BALTI SIEGER 2013

Kohtunikud: hr.Heinz Scheerer (sv) - emased koerad
                    hr.Harald Hohmann (SV) - isased koerad

Varrukamehed: Janar Klement, Rene Radala, Madis Koitla

 

TULEMUSED

 

Koht

Kat nr

Koer

Koera isa

Koera ema

Kasvataja

Omanik

   

 

 

 

 

 

 

 

MITTEAMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

 

 

 

 

 

Isased kutsikad 4-6 kuud/ Puppies 4-6months

VL1 2 HELEROS STORM Vili Naujavilnietis Heleros Francesca Heli Vaab Margus Kivisaar
VL2 1 ESTRELLEST PRINCE MAXIMUS REMO VOM HAUS WENDL  ESTRELLEST WIOLA MELODY Urve Lageda Catlyn Toomast
VL3 3 HELEROS TEX TIGER HELEROS QWINTO VIVIYANA NAUJAVILNIETIS Heli Vaab Einar Hansing
             
   

Emased kutsikad 4-6 kuud/ Puppies 4-6months

VL1 6 SANTBIRI VANESSA Jambo vom Schollweiher Svarzekoks Nicla Birina Svetlana Birina S & Levašova J
VL2 5 ODANA LEHMBURG V-A,  Wunderstern TEAM Las Vegas Soola Lehmburg Janis Zilberts Tatjana Medkova & Veiko Väljas
VL3 4 ESTRELLEST PRINTSESS VEGA Remo vom Haus Wendl Estrellest Wiola Melody Urve Lageda Allan Talver
VL4 7 WUNDERSTERN YELLA WUNDERSTERN EDISSON WUNDERSTERN JABATA Riina Ruven Marek Tammemäe
             
   

Emased pikakarvalised kutsikad 4-6 kuud/ Puppies 4-6months

VL1 8 WUNDERSTERN YO-YO Wunderstern Edisson Wunderstern Jabata Riina Ruven Toomas Tamme
             
   

Isased kutsikad 6-9kuud / Puppies 6-9months

VL1 11 EMPORIO A MARCKHELL Margman Demon Bijou vom Status Quo MARIS JÄTSA MARIS JÄTSA
VL2 13 PITAS GARLIAVIETIS Isko vom Huhnegrab Ellen vom Hof Altona Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
VL3 14 STRONG END SOFT NIXON FRED V.RUMBACHTAL STRONG END SOFT HEYDA E.A. SILAEVA ALEXEY STRAKHOV
VL4 10 ELVIS A MARCKHELL Margman Demon Bijou Vom Status Quo Maris Jätsa Andres Pästlane
VL5 12 HELEROS QUATTRO HELEROS QWINTO HELEROS WEIGEL Heli Vaab Urve Sõggel
VL6 9 DOUGLAS TEAM LEGUND REMO VOM FICHTENSCHLAG MARGMAN SANTA MARY L.Ošmucniece Aiga Belašova
ei osal. 15 ZAVIST BOGOV ADREALIN Enosch von Amosis Zavist Bogov Zetem Grebenkova Vibornova I
ei osal. 16 VISKI SEREBRENAJA STRELA Zearo vom Zellwalgrand Gresi von  Aleks Birkehshtrasse Gontsar A O Levašova J
             
   

