BS logo web.png

 

 

     BALTI SIEGER 06 - 07.08.2016.a

     SAKSA LAMBAKOERTE SERTIFIKAADIÕIGUSEGA ERINÄITUS

 

 

 

 

Kohtunikud:  isased:  Mr. Rainer Mast (SV) , emased: Mr. Christoph Ludwig (SV)

Varrukamehed: Janar Klement, Rene Radala

 

TULEMUSED

 

KOHT

Kat nr

Koer / Dog

Omanik / Owner

Kasvataja / Breder

Koera isa / Sir

Koera ema / Dam

             
   

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

   

Isased kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months

VL1 145 AUSSENHAUS ROCCO Sergei Danilov Veiko Väljas Team Leiksaid Uragan Odana Lehmburg
VL2 147 RUSSTANNENWALD HAIDEN HELT E.Lunina Opengeim M.D Kliff v. Fourniermulenbach Russtannenwald Umbra Kvest
VL3 151 WUNDERSTERN FULLER Toivo Tamm Riina Ruven Sacco von Vierhundert Hertz Wunderstern Ursel
VL4 149 WUNDERSTERN FADDY Piret Oper Riina Ruven Sacco von Vierhundert Hertz Wunderstern Ursel
VL5 150 WUNDERSTERN FENTON Irene Metsis Riina Ruven Sacco von Vierhundert Hertz Wunderstern Ursel
VL6 146 HARMON Urmas Saupõld Urmas Saupõld Flutwelle Ixoros Flutwelle Uzza
VL7 148 SUNNTOYA'S KOMEET        
             
   

Emased kutsikad 4 - 6 kuud / Females  4 - 6 months

VL1 152 AUSSENHAUS RAICA T.Medkova & V.Väljas Veiko Väljas Team Leiksaid Uragan Odana Lehmburg
VL2 153 BOHEMA MEILES ERDVE Rasa Dykinaite Rasa Dykinaite Kinan vom Yarek Quiggy vom Murrtal Zwinger
VL3 163 OBERLAUF  IMPERATRIZA Borisova O, J.Levashova Borisova Olga Askus vom Huhnegrab Oberlauf  Bavaria
VL4 159 MARGMAN LIEZEL P.Koor& H.Kommussaar M.Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
VL5 154 FLASHKA IZ SMOLENSKOI KREPOSTI O. Timofeeva O. Timofeeva Freddi von Modithor Nirvana iz Smolenskoi Kreposti
VL6 160 MARGMAN LUMIERE P.Koor& M.Muru M.Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
VL7 167 VALENCIA Z AZOVSKOGO BEREGA I. Abele Grubskiy R.S. Xentos von Der Wilheimswarte Roxana Solo Rigoletto
VL8 164 QUEEN DEL MAGLIO Liina Sepp & Giuseppe Stefanizzi Stefano Biancaccio Ulk von Maikhus Casa Silvia Pania
VL9 156 HARA VON DEN ZWEI STEINEN Gintare Puidokaite Erwin Reich Xentos von der Wilhelmswarte Danka von den zwei Steinen
VL10 157 MARGMAN LAMOYA Kristel Kuznetsova Margit Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
VL11 158 MARGMAN LAYONTE P.Koor& K.Filatenko M.Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
VL12 165 QUELLE DEL MAGLIO Silver Koit & kasv Stefano Biancaccio Ulk von Maikhus Casa Silvia Pania
VL13 155 GERIAUSIA LAUKINE VILKAUOGE Daiva Sakociene Zivile Cepuliene Jax dei Precision Aqua del Sole Nascente
VL14 166 SUNNTOYA'S KAMIRA Silver Koit, Liina Sepp Liina Sepp Sunntoya'S Batman Fest Kiefer Netra
VL15 161 MARGMAN LUMINOSA P.Koor& R.Nipper M.Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
VL16 162 MINE FIRE HUND ZALTARI M. Simonova M. Simonova Svarzekoks Urma Team Leiksaid Danielle
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Dogs 4 - 6 months longhair

VL1 168 AUSSENHAUS RAMSES Ari Angervo Veiko Väljas Team Leiksaid Uragan Odana Lehmburg
VL2 169 WUNDERSTERN FOSTER Anne Aasma-Erisalu Riina Ruven Sacco von Vierhunder Wunderstern Ursel
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 4 - 6 kuud / Females 4 - 6 months longhair

