ESLÜ ERINÄITUS 09-10.08.2008 Viimsis. Kohtunik hr. HEINZ SCHEERER (Saksamaa)

TULEMUSED

 

Hinne

Katal.nr

Koer / Dog

Isa / Father

Ema / Mother

Kasvataja / Breeder

Omanik / Owner

     

4 - 6 kuud isased / 4-6 months dogs

   
VL1 3 FEST KIEFER JEGER Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Olga & Jelena Levašova Diana Grudina
VL2 5 VANHO LEHMBURG Barus Vilkiū,kštis Gabi Lehmburg J. Zilberts M. Vacvanags
VL3 1 ESTRELLEST SANO Y FUERTE Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Kaire Paavo
VL4 4 OLHEDENS IPPON Mischaland's Xakros Olhedens Ronja Mikael ja Tanja Nylund Toomas Kivisalu
VL5 2 ESTRELLEST TIGER TRITON Fest Kiefer Demon Estrellest Te-beryll Urve Lageda Väino Valner
     

4 - 6 kuud emased / 4 - 6 months females

   
VL1 15 ZILBER VASSERFAL SAHERIZADA Robuk Dei Monti Della Laga Zilber Vasserfal M.vselenaja Timofejeva E. V Maie Hulkko
VL2 12 FEST KIEFER JENIFER Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Olga & Jelena Levašova Diana Grudina
VL3 11 FEST KIEFER JASMINE Ingodds Agassi Fest Kiefer Issis Olga & Jelena Levašova Margus Maksimov
VL4 16 UMBERTA LEHMBURG Barus Vilkiukstis Manfreda Lehmburg Janis Zilberts Ivo Vilks
VL5 6 BIJOU VOM STATUS QUO Markus Vom Status Quo Kira Vom Status Guo Bernd Nagel Maris & Gert-Egert Jätsa
VL6 10 ESTRELLEST TIGER TESSA Fest Kiefer Demon Estrellest Te-beryll Urve Lageda Mart Tuuling
VL7 8 ESTRELLEST SALLY Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Siim Käpa
VL8 9 ESTRELLEST STEFFY Tiras Vom Roten Feld Estrellest Qurry Urve Lageda Kaido Kompus Ja Kasv.
L1 13 FLUTWELLE LANDRA Tyron Della Real Favorita Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Ene Vöörmann
L2 7 BLACKAMY BELLAMY Fest Kiefer Edvin Inxest Amor-amy Merle Kivissaar Merle Kivissaar&piret Tannebaum
ei osal. 14 STARK FASSEN ZEBORA Xano V.muzenburg Stark Fassen Hanny Romanovits Svetlana Romanovits Svetlana
     

6 - 9 kuud isased / 6 - 9 months dogs

   
VL1 26 SHYRHAN LEHMBURG Markus Vom Status Quo Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Daiga Krumina
VL2 24 MARGMAN THOR Markus Vom Status Quo Margman Ziesel Margit Kuusman Margit Kuusman & Markus Kropeit
VL3 20 FLUTWELLE JAGUAR Estrellest Ertson Unerschrocken Xody Ene Vöörmann Kristjan Tak
VL4 19 ESTRELLEST MARCO POLO Estrellest Eger Estrellest Qwinn-dixy Urve Lageda Meeli Puusepp
L1 25 SEMO LEHMBURG Markus Vom Status Quo Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Ruta Rutka
L2 21 HELEROS UNFRIED Rayntes Grant Sensen Mann Alexia Heli Vaab Angelika Jõela Ja Kasv.
L3 18 ESTRELLEST LA TROYBOY Estrellest Throy Estrellest Bonne Urve Lageda Raili Uuspuu
L4 22 INXEST KING KONG Eric Vant Croot-vehn Briatore Jeere Ingrid Liivakant Merle Salm
L5 17 BEMONDERO Estrellest Ertson Hellerkantri Flami Ene Vagur-saarinen Piret Oper
ei osal. 23 KOERUSTÜKK CÄSSAR Mischaland's Buster Kronis Janka Romas Liekis Aivi Pukki
     