Emased kutsikad 6-9kuud / Puppies 6-9months

VL1 21 PEGI GARLIAVIETIS Isko vom Huhnegrab Ellen vom Hof Altona Rinaldas Janusaitis Rinaldas Janusaitis
VL2 20 LITUANICA IS SAPIEGINES Iliano vom Fichtenschlag Iverija is Sapiegines Laima Surazinskiene Laima Surazinskiene
VL3 18 DEBORAH TEAM LEGUND REMO VOM FICHTENSCHLAG MARGMAN SANTA MARY Lelde Ošmucniece Lelde Ošmucniece
VL4 22 RUS ANTARES UDACHA BENN VON TEAM FIEMEREK MONTANA VOM SCHWARZAUGEN Morozova Olga Morozova O& Levašova J
VL5 19 ESCADA A MARCKHELL Margman Demon Bijou Vom Status Quo Maris  Jatsa Marika Glõsenko, Erno  Aru
ei osal. 17 CARLA LAMONTE REMO VOM FICHTENSCHLAG EMA BLACK LEHMBURG DAIGA KRUMINA DAIGA KRUMINA
ei osal. 23 STRONG END SOFT NIKOLET FRED V.RUMBACHTAL STRONG END SOFT HEYDA E.A. SILAEVA ALEXEY STRAKHOV
ei osal. 24 ZAVIST BOGOV AMORE MIO Enosch von Amasis Zavist Bogov Zetem Grebenkova P V Vibornova
ei osal. 25 ZAVIST BOGOV BJERK Liano von Fichtenschlag Zavist Bogov Stella Grebenkova P V Grebenkova P V
             
             
   

Isased kutsikad 9-12 kuud / Puppies 9-12months

VL1 26 BASKO AD ASTRA GLORIA AIVENGO VOM ST.-MICHAELS-BERG FEYA AD ASTRA GLORIA VERBITSKAYA M.V LIIDIA PENNER
VL2 27 MARGMAN TABOO ATOS AUS AGRIGENTO MARGMAN WIEZEL Margit Kuusman Kristina Kübar
VL3 30 XEROGES UTOPIA KREISLAUF LAS VEGAS SVARZEKOKS NATZE Riitta ja Harri Nikula Suvi Javanainen
VL4 28 MARGMAN TAIFUN +Atos aus Agrigento +Margman Wiezel Margit Kuusman Margit Kuusman
ei osal. 29 ZEIRAD NO BĀRTAS KRASTA *Dasty von Melanchtho *Hardena no BāRTAS Krasta S.Goricka Goricka S.
             
   

Emased kutsikad 9-12 kuud / Puppies 9-12months

VL1 34 ZAIRA NO BĀRTAS KRASTA *Dasty von Melanchthon *Hardena no BāRTAS Krasta S.Goricka S.Goricka
VL2 35 ULLA SOLO RIGOLETTO NINO VON TRONJE HONEY SOLO RIGOLETTO S. VEVERE G. GRIDASOVA
VL3 33 MARGMAN TERRACOTA +Atos aus Agrigento +Margman Wiezel Margit Kuusman Margit Kuusman
VL4 31 MARGMAN SISELL Conbhairean Uno Margman Zambia Margit Kuusman Silja Malmberg & Siret Malmberg
VL5 32 MARGMAN TABATA Atos Aus Agrigento Margman Wiezel Margit Kuusman Marelle Muru
             
   

AMETLIKUD VÕISTLUSKLASSID

 

 

 

 

 

Isased veteranid /Dogs veterans

V1 Vet SERT 36

APOLLON VOM TEAM ENDREFALVA

Cayos Von Fidelius Endrefalva Zemfira Svetlana Peterson Kairi Viherpuu
V2 37 ESTRELLEST IDOL OLHEDENS MATTI ESTRELLEST JOSETTE-EMILIE Urve Lageda Annika Toome
V3 38 FEST KIEFER DEMON Quentin Karanberg Fest Kiefer Editta Jelena ja Olga Levašova Õie Sillam
             
   

Emased veteranid / Females veterans

V1 42 FEST KIEFER DINARA Qentin Karanberg Fest Kiefer Edita Levašova J Levašova J
V2 39 ESTRELLEST DAKOTA Estrellest Extasy Estrellest Victory Urve Lageda Mare Adermann
V3 Vet SERT 41 ESTRELLEST TE-BERYLL Mec Vom Bad Waldle Estrellest Netty Melody Urve Lageda Velve Tuuling
V4 40 ESTRELLEST QURRY Bar-Waxan Kamaro Estrellest Lemme Urve Lageda Karin ja Urve Lageda
             
   

Emased pikakarvalised veteranid / Females longhair veterans

V1 44 INXEST GABRIELA Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Roopärg Katrin Kressel
SG1 43 INXEST ELYSEE Junkertums Xavier Estredet Lassy Ingrid Roopärg Katrin Kressel
             
   