VL1 170 MARGMAN LEONA P.Koor& H.Mattisen M.Kuusman Margman Ylandos Margman Quicken
             
   

Isased kutsikad 6-9 kuud / Dogs 6-9 months

VL1 175 ZAVIST BOGOV YAROM I. Kitsul Grebenkova Marlo von Baccara Boney M Super Agent
VL2 173 ES'BERYLL ANNI DEXTER Margit Härm Mai Neemland Margman Yes Heleros Elektra
VL3 171 BARLEY AUKSTAGIRIO AIDAS Vladas Gerasickinas Vladas Gerasickinas Gary  vom Huhnegrab Chiwa vom Haus Iskander
VL4 176 TEAM LEIKSAID EFFECT Carita Kestilä Natalia Mischenko Team Leiksaid Uragan Team Leiksaid Delfine
VL5 174 PITER LAND ZHORIK VARTANOV Jako Renter Buynova Tatyana Askus vom Huhnegrab Farnheim Kanni Darina
ei osal. 172 BORMAN LEHMBURG Eliza Ośmucniece J.Zilberts Xentos von Der Wilhelmswarte Ora Lehmburg
             
   

Emased kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months

VL1 184 ZAVIST BOGOV YAVONNE I. Võbornova Grebenkova Marlo von Baccara Boney M Super Agent
VL2 185 UNA IZ SMOLENSKOI KREPOSTI O. Timofeeva O. Timofeeva Risco vom Suentelstein Odri iz Smolenskoi Kreposti
VL3 182 LATISHA NO BARTAS KRASTA Goricka S S.Goricka Margman Yes Zaira no Bartas Krasta
VL4 177 ASSAUWEHOF IMPERIYA Andrei Vorobjov Irina Sõsoljatina Xedgehog Solo Rigoletto Assauwehof Eden
VL5 179 ES`BERYLL ANNI DEFFI Annika Palm Mai Neemlaid Margman Yes Heleros Elektra
VL6 181 FEST KIEFER FORTUNA Jelena Levashova Jelena Levashova Duks iz Vais Shtain Haus Fest Kiefer Sambuca
L1 180 FEST KIEFER FIDSCHI Erkki Alliksoo Jelena Levashova Duks iz Vais Shtain Haus Fest Kiefer Sambuca
ei osal. 178 BEKITA AUKSTAGIRIO AIDAS Vladas Gerasickinas Vladas Gerasickinas Gary  vom Huhnegrab Chiwa vom Haus Iskander
ei osal. 183 LISSANDRA NO BARTAS KRASTA Oksana Budziene Sanita Goricka Margman Yes Zaira no Bartas Krasta
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Dogs 6-9 months longhair

VL1 186 MILLAN FESTONIA Marina Raaper T.Paasio & J.Paasio Suvirinteet Unelmavävy Dorett von Arlett
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 6-9 kuud / Females 6-9 months longhair

VL1 188 ES`BERYLL ANNI DONNA Eleri Ehamaa Mai Neemlaid Margman Yes Heleros Elektra
VL2 187 ASSAUWEHOF INFINITI I.Andrejeva, T.Metsalu Irina Sõsoljatina Xedgehog Solo Rigoletto Assauwehof Eden
VL3 191 LISANN VOM FICHTENSCHLAG Rando Rämmeld Marco Osmann Djambo vom Fichtenschlag Xania von den Paderquellen
VL4 190 INXEST AURORA Kristi Kangur, Kerli Kangur Ingrid Roopärg Merlin von Der Kiefernschlucht Inxest Simba
VL5 189 INXEST ARANDA Laura-Maria Mets Ingrid Roopärg Merlin von Der Kiefernschluct Inxest Simba
             
   

Isased kutsikad 9-12 kuud / Dogs 9-12 months

VL1 192 GARFIELD OSTERBERGER-LAND Kosikov E., Smirnova A Dirk Wortmann Yuri vom Osterberger-Land Elektra vom Turkenkopf
VL2 195 MARGMAN JAGGER Margit Kuusman Margit Kuusman Fred vom Rumbachtal Nika von Nord Traum
VL3 197 TEAM LEIKSAID CHARLIE        
VL4 194 MALEFICENT ARTUR Kristi Värv Agle Oissar Margman Yes Novhnoy Dozor Italya
VL5 196 QARLO VOM WENISCHEN LANDE Gintare Puidokaite Gerhard Fehrholz Leo von der Zenteiche Jule vom wenischen Lande
VL6 193 LEO PRIE DUBYSOS Dainius Dumskis V. Latvenas Vitor di Casa Adamo Juta prie Dubysos
             
