18.-19.05.2019.a 

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused Põllujäljekatses 2019 ja

ESLÜ IGP võistlus (osa universaalvõistlusest )

 

* Kohtunik: pr. Tita Poikonen (FIN)
* Varrukamehed: Janar Klement (EST) ja Kalev Loit (EST)

Toimumiskoht:                                  

A osa: Harjumaa,  Põllu pildid

B ja C osa: Tagadi koerte treeningkeskus

Võistlusplatsi varustus    Platsi asetus: kuulekus  kaitse

Võistluste FB leht

Universaalvõitja võistlus

 

2019 PJK meistrid .Estrellest Upsider ja Katrin Mänd_foto Rain.jpgPJK Meistrid 2019
Estrellest Upsider ja Katrin Mänd

 

TULEMUSED

 

 ----------------------------------------------------

AJAKAVA

 

LAUPÄEV, 18.05.2019

 

A osa

 
8:45 IGP-3  1.grupp Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
9:00   Jäljed
10:20 PJK-3, IGP-3  2.grupp Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
10:35   Jäljed
11:45 IGP-2 Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
12:00   Jäljed
13:00 PJK-1, IGP-1 Kogunemine, loosimine, ligipääsetavuse kontroll, sõit põllule
13:15   Jäljed
     
  Kogunemiskoht jäljele minekuks on Tutermaal Krooningi tankla lähedal KAART (Paldiski mnt.22283, Tutermaa küla)
     
 

PÜHAPÄEV, 19.05.2019

 
09:30 Platsi proovimine  
09:55 Võistluste avamine  
     
 

B osa

 
10:00 PJK-1, IGP-1, IGP-2  
12:00 Vaheaeg 10 min  
12:10 PJK-3, IGP-3  
     
~14:00 LÕUNA  
     
 

C osa

 
14:30 Võistlejate instrueerimine, 0 - koer
  IGP-1, IGP-2, IGP-3 kaitsesooritused
     
~17:30 IPO võistlejate autasustamine, võistluste lõpetamine
 
NB!

IGP3 võistlejate jäljegruppideks loosimine toimub 15.05.2019 kell 19:00 Mähe-Kaasiku tee 30, Tallinn ja fortuunaks on pr. Vilve Roosioks

LOOSIMISE TULEMUSED

I jäljegrupp:
 Dakar Barnero, Inese Sheremet
 Estrellest Von Vertex, Urve Lageda
 Estrellest Von Väle Virtin, Thekla Degtjarjov
 Thor Oger Schloss, Maris Krumins

II jäljegrupp:
 Aussenhaus Pagan, Eugen Põllumäe
 Estrellest Von Vhris, Helve Käro
 PJK3 Estrellest Upsider, Katrin Mänd

 

 TÄHELEPANU!

PJK kuulekus toimub koos IGP kuulekusega pühapäeval.

 

OSALEJAD

Koer

Tõug

Koerajuht

     

Eesti saksa lambakoerte PJK MV 2019
PJK-3

ESTRELLEST UPSIDER SLK Katrin Mänd
     

PJK-1

   
ESTRELLEST SETH SESTO SLK Meeli Puusepp
     

IGP-3

   
AUSSENHAUS PAGAN SLK Eugen Põllumäe
DAKAR BARNERO SLK Inese Sheremet
ESTRELLEST AX AXY SLK Eve Pungas - ei osale
ESTRELLEST VON VERTEX SLK Urve Lageda
ESTRELLEST VON VHRIS SLK Helve Käro
ESTRELLEST VON VÄLE VIRTIN SLK Thekla Degtjarjov
THOR OGER SCHLOSS SLK Maris Krumins
TREF OGER SCHLOSS SLK Galina Matvejeva - ei osale
     

IGP-2

   
ERMANS ALL WOLVES SLK Kristine Vonda
ESTRELLEST ULTIMATE JÄQSY SLK Katrin Mänd
ROY FOREST LEHMBURG SLK Inga Zemíte
UNERSCHROCKEN AMUR SLK Esta Ratnik
     