Isased noorteklass 12-18 kuud / Junior class 12-18 months

SG1 J SERT Balti JSG 50 KRANICHZUG X-MEN +Margman Demon +Gina von der Sudheimer Linde Margit Kuusman Margit Kuusman ja Jari Kurki
SG2 51 MARGMAN QUANTO Atos aus Agrigento Margman Ziesel Margit Kuusman Tiia Andres
SG3 48 FERRARI VOM HAUS ISKANDER Remo vom Fichtenschlag Romina vom Suentelstein Carina Iskander Rinaldas Janusaitis
SG4 46 ESTRELLEST I NORTON Remo Vom Haus Wendl Estrellest Elsa Urve Lageda Mirje Paadimeister
SG5 45 BRIATORE URSA MAJOR Margman Demon Heleros Uraya Heidi Nurmela Saarestik Helve
SG6 70 SANTBERI CHENING Perry von Fichtenschlag Santbiri Zhrisa S.Birina A.Isheyskiy, J.Levašova
SG7 54 WUNDERSTERN VOX Demant`s Cona Wunderstern Izar Riina Ruven Ülle Vahesaar
SG8 47 ESTRELLEST ISO NERO REMO VOM HAUS WENDL ESTRELLEST ELSA Urve Lageda Ülo Kais
G2 49 HELEROS NED Vili Naujavilnietis Gaya Naujavilnietis Heli Vaab Vireka Mäeots
G1 53 VALDO NO BĀRTAS KRASTA *Fulz di Zenevredo *Kalevi no BāRTAS Krasta S.Goricka Kulikova L.
ei osal. 52 RENI TOPOLOVNIČKI *Remo vom Fichtenschlag Perla TopolovniĨka Momčilo Mihajlovič Momčilo Mihajlovič
             
   

Emased noorteklass 12-18kuud / Junior class 12-18 months

SG1 J SERT Balti JSG 66 JUTA PRIE DUBYSOS Fulz di Zenevredo Tora Garliavietis VIRGIS LATVENAS VIRGIS LATVENAS
SG2 63 FEST KIEFER PRADA Ljustikhof Forvard Fest Kiefer Jenifer Olga & Jelena Levašova Diana Grudina
SG3 62 FEST KIEFER NETRA Fulz di Zenevredo Esmeralda Meisehof Levašova Liina Sepp
SG4 60 DHIYJOU A DI MARCKHELL Bhurbho A Di Marckhell Biggi Aus Der Schwedenstadt Maris Jätsa
Martin Rahuoja
SG5 64 HELEROS METIS ZEARO VOM ZELLWALDRAND NOCHNOJ DOZOR CHELSI HELI VAAB HELI HANNUS
SG6 69 PEPSI MEISEHOF Aedesbark Dominik Lolita Sinitsyna T Levašova J
SG7 73 VITTORIANA NO BĀRTAS KRASTA *Fulz di Zenevredo *Kalevi no BāRTAS Krasta S.Goricka S.Goricka
SG8 57 CHARACTERHAUS AMY MAUREEN fest kiefer demon characterhaus la moon Kristiin Keernik Martin Veskaru/Kristiin Keernik
SG9 58 CHARACTERHAUS ANETT Fest Kiefer Demon Characterhaus La  Moon Merike Sander Merike Sander
SG10 65 HELEROS ODELIA TORRO SUKILELIAI HEDDA VOM KLOSTER-FORST HELI VAAB EINAR HANSING
SG11 74 WUNDERSTERN VERA Demants Cona Wunderstern Izar Riina Ruven Riina Ruven
SG12 68 MARGMAN OFENA +Margman Demon Fest Kiefer Ully Margit Kuusman Urve Saar ja Margit Kuusman
SG13 59 DEFENDERVIL GRETEL Heleros Qwinto Defendervil Buffy Vilve Ala-Paal Triin Kalekin
SG14 67 LAISA OGER SCHLOSS Bomber vom Wolfsheim Bagheera vom Kleinen Drachen V.Petrovs Lea Tõnismäe
SG15 56 BRIATORE VIKTORIA Margman Demon Estrellest Filia Germano Heidi Nurmela Kevin Perten
G1 61 ESTRELLEST JAFFA Nerdo von Metunaj Hexe vom Maulachtal Urve Lageda Urve Lageda ja Sirli Kahar
ei osal. 55 ARISTA STARKER BLICK Fest Kiefer Jaguar Bristi del Pilaghhi Beate Luse Beate Luse
ei osal. 71 ZAVIST BOGOV EKHOLM Remo Von Fichtenschlag Zavist Bogov  Je T`AIME Grebenkova P V Sokolova YU
ei osal. 72 ZAVIST BOGOV YUSTINA Joker v Eichenplatz  Alisha v Frosten Grebenkova P V Grebenkova P V
             