   

Emased kutsikad 9-12 kuud / Females 9-12 months

VL1 202 OBERLAUF JURMALA Rumyanzeva I, J.Levashova Borisova Olga Askus Vom Huhnegrab Zemfira Von Shteffild
VL2 203 ORANJE VON ARLETT Irina Pirogova Margit van Dorssen Fred vom Rumbachtal Margman Xara
VL3 200 HYPERIA DI FOSCO AIDAS Vineta Staśane Natalja Slabodnikova Ulkan von Maikhus Corsa all´oro di Fosco Aidas
VL4 201 MALEFICENT ADELE Sigrid Mets Agle Oissar Margman Yes Nochnoj Dozor Italya
VL5 199 FRIDAY LAUKINE VILKAUOGE Zivile Cepuliene Zivile Cepuliene Finn vom Bergmannsland Ada Sapnu sargas
VL6 198 ENJOY LAUKINE VILKAUOGE Egle Bukaitiene Zivile Cepuliene Xedgehog Solo Rigoletto Venchesta von Nord Traum
             
   

Isased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Dogs 9-12 months longhair

VL1 204 MALEFICENT AGADOR Engely Kirch Agle Oissar Margman Yes Nochnoy Dozor Italya
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 9-12 kuud / Females 9-12 months longhair

VL1 206 MARGMAN JAZZ Margit Kuusman Margit Kuusman Fred vom Rumbachtal Nika von Nord Traum
VL2 207 LJUSTIKHOF EMERALD   T. Anofrieva Cronos del Serpio Ljustikhof Nagaina
VL3 208 OBERLAUF SHANEL Zvetkov, J.Levashova Borisova Olga Askus Vom Huhnegrab Oberlauf Santa Fee
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

   

Isased veteranid / Veterans males

V1 2 WUNDERSTERN GIBSON Tiina Selge Riina Ruven Quantum von Arminius Kronis Kändrewa
V2 1 FEST KIEFER DEMON Õie Sillam O.Levasova ja J.Levasova Quentin karanberg Fest Kiefer Editta
             
   

Emased veteranid / Veterans females

V1 SERT 3 FEST KIEFER JENIFER Diana Grudina & Liina Sepp Jelena Levashova Ingodds Agassi  Fest Kiefer Issis
             
   

Emased pikakarvalised veteranid / Veterans females longhair

V1 4 INXEST GABRIELA Katrin Kressel Ingrid Roopärg Junkertums Xavier Estredet Lassy
             
   

Isased noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months

SG1 SERT 11 EROS SOLO RIGOLETTO Armands Nodievs Solvita Vevere Xedgehog Solo Rigoletto Una Solo Rigoletto
SG2 5 AUSSENHAUS PAGAN E.Põllumäe & V.Väljas Veiko Väljas Santos Gelezinis Vilkas Wunderstern Jadell
SG3 17 SUNNTOYA'S  JIMI Leena Mäkinen Liina  Sepp Margman Yes Fest Kiefer  Jenifer
SG4 15 PÄTRIK Antti Kangro Janika Ole Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
SG5 16 SENSEN MANN ÖNIX Kim Baggström Kim Baggström Cronos del Seprio Sensen Mann Ninja
SG6 12 HEROES MEISEHOF Jelena Levashova Sinitsyna T. Finn vom Bergmannsland Fest Kiefer Allbina
SG7 14 MARGMAN HUTCH Margit Kuusman Margit Kuusman Cronos del Seprio Margman Terracota
SG8 19 WUNDERSTERN ELMACHO Ene Valdmann Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
SG9 7 DAGOR VOM OSTERBERGER-LAND Rinaldas Januśaitis Dirk Wortmann Risco vom Suentelstein Beauty vom der Birkenzwinger
SG10 209 LATZ V. HOLTKAMPER HOF Antamas Butkus Jorg Niedergrassel Cronos Del Seperio Liselotte v. Holltramper Hof
SG11 13 JOY LYDERIO KODAS Laura Mazinte Zydre Viskantaite Groovy di Casa Massarelli Elly du val D'Anzin
SG12 18 ZIEGERKAMP OLEG Tiina Selge Fredrik Steen Ulkan von Maikhus Ziegerkamp Heidi
SG13 8 DAREL SOLO RIGOLETTO K. Lesina S. Vevere Jimmy von Der Zenteiche Harpera Solo Rigoletto
SG14 6 BLACKEST MAXIMUS Tarvo Trepp Jaanika Aruaas Sunntoyas Batman Sunntoyas Cassandra
SG15 9 DEMON SKRIEJANTI KULKA Jaroslav Pusklevic Jekaterina Stepanova Vitor di Casa Adamo Cosma v. Arlett
ei osal. 10 EMPORIO SOLO RIGOLETTO M.Aźipa Solvita Vevere Xedgehog Solo Rigoletto Una Solo Rigoletto
             
