ERINÄITUS 15. - 16.08.2015.a

SERTIFIKAADIÕIGUSEGA ERINÄITUS   

 

Kohtunik / Judge Pr. Anja Boonemmer (SV, Holland) 
Varrukamees / Helper: Janar Klement

 

TULEMUSED

 

Hinne

Kat nr

Koer / Dog

Omanik / Owner

Kasvataja / Breeder

Koera isa / Sir

Koera ema / Dam

             
   

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / NON-OFFICIAL SHOW CLASSES

 
   

Isased kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months

   
VL1 1 STARK FASSEN APOLLO AIRO Andres Loorits Svetlana Romanovitš Igl Bi Yamato Idana vom Holtkämper
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months longhair

 
VL1 2 ALFONS SCHUMI Olga Valter Maris Jätsa Margman Demon Dhiyjou A Di Marckhell
             
   

Emased kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months

   
VL1 3 MARGMAN FAYA Marju Reisberg Margit Kuusman Fred Vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
             
   

Emased pikakarvaised kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months longhair

 
VL1 7 MARGMAN FRESIA Katrin Kressel Margit Kuusman Fred vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
VL2 6 MARGMAN FLOCKY Rita Pillesson Margit Kuusman Fred Vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
VL3 5 MARGMAN FARCUNA Tiia Koronen Margit Kuusman Fred Vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
VL4 4 AERYON Martin Rahuoja Martin Rahuoja Margman Demon Dhiyjou A Di Marckhell
             
   

Isased kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs 4 - 6 months

   
VL1 9 ESTRELLEST FERRY Meelis Sink Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
VL2 13 ZYKLON VOM REPITITION Eha Kõrve Josephine Kao Willy vom Kuckucksland Holly vom Kuckucksland
VL3 14 ZYRUS VOM REPITITION Malle Kiisma Josephine Kao Willy vom Kuckucksland Holly vom Kuckucksland
VL4 10 HELEROS ANNI ASTOR Margit Härm Heli Vaab Willy vom Kuckucksland Heleros Elektra
VL5 11 KWILLY DEL CHRISTOV A DI MARCKHELL Maris Jätsa Maris Jätsa/ Kjell Rise Willy vom Kuckucksland Biggi aus der Shwedenstadt
VL6 8 ALFONZMARGERDIA Kaja Kibena Maris Jätsa Margman Demon Bijou vom Status Quo
VL7 15 WUNDERSTERN DABACCO Rainer Kütt Riina Ruven Willy vom Kuckucksland Assauwehof Aleksa
VL8 12 ROMMI Erkki Viisma Helina Härma Sacco von Vierhundert Hertz Wunderstern Team Lisette
             
   

Emased kutsikad 6 - 9 kuud / Females 4 - 6 months

   
VL1 18 ESTRELLEST FRAYETE FLAMME Rita Vellend & kasvataja Urve Lageda Willy vom Kucucksland Estrellest Hayete
VL2 21 WUNDERSTERN DONIZETTY Evely Vendla Riina Ruven Willy vom Kuckucksland Assauwehof Aleksa
VL3 16 ARIANA MARGERDIA Maris Jätsa Maris Jätsa Margman Demon Bijou vom Status Quo
VL4 17 ESTRELLEST FANCY K.Keernik U.Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
VL5 20 ROCE Reet Onton Helina Härma Sacco von Vierhundert Hertz Wunderstern Team Lisette
VL6 19 HELEROS ANNI ALLY Annika Palm Heli Vaab Willy vom Kuckucksland Heleros Elektra
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 6 - 9 kuud / Dogs 4 - 6 months longhair

   
VL1 23 INXEST LORD VOLDEMORT Janne Sassiad Ingrid Roopärg Merlin Von Der Kiefernschlucht Margman Queen Of  Candy
ei osal. 22 ESTRELLEST FRANZY Taivo Simson Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 6 - 9 kuud / Females 4 - 6 months longhair

   
VL1 25 HELEROS BARBARA Katleen Parik Heli Vaab Vitor Casa Adamo Heleros Jade
VL2 24 ESTRELLEST FLYCA Pärn Ene Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
             
   

Isased kutsikad 9 - 12 kuud / Dogs 9 - 12 months

   
VL1 26 FRISCO VOM HAUS TIMANFAYA Elen Annuk ja Jaak Sõrmus Fred Tabert Kronos v.Nürburgring Banu vom Bergmannsland
             
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID / OFFICIAL SHOW CLASSES

   
   

Isased veteranid / Veterans males

   
V1 28 FEST KIEFER DEMON Õie sillam Jelana&Olga Levašova Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta
V2 SERT 29 WUNDERSTERN GIBSON Tiina Selge Riina Ruven Quantum von Arminius Kronis Kändrewa
V3 27 ESTRELLEST IDOL Annika Toome Urve Lageda Olhedens Matti Estrellest Josette-Emilie
             
   

Emased veteranid / Veterans females

   
V1 31 MARGMAN QUICKEN Piret Koor Margit Kuusman Maestro vom Osterberger-Land Margman Ziesel
V2 SERT 30 ESTRELLEST QIRICKY Eve Arula Urve Lageda Karat's Yoker Estrellest Qurry
             