   

Isased pikakarvalised  noorteklass 12-18kuud / Junior class longhair 12-18 months

SG1 J SERT Balti JSG 76

MERLIN VON DER KIEFERNSCHLUCHT

Baru vom Fürstenbrunn Inki von der Kiefernschlucht Silvio Christner Ingrid Roopärg
SG2 75 CHARACTERHAUS ALASKA ALEX Fest Kiefer Demon Caracterhaus La Moon Kristiin Keernik Andrus Aljas
SG3 77 SVARZEKOKS THUNDER SVARZEKOKS JERE SVARZEKOKS RULLA KANERVA OUTI NINA VIERRE
             
   

Emased pikakarvalised  noorteklass 12-18kuud / Junior females longhair 12-18 months

SG1 J SERT Balti JSG 79 MARGMAN QUEEN OF CANDY ATOS AUS AGRIGENTO MARGMAN ZIESEL Margit Kuusman Ingrid Roopärg
SG2 80 WUNDERSTERN ULRICA MARAT VON FIDELIUS AUSSENHAUS INGEL Riina Ruven Riina Ruven & Rein Palling
SG3 78 INXEST SIMBA INXEST HERAKLES BRIATORE JEERE INGRID ROOPÄRG RANDO RÄMMELD
             
   

Isased keskmine klass 18-24 kuud / Youth class dogs 18-24 months

SG1 86 RUSSTANNENWALD SI DJEI SATTON Garos D -Ulmental Russtannenwald Doroti M.Opengeim  E.Sokolova &J.Levašova
SG2 87 TEAM LEIKSAID INDIGO Perry Von Regina Pacis Svarzekoks Natze Mishchenko Natalia Jaana Immonen
SG3 82 ESTRELLEST BO FLICK USTINOV VOM RĆ–MERLAND ESTRELLEST TE BERYLL URVE LAGEDA MART TUULING
SG4 83 MARGMAN NITEN WODIN VOM HOLTKÄMPER SEE MARGMAN QUICKEN M.KUUSMAN PIRET KOOR
SG5 81 CHANTICO A MARCKHELL Furbo von der Kleinen Ranch Axy Lee Estrellest Maris Jätsa Kelin Pihlakas
SG6 84 NATAS Daldo v.Holtkamper see Celi Garliavetis Linas Cinga Jelena Levašova
SG7 85 PAULIUS LAUKINE VILKAUOGE LUKAS GELEZINIS VILKAS Venchesta v. Nord Traum  ZIVILE CEPULIENE EGLE DAMBRAUSKAITE
             
   

Emased keskmine klass 18-24 kuud / Youth class females 18-24 months

SG1 94 RASTA KEMERMOOR wunderstern Genf Kioto Kemermoor Dz. Silinš Olav Lomp
SG2 95 STRONG END SOFT GORDANA CENT V.HAUS PORTOFINO RUSSTANNENWALD PAVLA   SILAEVA E. KALININA I.
SG3 90 FEST KIEFER KALEYA zearo vom zellwaldrand margman Indira J. O. Levašova Maie Hulkko
SG4 91 MARGMAN NACRE WODIN VOM HOLTKÄMPER SEE MARGMAN QUICKEN M.KUUSMAN PIRET KOOR
SG5 92 MARGMAN NESAIE WODIN VOM HOLTKÄMPER SEE MARGMAN QUICKEN MARGIT KUUSMAN TOIVO SAKS
SG6 88 ADA SAPNU SARGAS Vili Naujavilnietis Cyra Vilko seselis L. Zarnovskaja Simona Cirtautaite
SG7 89 AUSSENHAUS MALISSA Heleros Qwinto Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Katriin ja Rain Heinsoo
SG8 93 NOCHNOJ DOZOR ITALYA Nochnoj Dozor Hard Nochnoj Dozor Orna N.Tovkach Agle Oissar
             