   

Emased noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months

SG1 SERT 37 ZAVIST BOGOV PANDORA Grebenkova Grebenkova Hugh vom Eichenplatz Boney M Super Agent
SG2 28 EZRA ARMAGEDONAS Andrej Napolov Andrej Napolov Fred vom Rumbachtal Kim vom Holtkamper Hof
SG3 30 JUMPRAVA NO BARTAS KRASTA Goricka S S.Goricka Groovy di Casa Massarelli Hardena no Bartas Krasta
SG4 38 ZAVIST BOGOV SCARLETT Võbornova, I Grebenkova Rothco`s Ashan Kahn Zavist Bogov Setti
SG5 36 SUNNTOYA'S JASMINE L.Sepp / Denis , Dmitri Kindorkin Liina Sepp Margman Yes Fest Kiefer Jenifer
SG6 35 SENSEN MANN ÖMEGA Heli Vaab Kim Baggström Cronos del Seprio Sensen Mann Ninja
SG7 21 ATHENA DELLA WALCHIRIA S.Goricka M.Crimaldi Ulk von Maikhus Oxa Della Walchiria
SG8 31 MARGMAN GAILA Kaisa Olesk Margit Kuusman Vitor Casa Adamo Margman Iberia
SG9 24 DIVA SOLO RIGOLETTO S.Vevere S.Vevere Jimmy von der Zenteiche Harpera Solo Rigoletto
SG10 23 BLACKEST MELROSE J.Aruaas ja M.Glõsenko Jaanika Aruaas Sunntoya's Batman Sunntoya's Cassandra
SG11 32 MARGMAN HEIDI Eliza Ośmicniece M.KUUSMAN Cronos Del Seprio Margman Terracota
SG12 39 WUNDERSTERN ELEANORA Kaire Hein Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
SG13 33 MARGMAN HERTA Hannaliisa Saarepera Margit Kuusman Cronos Del Seprio Margman Terracota
SG14 20 AGI MARGARET MUUSA Lea Mengel Lea Mengel Flutwelle Ixoros Wunderstern Hallie
SG15 29 GIA SKRIEJANTI KULKA Vecislavas Burneika Jekaterina Stepanova Vitor di Casa Adamo Gloria von Granne
SG16 25 ELLA SOLO RIGOLETTO Inga Śmarova Solvita Vevere Xedgehog Solo Rigoletto Una Solo Rigoletto
G1 22 AUSSENHAUS PUPPE Devid Liik Veiko Väljas Santos Gelezinis Vilkas Wunderstern Jadell
G2 27 ESTRELLEST LOTTE Mall Normann Urve Lageda Nico vom Moosheider Teich Hexe vom Maulachtal
G3 34 PRADA Jaanus Kiil Janika Ole Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
G4 26 ESTRELLEST ITHAKA Eve Arula Urve Lageda Harysson Ad-Gür Break vom Finsteren Waldeck
             
   

Isased pikakarvalised noorteklass 12-18 kuud / Junior dogs 12-18 months longhair

SG1 SERT 44 WUNDERSTERN ELMEZZI Marten Liiva Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
SG2 43 RAYNTES MORTEN Kristina Valter Lea Tõnismäe Simon No Bärtas Krasta Heleros Fortunecookie
SG3 41 JESLEX ARAGORN Taina ja Toni Nyström Taina Nyström Sensen mann Yaxham Sensen mann Sally
SG4 42 PARKER Y.Agcay / K.Kass Agcay Janika Ole Xedgehog Solo Rigoletto Estrellest Elsa
SG5 40 GESCHÄFTIG ASTERIX S.Pihlajamaa, Janina ja P.Mannila S.Pihlajamaa Aireddan Wasted yYears Sasquachewan Grace Kelly
             
