMA THULE Markus Vom Status Quo Margfman Joyride Margit Kuusman Margit Kuusman
SG5 49 SVARZEKOKS VERENA Ulano Vom Romerland Zilber Vasserfal Lambada Kanerva Outi Jelena Levašova
SG6 42 ESTRELLEST TIGER TESSA Fest Kiefer Demon Estrellest Te-beryll Urve Lageda Mart Tuuling
SG7 38 ASSAUWE MAGNOLIA Markus Von Status Quo Stark Fassen Agnesa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina & L.kisseljova
SG8 47 JOGA VILKO BROLIJA Arko Solo Rigoletto Feja is Sapiegines K.Petraskiene D.Kerno
SG9 44 FIJI SOLO RIGOLETTO Markus Vom Status Quo Upsi Oger Schloss Solvita Vevere O.Magone
SG10 43 FEST KIEFER JASMINE Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Jelena Levasova Margus Maksimov
SG11 51 WUNDERSTERN HALLIE Yankee Vom Altenberger Land Hera Loo Betsy Riina Ruven Lea Mengel
SG12 45 HELEROS WEIGEL Magnum Zum Kolbengus Heleros Yarise Heli Vaab Ene Melles
SG13 40 CATHI VOM STATUS QUO Markus Vom Status Quo Betzy  Vom Dänischen Hof Bernd Nagel Markus Kropeit & Bernd Nagel
G1 41 ESTRELLEST SERLY Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Silja Oja ja kasvataja
Keskmine klass 18 - 24 kuud isased / Youth class dogs 18 - 24 months    
SG1 54 HELEROS QUICKSILVER Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Jana Särglep
SG2 52 FEST KIEFER HAROLD Karat`s Ulk Fest Kiefer Uslada J. & O. Levašova Toomas Luman
SG3 55 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Rain Heinsoo
SG4 53 FLUTWELLE JAGUAR Estrellest Ertson Unerschrocken Xody Ene Vöörmann Krestjan Tak
Keskmine klass 18 - 24 kuud emased / Youth class females 18 - 24 months    
SG1 56 EETE FOM HAUS SHUTSE Fest Kiefer Demon Michel Fom Haus Shutse Strelkova Reve Ventsel
SG2 61 MEISENHOF ESMERALDA Elko V. Fichtenshlag Jagodka Meisenhov T.Sinitsyna Jelena Levašova
SG3 60 LUCKY BELLATRIX Rayntes Grant Briatore Mersedes Ene Pärli Ene Pärli
SG4 57 FEST KIEFER ISKRA Uran Von Der Wilhelmswarte Fest Kiefer Dinara J. & O. Levašova Kasvataja& L.P.Arro
SG5 58 HELEROS RAFAELLA Robuk Dei Monti Laga Olhedens Tuva Heli Vaab Pärnapuu Marika
G1 59 JERSIKA KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger-Land Agra Kemermoor Dz. SiliòŠ I.&Dz. Siliòi
G2 95 FEST KIEFER ITALIA Uran Von Der Wilhelmswarte Fest Kiefer Dinara J. & O. Levašova Vladimir Kalatsov
Avaklass isased / Dogs open class        
SG1 62 ESTRELLEST BRAZIL Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Aida Kasela
Avaklass emased / Females open class        
SG1 65 FEST KIEFER ALEGRA Mischaland`s Joaqin Fest Kiefer Armanda J. & O. Levašova Kristiina Mitus
SG2 64 ESTRELLEST D'OHITIKA Mischaland's Buster Estrellest Victory Urve Lageda Helen Tähve
SG3 63 ASSY AUS WATTENSCHEID Hill Vom Farbenspiel Aika Vom Sachsenwappen Waldemar Köber Jr. Kersti ja Toomas Kivisalu
SG4 66 MARGMAN DELI Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Margit Kuuusman Heli Hannus
SG5 67 MARGMAN HAZEL Margman Torsten Margman Quicksand Margit Kuusman Katrin Kressel
