Aretuskontrollide tulemused

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

 

Aretuskontroll 3.detsembril 2019.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Janar Klement
TULEMUSED:

ESTRELLEST FLAMME KIRKE, om.Urve Lageda EST I 2020-2021
ESTRELLEST HOT LATTE, om.Sirli Kahar EST I 2020-2021
ESTRELLEST KRIS IRON STAR, om.Kaja Voolas EST I 2020-2021
ESTRELLEST XERLY, om.Urve Lageda / Klelia Veske EST I 2020-2021

 

Aretuskontroll 9.novembril 2019.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Janne Takkinen
TULEMUSED:

BLACKEST NEFERTITI, om.Gea Eljaste EST I eluaegne
ESTRELLEST SANCHO PANZA, om.Külli Soo EST I eluaegne
INXEST AURORA, om.Kristi Kangur / Kerli Kangur EST I eluaegne
UNERSCHROCKEN AIK, om.Tatjana Tšernjakova EST I eluaegne
ESTRELLEST BLACK BONZO, om.Thea Kask EST I 2020-2021
FLUTWELLE FRISKO, om.Ene Vöörmann EST I 2020-2021
RANDERBIRKE BLACK ARMANI, om.Laura-Maria Mets EST I 2020-2021

 

Aretuskontroll 5.oktoobril 2019.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Andrij Ševtšenko
TULEMUSED:

ESTRELLEST ZICO, om.Ülle Üksik EST I eluaegne
LISANN VOM FICHTENSCHLAG, om.Rando Rämmeld EST I eluaegne
RAYNTES OHANNA, om.Pille Kask EST I eluaegne
VERENA OGER SCHLOSS, om.Heiki Palm EST I eluaegne
ARMANDA, om.Kristiina Mitus EST I 2020-2021
ESTRELLEST BLACK BRAVO, om.Iloona Reppo EST II 2020-2021
FEST  KIEFER NERON, om.Jelena Klepinina EST I 2020-2021
FEST  KIEFER NJUSHA, om.Jelena Levashova EST I 2020-2021
UNERSCHROCKEN AIK, om.Tatjana Tsernjakova EST I 2020-2021

 

Aretuskontroll 2.augustil 2019.a

Kohtunik: hr. Norbert Scharschmidt (SV)
Varrukamees: Janar Klement
TULEMUSED:

FLUTWELLE ALCHERA, om.Ene Vöörmann EST I eluaegne
HELEROS DIEGO, om.Jaak Sõrmus EST I eluaegne
ALLSAARE EL DIA, om.Triin Raag EST I (2020-2021
TEAM LEIKSAID HORAND, om.Olga Kemppainen SV esmane

 

Aretuskontroll 12.juulil 2019.a

Kohtunik: hr.Peter Nefs
Varrukamees: Rene Radala
TULEMUSED:

MARGMAN SARAH, om.Katrin Kressel EST II eluaegne
ASSAUWEHOF IRON, om.Aleksandr Kovaljov, Natalian Ivanova EST I 2020-2021
BLACKEST NEFERTITI, om.Gea Eljaste EST II 2020-2021
FLUTWELLE BAYA, om.Marleen Seemann EST I 2020-2021
IVONNE DI CA SAN MARCO, om.Tina Sirainen EST II 2020-2021
MUSTKOER AMIGO, om.Jaanus Kiil EST I 2020-2021
VERENA OGER SCHLOSS, om. Heiki Palm EST I 2020-2021
BLACKEST MORGAN, om.Raivo Neeme katkestatud koera agressiivsuse tõttu

 

Aretuskontroll 3.mail 2019.a

Kohtunik: Hr.Marco Osmann (SV)
Varrukamees: Rene Radala
TULEMUSED:

LESTER GELEZINIS VILKAS, om.Julija Pankratova SV esmane
CHARACTERHAUS BOSTON, om.Kristiin Keernik EST I eluaegne
HELEROS YASMINE, om.Terje Tammemäe EST I eluaegne
ASTRIDA LETTON, om.Anatolijs Boroviks EST I 2020-2021
SUNNTOYA´S MAUI, om.Eha Kõrve EST I 2020-2021

 

Aretuskontroll 18.aprillil 2019.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Janar Klement
TULEMUSED:

INXEST ARANDA, om.Rando Rämmeld EST I eluaegne
AUSSENHAUS TIANA, om.Veiko Väljas EST I 2020-2021
ESTRELLEST IPONEMO, om.Key Kunman EST I 2020-2021
ESTRELLEST ÕNNEX WOLFRAM, om.Kaja Voolas EST I 2020-2021
ESTHUND MOON CAESAR, om.Hiye Kuuli EST I 2020-2021

 

Aretuskontroll 19.jaanuaril 2019.a

Kohtunik: hr.Robert Lang (SV)
Varrukamees: Janar Klement
TULEMUSED:

MARGMAN HALEXY, om.Kadri Sageus SV esmane
MALEFICENT AGADOR, om.Engely Oja EST I eluaegne
YUHANNA DOPPEL SCHLAG, om.Diana Kirs EST I eluaegne

 

Aretuskontroll 12.jaanuaril 2019.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Lauri Bauvald (stažeeriv), Aivo Oblikas
TULEMUSED:

MARGMAN ACAPELLA, om.Piret Koor EST I eluaegne
ESTRELLEST ISO NERO, om.Ülo Kais EST I 2020-2021
INXEST AURORA, om.Kristi Kangur EST I 2020-2021
MARGMAN LUMIERE, om.Marelle Muru EST I 2020-2021
MARGMAN LUMINOSA, om.Monika Rusing EST I 2020-2021
SUNNTOYA'S NAOMI, om.Daniel Heinmaa EST I 2020-2021
ESTRELLEST DIOLA DESSI, om.Tiina Floren võitlustahe ebapiisav
INXEST ARABELLA, om.Birgit Paltsmar võitlustahe ebapiisav
RAYNTES OHANNA, om.Pille Kask võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 5.jaanuaril 2019.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui
TULEMUSED:

DEFENDERVIL  HERMIONE, om.Vilve Ala-Paal EST I eluaegne
ESTER LATMON, om.Vilve Ala-Paal EST I eluaegne
ESTRELLEST FANCY, om.Kristiin Keernik EST I eluaegne
INXEST UXY-JASMIIN, om.Rando Rämmeld EST I 2020-2021
LISANN VOM FICHTENSCHLAG, om.Rando Rämmeld EST I 2020-2021
WUNDERSTERN JOLANA, om.Riina Ruven EST I 2020-2021