6 - 9 kuud emased / 6 - 9 months females

   
VL1 30 HELEROS TRAYCI Eloy Vom St.-michaels-berg Susy-whocan Laiza Heli Vaab Agle & Reelika Oissar
VL2 34 SOOLA LEHMBURG Markus Vom Status Quo Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts Janis Zilberts
VL3 31 LEIKSAID ISAMI Ingodds Agassi Svarzekoks Cindy Mistsenko, Simonova Simonova
VL4 33 MARGMAN TIANA Markus Vom Status Quo Margman Ziesel Margit Kuusman Kasvataja & Kaidi Kohv
VL5 29 ESTRELLEST MISS DIXY Estrellest Eger Estrellest Qwinn-dixy Urve Lageda Karneli Tõnning
VL6 27 BRIATORE PITA-LU Fest Kiefer Demon Estrellest Luna Victory Heidi Nurmela Anne Tsukker
VL7 32 LUCKY BELLATRIX Rayntes Grant Briatore Mersedes Ene Pärli Ene Pärli
L1 28 ESTRELLEST MIRAGE Estrellest Eger Estrellest Qwinn-dixy Urve Lageda Monika Kahem
         

9 - 12 kuud isased / 6 - 9 months dogs

       
VL1 39 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Rain Heinsoo
VL2 38 HELEROS QUICKSILVER Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Jana Särglep
VL3 40 HELEROS ROBBY Robuk Dei Monti Della Laga Olhedens Tuva Heli Vaab Varje Ojala
VL4 41 PAKO GARLIAVIETIS Ingodds Agassi Xilla Von Ben Harten Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
L1 35 BLACKAMY AMBROOSIUS Fest Kiefer Demon Kronis Black-dream Merle Kivissaar Merle Kivissaar&carmen Vanik
L2 36 BLACKEST KIL ROY Kris Vom Conbhairean Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Rein Jussi Ja Jaanika Aruaas
ei osal. 37 CHARAKTERHAUS LYON Apollon Vom Team Endrefalva Estrellest Josette-Emilie Kristiin Keernik Denis Polkovnikov
       

9 - 12 kuud emased / 6 - 9 months females

     
VL1 47 ESMERALDA MEIZEHOV Elko V Fichtenschlag Jagodka Meizehov Sinitsyna T. Levashova Jelena
VL2 49 HELEROS RAFAELLA Robuk Dei Monti Laga Olhedens Tuva Heli Vaab Pärnapuu Marika
VL3 48 HELEROS QUNA Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Terje Tammemäe, Tarvo Alev
VL4 42 BLACKAMY ANGELS-MELODY Fest Kiefer Demon Kronis Black-dream Merle Kivissaar Merle Kivissaar&hille Lättekivi
VL5 50 SUE OGER SCHLOSS Nacos Vom Holtkämper See Steffi Oger Schloss Vladimir Petrov J.juhkam&o.tuuleveski
VL6 45 CHARACTERHAUS LOUISIANA Apollon Vom Team Endrefalva Estrellest Josette-emilie Kristiin Keernik Kristiin Keernik
VL7 46 DOLLY Estrellest Don Corleone Estrellest Qwixy Marek Vellend Rita Vellend
VL8 44 BRIATORE OKARA Kris Vom Conbhairean Heleros Nelly Heidi Nurmela Kadi Kalbin
VL9 43 BLACKEST KLEOPATRA Kris Vom Conbhairean Kronis Margo Agnes & Jaanika Aruaas Jaanika Ja Agnes Aruaas
     

Noorteklass (12 - 18 kuud) isased / 12 - 18 months dogs

   
SG1 55 WUNDERSTERN GENF Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko
SG2 JUN SERT 56 WUNDERSTERN GERMANN Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Riina Ruven
SG3 51 BLACKEST JACKE Heleros Lord Kronis Jaara Agnes & Jaanika Aruaas Laura Virkkunen
SG4 54 FALDRET-EST BAKSTER Wunderstern Darantino Aussenhaus Freia Irena Vandrecht Vitaly Jantsevich
SG5 57 WUNDERSTERN GIBSON Quantum Von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Tiina Selge
SG6 53 ESTRELLEST JUKKA Calvin Vom Frankengold Estrellest Qettre Urve Lageda Key Kunman
ei osal. 52 ESTRELLEST GIPSON Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Merje Lister
     

Noorteklass (12 - 18 kuud) emases / 12 - 18 months females

   
SG1 JUN SERT 60 ESTRELLEST IDOLLY Estrellest Idol Stark Fassen Matri Xa Urve Lageda Urve Lageda
SG2 59 ESTRELLEST GRETTY Endrefalva Shanhay Estrellest Qurry Urve Lageda Reet Kiisk
SG3 61 STEINHAIN MALLY Olhedens Matti Olhedens Ronja Toomas Kivisalu Karneli Tõnning
SG4 58 ESTRELLEST FLORA Mischaland's Povel Estrellest Dakota Urve Lageda Meelis Vimb
     