IGP-1

   
BORN TO WIN WHITE TARGET VLK Kersti Pink
ESTRELLEST RISING THUNDER SLK Leela Nõu
GUCCI TEAM  LEGUND SLK J.Stengrevics
UNERSCHROCKEN AIK SLK Tatjana Tšernjakova

 

 -----------------------------------------------------------

 

VÕISTLUSED TOIMUVAD KÕIGIS KOLMES ASTMES. PJK 1-3 ASTE NING IGP 1-2 ASTE ON AVATUD KÕIKIDELE TÕUGUDELE. Kohtade vähesuse korral on osalemise eelisõigus IGP võistlustel Eesti saksa lambakoertel .

IGP 3.astmes saavad osaleda ainult saksa lambakoerad

PJK MEISTRITIITEL OMISTATAKSE KÕRGEIMAS ASTMES PARIMA TULEMUSE SAANUD EST-REGISTRIS OLEVALE SAKSA LAMBAKOERALE

IGP-3 võistlus on üks osa Saksa Lambakoerte Universaalvõitja võistlusest 2019

Kõikide võistlusklasside tulemused lähevad arvesse Eesti Saksa Lambakoerte Ühingu AASTA PARIMA arvestuses! Kategooriates: parim IGP või jäljekoer ja parim universaalne koer

PJK kõikide astmete tulemused lähevad arvesse ka EKL AASTA PARIMA arvestuses.

                                              


 

Registreerimine  kuni 11.05.2019

ESLÜ üritusi reguleerivaid eeskirju vaata SIIT

PJK eeskiri

FCI RAHVUSVAHELISTE TEENISTUSKOERTE TÖÖKATSETE, RAHVUSVAHELISTE JÄLJEKOERTE TÖÖKATSETE, RAHVUSVAHELISE ÜHISKONNAKÕLBLIKKUSE KATSE,
RAHVUSVAHELISE VASTUPIDAVUSKATSE EESKIRI

 

Osalemistasud:

PJK võistlus: ESLÜ liikmetele 25 EUR, mitteliikmetele 37 EUR

IGP võistlus: ESLÜ liikmetele 33 EUR, mitteliikmetele 45 EUR

 

Pangarekvisiidid: Eesti Saksa Lambakoerte Ühing, SEB, arve nr. EE241010022004993000
Maksekorralduse selgitusse palume kindlasti märkida osaleva võistleja ja koera nimi ning lühend MAI IGP või MAI PJK

 

Võistleja loetakse registreerunuks, kui osalemistasu on makstud ja registreerimisleht esitatud registreerimisaja jooksul.

Võistlustest osavõtmiseks on nõutav, et
- koer on nõuetekohaselt vaktsineeritud
- koer on tätoveeritud või kiibitud

Võistlejad peavad ilmuma võistluspäeval võistluspaika hiljemalt pool tundi enne võistluse algust.

Võistlejal peab olema kaasas:
- koera võistlusraamat
- koera registreerimistunnistus
- koera vaktsineerimistõend
- kaelakett

Peakorraldaja: Birgit Paltsmar
Info: Tel.53 000 776, e-post:  koolitus@saksalambakoer.ee
Jäljekoordinaator: Maret Tanissaar

Samal aadressil palume teavitada korraldajat ka võistleva emase koera jooksuajast.
Osaleja on kohustatud teatama võistleva emase koera jooksuajast hiljemalt 3 päeva enne võistluse toimumispäeva. Hilisema teatamise korral koera võistlema ei lubata.

* ESLÜ jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtuniku ja varrukameeste osas.

Protesti esitamise korda ESLÜ võistlustel vaata siit

------------------------------------------------------

2002 - 2018 PJK Meistrid leiad SIIT

2011 - 2018 Universaalvõistluse võitjad leiad SIIT