   

Isased pikakarvalised keskmine klass 18-24 kuud / Youth class longhair dogs 18-4 months

SG1 98 MARGMAN LEXUS CONBHAIREAN UNO MARGMAN ULTIMA THULE MARGIT KUUSMAN KÜLLIKI ALESMAA
SG2 97 CHERLOK A MARCKHELL Furbo Von Der Kleinen Estrellest Axy Lee Maris Jätsa Lea Toomet
SG3 96 AUSSENHAUS MOZART V-A , Heleros Qwinto V-A, Wunderstern Dalissima Veiko Väljas Artur Kanarbik & Veiko Väljas
             
   

Isased avaklass /Dogs open class

   
SG1 102 MARGMAN FAX +Geck di Casa Nobili +Margman Ultima Thule Margit Kuusman Margit Kuusman
SG2 100 HELEROS ARTAX Nando Vom Gollerweiher Heleros Remie Heli Vaab Melani Joonas
SG3 101 HELEROS WOLF-FERRARI MAGNUM ZUM KOLBENGUĆŸ HELEROS YARISE Heli Vaab Ilona Soots & Sven Soots
ei osal. 99 ESTRELLEST ÜXCER Udo av Ulfsäter Estrellest K-Caro Urve Lageda Reet Pärn
             
   

Emased avaklass / Females open class

   
SG1 107 HELEROS IREELIA Heleros Qwinto Heleros Arenda Heli Vaab Svetlana Jefremova
SG2 103 BIGGY SUSSI RIIEK *Nelson vom Frankengold *LV Greta-Garbo Kemermoor Ieva Būmane Ieva Būmane
SG3 108 NELITAHTI AURORA +FI MVA Xano vom Butjenter Land Sykkeen Waara Lahtinen Kai Turunen Tarja @ Liisa Reimakoski
SG4 105 ESTRELLEST DELTA Ingodds Agassi Estrellest Dakota Urve Lageda Irja Toome
SG5 104 DESIREE FIEST KIEFER DEEMON MARGMAN DELI HELI HANNUS HELI HANNUS
SG6 106 ESTRELLEST VANESSA Eric van*t Croot Fehn Estrellest Ć•unake Urve Lageda Urve Lageda ja Ats Kahar
             
   

Emased pikakarvalised avaklass / Females longhair open class

SG1 109 FEST KIEFER VIOLETTA QUANDO VOM ZIEGELHOF FEST KIEFER ISKRA Olga ja Jelena Levašova Liina Solotarjeva
             
   

Emased pikakarvalised kasutusklass / Females longhair working class

V1 SERT 110 HELEROS JADE Wegas vom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Heli Vaab
             
   

Emased kasutusklass / Females working class

     
VA1 SERT Balti SG 116 HELEROS FRANCESCA Rhyscher von Arlett Tinka Oger Schloss Heli Vaab Risto Laide ja Ly Pihel
VA2 112 EMA BLACK LEHMBURG Bruno vom Vierhundert Hertz Fest Kiefer Tashiba Janis Zilberts DAIGA KRUMINA
VA3 119 MARGMAN WILDFIRE WANDA Vanos Van Noort Margman Quicken Margit Kuusman Monika Rusing
VA4 122 WUNDERSTERN JADELL Bruno Du Val Danzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Kaire Sädemets, Veiko Väljas
V1 118 MARGMAN ZAMBIA Yorc vom Status Quo Kronis Mirchelle Margit Kuusman Silja Malmberg & Margit Kuusman
V2 115 HELEROS ELEKTRA KWANTUM VOM KLOSTERMOOR HELEROS YARISE HELI VAAB ANNIKA PALM
V3 111 DONNA LEHMBURG CEZAR OAZE MANFREDA LEHMBURG JANIS ZILBERTS DAIGA KRUMINA
V4 114 ESTRELLEST WIOLA MELODY Eric Vant Groot-Fehn Estrellest Netty Melody UrveLageda Urve Lageda
T3 113 ESTRELLEST GRETTY ENDREFALVA SHANHAY ESTRELLEST QURRY URVE LAGEDA REET KIISK
T3 117 MARGMAN QUICKEN MAESTRO VOM OSTERBERGER-LAND MARGMAN ZIESEL M.KUUSMAN PIRET KOOR
T3 120 RUSSTANNWALD RUBI RAIS Dux v.d.Glockenheide Russtennwald Doroti M.Opengeim / Moscow J Lunina & J.Levašova
ei osal. 121 ZAVIST BOGOV SETTI Ober v bad-Boll Zavest Bogov Je T`aime Grebenkova P V Ruseeva Yu.A
             