Keskmine klass (18 – 24 kuu) isased / 18 – 24 months dogs

   
SG1 69 NAXO VOM FICHTENSCHLAG Dux De Cuatro Flores Zaskia Vom Fichtenschlag Marco Ozmann Rinaldas Janusaitis
SG2 67 HELEROS LUCKY Sensen Mann Xanter Heleros Vronie Heli Vaab Tarvo Alev
SG3 65 FEST KIEFER BANDIT Margman Rau Von Pol Fest Kiefer Monate Olga & Jelena Levašova Eda & Madis Neeme
SG4 70 WUNDERSTERN FANDOR Wunderstern Becher Zilver Hera Loo Betsy Riina Ruven Jelena Mirzojeva
SG5 68 HELEROS MERKUR Kalli Von Der Werther-Mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Tanel Ja Daisi Õismets
SG6 66 FEST KIEFER ZIDAN Endrefalva Michigan Fest Kiefer Oxana Olga & Jelena Levašova Levashova Jelena
SG7 62 ESTRELLEST BARUTO Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Ly Jõgila
G1 63 ESTRELLEST BRAZIL Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Aida Kasela
G2 64 ESTRELLEST BRONX Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Raili & Marek Vainola
     

Keskmine klass (18 – 24 kuu) emased / 18 – 24 months females

   
SG1 81 MEISEHOF FANTASTIKA Elko V Fichtenschlag Endrefalva Afrika Sinitsyna T. Levashova Jelena
SG2 80 MARGMAN QUICKEN Maestro Vom Osterberger-land Margman Ziesel Margit Kuusman Kasv & P.koor
SG3 82 STEINHAIN LIBBY Campino Von Der Piste Trophe Olhedens Opal Toomas Kivisalu Toomas & Kersti Kivisalu
SG4 79 MARGMAN PEARL OF PHARAOH Merlin Vom Osterberger-land Margman Vaiper Margit Kuusman Karin Remmelgas
SG5 78 HELEROS MARCELLA Kalli Von Der Werther-mühle Sensen Mann Alexia Heli Vaab Kaire Sädemets
SG6 75 ESTRELLEST CÄNDY Apollon Vom Team Endrefalva Estrellest Bonne Urve Lageda Illar Aigro
SG7 76 ESTRELLEST D'OHITIKA Mischaland's Buster Estrellest Victory Urve Lageda Helen Tähve
SG8 73 ESTRELLEST BASIRA Estrellest Panter Estrellest Josette-emilie Urve Lageda Stiina Sepp
SG9 72 ESTRELLEST AIKO LEE Quentin Karanberg Estrellest Axy Lee Urve Lageda Urve Hiie/ Urve Lageda
SG10 71 ALAGNESSA Estrellest Ertson Hellerkantri Flami Ene Vagur-Saarinen Marion & Mare Milk
G1 74 ESTRELLEST BIRMA Estrellest Panter Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Dea Tiitus
G2 77 ESTRELLEST EXE Ratsumestarin Drago Estrellest Lexer Urve Lageda Heli Reili Ja Kasvataja
     

Veteranid isased / Veterans dogs

   
SG1 78 UNERSCHROCKEN NOBEL Tasso Vom Solling Unerschrocken Gessa Tsernjakova Janne Vaarja
     

Veteranid emased / Veterans females

   
SG1 79 HETTY OGER SCHLOSS Rob Vom Salzgitter Milieu Wessy Vom Lalgen Feld Vladimir Petrov Mai Paabo
SG2 80 MARGMAN GISELA Rob Vom Salzgitter Milieu Junkertums Cancan Margit Kuusman Marika Mikk
     