   

Emased pikakarvalised noorteklass 12-18 kuud / Junior females 12-18 months longhair

SG1 SERT 51 MARGMAN FRESIA KATRIN KRESSEL MARGIT KUUSMAN Fred Vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
SG2 48 DIOZEMONTE'S BRUTAL WAR PRINCESS H.Lappalainen & K.Piira Heini Lappalainen Aireddan Alonso Hilldemans Indira
SG3 49 HELEROS BARBARA Katleen Parik Heli Vaab Vitor Casa Adamo Heleros Jade
SG4 45 AERYON Martin Rahuoja Martin Rahuoja Margman Demon Dhiyjou A Di Marckhell
SG5 52 MARGMAN HALEXY Kadri Sageus Margit Kuusman Cronos Del Seprio  Margman Terracota
SG6 205 ATIKA MENULIO PILNATIS Daiva Sakociene Sonata Kazlauske Just In Love Laukine Vilkauoge Buga
SG7 46 AKIRA GINTARINE LETENA V.Baranov & J.Baranova V.Baranov & J.Baranova Jangas Pilies Gynéjas Olisa Naujavilnietis
SG8 47 DAISY SOLO RIGOLETTO Oskars Rudzitis Solvita Vevere Jimmy von Der Zenteiche Harpera Solo Rigoletto
SG9 54 WUNDERSTERN ELLY Ando Tombak Riina Ruven Margman Yes Wunderstern Vera
ei osal. 50 MARGMAN FARCUNA Tiia Koronen Margit Kuusman Fred vom Rumbachtal Nessy Solo Rigoletto
ei osal. 53 NAIRA VILKIÜKSTIS Artüras Karusevićius Antanas Butkus Ibo von Pallas Athene Stixi The Braveheart Land
             
   

Isased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 kuud

SG1 64 ZYRUS VOM REPITITION Malle Kiisma & kasvataja Josephine Kao Willy vom Kuckucksland Holly vom Kuckucksland
SG2 56 ATOS AUKSTAGIRIO AIDAS Zana Lapsiniene Vladas Gerasickinas Saabat von Aurelius Chiwa vom Haus Iskander
SG3 57 FEST KIEFER COMBAT Levashova J Levashova J Willy vom Kuckucksland Fantastika Meisehof
SG4 60 OBERLAUF PERFECT Antonov Sergey Borisova Olga Pepe vom Kuckucksland Oberlauf Zhasmin
SG5 61 SENSEN MANN VANDOR Hannu Nordlund Kim Baggström Willy vom Kuckucksland Sensen Mann Pirjo
SG6 55 ANDO AUKSTAGIRIO AIDAS Tomas Jankauskas Vladas Gerasickinas Saabat von Aurelius Chiwa vom Haus Iskander
SG7 63 ZYKLON VOM REPITITION Eha Kõrve Josephine Kao Willy vom Kuckucksland Holly vom Kuckucksland
SG8 62 ZIAURIAI GERAS LAUKINE VILKAUOGE Arturas Zaleckas Zivile Cepuliene Zeppo Gelezinis vilkas Venchesta von Nord Traum
SG9 58 FRISCO VOM HAUS TIMANFAYA J.Sõrmus, E.Annuk, M.Merkelis Fred Tabert Kronos v.Nürburging Banu vom Bergmannsland
G1 59 INDIGO LYDERIO KODAS Dange Zurbiene Źydre Viskantaite Vitor Casa Adamo Fire Lyderio Kodas
             
   

