2016  
2015

2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

 

Aretuskontroll 28.oktoobril 2017.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

Fest Kiefer Aurora, om.Sergei  Vtornikov EST II eluaegne
Sunntoyas Ballack, om. Daniel Heinmaa EST I eluaegne
Wunderstern  Costa, om. Riina Ruven EST I eluaegne
Wunderstern  Elly, om. Ando Tombak EST I eluaegne
Estrellest Xet Bianca, om. Velve  Tuuling varrukatöö võrratu, ei lase lahti
Heroes Meisehof, om.Zanna Zinovjeva EST I 2018/2019
Holly Meisehof, om.Svetlana Svedovits EST I 2018/2019
Maleficent Agador, om. Engely Oja EST I 2018/2019
Margman Fresia, om. Katrin Kressel EST II 2018/2019
Damira di Fosco Aidas, om.Kristiina Mitus varrukatöö ebapiisav
Fest Kiefer Bravada, om.Kubrjakova N. ja Levašova J. varrukatöö ebapiisav

 

Aretuskontroll 24.septembril 2017.a

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Andrij Ševtčenko
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST AX AXY,  om.Eve Pungas EST I eluaegne
ESTRELLEST KRIS KRISTALL,  om.Urve Lageda EST I eluaegne
ESTRELLEST VON VHRIS,  om.Helve Käro EST I eluaegne
ESTRELLEST FRAYETE FLAMME,  om.Rita Vellend & Urve Lageda EST I 2018/2019
ESTRELLEST ITHAKA,  om.Eve Pungas EST I 2018/2019
FLUTWELLE ALCHERA,  om.Ene Vöörmann EST I 2018/2019
JACI´S STYLE BASCHIRA,  om.Urve Lageda EST I 2018/2019
PÄTRIK,  om.Antti Kangro EST I 2018/2019
CHARACTERHAUS BOSTON,  om.Kristiin Keernik katkestatud, hambumus

 

Aretuskontroll 29.07.2017.a

Kohtunik: hr.Evgeny Pudeev (Venemaa)
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

ASSAUWEHOF GLORIA, om.Irina Sõsoljatina EST I eluaegne
HELEROS VIOLA, om.Ahto Luidalepp EST I eluaegne
FEST KIEFER LAVITA, om.INGE UIGRU EST I 2018/2019
PARKER, om.Yüksel Agcay & Kaie Kass Agcay EST I 2018/2019

 

Aretuskontroll 15.07.2017.a

Kohtunik: hr.Friedrich Gerstenberg (SV)
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused: 

BLACKEST MELROSE, om.Jaanika Aruaas EST I 2018/2019
DIVA SOLO RIGOLETTO, om.Solvita Vevere EST I 2018/2019
ZIEGERKAMP OLEG, om.Tiina Selge EST I 2018/2019
XEDGEHOG SOLO RIGOLETTO, om.Matiss Ramins EST I 2018/2019
DAREL SOLO RIGOLETTO, om.Lesina K. võitlustahe ebapiisav
ESTRELLEST FRAYETE FLAMME, om.Rita Vellend ja kasv. võitlustahe ebapiisav

 

Aretuskontroll 26.05.2017.a

Kohtunik: hr. Leonard Schweikert (SV)
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

HELEROS YAKSON Arne Kadanik & Veiko Väljas EST I eluaegne
AUSSENHAUS PAGAN Eugen Põllumäe & Veiko Väljas EST I 2018/2019
ESTRELLEST KISS KRISTALL Urve Lageda EST I 2018/2019
MARGMAN HALEXY Kadri Sageus EST I 2018/2019
RAYNTES KAITO Agle Oissar EST I 2018/2019
TEAM LEIKSAID VASILISA Natalia Mishchenko EST I 2018/2019
WUNDERSTERN DABACCO Rainer Kütt EST I 2018/2019
MARGMAN QUANTO Tiia Andres SV eluaegne
ESTRELLEST FRAYETE FLAMME Rita Vellend & Urve Lageda võitlustahe ebapiisav
FEST KIEFER LAVITA Inge Uigru võitlustahe ebapiisav
SUNTOYA`S JAMILA Liina Sepp võitlustahe ebapiisav
ASSAUWEHOF GLORIA Irina Sõsoljatina ei osalenud

 

Aretuskontroll 15.01.2017

Kohtunik: pr.Aliftina Petrova
Varrukamees: Andrij Ševtčenko
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST DRAGON DRAX, om.Ulla Ostra EST I eluaegne
ESTRELLEST HURMURI KÄBI, om.Merike Kungla EST I eluaegne
ESTRELLEST HURMURI RONJA, om.MARET TANISSAAR EST I eluaegne
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN, om.Thekla Degtjarjov EST I eluaegne
ESTRELLEST AX AXY, om.Eve Pungas EST I 2018/2019
ESTRELLEST RICHELLE RONDO, om.Janika Jõgi EST I 2018/2019
ESTRELLEST VON VHRIS, om.Helve Käro EST I 2018/2019
YUHANNA DOPPEL SCHLAG, om.Diana Kirs EST I 2018/2019

 

Aretuskontroll 13.01.2017.a 

Kohtunik:  hr.Frank Goldlust
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

MARGMAN VEGA, om.Lea Kuldsepp EST I eluaegne
WUNDERSTERN YO-YO, om.Toomas Tamme, Liisa-Lii Tamme EST I eluaegne
ATZEL HOF ZHARA, om. O.Kovrizhnyh EST I 2018/2019
ESTER LATMON, om.Vilve  Ala-Paal EST I 2018/2019
EUPHORIA KIRCHOLM BLUM, om.Veiko Väljas EST I 2018/2019
FEST KIEFER AURORA, om.Levašova Jelena EST I 2018/2019
FEST KIEFER COMBAT, om.Levašova Jelena EST I 2018/2019
WUNDERSERN ELMACHO, om.Ene Valdmann EST I 2018/2019
WUNDERSTERN COSTA, om.Riina Ruven EST I 2018/2019
WUNDERSTERN ELLY, om.Ando Tombak EST I 2018/2019
WUNDERSTERN ELMEZZI, om.Marten Liiva EST I 2018/2019
MARGMAN TERRACOTA, om.Margit Kuusman SV eluaegne
MARGMAN YLANDOS, om.Margit Kuusman SV 2018/2019