ESLÜ ürituste kalender 2010

Kalendrisse lisanduvad jooksvalt seminarid, loengud, aretuskontrollid, kutsikanäitused jne.
Kalendrisse on lisatud 2010.a ESLÜ Aasta Parima Tiitlivõistluse punktiarvestuse võistlused

Aeg

       Üritus                                 

 Info/Tulemused/Pildid  

Jaanuar

 

 

08

 Uue aasta pidu

 Info  2009.a parimad

23

Aretuskontroll

jäi külma tõttu ära

Veebruar

   

06

Aretuskontroll

 Registreerimine Tulemused Pildid

18

Urve Lageda loeng “Mida me teame koertest? Hunt meie elutoas”

 

Märts

   

 

Aretuskontroll

jäi ära

4

Urve Lageda loeng “Instinkt kui koera käivitav jõud”  

18

Urve Lageda loeng “Kuidas koer õpib?”  

20

ESLÜ kutsikate ja pikakarvaliste SLK-de mitteametlik näitus-ülevaatus Ruila maneežis, kohtunik hr. Sami Baggström (Soome)

 Info  Tulemused  Pildid

     

Aprill

   

01

Urve Lageda loeng “Kuidas koera õpetada?”  

03

ESLÜ üldkoosolek
Rahumäe Põhikoolis; Vabaduse pst 50, Tallinn

 Info

15

Urve Lageda loeng “Plaanipärane koolituselementide treenimine ja ettevalmistus võistlusteks”  

17

Aretuskontroll

 Registreerimine Tulemused Pildid

29

Urve Lageda lisaloeng “Jäljekoolitus”  

Mai

   

01

Aretuskontroll, AK spetsialist hr. Norbert Scharschmidt (SV)

 Registreerimine Tulemused

01 - 02

Pea-erinäitus,  Harjumaa; Kohtunik: hr. Norbert Scharschmidt (SV) 

 Registreerimine Tulemused Pildid Pildid

16

Koerteklubi Articus PJK võistlus, kohtunik pr. Marika Mikk (Eesti)

 Tulemused

22

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused KK-s Pärnumaal, kohtunik pr. Esta Ratnik (Eesti)

 Registreerimine Tulemused Pildid Pildid

22

 Aretuskontroll, AK spetsialist p. Aliftina Petrova

 Registreerimine Tulemused

Juuni

   

12

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused PJK-s Pärnumaal, kohtunik pr. Urve Lageda (Eesti)

 Registreerimine Tulemused

12

TSKK KK võistlus, kohtunik hr. Aivo Oblikas (Eesti)

 Info

18

Aretuskontroll Balti Siegeri erinäituse raames, AK spetsialist pr. Margit van Dorssen (SV)

 Registreerimine Tulemused

Juuli

   

04

EKL Eesti Meistrivõistlused KK-s, kohtunik pr. Esta Ratnik (Eesti)

 Info Tulemused  Pildid Pildid Pildid

10 - 11

EKSL IPO meistrivõistlus, kohtunik pr. Vilve Roosioks (Eesti)

 Tulemused

24 - 25

EKL Eesti Meistrivõistlused IPO-s, kohtunik hr. Alfons van den Bosch (Belgia)

 Tulemused Pildid Pildid Pildid

 

 
     

August

   

07

 Aretuskontroll erinäituse raames, AK spetsialist hr. Hans-Ludger Göke (SV)

 Registreerimine Tulemused Pildid

08

ESLÜ erinäitus Pärnumaal, kohtunik hr. Hans-Ludger Göke (SV)

 Registreerimine Tulemused Pildid Pildid Pildid

28 - 29

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused IPO/VPG/SchH-s, kohtunik hr. Heikki Hiltunen (Soome, SV)

 Registreerimine Tulemused Pildid Pildid Pildid Pildid

     

September

   

11 - 12

Eesti Saksa Lambakoerte Meistrivõistlused FH-s, kohtunik hr. Keijo Kodis (Soome, SV)

 Registreerimine Tulemused Pildid

16

Aretuskontroll, AK spetsialist pr. Aliftina Petrova (Eesti)

 Registreerimine Tulemused Pildid

26

Tartu SLK Klubi URAN MV KK

 Info

     

Oktoober

   

02 - 03

Koerteklubi Articus IPO võistlus

 Info

09 - 10

Eesti Saksa Lambakoerte ja EKL Eesti Meistrivõistlused IPO-FH-s. Kohtunik hr. Reijo Rekorius (Soome)

 Registreerimine

21 - 24

WUSV VPG Maailmameistrivõistlused, peakohtunik dr. Wolfgang Tauber, A osa Josef Schallegruber, B osa Lubos Jansky, C osa Günther Diegel

WUSV 2010 koduleht

   
     

November

   

06

Aretuskontroll

 Registreerimine  Tulemused

Detsember

   

 11

Aretuskontroll

 Tulemused

 

2009 ürituste kalender

2008 ürituste kalender

2007 ürituste kalender

2006 ürituste kalender

2005 ürituste kalender