Avaklass isased / Open class dogs

   
SG1 86 ASSAUWE LEXUS Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Viktoria Vertsinskaja
SG2 97 WUNDERSTERN EDISSON Arko Vom Butjenter Land Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ruven&Toomla
SG3 93 FLUTWELLE FLAUNT Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Helve Saarestik
SG4 92 FEST KIEFER URSUS Margman Torsten Zilber Vasserfal Lambada Olga & Jelena Levašova Andres Harak
SG5 94 FLUTWELLE FLOWEN Triumphs Izaro Kronis Kätkiss Ene Vöörmann Kärt Ja Romas Liekis
SG6 88 ESTRELLEST IDOL Olhedens Matti Estrellest Josette-Emilie Urve Lageda Annika Toome
SG7 95 HELEROS IVAR Heleros Lord Fest Kiefer Gillda Heli Vaab Ülle Roosna
SG8 96 MARGMAN ODIN Margman Torsten Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Aive Sarjas
SG9 87 ESTRELLEST FLAGMAN EXODUS Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Doris & Felor Sepp
G1 91 FEST KIEFER DI KAPRIO Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Jaanika Aruaas Ja Peep Mändma
G2 90 ESTRELLEST XANTRO Barus Vilkiukstis Estrellest Merri Urve Lageda Rutt Vahtras
ei osal. 89 ESTRELLEST UNCLE JIM Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-beryll Urve Lageda Ülar Teppo
     

Avaklass emased / Open class females

   
SG1 110 MARGMAN MAGIC Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Anneli Pajur
SG2 107 GUNDI VOM KIRCHENBRUCH Arak Vom Frankengold Burga Vom Kirchenbruch Blodow Horst Eija Wegelius/ Maire Õunmaa
SG3 101 ESTRELLEST AXY LEE Eiko Vom Haus Hazelda Estrellest Zuccina Urve Lageda Maris Jätsa
SG4 99 ASSY AUS WATTENSCHEID Hill Vom Farbenspiel Aika Vom Sachsenwappen Waldemar Köber Jr. Toomas & Kersti Kivisalu
SG5 98 ASSAUWE LORETTA Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Svetlana Jelizarova
SG6 105 ESTRELLEST VANDA-LOU Estrellest Throy Estrellest Kometesse Krislin Urve Lageda Külli Kanter
SG7 102 ESTRELLEST FILIA GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Heidi Nurmela
SG8 104 ESTRELLEST QIRICKY Karat´s Yoker Estrellest Qurry Urve Lageda Eve Pungas
SG9 100 AUSSENHAUS KELLY Fest Kiefer Vitus Aussenhaus Hillary Veiko Väljas Mervi Murdmets
SG10 111 MARGMAN NIGHTWISH Margman Rudolf Unerschrocken Xody Margit Kuusman Kasv., E.võõsa, P. Koor
SG11 103 ESTRELLEST JUST-JESSY Endrefalva Michigan Estrellest Merri Urve Lageda Ülari Kiviloo
SG12 108 MARGMAN DELI Zaban Vom Fiemereck Margman Valery Margit Kuusman Heli Hannus
SG13 106 FEST KIEFER TAKOMA Zamp Vom Thermodos Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Mariann Rivik
SG14 109 MARGMAN HAZEL Margman Torsten Margman Quicksand Margit Kuusman Katrin Kressel
     

Kasutusklass emased / Working class females

   
V1 132 WUNDERSTERN DALISSIMA Quentin Karanberg Kronis Kändrewa Riina Ruven Veiko Väljas & Riina Ruven
V2 SERT 122 FEST KIEFER ISSIS Fest Kiefer Hasper Fest Kiefer Werdi Olga & Jelena Levašova Diana Grudina
V3 112 AGRA KEMERMOOR Esto Van Noort Haifa Oger Schloss Dz. Silinš Dz. Siliņ,š
V4 123 HELEROS ROSEL Mischaland's Mango Sensen Mann Black Velvet Heli Vaab Annika Palm
V5 114 ESTRELLEST DAKOTA Estrellest Extasy Estrellest Victory Urve Lageda Mare Adermann
V6 116 ESTRELLEST QURRY Bar-waxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin & Urve Lageda
V7 127 MARGMAN UNIQUE Zilber Vasserfal Mendeley Margman Kismet Margit Kuusman Elo Lindi
V8 125 KRONIS JAARA Ursus Vom Baruther Land Kronis Kätkiss Mai Paabo Gert Soosalu & Jaanika Aruaas
V9 117 ESTRELLEST SKIPPY Margman Greif Frya Vom Salzgitter Milieu Urve Lageda Annely Martoja
V10 131 WUNDERSTERN BECHER ZAFIR Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Katrin Marandi /aare Kattai
V11 115 ESTRELLEST NETTY MELODY Margman Greif Estrellest Hillary Urve Lageda Thekla Degtjarov
V12 129 STARK FASSEN HANNY Svarzekoks Jack Stark Fassen Dzessika Romanovits Svetlana Romanovits Svetlana
SG1 118 ESTRELLEST TE-BERYLL Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-melody Urve Lageda Velve Tuuling
SG2 124 KRONIS DUUTSY Endrefalva Hilton Hetty Oger Schloss Mai Paabo Mai Paabo
U 113 ASSAUWE KIMBERLY Endrefalva Michigan Stark Fassen Agnessa Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina
U 121 FEST KIEFER DRAGA Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Olga Levashova & Ene Sikk
U 126 MARGMAN ZIESEL Ghandi Von Arlett Margman Gisela Margit Kuusman Margit Kuusman
U 128 MARGMAN VAIPER Zilber Vasserfal Mendeley Margman Gisela Margit Kuusman Kaidi Kohv
U 130 SVARZEKOKS CINDY Svarzekoks Jack Elbe Vom Schlossgässchen Outi Kanerva Kuzmina N, Levashova J.
ei osal. 119 ESTRELLEST UNIC Fest Kiefer Hasper Estrellest Te-Beryll Urve Lageda Urve Lageda
ei osal. 120 FANTASTIC NO BARTAS KRASTA Quentin Karanberg Odri No Bartas Krasta Sanita Goricka Sanita Goricka, Ieva Ozolanta
     