   

Emased pikakarvalised veteranid / Veterans females longhair

   
V1 32 INXEST GABRIELA Katrin Kressel Ingrid Roopärg Junkertums Xavier Estredet Lassy
             
   

Isased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior dogs 12 -18 months

   
SG1 33 ESTRELLEST ZINTO Rain ja Katriin Salumaa Urve Lageda Heleros Qwinto Estrellest Wiola Melody
SG2 35 MARGMAN ZEPPELIN Airi Kruusmaa Margit Kuusman Kreislauf Pravo Margman Wildfire Wanda
SG3 43 HELEROS XRANDON Reet Pärn Heli Vaab Illiano vom Fichtenschlag Heleros Francesca
SG4 36 HELEROS  YAKSON Arne Kadanik & Veiko Väljas Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin
SG5 34 HELEROS XANTOS Andrus Pärna Heli Vaab Illiano vom Fichtenschlag Heleros Francesca
SG5 37 RAMIRO VON ADUCHT Aleksander Kuzin Sigrid Schophoven Maffey vom Quartier Latin Wionja von Aducht
G1 38 RAYNTES KAITO Agle & Tõnis Oissar Lea Tõnismäe Otto von der Fasanerie Laisa Oger Schloss
ei osal. 39 SUNNTOYA'S ELLROS Key Kunman Liina Sepp Sunyi vom Hühnegrab Fest Kiefer Jenifer
             
   

Emased noorteklass 12 - 18 kuud / Junior females 12 -18 months

   
SG1 SERT 48 ZARA VOM KUCKUCKSLAND Malle Kiisma & kasvataja Otmar Grünewald Hugh vom Eichenplatz Bella vom Kuckucksland
SG2 45 MARGMAN ACAPELLA PIRET KOOR Margit Kuusman Zilber Vasserfal Petrozabodsk Margman Quicken
SG3 40 ASSAUWEHOF GLORIA Irina Sõsoljatina Irina Sõsoljatina Oberlauf Ambassador Assauwe Loretta
SG4 46 MARGMAN AZURE Katrin Lamp Margit Kuusman Zilber Vasserfal Petrozavodsk Margman Quicken
SG5 44 HELEROS YASMINE Terje Tammemäe Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin
SG6 41 FEST KIEFER AURORA Jelena Levasova Jelana&Olga Levašova Simon No Bärtas Krasta Fest Kiefer Allbina
SG7 47 SUNNTOYA'S ELLEN Agnes Aruaas & kasvataja Liina Sepp Sunyi vom Hühnegrab Fest Kiefer Jenifer
SG8 42 HELEROS XARINNA Ly Pihel, Risto Laide Heli Vaab Iliano vom Fichtenschlag Heleros Francesca
G1 49 YUHANNA DOPPEL SCHLAG Diana Kirs Aleksandr Balakirev Quint V.Walshagen Carina V.D. Fasanerie2000
             
   

Isased pikakarvalised noorteklass 12 - 18 kuud / Junior dogs 12 -18 months longhair

 
SG1 50 HELEROS XANDER Kaido-Allan Lainurm Heli Vaab Iliano vom Fichtenschlag Heleros Francesca
             
    Emased pikakarvalised juuniorklass 12 - 18 kuud / Junior females 12 -18 months longhair  
SG1 51 BELLA SOLO RIGOLETTO Ingrid Roopärg Solvita Vevere Perry von Regina Pacis Fiji Solo Rigolette
SG2 52 HELEROS YRIS Eleri Ehamaa Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin
SG3 53 INXEST UXY- JASMIIN Rando Rämmeld Ingrid Roopärg Margman Demon Inxest Simba
             
   

Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class males 18-24 months

 
G 54 ESTRELLEST VON VHRIS Helve Käro Urve Lageda Chris spod Lazov Break vom Finsteren Waldeck
             
   

Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18-24 months

 
SG1 58 PADI  LEHMBURG Katrin Hattu & Veiko Väljas Janis Zilberts Wunderstern Team Las Vegas Arsija Lehmburg
SG2 55 ESTRELLEST WIFI Janika Ole Urve Lageda Remo vom haus wendl Estrellest Elsa
SG3 57 FLUTWELLE VECTRA Ene Vöörmann Ene Vöörmann Flutwelle Ixoros Hera
SG4 56 ESTRELLEST XET BIANCA Velve Tuuling Urve Lageda Kreislauf Bravo Estrellest Tiger Tessa
             
   

Isased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class males 18-24 months longhair

SG1 60 HELEROS VOX Meeli Lindsaar Heli Vaab Sacco von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
SG2 59 HELEROS VIRKO Helen Alliksaar Heli Vaab Sacco von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
             
   

Emased pikakarvalised keskmine klass 18-24 kuud / Youth class females 18 - 24 months longhair

SG1 61 HELEROS VIOLA Ahto Luidalepp Heli Vaab Sacco von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
             
   