Emased keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 kuud

SG1 72 SENSEN MANN APA        
SG2 210 ARIA AUKŠTAGIRIO AIDAS Albertas Petauskas Vladas Gerasickinas Saabat von Aurelius Chiwa vom Haus Iskander
SG3 75 YAIBA VOM OSTERBERGER-LAND Rinaldas Janu¨aitis Dirk Wortmann Yuri vom Osterberger-Land Odana vom Osterberger-Land
SG4 71 RIWA  FRAMATO ROLAU Frantisek Matous Frantisek Matous Ursus  vom Martelsberg Senta  Framato Rolau
SG5 74 WUNDERSTERN DESIDERIA Sille Mõik Riina Ruven Willy Vom Kuckucksland Assauwehof Aleksa
SG6 73 SUNNTOYA'S GLORIA Liina Sepp Liina Sepp Willy vom Kuckucksland Fest Kiefer Netra
SG7 69 FEST KIEFER BRAVADA Jelena Levashova Jelena Levashova Finn vom Bergmannsland Fest Kiefer Zamira
SG8 67 ESTRELLEST FANCY K.Keernik U.Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
SG9 68 ESTRELLEST FRAYETE FLAMME Rita Vellend & kasv. Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
SG10 65 CHICAGO SOLO RIGOLETTO Jolanta Apsa Solvita Vevere Team Leiksaid Kapitan Tabata Solo Rigoletto
ei osal. 70 INDIA LYDERIO KODAS Zydre Viskantaite Zydre Viskantaite Vitor di Casa Adamo Fire Lyderio kodas
             
   

Isased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class dogs 18 - 24 kuud longhair

SG1 78 SUNNTOYA'S GÖBER D.Heinmaa/L.Sepp Daniel Heinmaa Willy vom Kuckucksland Fest Kiefer Netra
SG2 77 ESTRELLEST FRANZY Taivo Simson Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
SG3 79 TALANTEL ARKSON V.Rahimov A.Elektrova Edelveis Kubani Tsamp Talantel Anabel
ei osal. 76 CINZANO SOLO RIGOLETTO V.Leflere S.Vevere Team Leiksaid Kapitan Tabata Solo Rigoletto
             
   

Emased pikakarvalised keskmine klass 18 - 24 kuud / Youth class females 18 - 24 kuud longhair

SG1 81 EVERGREY'S ZINNA S.Pihlajamaa, J. ja P.Mannila Riitta ja Jarmo Vainiontaus Aireddan Wasted Years Ciara von Den Pharaonen
SG2 80 ESTRELLEST FLYCA Ene Pärn Urve Lageda Willy vom Kuckucksland Estrellest Hayete
G1 66 ESTRELLEST DIOLA DEFFY Ave Ehavald Urve Lageda Falkos von den Schwarzen Seeperlen Estrellest Vapper Viola
             
   

Avaklass isased / Males open class

ei osal. 82 AUFSIEGELN NERO J.Mannila, J.Pihlajamaa ja A.Nummikoski Ari Nummikoski Beathalandet Macho Nebelhain Cola
             
    Avaklass emased / Females open class
SG1 83 DHIYJOU A DI MARCKHELL Martin Rahuoja Maris Jätsa Bhurbho A Di Marckhell Biggu aus der Schwedenstadt
SG2 88 MARGMAN NACRE P.Koor& R.Nipper M.Kuusman Wodin vom Holtkämper See Margman Quicken
SG3 89 PEACH VON DER BARENSCHLUCHT Deividas Truska Wolfgang Krumnack Pacco vom Langenbungert Woopy von der Barenschlucht
SG4 86 FRUMI GELE´INIS VILKAS Julius Petrulionis Neda Volkova Santos Geleźinis Vilkas Cala Geleźinis Vilkas
SG5 90 SUNNTOYAS CASSANDRA jaanika aruaas liina sepp  Ljustikhof Forward Fest Kiefer Zamira
SG6 84 ELLI OAZE Brigita Raćiené  Romualdas ´adeika Ibo Von Pallas Athene Megan Oazé
SG7 91 UKA VON PALLAS ATHENE Haralds Ozolins Zukter Yannick Maibuchen  Saabat von Aurelius Calista von Pallas Athene
SG8 87 MARGMAN AZURE Katrin Lamp Margit Kuusman Zilber vasserfal petrozavodsk Margman Quicken
SG9 85 FEST KIEFER LAVITA Inge Uigru Jelena & Olga Levašova ShyrhanLehmburg Greystar Oxa
             
   

Avaklass pikakarvalised isased / Males open class longhair

SG1 92 EXTREAME SOLO FAVORITAS Z. Orlova Gintare Puidokaite Rus Pitmark Favorit Magija Garliavietis
SG2 93 HELEROS RUFUS Raul Kalep Heli Vaab Vox Von Der Holledau Susy-Whocan Perfect
             
   