   

Isased kasutusklass /Dogs working class

     
VA1 Balti SG 130 HELEROS QWINTO Ingodds Agassi Heleros Remie Heli Vaab Rain Heinsoo
VA2 139 WUNDERSTERN TEAM LAS VEGAS Vanos van Noort Wunderstern Dalissima Riina Ruven Imbi Otti & Veiko Väljas
VA3 SERT 135 SHYRHAN LEHMBURG MARKUS VOM STATUS QUO FEST KIEFER TASHIBA Janis Zilberts DAIGA KRUMINA
VA4 136 WUNDERSTERN GENF Quantum von Arminius Kronis Kändrewa Riina Ruven Signe Å adeiko & Riina Ruven
VA5 123 DE ORSE MAK FLAI OSTIN MARKUS V.STATUS QUO AMELIE V.HAUS ROSENBARG YU.PETROVICHEVA ALEXEY STRAKHOV
VA6 137 WUNDERSTERN JOOP Bruno Du Val D`anzin Kronis Kändrewa Riina Ruven Toomas Kattel
V1 134

SACCO VON VIERHUNDERT HERTZ

Wallaby vom Kapellenberg    Daika von der Rheinhƶhe Franz Schlenzig Helina Härma
V2 133 REMO VOM HAUS WENDL Quenn vom Lƶher Weg Frohne vom Haus Wendl  Wendelin Weiher Key Kunman
V3 128 HELEROS JEFFREY WEGAS VOM FICHTENSCHLAG HELEROS YARISE HELI VAAB OTTO KIISMA
V4 129 HELEROS JOVIS Wegas Wom Fichtenschlag Heleros Yarise Heli Vaab Siiri Vee
V5 125 FEST KIEFER JAGUAR Ingodds Agassi  Fest Kiefer Issis J&O.Levašova Beate Luse
V6 126 FOMALLGAUT ADMIRAL Hilko v.Fichtenschlag Fomallgaut Izabel Elena Teneniko Tanja Lehtonen
SG1 124 ESTRELLEST IMELINE TORM ATZE VOM FASSBERG ESTRELLEST WÄLK Urve Lageda Thekla Degtjarjov
T2 138 WUNDERSTERN MYYTH Wunderstern Genf Aussenhaus Ingel Riina Ruven Ülle Vahesaar
T3 131 NEKTARAS LAUKINE VILKAUOGE CENT VOM HAUS PORTOFINO CIOTKA LAUKINE VILKAUOGE Zivile Cepulilne Paulius Kaupelis
T3 132 NOCHNOJ DOZOR HILTON Elko v Fichtenschlag Olga Naujavilnietis Tovkach N Merle Lank
ei osal. 127 FRANKO GARLIAVIETIS Gigolo von der Barenschlucht Horka aus Wattenscheid Rinaldas Janusaitis Ramunas Ciapas
             
             
 

 

Parim emane varrukakoer: Margman Zambia

 

 

 

 

 

Parim isane varrukakoer: Estrellest Imeline Torm

     
             
   

Kasvatajaklassid:

       
    1. Fest Kiefer (kasvatajad Olga ja Jelena Levašova)      
    2. Heleros (kasvataja Heli Vaab)