2008
2007
2006
2005

 

Aretuskontroll 05. detsember 2009

Aretuskontrolli spetsialist: Aliftina Petrova 
Varrukamees: Aivo Oblikas
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST TÕRU om. Merlin Kanter EST-II eluaegne
GROZNY AFRA om. Ingrid Mahoni EST-I eluaegne
ESTRELLEST MARCO POLO om. Meeli Puusepp EST-I 2010/2011
ESTRELLEST EXE om. Heli Reili EST-II 2010/2011
ESTRELLEST IDOLLY om. Urve Lageda EST-I 2010/2011 
KRONIS ANETTA om. Maarit Sillmann EST-II 2010/2011
SICHER FREUND ALFA om. Nadežda Harlašov ja Margit Kuusman EST-I 2010/2011

 

 

 

 

Aretuskontroll 21. november 2009

Aretuskontrolli spetsialist: Aliftina Petrova 
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

JOUKER om. Reet Reimann EST-I 2010/2011
Fest Kiefer Ully om. Reet Nipper katkestatud - võitlustahe
HERA LOO DERRICI om. Epp Hiienurm EST-II 2010/2011
Margman Deli om. Heli Hannus katkestatud - võitlustahe
FEST KIEFER BARCELONA om. Reet Reimann EST-I 2010/2011

 

 

Aretuskontroll 05. september 2009

Aretuskontrolli kohtunik:Freddy Christensen (Norra) 
Varrukamees: Tõnu Mägi
Aretuskontrolli tulemused:

BRIATORE NEERO om. Hannes Karri ei osalenud
ESTRELLEST UNCLE JIM om. Üllar Teppo EST-I 2010/2011
HELEROS QWINTO om. Katriin & Rain Heinsoo  EST-I 2010/2011
LUHAOTSA CIVILA om. Tõnu Pendis & Kaia Pilden   - närvisüsteem
ESTRELLEST WÄLK om. Thekla Degtjarov EST-II 2010/2011
COFFI VIKAR om. Urve Lageda  - võitlustahe
LUHAOTSA ELLU-MINNA om. Tõnu Pendis & Kaia Pilden  - närvisüsteem
MARGMAN DELI om. Heli Hannus ei osalenud

 

 

 

Aretuskontroll 08. august 2009

Aretuskontrolli kohtunik: hr. Franz-Peter Knaul
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

MARGMAN THOR om. Margit Kuusman & Markus Kropeit EST-I 2010/2011
FEST KIEFER DEMON om. Õie Sillam Saksa Kkl-I 2010/2011
HOLLY VON DER BILDEICH-QUELLE om. Margit Kuusman & Bernd Nagel Saksa Kkl-I eluaegne
ASSAUWE KIMBERLY om. Irina Sõsoljatina EST-I eluaegne
MARGMAN QUICKEN om. Piret Koor & Margit Kuusman EST-I eluaegne

 

 

Aretuskontroll 18. juuli 2009

Aretuskontrolli kohtunik: hr. Hans-Peter Schweimer
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST JUKKA om. Key Kunamn EST-I 2010/2011
AUSSENHAUS INGEL om. Riina ja Kristiina Ruven EST-I eluaegne
DEFENDERVIL ALEXIA om. Vilve Ala-Paal EST-I 2010/2011
DEFENDERVIL BUFFY om. Vilve Ala-Paal, Mailis Paal EST-I 2010/2011
KRONIS MIRCHELLE om. Gert Soosalu EST-I 2010/2011

 

 

Aretuskontroll 01. mai 2009

Aretuskontrolli kohtunik: hr. Albrecht Wörner
Varrukamees: Tõnu Mägi
Aretuskontrolli tulemused:

FEST KIEFER DEMON om. Õie Sillam

SV Kkl-I 2010/2011
EI KINNITATUD

FEST KIEFER DINARA om. Levašova Jelena SV Kkl-I eluaegne
FLUTWELLE FLOWEN om. Kärt Ja Romas Liekis katkestatud - võitlustahe
FLUTWELLE IXOROS om. Ene Vöörmann  EST-I 2010/2011
HELEROS MERKUR om. Daisi ja Tanel Õismets katkestatud - võitlustahe
ESTRELLEST ZIPZIK om. Anna Luik EST-I eluaegne

 

Aretuskontroll 25. aprill 2009

Aretuskontrolli kohtunik: pr. Astrid Lundava
Varrukamees: Denis Belov
Aretuskontrolli tulemused:

FEST KIEFER ANDO  om. Inga & Peep Arro  EST-I eluaegne
KRONIS BLACK-DREAM  om. Merle Lank katkestatud - võitlustahe
ASSAUWE LEXUS om. Irina Sõsoljatina  EST-I 2010/2011
ASSAUWE LORETTA om. Kai Kumar EST-I 2010/2011
ESTRELLEST FILIA GERMANO om. Heidi Nurmela  katkestatud - võitlustahe
FEST KIEFER ZIDAN  om. Jelena Levašova EST-I 2010/2011
FEST KIEFER TAKOMA om. Mariann Rivik EST-I 2010/2011
FEST KIEFER ULLY om. om. Christer & Reet Nipper  katkestatud - võitlustahe
FEST KIEFER ULRICH om. Karin Leht EST-II 2010/2011
STARK FASSEN ORNELLA om. Ene Vöörmann EST-II 2010/2011

 

Aretuskontroll 28. märts 2009

Aretuskontrolli kohtunik: hr Erkki Läike (Soome, SV)
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

HELEROS ROSEL om. Annika Palm  EST-I eluaegne
ESTRELLEST ÕUNAKE  om. Urve Lageda EST-II eluaegne
ESTRELLEST BIRMA om. Dea Tiitus  EST-I 2010/2011
ESTRELLEST FIGARO om. Kristina Anderson EST-I 2010/2011
ESTRELLEST JUST-JESSY  om. Ülari Kiviloo katkestatud - võitlustahe
ESTRELLEST QWINN-DIXY  om. Urve Lageda & Sirli Kahar  EST-I 2010/2011
FLUTWELLE FLAUNT om. Helve Saarestik EST-I 2010/2011
RAYNTES GALATEA  om. Maarika Luht  EST-I 2010/2011
ESTRELLEST WEDRU-WURRY  om. Tõnu Mägi ja Urve Lageda EST-I 2010/2011

 

Aretuskontroll 24.jaanaur 2009

Aretuskontrolli kohtunik: pr. Aliftina Petrova
Varrukamees: Aivo Oblikas
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST BARUTO om. Ly Jõgila EST-I 2010/2011
HELEROS MARCELLA om. Kaire Sädemets EST-II 2010/2011
STARK FASSEN LUIZA om. Svetlana Romanovitš katkestatud - võitlustahe
ESTRELLEST VANDA-LOU om. Külli Kanter katkestatud - võitlustahe