2009
2008
2007
2006
2005

 

Aretuskontroll 11.detsember 2010 

Aretuskontrolli spetsialist: Astrid Lundava
Varrukamees: Markus Kropeit
Aretuskontrolli tulemused: 

BRIATORE PITA-LU

om. Marieta Hürden & Heidi Nurmela

EST-I 2011/2012

FLUTWELLE GIPSYNA

om. Ene Vöörmann

EST-I 2011/2012

LUCKYBELLATRIX

om. Ene Pärli

EST-I 2011/2012

MARGMAN DIFFANY

om. Maire Õunmaa

EST-I 2011/2012

MARGMAN ULTIMA THULE

om. Margit Kuusman

EST-I 2011/2012

MARGMAN WULKAN

om. Margit Kuusman

EST-I 2011/2012

WUNDERSTERN FELICITALA

om. Innar Kaasik

EST-I 2011/2012

WUNDERSTERN JABATA

om. Riina Ruven

EST-II 2011/2012

FEST KIEFER ZIDAN

om. Jelena Levašova

ei osalenud

  

Aretuskontroll 6.november 2010 

Aretuskontrolli spetsialist: Aliftina Petrova
Varrukamees: Janar Klement
Aretuskontrolli tulemused: 

HELEROS MARCELLA

om. Kaire Sädemets, Heli Vaab

EST-II eluaegne

UNERSCHROCKEN BASKA

om. Tatjana Tšernjakova

EST-II eluaegne

FEST KIEFER JENIFER

om. Diana Grudina

EST-I 2011/2012

HELEROS AKIRO

om. Andres Pärn

EST-I 2011/2012

HELEROS QUNA

om. Tarvo Alev, Terje Tammemäe

EST-I 2011/2012

MARGMAN HAZEL

om. Katrin Kressel

EST-I 2011/2012

ESTRELLEST DOHITIKA

om. Helen Tähve

katkestatud - võitlustahe

FLUTWELLE GIPSYNA

om. Ene Vöörmann

ei osalenud

  

Aretuskontroll 16.september 2010 

Aretuskontrolli spetsialist: Aliftina Petrova
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused: 

ESTRELLEST BIRMA

om. Dea Tiitus

EST-I eluaegne

ESTRELLEST IDOL

om. Annika Toome

EST-II eluaegne

WUNDERSTERN ESCADA

om. Ruven Riina / Kaja Koitla

EST-II eluaegne

MARGMAN BRIGITTA BRIGHTY

om. Monika Rusing

EST-I 2011/2012

WUNDERSTERN GERMANN

om. Riina Ruven

EST-I 2011/2012

WUNDERSTERN JUVENTUS

om. Maris Luberg

EST-I 2011/2012

WUNDERSTERN FELICITALA

om. Innar Kaasik

katkestatud - võitlustahe

WUNDERSTERN JABATA

om. Riina Ruven

katkestatud - võitlustahe

  

Aretuskontroll 7.august 2010 

Aretuskontrolli spetsialist: Hans-Ludger Göke (SV)
Varrukamees: Markus Kropeit
Aretuskontrolli tulemused:

ESTRELLEST FIGARO

om. Kristina Anderson

EST-I eluaegne

FLUTFELLE FLAUNT

om. Helve Saarestik

EST-I eluaegne

KRONIS MIRCHELLE

om. Gert Soosalu & Silja Malmberg

EST-I eluaegne

MARGMAN JECK

om. Margus Kõrts & Rünno Marmor

EST-I eluaegne

RAYNTES GRANT

om. Helve Saarestik

EST-I eluaegne

ALFASTAAR

om. Ene Vagur-Saarinen

EST-I 2011/2012

HELEROS YRAYA

om. Tiiu Pesu

EST-I 2011/2012

DEMANT'S JAGR

om. Seppo Goman

Kkl 1 Lbz eluaegne

BELLINO VON ARLETT

om. Margit Kuusman

Kkl 1 (SV) 2011/2012

MARGMAN QUICKEN

om. Piret Koor

Kkl 1 (SV) 2011/2012

  

Aretuskontroll 18.juuni 2010 

Aretuskontrolli spetsialist: Margit van Dorssen (SV)
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

AZALIA IZ DOMA KORSUNOVYH

om. Vetlyanskiy R.