Avaklass pikakarvalised emased / Females open class longhair

SG1 94 BELLA SOLO RIGOLETTO Ingrid Roopärg Solvita Vevere Perry von Regina Pacis Fiji Solo Rigoletto
SG2 97 HELEROS YRIS Eleri Ehamaa Heli Vaab Willas vom Grafrnbrunn Heleros Jaldin
SG3 99 VALKIRIJA LAUKINE VILKAUOGE Inga Rumskiene Zivile Cepuliene Fritz vom Kuckucksland Caika Laukine vilkauoge
SG4 98 REINA SOLO RIGOLETTO Inese Eglite Solvita Vevere Ober von Bad Boll Maija von der Fichtenspitze
SG5 95 DEFENDERVIL FIONA Jaanus Gildemann Vilve Ala-Paal Wunderstern Joop Defendervil Alexia
SG6 96 HELEROS VIOLA Ahto Luidalepp Heli Vaab Sacco von Vierhundert Hertz Heleros Elektra
             
   

Kasutusklass pikakarvalised emased / Females workingclass longhair

VA1 100 HELEROS JADE Heli Vaab Heli Vaab Wegas vom Fichtenschlag Heleros Yarise
V1 SERT 103 VOGERLAND PALMYRA Andrejeva I. & Aljoškina S. N. Voevodina Fest Kiefer Stingray Assauwehof Eden
V2 102 TALANTEL ANABEL A Śhabardin A.Elektrova Odin v.Bramberg   Talantel Egipetskaja Tsaritsa
T3 101 MINE FIRE HUND BETTY T. Fedorova M. Simonova Baldrsens Flash Fire Tormenstorp Quna
             
   

Kasutusklass emased / Females workingclass

VA1 SERT 115 ZAIRA NO BARTAS KRASTA Goricka S S.Goricka Dasty v. Melanchthon Hardena No Bartas Krasta
VA2 104 CHIWA VOM HAUS ISKANDER Vladas Gerasickinas Carina Iskander Chacco von der Freiheit Westerholt Romina vom Suentelstein
VA3 117 TEAM LEIKSAID MAFIA Tatijana Mishchenko Natalia Mishchenko Saabat von Aurelius  Team Leiksaid Delfine
VA4 114 SEFFE VON VIERHUNDERT HERTZ Signe ja Märt Šadeiko Franz Schlenzig Wallaby vom Kapellenberg Daika von Der Rheinh-He
V1 121 WUNDERSTERN GISELLE Solvita Vevere & Veiko Väljas Ruven Riina Iliano vom Fichtenschlag Wunderstern Dalissima
V2 110 ODANA LEHMBURG Tatjana Medkova & Veiko Väljas Janis Zilberts Wunderstern Team Las Vegas Soola Lehmburg
V3 120 ULLA SOLO RIGOLETTO G.Gridasova S.Vevere Nino von Tronje Honey Solo Rigoletto
V4 119 TSATSA VON NORD TRAUM Irina Pershina Svetlana Pershina Yakasin von Messina Zilber Vasserfal Chernika
V5 108 FEST KIEFER SAMBUCA Levashova J Levashova J Zearo vom Zellwaldrand Fantastika Meisehof
V6 111 PADI LEHMBURG Katrin Hattu & Veiko Väljas Janis Zilberts Wunderstern Team Las Vegas Arsija Lehmburg
V7 118 TEAM LEIKSAID MORENA Liina Sepp/ Natalia Mishchenko Natalia Mishchenko Saabat von Aurelius Team Leiksaid Delfine
V8 113 REDGINA LAT LEHMBURG J. Zilberts & M. Simonova J. Zilberts Baldrsens Flash Fire Lehmburg Soola
V9 116 ZARA VOM KUCKUCKSLAND M.Kiisma & O.Grünewald Otmar Grünewald Hugh vom Eichenplatz Bella vom Kuckucksland
V10 109 MARGMAN SISELL S&S Malmberg M.Kuusman Conhareibian Uno Margman Zambia
SG1 107 ESTRELLEST VAPPER VIOLA Galina Murel Urve Lageda Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry
SG2 106 ESTRELLEST HURMURI COCA Meeli Puusepp Urve Lageda Xento von Castra Regina Coffi Vikar
ei osal. 105 DEBORAH TEAM LEGUND Lelde Ośmucniece Lelde Ośmucniece Remo vom Fichtenschlag Margman Santa Mary
ei osal. 112 RALLARBO'S YAMMY Zivile Cepuliene Mehlum Petter Og Tore/T.Oftedal Jhay do Mhuramel Dana vom Elzmundungsraum