Kasutusklass isased / Working class dogs

   
V1 142 FEST KIEFER HASPER Endrefalva Michigan Eike Vom Schlössgässchen Olga & Jelena Levašova Natalia Belova & Denis Belov
V2 141 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Olga & Jelena Levašova Sillam Õie
V3 SERT 149 ONIAL VON ANTHEUS Pakros d'Ulmental Kascha Von Antheus Saksamaa Петровичева, Levashova
V4 145 MARGMAN BERNARD BRAVEHEART Margman Torsten Admirable Born To Win Margit Kuusman Tiina Haak
V5 147 MARGMAN KRONPRINZ Dux De Cuatro Flores Margman Ziesel Margit Kuusman Piret Laanetu
V6 151 WUNDERSTERN BECHER ZILVER Sensen Mann Atlas Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Šadeiko
V7 137 ESTRELLEST THROY Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty Melody Urve Lageda Eha Kõrve
V8 146 MARGMAN JECK Margman Torsten Maija Von Der Fichtenspitze Margit Kuusman Margus Kõrts & Rünno Marmor
V9 133 APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA Cayos Von Fidelius Endrefalva Zemfira Svetlana Peterson Kairi Viherpuu
V10 143 HELEROS ZACK Heleros Grando Junkertums Xalina Heli Vaab Andres Sepp
V11 139 ESTRELLEST ÕNNEX Bar-waxan Ariginal Estrellest Enfi-astarta Urve Lageda Eve Pungas
V12 150 RAYNTES GRANT Zaban Vom Fiemereck Rayntes Barbet Lea Tõnismäe Helve Saarestik
V13 134 ESTRELLEST BAYRON Estrellest Extasy Estrellest Neira Urve Lageda Jaanus Madelin
V14 140 FEST KIEFER ANKOR Marko Della Valcuvia Zilber Vasserfal Lambada Olga & Jelena Levašova Külli Soo
V15 144 KRIS VOM CONBHAIREAN Bravos Vom Steffen Haus Ginger Von Der Maleiche Miss H.macdonald & Mr.d.greer & D.more Heli Vaab
SG1 138 ESTRELLEST TÕRU Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty-melody Urve Lageda Merlin Kanter
SG2 136 ESTRELLEST LIDER Benn Vom Salzgitter Milieu Estrellest Lemme Urve Lageda Marika Paling
U 135 ESTRELLEST FILO GERMANO Germano Garliavietis Estrellest Donna Victoria Urve Lageda Tõnu Pärna
U 148 MARGMAN MORGAN Endrefalva Shimsay Margman Gisela Margit Kuusman Annika Grünberg
             
PARIM EMANE VARRUKAKOER MARGMAN UNIQUE        
PARIM ISANE VARRUKAKOER MARGMAN KRONPRINZ      
             
PARIM KASVATAJA 1 ESTRELLEST        
PARIM KASVATAJA 2 FEST KIEFER        
PARIM KASVATAJA 3 WUNDERSTERN