EST-I 2011/2012

ESTRELLEST BASIRA

om. Stiina Sepp

EST-I 2011/2012

ESTRELLEST VANDA-LOU

om. Külli Kanter

EST-I 2011/2012

WUNDERSTERN GENF

om. Signe Shadeiko ja Riina Ruven

SV D1a 2011/2012

KDZETA MARTIN

om. Zanda Gintere

katkestatud - võitlustahe

FEST KIEFER ISABEL

om. Levashova Jelena

ei osalenud

 

Aretuskontroll 22.mai 2010

Aretuskontrolli spetsialist: Aliftina Petrova 
Varrukamees: Rene Radala
Aretuskontrolli tulemused:

FEST KIEFER ULLY

om. Reet Nipper

EST-I 2011/2012

HELEROS ARENDA

om. Heli Vaab ja Margit Saarik

EST-I 2011/2012

HELEROS WEIGEL

om. Ene Melles

EST-I 2011/2012

HELEROS WELLA

om. Jekaterina Kokurina

katkestatud - võitlustahe

MARGMAN HAZEL

om. Katrin Kressel

katkestatud - võitlustahe

 

Aretuskontroll 01.mai 2010

Aretuskontrolli spetsialist: Norbert Scharschmidt (SV) 
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

ASSAUWE LEXUS

om. Sõsoljatina ja Vertinskaja

EST-I eluaegne

ESTRELLEST PRESTON

om. Olle Reinholm

EST-I eluaegne

HELEROS QUICKSILVER

om. Jana Särglep

EST-I 2011/2012

MARGMAN THOR

om. Margit Kuusman

Kkl1 SV 2011/2012

ESTRELLEST QIRICKY

om. Eve Pungas

EST-I eluaegne

COFFI VIKAR

om. Urve Lageda

EST-I 2011/2012

KREISLAUF Ä'NGELINA JOLIE

om. Mari Koskinen

EST-I 2011/2012

 

Aretuskontroll 17.aprill 2010

Aretuskontrolli spetsialist: Aliftina Petrova 
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

FEST KIEFER URSUS

om. Andres Harak

EST-I  eluaegne

MARGMAN MORGAN

om. Annika Grünberg

EST-I  eluaegne

WUNDERSTERN EDISSON

om. Sven Toomla

EST-I  eluaegne

ESTRELLEST FLAGMAN EXODUS

om. Doris ja Felor Sepp

EST-I  2011/2012

ESTRELLEST URMURI KAPRAL

om. Tõnu Mägi

EST-I  2011/2012

MARGMAN SALVADOR

om. Annika Grünberg

EST-I  2011/2012

WUNDERSTERN GENF

om. Signe Šadeiko, Riina Ruven

EST-I  2011/2012

WUNDERSTERN JOOP

om. Toomas Kattel

EST-I  2011/2012

FEST KIEFER ELIZABETH

om. Ingrid Liivakant

EST-I  eluaegne

GOLTTVIZEN HOF DIXI

om. Valeri Svistsjov

EST-I  eluaegne

WUNDERSTERN BECHER ZAFIR

om. Katrin Marandi & Aare Kattai

EST-I  eluaegne

ESTRELLEST FILIA GERMANO

om. Heidi Nurmela

EST-I  2011/2012

ESTRELLEST SALLY

om. Siim Käpa

EST-I  2011/2012

WUNDERSTERN ITALIA

om. Riina Ruven / Sirli Kaevats

EST-I  2011/2012

WUNNDERSTERN IZAR

om. Kasvataja & Rene Rässa

EST-I  2011/2012

ESTRELLEST TIGER TRITON

om. Valner Väino

katkestatud - võitlustahe

HELEROS MERKUR

om. Daisi ja Tanel Õismets

katkestatud - võitlustahe

HELEROS MARCELLA

om. Kaire Sädemets/Heli Vaab

katkestatud - kuulekus

COFFI VIKAR

om. Urve Lageda

ei osalenud

 

Aretuskontroll 06. veebruar 2010

Aretuskontrolli spetsialist: Aliftina Petrova 
Varrukamees: Viktor Salalui
Aretuskontrolli tulemused:

 

BRIATORE NEERO

om. Hannes Karri

EST-I  2011/2012

EVIL SUNNY FOM HAUS SHUTSE

om. Liina Sepp ja Jelena Levašova

EST-I  2011/2012

FEST KIEFER ERNST

om. Eduard Aun

EST-I  2011/2012

INXEST HERAKLES

om. Ingrid Liivakant

EST-I  2011/2012

FEST KIEFER DRAGA

om. Jelena Levašova/Ene Sikk

katkestatud - võitlustahe