Kasutusklass emased / Females working class    
V1 SERT 80 MARGMAN QUICKEN Maestro Vom Osterberger Land Margman Ziesel M.Kuusman P.Koor & M.kuusman
V2 68 ASSAUWE KIMBERLY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnesa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
V3 72 FEST KIEFER DINARA Quentin Karanberg Fesr Kiefer Editta Jelena Levašova Jelena Levašova
V4 71 ESTRELLEST UNIC Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-beryll Lageda Lageda
V5 78 KRONIS MIRCHELLE Margman Rau Von Pol Kronis Jaara Mai Paabo Silja Malmberg & Gert Soosalu
V6 77 KRONIS BOOGIE WOOGIE Margman Rau Von Pol Kronis Margo Mai Paabo Margit Kuusman, Romas ja Kärt Liekis
V7 79 MARGMAN MAGIC Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Anneli Pajur
V8 74 GRETA-GARBO KEMERMOOR  Merlin Vom Osterberger-Land Alfia Kemermoor Dz. SiliòŠ I. Bûmane
V9 76 HELEROS YARISE Dux De Cuatro Flores Conni Von Der Urbecke Heli Vaab Heli Vaab
V10 70 ESTRELLEST QURRY Bar-waxan Kamaro Estrellest Lemme Lageda Lageda
V11 69 ESTRELLEST AIKO LEE Quentin Karanberg Estrellest  Axy Lee Urve Lageda Kasvataja/ U. Hiie
V12 81 MARGMAN UNIQUE Zilber Vasserfal Mendeley Margman Kismet Margit Kuusman Elo Lindi
V13 75 HELEROS ROSEL Mischalands Mango Sensen Mann Black Velvet Heli Vaab Annika Palm
ei osal. 73 FEST KIEFER ISSIS Fest Kiefer Hasper Fest Kiefer Werdi Jelena Levašova Diana Grudina & Kasv.
Kasutusklass isased / Dogs working class    
V1 90 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta J. & O. Levašova Õie Sillam
V2 SERT 91 FEST KIEFER ZIDAN Endrefalva Michigan Fest Kiefer Oxana Olga Levašova Olga Levašova
V3 82 ARKO SOLO RIGOLETO Arak vom Frankengold Upsi Oger Schloss Solvita Vevere Solvita Vevere
V4 89 ESTRELLEST ÕNNEX Bar-waxan ´ariginal Estrellest Enfi-astarta Urve Lageda Eve Pungas
V5 92 FLUTWELLE FLAUNT Triumps Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmaa Helve Saarestik
V6 86 ESTRELLEST JUKKA Calvin Vom Frankengold Estrellest Qettre Urve Lageda Key Kunman
V7 84 ESTRELLEST BARUTO Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve  Lageda Ly  Jõgila
V8 87 ESTRELLEST PANTER Zaban Vom Fiemereck Estrellest Xlamme Urve Lageda Indrek Kasela
V9 88 ESTRELLEST PRESTON Estrellest Uller Estrellest Mirell Urve Lageda Olle Reinholm
SG1 94 GORDONS KEMERMOOR Merlin Vom Osterberger-Land Alfia Kemermoor Dz. SiliòŠ I.&Dz. Siliòi
SG2 93 FLUTWELLE IXOROS Endrefalva Shanhay Flutwelle Bella Ene Vöörmann Ene Vöörmann
U 85 ESTRELLEST EGER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Xlamme Urve Lageda Anneli Pajur
ei osal. 83 BARON SOLO RIGOLETO Arko Vom Butjenter Land Upsi Oger Schloss Solvita Vevere H.Ozolins
             
Parim emane varrukakoer: MARGMAN UNIQUE      
Parim isane varrukakoer: ESTRELLEST PRESTON      
             
Järglasklass:          
1. MARKUS VOM STATUS QUO        
             
Kasvatajaklass:          
1. Fest Kiefer          
2. Estrellest