T3

122 WUNDERSTERN YELLA Marek Tammemäe Riina Ruven Wunderstern Edisson Wunderstern Jabata
             
   

Kasutusklass pikakarvalised isased / Males workingclass longhair

V1 SERT 124 FOLETTO DI FOSCO AIDAS Lina Laurinaityte Natalija Slabodnikova Pepe vom Kuckucksland Corsa All'oro di Fosco Audas
V2 123 BOSS SOLO RIGOLETTO Olita Magone Solvita Vevere Perry von Regina Pacis Fiiji Solo Rigoletto
V3 126 MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT Ingrid Roopärg Silvio Christner Baru vom Fürstenbrunn Inki von der Kiefernschlucht
T3 125 HELEROS VOX Meeli Lindsaar Heli Vaab Sacco von Vierhundert Hertz Heleors Elektra
diskv. 127 WUNDERSTERN BEM Aivar ja Silvi Nõu Riina Ruven Tyson vom Köttersbusch Seffe von Vierhundert Hertz
             
   

Kasutusklass isased / Males workingclass

VA1 SERT 142 SIMON NO BARTAS KRASTA Goricka S S.Goricka Quenn vom Loher Weg Hardena no B?rtas Krasta
VA2 140 PREDO  FRAMATO ROLAU Frantisek Matous Frantisek Matous Kimbo  v.d.Tempelhoeve Indy  Framato Rolau
V1 136 MARGMAN TABOO Kristina Kübar Margit Kuusman Atos aus Agrigento Margman Wiezel
V2 138 MARGMAN QUANTO Tiia Andres Margit Kuusman Atos aus Agrigento Ziesel Margman
V3 129 BASKO AD ASTRA GLORIA Liidia Penner Verbitskaja Aivengo vom St.Michaels-Berg Feya ad Astra Gloria
V4 132 HELEROS JOVIS Siiri Vee Heli Vaab Wegas Vom Fichtenschlag Heleros Yarise
V5 143 SUNNTOYA'S BALLACK Daniel Heinmaa/Liina Sepp Daniel Heinmaa Wallaby vom Kapellenberg Fest Kiefer Jenifer
V6 144 XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO Matiss Ramins Solvita Vevere Pacco VOM Langenbugert Germany Solo Rigoletto
V7 139 OBERLAUF INTER E.E.Nikitina O.Borisova Fest Kiefer Dominik Oberlauf Osta
V8 128 ATOO SOLO RIGOLETTO V.Gridasov S.Vevere Etoo aus Wattenscheid Queen Bee Solo Rigoletto
V9 134 HELEROS YAKSON Arna Kadanik & Veiko Väljas Heli Vaab Willas vom Grafenbrunn Heleros Jaldin
V10 141 SANTOS GELEZINIS VILKAS Vladas Gerasickinas Neda Volkova Remo vom Fichtenschlag Tulpi Gelezinis Vilkas
SG1 133 HELEROS XRANDON Reet Pärn Heli Vaab Iliano vom Fichtenschlag Heleros Francesca
SG2 130 ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL Eve Arula Urve Lageda Estrellest Urmuri Kapral Estrellest Wedru-Wurry
T1 137 MARGMAN VITO Vireka Mäeots Margit Kuusman Kranichzug X-Men Inki von der Kiefernschlucht
T3 131 FALVAVÖLGYI CIBU Damir Bolat & Mishchenko Janos Mihalyi Irano vom Fichtenschlag  Larissa in regnum Marianum
ei osal. 135 HORNAS VILKIUKSTIS Rita Rastauskiene Antanas Butkus Iliano vom Fichtenschlag Saga Silo aidas
             
             
   

KASVATAJAKLASSID / BREEDER CLASSES

   

Tavakarvalised

  1. MARGMAN, kasvataja Margit Kuusman
  2. SOLO RIGOLETTO, kasvataja Solvita Vevere
     
   

Pikakarvalised / Longhair

  1. SOLO RIGOLETTO, kasvataja Solvita Vevere
     
             
   

Parim emane varrukakoer / best bitework - females

    WUNDERSTERN GISELLE, omanikud Solvita Verere ja Veiko Väljas
             
   

Parim isane varrukakoer / best bitework - males

    ESTRELLEST KURIMURI KARDINAL, omanik Eve Arula