Avaklass isased / Open class males 

   
SG1 65 MARGMAN TABOO Kristina Kübar Margit Kuusman Atos aus Agrigento Margman Wiezel
SG2 63 EMPORIO A MARCKHELL Maris Jätsa Maris Jätsa Margman Demon Bijo vom Status Quo
SG3 62 BASKO AD ASTRA GLORIA Liidia Penner Verbytskaja Maria Aivengo vom St.-Michaels -Berg Feya Ad Astra Gloria
G1 64 JACKSON OGER SCHLOSS Joel Meresmaa Vadimir Petrovs Falkos von den Schwarzen Seeperlen Gerti vom Brendtal
             
   

Avaklass emased / Open class females

   
SG1 66 HELEROS METIS Heli Hannus Heli Vaab Zero vom Zellwaldrand Nochnoj Dozor Chelsi
SG2 67 MARGMAN NACRE Piret Koor & Reet Nipper Margit Kuusman Wodin Vom Hotlkämper See Margman Quicken
SG3 69 WUNDERSTERN JANETA Kristi Soll Riina Ruven Bruno Du Val D'anzin Kronis Kändrewa
             
   

Avaklass isased pikakarvalised / Open class males longhair

   
SG1 70 HELEROS RUFUS Raul Kalep Heli Vaab Vox von der Holledau Susy Whocan Perfect
SG2 72 WUNDERSTERN BEM Silvi ja Aivar Nõu Riina Ruven Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
ei osal. 71 MARGMAN LEXUS Külliki Alesmaa Margit Kuusman Conbhairean Uno Margman Ultima Thule
             
   

Avaklass emased pikakarvalised / Open class females longhair

   
SG1 74 MARGMAN QUEEN OF CANDY Ingrid Roopärg Margit Kuusman Atos aus Agrigento Margman Ziesel
SG2 73 ESTRELLEST DI-DI Ago Pärnamäe Urve Lageda Ingodds Agassi Estrellest Dakota
SG3 75 WUNDERSTERN BJERRE Tõnu Joonas Riina Ruven Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
             
   

Kasutusklass emased pikakarvalised / Working class females longhair

   
V1 76 HELEROS JADE Heli Vaab Heli Vaab Wegas vom Fichtenschlag Heleros Yarise
V2 77 INXEST SIMBA Rando Rämmeld Ingrid Roopärg Inxest Herakles Briatore Jeere
V3 78 RENEGADE KNIGHTS BEATITAS Signe Tiitso Ari Angervo Orion Mavic Poland Renegade Knights Aranea
             
   

Kasutusklass emased / Working class females

   
V1 SERT 84 MARGMAN VEGA Lea Kuldsepp Margit Kuusman Kranichzug X-Men Inki Von Der Kiefernschlucht
V2 83 MARGMAN ZAMBIA S.Malmberg & M.Kuusman M.Kuusman Yorc vom Satus Quo Kronis Mirchelle
V3 86 ODANA  LEHMBURG Tatjana Medkova&Veiko Väljas Janis Zilberts Wunderstern Team Las Vegas Soola Lehnburg
V4 82 MARGMAN SISELL S. & S.Malmberg M.Kuusman Conbhairean Uno Margman Zambia
V5 80 HELEROS ELEKTRA Annika Palm Heli Vaab Heleros Yarise Kwantum vom Klostermoor
V6 85 MARGMAN WILDFIRE WANDA Monika Rusing Margit Kuusman Vanos van Noort Margman Quicken
V7 68 MARGMAN NESAIE Toivo Saks Kuusman Margit Wodin vom Holtkämper See Margman Quicken
V8 81 HELEROS FRANCESCA Ly Pihel, Risto Laide Heli Vaab Rhyscher von Arlett Tinka Oger Schloss
V9 87 SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ Signe ja Märt Šadeiko Franz Schlenzig Wallaby vom Kapellenberg Daika von der Rheinhöhe
SG1 79 DEFENDERVIL GRETEL Triin Kalekin Vilve Ala-Paal Heleros Qwinto Defendervil Buffy
             
   

Kasutusklass isased / Working class males

   
V1 89 HELEROS JOVIS Siiri Vee Heli Vaab Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise
V2 93 WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS Imbi Otti & Veiko Väljas R. Ruven Vanos van Noort Wunderstern Dalissima
V3 SERT 91 VISKI SEREBRJANAJA STRELA Filipov I Gontchar A.O Zearo von Zellwalgdrand Greisi von Aleks Birkenshtrasse
V4 90 MARGMAN VITO Vireka Mäeots Margit Kuusman KRANICHZUG X-MEN Inki Von Der Kiefernschlucht
V5 88 ESTRELLEST IMELINE TORM Thekla Degtjarjov Urve Lageda Atze vom Fassberg Estrellest Wälk
T3 92 WUNDERSTERN JOOP Toomas Kattel Riina Ruven Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa
             
             
   

Kasvatajaklassid / Breeder classes:

     
  I HELEROS (kasvataja Heli Vaab)      
  II HELEROS - pikakarvalised (kasvataja Heli Vaab)      
             
   

Parim isane varrukakoer / best bitework - males:

   
    ESTRELLEST IMELINE TORM      
             
   

Parim emane varrukakoer / best bitework - females:

   
    RENEGADE KNIGHTS BEATITAS